Teraz jest 20 kwi 2024, 02:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 gru 2009, 08:34 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Dlaczego? No cóż, wasza drużyna nie jest zbyt liczna, stąd wasze tempo prac jest dosyć powolne.
Spójrzcie choćby na Czechów, chłopaki robią modele na dniach, idzie im to tak sprawnie, że nawet mają czas na zakładanie debilnych tematów na pod forum Project Reality, np. o Ośle, nie mówiąc o tym, że go wymodelowali, tak dla jaj.
Modyfikacja POE, oferuje wam pomoc jeśli tylko będziecie robić dla nich, no cóż, ja bym na to przystał. Ludzie z POE uzupełnili by wasze braki osobowe i sprawili by, że szansa pogrania polskim wojskiem stałaby się znacznie bardziej realniejsza.
A o to chodzi wszystkim, by móc grać naszymi niezależnie gdzie, czy to PR, POE...itd.
Jeszcze raz, proponował bym wam, żebyście jednak robili dla POE, uzyskacie pomoc. Poza tym mnie osobiście, jak i wielu ucieszyła by perspektywa grania na singlu w naszą frakcje, czego w PR niema. Wychodzi w prawdzie jakiś singiel ale co to jest? Piechota + jeep, podziękować.

Jeszcze jedna sprawa, czy wasza drużyna w ogóle prosi o pomoc i ludzi, na waszym pod forum PR? Na innych pod forach widzie mnóstwo pytań, how do this? A na waszym widzę tylko wymianę zdań między devami a ludźmi domagającymi się newsów. Moja rada, nie bójcie się englisza! Pytajcie i proście o ludzi, a może ktoś się zgłosi do was.

Życzę wam najlepiej, niezależnie jaką drogę wybierzecie. :)

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2009, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Ja nie zgadzam się z Majłosz-em (?) :D 100 razy bardziej wolał bym pograć WP w PRce a nie w POE. PRka to najlepszy mod do bf 2 , przekładam jakość nad ilość, że tak powiem. Poza tym z tego co widziałem jest porządny SP do PRa


Ale z jednym się zgadzam

Cytuj:
Jeszcze jedna sprawa, czy wasza drużyna w ogóle prosi o pomoc i ludzi, na waszym pod forum PR? Na innych pod forach widzie mnóstwo pytań, how do this? A na waszym widzę tylko wymianę zdań między devami a ludźmi domagającymi się newsów. Moja rada, nie bójcie się englisza! Pytajcie i proście o ludzi, a może ktoś się zgłosi do was.


Teraz wychodzą izraelici i badajże Kanadyjczycy, może warto zapytać ludzi zaangażowanych w tamte projekty czy nie chcieli by teraz popracować dla innego szefa? :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2009, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2008, 00:44
Posty: 110
POE jest arcadowe jak BF2, nikt w to nie gra na multi.

W PR 0.9 single bedzie zintegrowany ze zwyklym PR.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2009, 14:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Majłosz napisał(a):
Dlaczego? No cóż, wasza drużyna nie jest zbyt liczna, stąd wasze tempo prac jest dosyć powolne.

Eeee... wolne tempo wynika raczej z czegoś innego xD Ale to temat na zupełnie inną historię...

Kolejna sprawa. Myślisz że jeśli przyspieszymy tempo i zrobimy wszystko to od razu wrzucą nas do moda? Tak niestety nie będzie, musimy swoje odczekać w kolejce. Na dodatek DEVowie nie będą wrzucali więcej niż 1-2 frakcje (max 3 w przypadku PR 0.9 ponieważ dawno nie była nowa frakcja dodawana a Hamas jest "w komplecie" z IDFem) na wersję PRa ponieważ integrowanie z PRem i przetestowanie ich zajmuje trochę czasu, na dodatek frakcje robione przez community traktowane są ewidentnie jak rezerwuar nowości na przyszłą wersję PRa i nie wrzucą wszystkich frakcji na raz do jednej przyszłej wersji nawet jeśli będą gotowe... w ten łatwy sposób zapewnią sobie zastrzyk nowych frakcji przy każdej nowej wersji PRa bez większego wysiłku przez co najmniej 2-3 lata (biorąc pod uwagę nową wersję PRa co 6 miesięcy).

Wspomnę też że ten temat http://www.realitymod.com/forum/f10-pr-general-discussion/53006-your-favorite-unreleased-faction.html okazał się bardzo opiniotwórczy i nasza frakcja jest na szarym końcu listy jeśli chodzi o atrakcyjność.

Majłosz napisał(a):
Spójrzcie choćby na Czechów, chłopaki robią modele na dniach, idzie im to tak sprawnie, że nawet mają czas na zakładanie debilnych tematów na pod forum Project Reality, np. o Ośle, nie mówiąc o tym, że go wymodelowali, tak dla jaj.

... a ja w 10 minut wymodeluje pacmana i założę o tym temat.... pomoże mi to w tworzeniu polskiej frakcji? Śmiem watpić :D

Majłosz napisał(a):
Modyfikacja POE, oferuje wam pomoc jeśli tylko będziecie robić dla nich, no cóż, ja bym na to przystał. Ludzie z POE uzupełnili by wasze braki osobowe i sprawili by, że szansa pogrania polskim wojskiem stałaby się znacznie bardziej realniejsza.

http://www.pointofexistence.com/forums/index.php?/topic/18961-poe-news-%23129/page__s__c77ecacdd0acfa7ac49b0b51ae98dcde

Point of Existence 2 has been in development for over four years now. We feel it is time to announce that we are ceasing active development for the Battlefield 2 engine. We want to thank our fellow developers, testers, fans and all of the sites that have supported our mod over the years. This has been a work of love for many of us and we hope that you continue to enjoy what we have created. We intend to support any technical issues that may arise from the (cough) upcoming BF2 patch and will respond quickly if the need arises.

Z tego co wiem to POE2 już nie będzie rozwijany... chłopaki wrócili do POE1 chyba.


Majłosz napisał(a):
A o to chodzi wszystkim, by móc grać naszymi niezależnie gdzie, czy to PR, POE...itd.

I tutaj drogi kolego się mylisz...

Majłosz napisał(a):
Poza tym mnie osobiście, jak i wielu ucieszyła by perspektywa grania na singlu w naszą frakcje, czego w PR niema. Wychodzi w prawdzie jakiś singiel ale co to jest? Piechota + jeep, podziękować.

Głównym celem jest granie polską frakcją na sieci a nie w singlu... sorry.

Akurat mam zainstalowane PRSP i nie wiem o czym mówisz... chyba nie masz tej samej wersji co ja... W PRSP na mapach zwykle jest więcej sprzętu niż na tych samych mapach online.

Majłosz napisał(a):
Jeszcze jedna sprawa, czy wasza drużyna w ogóle prosi o pomoc i ludzi, na waszym pod forum PR? Na innych pod forach widzie mnóstwo pytań, how do this? A na waszym widzę tylko wymianę zdań między devami a ludźmi domagającymi się newsów.

Być może dlatego że ludzie w teamie wiedzą w większości przypadków "how do this" :)

Pewnie o tym nie wiesz ale działy które widzisz na realitymod.com to nie jest nawet połowa działów jakie są na tym forum i dużo dzieje się z dala od publiki na forach prywatnych teamu... ostatnio jak pytałem się o coś to nikt nie był w stanie mi pomóc, tak to już jest z frakcjami "low priority".

Majłosz napisał(a):
Moja rada, nie bójcie się englisza! Pytajcie i proście o ludzi, a może ktoś się zgłosi do was.

Nikt się nie boi "englisha" (LOL) a pytać się o pomoc to będę po wydaniu PR 0.9. Teraz ludzie są zajęci ostatnimi poprawkami PRa...

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2009, 18:37 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
Dobra... praca idzie wolno, a o POE niech nikt nie mówi- skupmy się na PR.

To tak- pytanie, kto jest szefem wszystkich szefów projektu Polish Forces? To poprosiłbym Go o przydzielenie mi czegoś do roboty, a co, to już może ustalimy :)

[...]

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2009, 01:08 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Widzę, że co nie którzy mają czas na wypisywanie złośliwych wypowiedzi (również ludzie tworzący frakcję), ale żeby pochwalić swoją robotą na forum to jakoś tego czasu wam brakuje.

Cytuj:
I tutaj drogi kolego się mylisz...


Nie, nie mylę się, ba jestem tego nawet pewny, że nie Ragni, zwłaszcza, że nie jestem w moim zdaniu osamotniony. A tak poza tym „kolego” znamy się ?

Cytuj:
Głównym celem jest granie polską frakcją na sieci a nie w singlu.


To szkoda, bo wyobraź sobie Ragni, że wielu osobom zabawa przeleci koło nosa przez powolne łącze. Ja akurat nie mam tego problemu, i zacieram rączki by pograć naszymi. Na twoim miejscu pomyślałbym o ludziach którzy mają ten problem, jeśli ci się niechce robić SP do naszych to proponował bym dać cynk ludziom od PRSP by zajęli się naszą frakcją gdy ta będzie gotowa.

Cytuj:
Eeee... wolne tempo wynika raczej z czegoś innego xD


Akurat w waszym wypadku tempo prac wynika tylko i wyłącznie z braków osobowych. Sam Ragni nie raz się wypowiadałeś, że brakuje rąk do pracy.

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2009, 02:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Majłosz napisał(a):
Widzę, że co nie którzy mają czas na wypisywanie złośliwych wypowiedzi (również ludzie tworzący frakcję), ale żeby pochwalić swoją robotą na forum to jakoś tego czasu wam brakuje.

Widzę żeś "świeżak" więc uznajmy to za jednorazowy błąd w twym wykonaniu. Zacznijmy od tego że sprawdź jak wygląda design plan naszej frakcji i przekonasz się że modele są w większości ukończone bądź w trakcie tworzenia, więc nie wiem czego sapiesz.

Ludzi chętnych do pomocy wśród forumowiczów jest raczej brak, a jeżeli się ktoś sam zgłosi to jest cud. Prawdą jednak jest to że kilka osób z forum moda było chętnych do pomocy, ale nie zostały one wtłoczone do zespołu... np EOD który zaczął z kilkoma osobami prace nad taką frakcją jak PSC.

Majłosz napisał(a):
A tak poza tym „kolego” znamy się ?


A co źle się chłopaczyna do ciebie zwrócił... chyba to jest lepsze jak koleś bądź kilka znacznie bardziej obraźliwych słów które chodzą mi po głowie... Ty jesteś raczej mało znany tutaj na forum :roll: :wink:

Majłosz napisał(a):
Cytuj:
Eeee... wolne tempo wynika raczej z czegoś innego xD


Akurat w waszym wypadku tempo prac wynika tylko i wyłącznie z braków osobowych. Sam Ragni nie raz się wypowiadałeś, że brakuje rąk do pracy.


Niskie tempo prac to np. małe zainteresowanie naszą frakcja... zauważ że tak naprawdę jedynie rodacy są podjarani naszą frakcją i są mało aktywni na forum PRa co natomiast dostrzegają Devowie i zajmują się modami popularniejszymi, większość przecie decyduje mimo ze "naszych" grających w PRa jest znacznie więcej nak Norwegów czy Brazoli.

Łatwiej krytykować niż samemu zabrać się do pracy, sądze że teraz Ragniemu najbardziej przydali by się ludzie którzy potrafią teksturować i eksportować modele....Więc masz pole popisu, jeżeli sam nie potrafisz poszukaj ludzi którzy to zrobią...za darmo :wink: .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2009, 02:56 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Widzę żeś "świeżak" więc uznajmy to za jednorazowy błąd w twym wykonaniu. Zacznijmy od tego że sprawdź jak wygląda design plan naszej frakcji i przekonasz się że modele są w większości ukończone bądź w trakcie tworzenia, więc nie wiem czego sapiesz.


Widzisz, jestem nowy na forum a i tak widzę, że niewiele macie zrobione, granat, nuż, i transporter rosomak, sokół z moda OPK (ten heli moim zdaniem to syf). Tak więc sapię bo mam podstawy.
Kibicuję wam, bo chciałbym pograć naszymi, ale naprawdę wzięli byście się do pracy, bo w takim tempie to zastanie was zupełnie nowy PR i całą waszą pracę licho weźmie.

Cytuj:
A co źle się chłopaczyna do ciebie zwrócił... chyba to jest lepsze jak koleś bądź kilka znacznie bardziej obraźliwych słów które chodzą mi po głowie... Ty jesteś raczej mało znany tutaj na forum


Nie zwracam się do kogoś kolego jeśli tej osoby nie znam, i wydaje mi się, że takie zachowanie jest na miejscu. Jeśli widzisz coś w tym dziwnego to powiedz, bo może ja jestem do tyłu bo obyczaje się zmieniły i wszyscy są kolegami, niezależnie czy się znają czy nie.

Cytuj:
Ty jesteś raczej mało znany tutaj na forum


To niema żadnego znaczenia, chyba, że na tym forum jest prowadzona jakaś dziwna polityka w stosunku do nowych.

Cytuj:
małe zainteresowanie naszą frakcja...


Nie dziwię się, z takim tempem prac to ludziom odechciewa się czekać, teraz to tylko rodacy czekają chyba.

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2009, 20:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Majłosz napisał(a):
Widzę, że co nie którzy mają czas na wypisywanie złośliwych wypowiedzi (również ludzie tworzący frakcję), ale żeby pochwalić swoją robotą na forum to jakoś tego czasu wam brakuje.

Tak, mam czas na napisanie posta i poświęcenie 15-30 minut... a złośliwy to ja nawet jeszcze nie zacząłem być, poczekaj aż się rozkręcę 8)

Majłosz napisał(a):
Nie, nie mylę się, ba jestem tego nawet pewny, że nie Ragni, zwłaszcza, że nie jestem w moim zdaniu osamotniony.

Aha, czyli to nie tylko twoje zdanie? OK... Być może osobom podzielającym twoje zdanie jest wszystko jedno czy zagrają polską frakcją w bf2, POE2, PR czy w jakimkolwiek innym modzie... Ale z tego co ja wiem, dla każdego prawdziwego gracza PR jest tylko jedna opcja: polska frakcja w PR... innych opcji nie ma i nigdy chyba nie było.

Majłosz napisał(a):
A tak poza tym „kolego” znamy się ?

W przypadku mojej wypowiedzi chciałem być uprzejmy i jak najbardziej przyjacielsko nastawiony do ciebie ponieważ jesteś nowy na tym forum (chociaż nie musiałem)... ale skoro tego nie chcesz to będę traktował cię chłodno.

Majłosz napisał(a):
To szkoda, bo wyobraź sobie Ragni, że wielu osobom zabawa przeleci koło nosa przez powolne łącze.

Masz jakieś dane statystyczne by poprzeć to zdanie?
Powiedz mi, jaki odsetek graczy (grających w PR) z dostępem do internetu ma na tyle słabe łącze by nie móc grać on-line (czyli gorsze niż 128 kbps) a jednocześnie być w stanie ściągnąć sobie moda ważącego od ok. 3,5 do 4 GB*?

(*bo mniej więcej tyle będzie ważył PR w momencie gdy polska frakcja zostanie z nim zintegrowana)

Majłosz napisał(a):
Na twoim miejscu pomyślałbym o ludziach którzy mają ten problem, jeśli ci się niechce robić SP do naszych to proponował bym dać cynk ludziom od PRSP by zajęli się naszą frakcją gdy ta będzie gotowa.

Mam teraz większe i ważniejsze problemy niż ludzie co "mają ten problem"...
Ludzie od PRSP i tak to zrobią nawet bez mojego "cynku", na tym polega ich robota w PR przecież :roll:

Majłosz napisał(a):
Widzisz, jestem nowy na forum a i tak widzę, że niewiele macie zrobione, granat, nuż, i transporter rosomak, sokół z moda OPK (ten heli moim zdaniem to syf). Tak więc sapię bo mam podstawy.

Emm... Nie! W OPK nie ma sokoła, sorry. Sokół jest w POE2 a ekipa POE nie dzieli się modelami z nikim... my z OPK mamy Mi24, ale jeśli myślisz że to syf to zrób lepszego dla nas...

Majłosz napisał(a):
Kibicuję wam, bo chciałbym pograć naszymi

Akurat tak się składa że w obecnym momencie bardziej niż kibiców potrzebuję ludzi potrafiących teksturować i eksportować :) Niestety samo kibicowanie jest mało produktywne :D

Majłosz napisał(a):
ale naprawdę wzięli byście się do pracy, bo w takim tempie to zastanie was zupełnie nowy PR i całą waszą pracę licho weźmie.

O rety! Masz rację! Wszyscy w teamie zrezygnujemy ze studiów, pracy, życia osobistego i innych zainteresowań tylko po to by jak najszybciej polska armia pojawiła się w PR. Dzięki temu będziemy mogli siedzieć 16h na dobę przy kompie robiąc polską frakcję zamiast robić ją tylko w wolnym czasie! :omg:
... :D
... :?
... :(
Ej, zaraz, moment! Przecież robimy to zupełnie za darmo i z własnej woli! :roll:

Sorry Majłosz ale nic z tego, musisz uzbroić się w cierpliwość :mrgreen:

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2010, 03:27 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
Będąc szczerym, bylibyśmy na topie, gdyby PP ujrzał światło dzienne przed Rosjanami czy IDF. No ale z drugiej strony rozumiem że nie macie rąk do pracy, i nie zawsze czerpiecie przyjemność z pracy nad polską frakcją.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2010, 03:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Szczerze mówiąc myślę ze popularność to kwestia promocji, gdyby coś (więcej) się działo to i zainteresowanie by wzrosło i chęć innych nacji do gry polakami, zresztą i tak widziałem ze co najmniej kilka osób z innych krajów pisało ze nie może się doczekać kiedy zagra nimi :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2010, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Po co się śpieszyć? Nawet jeśli byśmy ukończyli projekt teraz. Do następnej wersji nas nie wrzucą, do późniejszych wersji są już gotowe (zaraz będą) inne frakcje więc po co mamy czekać z gotowym projektem? Wykończmy kiedy to naprawdę będzie potrzebne. :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2010, 15:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Sasquacz napisał(a):
Po co się śpieszyć? Nawet jeśli byśmy ukończyli projekt teraz. Do następnej wersji nas nie wrzucą, do późniejszych wersji są już gotowe (zaraz będą) inne frakcje więc po co mamy czekać z gotowym projektem? Wykończmy kiedy to naprawdę będzie potrzebne. :?


No to teraz mnie naprawdę rozbawiłeś :lol:
Nawet jeżeli nie wrzucą nas do następnej wersji to powinniśmy ten mod ukończyć jak najszybciej. Jest ku temu kilka ważnych przesłanek np. Testy moda... wyłapać wszystkie bugi, przetestować grywalność map i w razie potrzeby przeprojektować, animacje(podobno trochę czasu z tym schodzi) też w razie potrzeby poprawić czy nawet jeżeli wejdzie już jakiś nowy sprzęt do uzbrojenia WP to spróbować go wrzucić na ostatnią chwilę.

Przede wszystkim z takim podejściem nigdy nasza frakcja się nie pojawi w tym modzie bo przecież teraz nas nie chcą, mamy jeszcze czas...

Wykończyć to znaczy? Przecież na dobrą sprawę mamy tylko modele i to nie wszystkie, kilka skórek a brak nam reszty tekstur i zaeksportowania wszystkich modeli, przed chłopakami jeszcze więcej pracy niż do tej pory... więc nie ma co sobie odpuszczać i sie przyłożyć gdyż PP dołączył do moda jako jeden z pierwszych a głupio by było gdyby był ostatni...

Tak na dobrą sprawę to teraz wchodzą Kanadyjczycy o ile dobrze pamiętam i IDF, następnie prawie gotowi są Niemcy, reszta frakcji jest w podobnym stadium albo i jeszcze gorszym jak my, więc nie widzę przeszkody a żebyśmy weszli np z sąsiadami do następnego updata PRa.

Trza się przyłożyć do pracy i przywitać przyszły rok nasza frakcją bo w 2012 koniec świata, Euro sie zacznie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2010, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Może lepiej pokazać że coś umiemy przynajmiej w BF-ie bo bedzie lekka siara z tego euro...
Czy te testy aż tak długo trwają?
Nie bój się, w końcu PP wejdzie :D
Jeśli nie teraz to może w PR 2 :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2010, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Z tego co słyszałem to nie jest wcale tak łatwo zaeksportować modele z gry do gry a czasami jest to wręcz niemożliwe...
Euro nie będzie takie złe, bardziej boję się o poziom gry naszej reprezentacji bo nie oszukujmy sie brakuje im trochę do najlepszych...

Wracając do PRa to to prędzej czy później wcale nie jest pocieszające, osobiście marzy mi się następny update.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL