Teraz jest 18 kwi 2024, 02:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2009, 20:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
[Ogłoszenie, Ważne!]

W celu określenia aktualnego składu osobowego i łatwiejszego zarządzania zespołem proszę wszystkich aktualnych członków Teamu Polish Project którzy nie odpowiedzieli jeszcze na mój post na prywatnym forum Polish Project o wysłanie mi prywatnej wiadomości (PM)* z następującymi informacjami:
- potwierdzenia swojej gotowości do działania (np. tak jestem gotowy, deklaruje że nadal jestem chętny do pomocy, itp).
- rodzaju umiejętności i/lub wiedzy jakie oferujecie (np. teksturowanie, modelowanie, kodowanie, znajomość techniki uzbrojenia, doświadczenie z pracy w wojsku, dostęp do sprzętu nagraniowego, dostęp do sprzętu wojskowego, ogólnie rzeczy które mogą się przydać przy tworzeniu polskiej frakcji).
- aktualnego numeru GG (lub email jeżeli nie używacie GG, ale lepiej żebyście jednak używali).

*kontaktem na gg też nie pogardzę ;)

UWAGA!!!
Osoby które nie zrobią tego do 14.07.2009 uznam za niezainteresowanych dalszą współpracą i przestaną być członkami Teamu Polish Project.

Informacja dodatkowa:
Powodem dla którego dubluje to ogłoszenie i wstawiam także w dziale publicznym jest prozaiczny fakt że niektóre osoby mogła po prostu stracić login/hasło do swojego konta a co za tym idzie stracić dostęp do forum prywatnego i nie widzieć ogłoszenia.

PS. Przypominam że nadal poszukujemy osób chętnych do współpracy 8)

PS2. Temat do zamknięcia w dniu 15.07.2009

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL