Teraz jest 19 kwi 2024, 11:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 paź 2009, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
głosy..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2009, 20:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
O kurcze... ale tu emocje co niektorym sie udzielily :mrgreen:

OK. kilka slow wyjasnienia. Wracam za ok 2 tygodnie jesli nie bede mial poslizgow i jak tylko wytrzezwieje po powrocie i uporam sie z korespondecja od DEVow PRa to wrzuce na forum nasz design plan abyscie nie mysleli ze go nie ma i wezme sie ponownie za projekt. Przez co wiecej rzeczy bedzie jawnych i mniej zbednych pytan.

W mojej sygnaturce napisalem przed wyjazdem ze nie ma mnie i wracam w listopadzie wiec myslalem ze wszyscy to zauwaza no ale widocznie czcionka byla za mala i niektorzy niezauwazyli :wink:

Troche mnie dziwi ze Bad1n milczy w tym temacie i kilku rzeczy nie skomentowal gdyz prosilem go by przypilnowal PP pod moja nieobecnosc no ale nie prosilem go by robil za public relations wiec moze to moja wina ze mu o tym nie wspomnialem :lol:
Hmmm... wlasnie zauwazylem ze ostatnio forum odwiedzil dzien przed powstaniem tematu wiec dlatego jeszcze nic nie napisal... no problem Bad1n :D


Pozdrowienia z Giblartaru!!!


PS. Sorki za brak polskich znakow ale na tej klawiaturze mam tylko jakies hiszpanskiej znaczki.
PS2. Prosze nie cytowac mojego posta w celu zadawania pytan bo i tak nie przeczytam ich wczesniej niz za 2 lub 3 tygodnie.

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2009, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Czyli nie ma się czym stresować :)
Wyjdzie to wyjdzie a jak się tak bardzo niecierpliwicie to dołączcie do prac. :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2009, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2009, 14:25
Posty: 6
Takie pytanie mam jeśli robicie SVD i Sako to dlaczego?? O wkw Torze i Bor nie słyszeliście przecież Tor jest na wyposażeniu polskiej armii i Bor tak samo dwa karabiny wyborowe polskiej roboty, a wy jakieś "szmelce" zza granicy "sprowadzacie" ;) a co do RPG-7 nie lepiej by było RPG-76 Komar. Mamy tyle inszego sprzętu możemy tyle nowych "szmelców" wnieść do PR, a wy usilnie (może nie koniecznie usilnie) kopiujecie część tego, co już jest. Myślę, że to z powodu możliwości przyspieszenia prac nad WP, ale jak i tak od innych nie dostajecie tych modeli gotowych, a robicie od podstaw to już lepiej zrobić coś inszego, nie?

ps.1.: Trzymam za was kciuki Modyfikatorzy, a żeby nasze wirtualne WP świeciło grozą jak niegdyś Husaria ;)

ps.2.: szkoda, że tym nie będzie nam dane się pochwalić http://www.militech.sownet.pl/plxxi/xxi_pall.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2009, 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Ragni wrócił już jakiś czas temu doczekamy sie jakiegoś komunikatu i/lub wrzucenia design planu?

poza tym radze szybko zareagować http://www.realitymod.com/forum/f128-polish-forces/70618-any-textures-concept-art-need-doing.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2009, 19:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
bagno napisał(a):
Ragni wrócił już jakiś czas temu doczekamy sie jakiegoś komunikatu i/lub wrzucenia design planu?


Jestem, jestem ;) w tym tygodniu go wrzucę 8)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Ej, ale mam fajny patent. Kilka miechow temu ogladalem dokument o langbowie(*sory za blad w nazwie)
Zobaczylem, ze strzelec ma mozliwosc pilotowania littlebirda. Bylibyscie w stanie zrobic podobienstwo ?
Np, widok jak z TV, ale normalnie w,a,s,d albo joyem sterowanie. Czysto zwiadowczy albo uzbrojony, jak chcecie.
Pewnie awykonalne.
@: A tutaj, gdzie to widzialem - http://www.youtube.com/watch?v=bgCGMfFYg9o

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 11:06 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Hahaha, jak ja lubię czytać wypowiedzi pryszczatych trzynastek, jedna gorsza od następnej. :lol:
Na grafice się nie znam, z typem z Celesti nie mam nic wspólnego, ale was nabrałem hahaha.
Wasza modyfikacja nigdy nie powstanie w takim w takim tempie w jakim ją robicie. W dodatku
robią ją ludzie bez żadnej wiedzy, ja tez umie odnaleźć parę obrazków w necie i powiem, że
coś umiem. Z wszystkich waszych zamotanych postów tylko Towarzysz napisał coś na co
można odpowiedzieć, reszcie dziękuję, nie mam ochoty z wami prowadzić flame war na tak
niskim poziomie. :stupid:
Zwłaszcza z Ragnim który uwielbia torby na głowie, i posty bez najmniejszego sensu.
Nie odpiszę ci Ragni bo nie chce mi się pisać tego samego, widać prawda cie zabolała i
próbujesz wszystkiego by się wywinąć, taki flame to nie ze mną.
Towarzysz, kim jestem? Osobą która jest nie zadowolona z faktu, że ten PP może nie powstać.
A i będę was krytykować, bo mam takie same prawa jak każda osoba tutaj, ubezwłasnowolniać
to sobie możecie waszych 10 letnich kolegów z piaskownicy. :stupid:

Jak was tak boli prawda to może, coś z tym zróbcie i weźmiecie się do pracy nad PP? Myślę, że to byłby dobry pomysł :wink: :?:

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Majłosz powiem prosto z mostu.
Zamknij się bo tylko narzekasz.
Nic nie robisz i narzekasz.
Zrób sam i pokaż nam że coś umiesz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2008, 00:44
Posty: 110
viewtopic.php?f=39&t=20168

Chcesz pomoc to moze sproboj zrobic jakas mapke... no chyba ze w tamtym temacie tez wszyskich 'oszukales'...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
:ban:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Eleanor napisał(a):
Ej, ale mam fajny patent. Kilka miechow temu ogladalem dokument o langbowie(*sory za blad w nazwie)
Zobaczylem, ze strzelec ma mozliwosc pilotowania littlebirda. Bylibyscie w stanie zrobic podobienstwo ?
Np, widok jak z TV, ale normalnie w,a,s,d albo joyem sterowanie. Czysto zwiadowczy albo uzbrojony, jak chcecie.
Pewnie awykonalne.
@: A tutaj, gdzie to widzialem - http://www.youtube.com/watch?v=bgCGMfFYg9o


A po kija ci to ? :P Taką zabawkę mogli by stworzyć co najwyżej sami DEVowie ale wątpię by byli nią zainteresowani, prędzej przemienią zwykłe UAV w Predatora. Łatwo się domyślić bardzo przegięta była by ta broń nawet na samych mapach Insurgency. Po za tym jest to Future Weapons ("Broń przyszłości") więc najprawdopodobniej do użytku to jeszcze nie weszło ;)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Majłosz drogi kolego....

Czytaj uważnie dziecko drogie.... Wszystkie twoje dotychczasowe posty i tezy w nich zawarte mają wartość równą zero, ponieważ nie potrafisz uzasadnić swoich wypowiedzi ani przedstawić konkretnych argumentów na poparcie swoich teorii. Każdy może pisać dowolne tezy ale dopiero po poparciu ich argumentami nabierają wartości i mogą być traktowane poważnie. Argumentów w twoich postach brak (co z tego wynika czytaj zdanie wcześniej).
Prawie każdy twój zarzut odparłem i wielokrotnie udowadniałem ci że piszesz pierdoły, jesteś w błędzie lub po prostu bezczelnie kłamiesz, moje wypowiedzi były poparte cytatami, linkami do tematów oraz logiką tam gdzie było to potrzebne (w odróżnieniu od twoich wypowiedzi) a jednak do ciebie nie dotarły.... no cóż, być może zrozumiesz z wiekiem.
Swoją gadką o Celestii (już bez względu na to czy to robisz czy żartowałeś) pozbawiłeś się ostatnich skrawków wiarygodności która teraz znajduje się gdzieś poniżej poziomu obornika. Pozbyłeś się jej na własne życzenie (lub przez własną głupotę) a była ci ona niezbędna aby ludzie na forum traktowali twoje wypociny poważnie... teraz zostałeś już rasowym Trollem, w pełni zasłużyłeś na swoje miano, gratulacje!.
Jak chcesz krytykować projekt to sobie krytykuj ale obawiam się że z powodu braku twojej wiarygodności twoja krytyka będzie tyle warta co twoja wiarygodność... czyli nic. Gdybyś udowodnił i poparł argumentami że masz rację to mógłbyś przeciągnąć na swoją stronę innych użytkowników na tym forum a tak zraziłeś do siebie wszystkich i teraz jesteś sam w tej swojej wyimaginowanej krucjacie, powodzenia.
To że nie chcesz ze mną dyskutować wyraźnie świadczy o tym że nie masz żadnego argumentu by pokazać że nie mam racji. Przykro mi i jednocześnie szkoda mi ciebie że jedyne co tobie pozostało to pisanie w kółko tego samego co gdzieś wyczytałeś (lub sobie wymyśliłeś) bez żadnego pokrycia w argumentach ani w rzeczywistości.
Czepiając się postaci na moim awatarze ośmieszyłeś się na całego, szkoda że jest to jedyny argument przeciwko moim wypowiedziom na jaki cię stać, ewidentnie taki już jest twój poziom (przyjmij wyrazy współczucia)... i to pisze osoba bez awatara, skoro awatar ma świadczyć o użytkowniku to ty jesteś nikim.

Biorąc pod uwagę powyższe, koło "nosa" mi lata to że podnieciłeś się na myśl grania polską frakcją i masz takie ciśnienie z tego powodu że wstawiasz na forum swoje wypociny mające na celu zagranie ludziom na ambicji i przez to przyspieszenie prac bo tobie chce się grać polakami jak najszybciej i już nie możesz wytrzymać a ekstremalna krytyka wydawała ci się świetnym pomysłem na zmotywowanie ponieważ sam nie chcesz (lub nie umiesz) wnieść coś do projektu od siebie i tym samym przyspieszyć proces jego tworzenia.
Wiesz co, olewam twoją nic nie wartą krytykę która zamiast motywować to demotywuje ponieważ nie wiesz w całej swojej "zaje***tości" gdzie jest granica. Takie pesymistyczne typy jak ty zdarzały się na tym forum i będą zdarzać "a karawana idzie dalej".... przykro mi Majłosz, nie jesteś wybrańcem.
Ludzie poświęcają swój wolny czas na prace przy projekcie całkowicie za darmo a takie nieokrzesane chamidła jak ty mają czelność poganiać do pracy i traktować team jakbyśmy byli bandą twoich pierd***nych niewolników których można poganiać!!!
Nikt z teamu nie przyspieszy prac kosztem własnego życia tylko dlatego że obawiasz się czy projekt powstanie i byś miał radochę z grania polakami w tempie ekspresowym, napisałeś że to rozumiesz i nie trzeba ci tłumaczyć... najwyraźniej trzeba i to na każdym kroku.
Być może masz prawo krytykować ale już dawno twoja krytyka przestała być konstruktywna i przekroczyła granice przyzwoitości. Jako osoba która nic do projektu nie wniosła nie masz moralnego prawa krytykować w takim stopniu w jakim krytykujesz, wszyscy inni na tym forum to rozumieją tylko nie ty, najwyraźniej to dla ciebie zbyt wiele.

To mój ostatni post bo szkoda mojego czasu na takiego niereformowalnego typa jak ty... cokolwiek chciałeś osiągnąć przez swoje posty do tej pory zaprzepaściłeś swoim ostatnim postem i pokazałeś swoje prawdziwe oblicze, gratulacje.

Żegnam.

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
Ludzie, tak czytam od dłuższego czasu posty majłosza, i pod koniec tej "medytacji", już mi tylko apap i sok pomidorowy pomógł. Dlaczego?

Chłopak wygląda mi na rozruchanego 14latka, bez żadnej wiedzy na temat grafiki, PR, o BF2 już nie mówiąc. Krytykuje innych... jak on to powiedział? O! Odwraca kota ogonem.

Gdyby pomógł, nawet zrobił byle jaki model, czy nagrał dźwięk- to już jest wielka pomoc dla PPT.

Powiem krótko- z pustego nawet salomon nie naleje, a bez pracy nie ma kołaczy- sam projekt się nie zrobi, ale z pustych słów i obelg też go nie będzie.

Tyle.

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2010, 23:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Majłosz nic nie zdziałasz swoim narzekaniem, ludzi jest zbyt mało by powstało to w szybszym tempie, a coś nie widać by ktokolwiek chciał im pomóc. Prawda jest taka że jeśli kiedyś powstanie Polski Project Reality do grania w niego zostanie garstka ludzi. Tak było z FH i tak jest z resztą. Temat zamykam, a Ty Majłosz daj na luz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL