Teraz jest 14 maja 2024, 16:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 paź 2009, 23:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Śledzę postępy prac od początku projektu i stawiam że tak w 75% jest ukończony, tak więc raczej za późno aby projekt zawiesić. Z drugiej strony, jeśli postępy prac nadal będą szły takim tempem jak dotychczas to zastanie was całkowicie nowy PR i cała praca pójdzie po prostu na marne.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2009, 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
GoLyPL napisał(a):
masterceo napisał(a):
oprocz rosomaka i mapy Bad1na tak naprawde gówno jest zrobione, wiec moze by tak zamknac projekt i nie robic nikomu nadziei ze zostanie ukonczony?



Z ciebie taki cwaniak jest?? Padnie pytanie: pomożecie? cisza nikt sie nie odzywa ale grać każdy by grał, najłatwiej jest przyjść na gotowe.
A z tego co jest gotowe, nie tylko rosomak i mapa Bad1na. Nożyk jest gotowy, beryl i miniberyl, reskin żołnierzy, reskin f-16 i miga 29,model grom(aa),model rpg-7, granaty, snajperka sako, honker dwie wersje ja ukończeniu, był zaczęty leopard ale jest już model norwegów zrobiony, w trakcie tworzenia jest też Sokół i mapa robiona przez Ragniego może coś jeszcze ale nie pamiętam.

Jak widać ludzie biorący udział w tworzeniu Polish Project do PRa zrobili naprawdę dużo, robią to bezinteresownie a żeby takie buraczki jak ty którzy nie doceniają ich wysiłku włożonego w ten projekt mogły sobie pograć naszą frakcją w PRa. Więc mimo tych uszczypliwości płynących od takich jak masterceo życzę chłopakom ukończenia projektu.


beryl gdzie? reskin f16 gdzie? z tego co wiem (czyli z newsów) przydało by się tez poprawić flagi w leśnej panterze, może coś przegapiłem.. to prawda dużo zrobiliście ale jeżeli chcecie być poważni czemu nie ma jakiegoś design planu albo czegoś chociażby na kształt?

Cytuj:
Bardzo też jestem ciekaw czy ukończone projekty lub zaczęte, a ich autorzy się wycofali są w jakiś sposób zabezpieczane na jakimś wirtualnym dysku czy coś, żeby się nie okazało ze tak naprawdę nic nie jest zrobione..


pytanie nadal aktualne

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2009, 20:53 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
@up +1

Każda frakcja stworzyła jakiś swój plan działania, i się go trzymała, tylko nie nasza. Nawet jeśli ktoś chciałby pomóc, spojrzy na daty, i stwierdzi że to nieaktualne, poza tym, tak na dobrą sprawę to nawet nie wiadomo co trzeba zrobić, co jest już zaczęte a co skończone.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2009, 22:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2008, 12:46
Posty: 33
Lokalizacja: Hajnówka
Ech, jakiś czas temu Martin tak mnie wpienił ze swoimi wypocinami, że przystąpiłem do pracy nad naszą frakcją (byłem kompletnym laikiem, a teraz całkiem przyjemnie idzie mi mapping, zachęcam do współpracy, wystarczy trochę woli i zacięcie na początek, a dostęp do naszego prywatnego forum, który otrzymacie jako członkowie ekipy, zrekompensuje wam brak newsów). masterceo, wytłumacz mi, czemu Izraelczycy (z całym ogromnym szacunkiem dla IDF) wniosą więcej niż Polacy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2009, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Co do planu działania, też dziwi mnie to ze nie udostępniliście go pod wgląd dla wszystkich a wierze że tak owy macie. Bagno rzeczywiście nie ma f-16 coś mi się musiało ubzdurać ale ok, beryle były już 2 razy zrobione ale nie było z nimi do końca wszystko ok i teraz były robione nowe te właściwe. No zamiast reskinu f16 mamy reskin brdm2.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2009, 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
No, ale jest chyba reskin MiG-29, chociaż brakuje typowego bombowca (do tego nadał by się Su-22), ale zrobienie Su-22 od podstaw zajęło by bardzo dużo czasu, a i tak zapewne nie będzie map z samolotami także nie martwiłbym się tym że nie ma tego czy innego samolotu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2009, 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
AnDob50 napisał(a):
masterceo, wytłumacz mi, czemu Izraelczycy (z całym ogromnym szacunkiem dla IDF) wniosą więcej niż Polacy?


moze zaczniemy od tego ze wraz z IDF dochodzi jeszcze Hamas? a i w kwestii wyposazenia IDF jest zupelnie inny od innych istniejacych w tym momencie frakcji: modele zolnierzy zrobione od podstaw, TAVORy, Negev, Galil, Merkava itp. a w PRPP co takiego przelomowego wniesie czego nie ma? beryl? przeciez roznicy miedzy rosyjskimi AK101 nie bedzie praktycznie widac. marksman pewnie dragunova dostanie, wiec jak u ruskich. AR pewnie PK, tak jak u ruskich...wiec co jest w PRPP naprawde swiezym dodatkiem? chyba tylko polskie glosy, mundury i rosomak.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2009, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2008, 12:46
Posty: 33
Lokalizacja: Hajnówka
Z Tavorem i Gailem można dyskutować, hamas raczej nie będzie niczym bardziej oryginalnym niż insurgements (mogę się mylić, nie czytałem o nim zapowiedzi) zgadzam się co do Merkavy, (ze względu na jej przedział desantowy to będzie nietypowa maszyna). My zawsze mamy szansę jako pierwsi mieć Leoparda 2A4, Sako też się jeszcze nie pojawiło, zobaczymy, jak będzie z samobieżnymi zestawami przeciwlotniczymi, ale np. loary w żadnej innej grze nie znajdziesz (chyba, nie znam wszystkich modów do wszystkich gier). I wierzcie, mamy plan działania, a każdy wie, co ma robić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2009, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Migów nikt nie używa tak mi się przynajmniej wydaje o ile nie mec, wist i sako będą nowe, leopard od norwegów ale my raczej szybciej już ukończymy frakcję aniżeli oni :D, sokół, grom, rpg7v nasz model ale ruska konstrukcja, miniberyl chyba tyle z nowości w świecie PRa więc jednak coś wnosimy.

Co do IDF, poza tym wymieniłeś chyba już nic swojego nie mają, black hawki, m4, us truck więc wnosimy tyle co oni. Hamas powstał tylko dla tego a zeby był realny przeciwnik dla IDF.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2009, 00:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Gapis napisał(a):
@up +1

Każda frakcja stworzyła jakiś swój plan działania, i się go trzymała, tylko nie nasza. Nawet jeśli ktoś chciałby pomóc, spojrzy na daty, i stwierdzi że to nieaktualne, poza tym, tak na dobrą sprawę to nawet nie wiadomo co trzeba zrobić, co jest już zaczęte a co skończone.


Tak na dobrą sprawę to nie wiadomo nawet czy projekt jeszcze żyje czy już dawno gryzie piach. Gdyby były newsy, pokazywane jakieś postępy to na pewno znalazło by się więcej chętnych do pomocy. Oczywiście brak wolnego czasu jest jak najbardziej zrozumiały no ale jak już za coś się bierze to trochę trzeba na to poświęcić. Twórcy innych frakcji jakoś sobie radzą...

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2009, 02:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Nie wiem czemu aż tylu sceptyków na tym forum... chba dolegliwość narodowa :roll: :?

Towarzysz jak byś się trochę rozejrzał to byś znalazł na forum kilka całkiem świeżych modeli. Takie małe przypomnienie tego co w tym roku PP wyprodukowało :D

PZR Grom data dodania fotek: 08-11-2009, 06:36 PM
Obrazek

wz. 96 Mini-Beryl
data dodania wątku: 07-17-2009, 01:17 PM
Obrazek

RGO-88 grenade
data dodania wątku: 07-16-2009, 01:06 PM
Obrazek

Knife wz.98
data dodania wątku:03-14-2009, 05:37 PM
Obrazek

Honker Skorpion-3
data dodania wątku:06-25-2009, 07:34 AM
Obrazek

RPG-7V
data dodania wątku:03-18-2009, 10:44 AM
Obrazek

Honker 2324
data dodania:06.09.2009
Obrazek


Więc pracy wykonali naprawdę masę i powinniśmy się cieszyć z tego co mamy, bo mamy naprawdę duzo.
Tak naprawdę do ukończenia projektu nie zostało tak wiele... mamy lekki pojazd do transportu piechoty Honker skorpion i 2324(eksport i tekstura potrzebne), apc rosomaka gotowy, lekii pojazd rozpoznawczy brdm2 gotowy, w produkcji sokoła(dokończyć zaeksportować oteksturować), mig gotowy, mi24 gotowe,tur (eksport tekstura) ale najprawdopodobniej nie zostanie użyty,lat i hat rpg7(tekstura eksport),aa grom(tekstura eksport),pistolet podręczny wist(tekstura eksport), snajperka sako(tekstura eksport), pkm gotowy, granaty odłamkowy i dymny gotowe, leopard tekstura potrzebna, beryle bo podobno są gotowe(tekstura eksport),svd gotowe,miniberyl gotowy tylko zaeksportować, skiny żołnierzy gotowe, 2 mapy praktycznie gotowe. Tak naprawdę to potrzebujemy modelu stara transportowego i logistycznego i tyle z modeli, pozostaje tylko wszystko oteksturować i zaeksportować a to masa pracy.

Więc wszyscy tak krytykujący zobaczcie że PP zrobił już naprawdę dużo i nie wiele pozostało do końca. GJ boys

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2009, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
GoLyPL napisał(a):


Więc pracy wykonali naprawdę masę i powinniśmy się cieszyć z tego co mamy, bo mamy naprawdę duzo.
Tak naprawdę do ukończenia projektu nie zostało tak wiele... mamy lekki pojazd do transportu piechoty Honker skorpion i 2324(eksport i tekstura potrzebne), apc rosomaka gotowy, lekii pojazd rozpoznawczy brdm2 gotowy, w produkcji sokoła(dokończyć zaeksportować oteksturować), mig gotowy, mi24 gotowe,tur (eksport tekstura) ale najprawdopodobniej nie zostanie użyty,lat i hat rpg7(tekstura eksport),aa grom(tekstura eksport),pistolet podręczny wist(tekstura eksport), snajperka sako(tekstura eksport), pkm gotowy, granaty odłamkowy i dymny gotowe, leopard tekstura potrzebna, beryle bo podobno są gotowe(tekstura eksport),svd gotowe,miniberyl gotowy tylko zaeksportować, skiny żołnierzy gotowe, 2 mapy praktycznie gotowe. Tak naprawdę to potrzebujemy modelu stara transportowego i logistycznego i tyle z modeli, pozostaje tylko wszystko oteksturować i zaeksportować a to masa pracy.

Więc wszyscy tak krytykujący zobaczcie że PP zrobił już naprawdę dużo i nie wiele pozostało do końca. GJ boys



1 Dlaczego tur miałby być nieużyty?
2 wist i sako raczej będą robione od początku.
3 animacje?
4 puszczyk Little Bird (ale z moich źródeł wiem że jest robiony)
5 jeżeli poszperasz na forum znajdziesz częściowo zrobiony model STAR-a (choć teraz w armii raczej więcej jelczów uświadczysz)


też BARDZO kibicuję prpp mimo moich najczęściej sceptycznych komentarzy, tylko nie rozumiem polityki zespołu prpp...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2009, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Tur najprawdopodobniej nie zostanie użyty gdyż w rzeczywistości nie jest w polskiej armii. Wist i sako miały być tylko przerobione ale nie wiem gdyż to tylko pogłoski usłyszane/wyczytane na forum, star na pewno od nowa jest robiony a co do puszczyka to znaczy tylko tyle że będziemy mieli jakąś bardzo dużą mapę :D Animacje... zapomniałem :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2009, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2008, 12:46
Posty: 33
Lokalizacja: Hajnówka
GoLyPL napisał(a):
a co do puszczyka to znaczy tylko tyle że będziemy mieli jakąś bardzo dużą mapę :D
Prace nad takową trwają już jakiś czas, są coraz bardziej zaawansowane, ale wciąż nie na tyle, by zaprezentować na forum .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2009, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
No i do każdego modelu pojazdu trzeba przygotować jego model wraku.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL