Teraz jest 29 mar 2024, 02:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 cze 2011, 16:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
No, ale co z tego, był tu, i nic z tego nie wynikło (chyba)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
To trzymaj się od tego z daleka, bo zaraz padnie jak PC :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Fresz napisał(a):
Przydało by się żeby ktoś z jajami się wziął za organizacje tego...

Ignorowałem Twoje prowokacje, ale widzę, że udajesz wszechwiedzącego, a takim najbardziej lubię wytykać braki w wiedzy.
Zadam jedno, retoryczne pytanie, co by ten człowiek z jajami robił? Zmuszał ludzi do dobrowolnej pracy? Kazał im pracować za darmo?

Ale od początku, bo wyczuwam problemy z logicznym myśleniem. Otóż, nie potrafię robić wszystkiego (dziwne nie?), dlatego, robimy moda w kilka osób. Tekstura Beryla była praktycznie gotowa, ale format dysku pokrzyżował plany i Haki musi ją robić od nowa (co jest na prawdę wkurzającą sprawą). Moja rola na ten moment sprowadza się do czekania na innych i tłumaczeniu takim jak Ty (chociaż sam nie wiem, czemu to robię, może dlatego, że czuję się odpowiedzialny za ten projekt), że robimy to [url='http://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_non-profit']NON-PROFIT[/url], więc pracujemy KIEDY MAMY NA TO OCHOTĘ/CZAS. Nie wiem, jak Ty, ale ja mam też życie poza Internetem i wolę wyjść ze znajomymi, niż siedzieć przy kompie.

Jeżeli realia mojej pracy w PP dodam, do mojej definicji 'posiadania jaj' (Twoja może być inna) i wyobrażę sobie skutki takiego połączenia, to zakładam, że Polish Project upadłby, z ekipą wkurzonych za zgrywanie szefa, szybciej niż Ci się wydaje. Jeżeli masz jakiś dobry pomysł, na przyspieszenie prac, to mój nr GG jest dostępny publicznie, zapraszam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2011, 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
będzie jakiś update? czy można zamknąć już to podforum?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2011, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
właśnie co ciekawego w tym PR:PP?

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2011, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Do nie których nie dociera że brakuje ludzi którzy mogli by pchnąć ten projekt do przodu, także wymaganie od 2-3 osób skończenia projektu w logicznym czasie jest co najmniej dziwne. Według mnie od początku powinno być więcej ludzi, powinno się starać o zaangażowanie jak największej liczby ludzi do tworzenia PR:PP. Jeżeli Polska Armia zostanie ukończona to będę się cieszył że mogę zobaczyć naszych chłopaków w boju, jeśli nie wyjdzie to trudno, często widzę jak wiele polskich modów zatrzymują się w martwym punkcie i w końcu upada. Powód? Zbyt małe i słabo zgrane ekipy. Widziałem wiele Polskich moderów uczestniczących w zagranicznych projektach i są członkami dużych ekip, ale są to pojedyncze jednostki, wystarczy spojrzeć na świat modów w Medieval 2 Total War gdzie polskie mody to rzadkość.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2011, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Ja chętnie bym pomogł lecz musze się trochę pouczyć co do tego co mial bym robić.Znam lekko photoshopa, szybko się uczę więc może coś...

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2011, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Niech mnie ktoś zmotywuje żebym nie grzebał w kodzie tylko rżnął teksture :D :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2011, 01:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Zapierdalaj do roboty! i jeb teksture

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2011, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2008, 22:08
Posty: 164
Lokalizacja: Sosnowiec
Fresz napisał(a):
bagno napisał(a):
będzie jakiś update? czy można zamknąć już to podforum?


Za!

Konrad102 napisał(a):
właśnie co ciekawego w tym PR:PP?


nic się nie dzieje i nic nie wyjdzie...
PaulPL11 napisał(a):
Fresz napisał(a):
Przydało by się żeby ktoś z jajami się wziął za organizacje tego...

Ignorowałem Twoje prowokacje, ale widzę, że udajesz wszechwiedzącego, a takim najbardziej lubię wytykać braki w wiedzy.
Zadam jedno, retoryczne pytanie, co by ten człowiek z jajami robił? Zmuszał ludzi do dobrowolnej pracy? Kazał im pracować za darmo?

Ale od początku, bo wyczuwam problemy z logicznym myśleniem. Otóż, nie potrafię robić wszystkiego (dziwne nie?), dlatego, robimy moda w kilka osób. Tekstura Beryla była praktycznie gotowa, ale format dysku pokrzyżował plany i Haki musi ją robić od nowa (co jest na prawdę wkurzającą sprawą). Moja rola na ten moment sprowadza się do czekania na innych i tłumaczeniu takim jak Ty (chociaż sam nie wiem, czemu to robię, może dlatego, że czuję się odpowiedzialny za ten projekt), że robimy to [url='http://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacja_non-profit']NON-PROFIT[/url], więc pracujemy KIEDY MAMY NA TO OCHOTĘ/CZAS. Nie wiem, jak Ty, ale ja mam też życie poza Internetem i wolę wyjść ze znajomymi, niż siedzieć przy kompie.

Jeżeli realia mojej pracy w PP dodam, do mojej definicji 'posiadania jaj' (Twoja może być inna) i wyobrażę sobie skutki takiego połączenia, to zakładam, że Polish Project upadłby, z ekipą wkurzonych za zgrywanie szefa, szybciej niż Ci się wydaje. Jeżeli masz jakiś dobry pomysł, na przyspieszenie prac, to mój nr GG jest dostępny publicznie, zapraszam.


Nie potrafisz zmotywować ludzi do pracy... Zła osoba na złym stanowisku - typowe w Polsce..


Hmm, Fresz, posiadasz podstawowe problemy z percepcją i przypominasz mi wieśniaka z wschodu, który uważa, że Tupolewa wysadzili Moskale :)

Pierwsze co potrzebujesz to zrozumienie czym jest dobrowolna praca za darmo

To nie jest kolonia Indian w wczesnej Ameryce, aby taki Fresz udawał pana i ma ich poganiać.
I nie władaj takimi tekstami, gdyż nic nie wniosłeś do projektu i jesteś typowym internetowym wieśniakiem - panującym w Polsce.

Nie masz prawa ich tak poganiać, ani organizować osobistych wycieczek w ich kierunku.

Pewnie się zapytasz dlaczego udaję się osobistą wycieczką do ciebie..

Młodzież z gimnazjum trzeba prostować :P

PS. Jakbyś mi wytykał pisania np. ciebie z małej litery, pójdź do szkoły.
Albo tu wytłumaczę: nie mam do ciebie szacunku. ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2011, 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
K***e was trzeba nauczyć pracy ochotniczej. Normalny PR bez PP też jest ochotniczy a ile osiągnęli :omg: Wiem że Was jest paru, a ich paredziesiąt, ale gdybyście się postarali, mieli sprawną komunikację, SVN i tak dalej, to dziś w PR była by o jedna nacja więcek :omg: . Ale wy wolicie narzekać, zamiast zebrać się do kupy i zacząć robić. Wiem, że ten post i tak nic nie da, a przy tym tempie prac i zapale twórców Polskę do PR w końcu dodadzą Szkopy, ale co was to obchodzi. Wy umiecie tylko narzekać :lol:
P.S: pokażcie mi co do tej pory zrobiliście, wtedy całkowicie się skompromitujecie :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2011, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
hanskloss napisał(a):
P.S: pokażcie mi co do tej pory zrobiliście, wtedy całkowicie się skompromitujecie :lol:

Na pierwszej stronie masz link?

Fresz napisał(a):
Mogli byście mi zrobić na złość i skończyć ten projekt. I pokazać że potraficie i że się mylę.

Nikt nie będzie robił czegoś tylko po to by tobie udowodnić że się mylisz... :stupid:
Kup mi nowego kompa, na złość, bo ja nowego nie chce. :lol:

Fresz napisał(a):
Jak chciałem zaangażować paru klanowiczów którzy się znają na rzeczy to mnie wyśmiali po tym jak zobaczyli ile zrobiliście przez jaki czas.

Bo takie jest podejście wszystkich, zamiast pomóc: "haha ile oni zrobili". Widać że czujesz się z nimi dobrze, bo zamiast pomóc wolicie opier*alć tych co robią ;]

Rocki napisał(a):
nie mam do ciebie szacunku

*podpisuje się rękami i nogami*

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2011, 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
K***e, Publicznie składam obietnicę, że jak tylko będę mieć kompa, który pociągnie PR, to sam przystąpię do PRPP, i dam wam przykład, co to jest praca non- profit. Zresztą, każdy kto grał w BF1942, na pewno słyszał o Wielkim Wyścigu, zorganizowanym swego czasu przez grupę DZN, do której i ja czynnie należę. Oni pracowali non profit, robiąc świetnego moda, prócz moda zrobili nawet jego stronę, zorganizowali owy Wielki Wyścig(ja niestety do DZN wstąpiłem po wyścigu, żeby nie było, że przywłaszczam cudze sukcesy), i to wszystko Non- Profit! Dalej pracujemy na modami(obecnie BattleField 1947, w topicu BF1947- informacje możecie zobaczyć trochę tego co zrobiliśmy(przez ok. pół roku, w pracach uczestniczyło 5 osób, w tym na najdłużej i najwięcej rzeczy zrobiły 3 osoby! a wy przez cały czas trwania PRPP nie zrobiliście praktycznie NIC :!: :!: :!: . Dlatego radzę wam- zorganizujcie się, pokażcie, że cokolwiek umiecie oprócz narzekania, albo porzućcie projekt dodania Polski do PR, bo i tak spełznie on na niczym, bo zanim skończycie w dzisiejszym tempie, twórcy sami zrobią Polskę i dodadzą :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2011, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:02
Posty: 421
Lokalizacja: fotel przed komputerem
co mi trzeba? proc 4 rdzeniowy conajmniej 3 ghz, con. 8gb ram, karta graficzna ati radeon z con. 1 gb ram, porządna płyta główna, wiatraczki, zasilacz, dysk 500 gb a to wszystko w przystępnej(do 2000zł) cenie

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2011, 10:00 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2009, 23:02
Posty: 30
Czasami sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo wydac 2 mapy jedno insurgency i aas w ktorym to wzieli byscie tekstury od niemcow leoparda od usa HMMV zrobili byscie do niego pimp my hummve . Supply trucka,zwyklego trucka apc lodki od ruskow i tyle jedyne co zrobic to skiny zolnierzy glosy i beryla. Tak to wedlug mnie zrobila to Kanada , poczym wszystko byscie aktualizowali typu jakies nowe bronie czolgi itp


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL