Teraz jest 26 kwi 2024, 04:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sty 2010, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
GoLyPL napisał(a):
prędzej czy później wcale nie jest pocieszające

Nie wiem kto by wolał "później" :D
GoLyPL napisał(a):
osobiście marzy mi się następny update.

to jest nie możliwe ale marzyć każdy może
GoLyPL napisał(a):
a czasami jest to wręcz niemożliwe...

nie ma życzy nie możliwych :) potrzeba im tylko więcej czasu :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2010, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Piszesz że coś jest nie możliwe ,a za chwilę że wszystko jest możliwe, bądź konsekwentny ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2010, 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Zrobił chłopaczyna sklejkę z dwóch moich postów wyrywając trochę z kontekstu...

Nie chodzi mi o 0.9 lecz o następny i dlatego mi się tylko marzy, patrząc realnie na sprawę to być może to jeszcze kolejny...
Rihno coś mówił o przeniesieniu modeli z gry do gry i twierdził że często jest to niemal że nie możliwe, choć nie wiem jak to jest w rzeczywistości...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 00:44 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Wykończyć to znaczy? Przecież na dobrą sprawę mamy tylko modele i to nie wszystkie, kilka skórek a brak nam reszty tekstur i zaeksportowania wszystkich modeli, przed chłopakami jeszcze więcej pracy niż do tej pory...


Tylko czekałem, aż ktoś się wygada i powie w końcu prawdę jak naprawdę marnie wygląda obecny stan waszej pracy. Polski Projekt, nie wiem kto wymyślił tak lipną nazwę, nie lepiej było by to nazwać Polish Army? W sumie nie powinienem się czepiać, bo wasza nazwa równie lipna jak to co do tej pory zrobiliście, może naprawdę powinniście ogłosić, że projekt upadł, i nie robić ludziom złudnych nadziei. Serio, bo jak widzę te wasze wypowiedzi typu, że niema znaczenia kiedy projekt wyjdzie, to równie dobrze ogłoście dead bo chyba nikomu nie będzie się chciało wieczność czekać na to wasze cudo, nawet tym nieco starszym jak ja. :?

Mam jeszcze takie pytanie, jaki przedział wiekowy wy reprezentujecie? Pytam bo niektóre wasze posty są naprawdę odzwierciedleniem waszego mało zawansowanego wieku.

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 01:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Czy masz jakiś cel w pisaniu takich bzdur, czy po prostu "starszemu" wiekiem graczowi padło delikatnie na dekiel...w każdym razie menopałza Ci nie służy.
Być może składnia jak na blokersa,bo tak owym jestem, jest kiepska ale przynajmniej nie wypisuje bzdur...wiele osób wiekiem poniżej 20 wie lepiej jak się zachować a niżeli Ty.

Ja wierzę w chłopaków, czy wyjdzie, czy nie to i tak nie wyjdzie im czy nam to na złe.

EDIT: Pamiętaj by utrzymać jakiś poziom kultury.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
http://spreadsheets.google.com/pub?key= ... utput=html
zobacz, tu jest czarno na białym co jest zrobione, a co nie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 01:38 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Czy masz jakiś cel w pisaniu takich bzdur, czy po prostu "starszemu" wiekiem graczowi padło delikatnie na dekiel...w każdym razie menopałza Ci nie służy.

Te bzdury to cytat z tekstu, który sam napisałeś, co do reszty to po prostu tego nie skomentuję.
Cytuj:
Być może składnia jak na blokersa,bo tak owym jestem.

I jaki to ma związek ze sprawą, że jesteś blokersem :?:
Cytuj:
nie wypisuje bzdur

Ja tak samo, lecz prawdę, widać bolesną dla niektórych.
Cytuj:
...wiele osób wiekiem poniżej 20 wie lepiej jak się zachować a niżeli Ty.

Doskonale wiem jak się zachowywać w przeciwieństwie do ciebie słoneczko.
Cytuj:
Ja wierzę w chłopaków, czy wyjdzie, czy nie to i tak nie wyjdzie im czy nam to na złe.

W sumie to mam podobne zdanie, ale pisanie że niema znaczenia kiedy projekt wyjdzie jest chyba przegięciem?
Cytuj:
Więc podsumowując pędź leszczyku bo mi ciśnienie podnosisz :wink: :ban:

Za inwektywy to ty powinieneś stąd polecieć, bo ja choć piszę bolesną dla ciebie prawdę to nikogo nie obrażam.

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 04:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Majłosz napisał(a):
Tylko czekałem, aż ktoś się wygada i powie w końcu prawdę jak naprawdę marnie wygląda obecny stan waszej pracy.

No to się nie doczekałeś... nikt z teamu się nie wygadał o tym co jest już od jakiegoś czasu jawne i podane do wiadomości publicznej :lol:

Majłosz napisał(a):
Polski Projekt, nie wiem kto wymyślił tak lipną nazwę, nie lepiej było by to nazwać Polish Army?

Ja bym to nazwał "Majłosz wie lepiej project" :D

Majłosz napisał(a):
W sumie nie powinienem się czepiać, bo wasza nazwa równie lipna jak to co do tej pory zrobiliście, może naprawdę powinniście ogłosić, że projekt upadł, i nie robić ludziom złudnych nadziei. Serio, bo jak widzę te wasze wypowiedzi typu, że niema znaczenia kiedy projekt wyjdzie, to równie dobrze ogłoście dead bo chyba nikomu nie będzie się chciało wieczność czekać na to wasze cudo, nawet tym nieco starszym jak ja. :?

Mów za siebie, OK?.... Zacznijmy od tego że nikt z nas nie każe tobie mieć nadzieję że projekt powstanie. Nikt z nas też nie każe ci czekać na jego skończenie, robisz to dobrowolnie, nie chcesz czekać to nie. Powiem nawet więcej, dla ciebie może ten projekt nawet być zamkniętym odkąd powstał. Więc możesz spokojnie o nim zapomnieć i przejść do innych zainteresowań jakie mam nadzieję posiadasz, zamiast tracić czas na wypisywanie bzdurnych postów.

Przypominam że osoby zaangażowane w tworzenie polskiej frakcji do PR robią to całkowicie za darmo, dobrowolnie i w swoim wolnym czasie a co za tym idzie nie masz żadnego prawa wymagać większego zaangażowania czy też terminów ukończenia projektu od kogokolwiek a tym bardziej krytykowania dotychczasowej pracy.
Nikt z teamu osób tworzących ten projekt nigdy nie obiecywał że ten projekt powstanie w 100% i na pewno zostanie ukończony... a dlaczego prace są kontynuowane? Bo lepiej jest próbować coś robić i powoli przeć do przodu niż siedzieć na dupie i narzekać jak bardzo jest źle!


Ten temat jest tak naprawdę do zamknięcia. Padła propozycja odnośnie współpracy z POE, padła też odpowiedź (już na pierwszej stronie). Jak dla mnie temat skończony.

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 09:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Majłosz napisał(a):
Tylko czekałem, aż ktoś się wygada i powie w końcu prawdę jak naprawdę marnie wygląda obecny stan waszej pracy. Polski Projekt, nie wiem kto wymyślił tak lipną nazwę, nie lepiej było by to nazwać Polish Army? W sumie nie powinienem się czepiać, bo wasza nazwa równie lipna jak to co do tej pory zrobiliście, może naprawdę powinniście ogłosić, że projekt upadł, i nie robić ludziom złudnych nadziei. Serio, bo jak widzę te wasze wypowiedzi typu, że niema znaczenia kiedy projekt wyjdzie, to równie dobrze ogłoście dead bo chyba nikomu nie będzie się chciało wieczność czekać na to wasze cudo, nawet tym nieco starszym jak ja. :?


W Twoich wypocinach nie zauważyłem żadnej konkretnej krytyki (bo krytykowanie nazwy i napisanie że jest równie beznadziejna co reszta pracy, nie uważam za konstruktywne). Jak już wiele osób pisało, PP robimy amatorsko (przynajmniej ja) i wtedy kiedy mamy czas. To nie jest praca, nie płacą nam za to, żeby siedzieć przy modelowaniu po 8 godzin dziennie. Niektórzy mają jeszcze szkołę i inne zajęcia.

PS.
Ja reprezentuje przedział wiekowy 19-20... i co w związku z tym? Nie wszyscy broniący PP w tym temacie, są w teamie tworzącym Polish Project....

Majłosz napisał(a):
Pytam bo niektóre wasze posty są naprawdę odzwierciedleniem waszego mało zawansowanego wieku.

Po Twoich wypowiedziach widzę, że wiek nie ma zbytniego odzwierciedlenia w jakości pisanych postów. 3 linijki tekstu bez konkretnych zażaleń, krytyki...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 20:10 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Po Twoich wypowiedziach widzę, że wiek nie ma zbytniego odzwierciedlenia w jakości pisanych postów. 3 linijki tekstu bez konkretnych zażaleń, krytyki...


Jakbyś się dokładniej przyglądnął, podobnie reszta to zobaczylibyście te krytykę. Jak nie łapiecie to wam napisze, czarno na białym, jesteście zbyt wolni! Rozumiem, że każdy ma swoje życie, i kasy na tym niema, (co doskonale wiem i nie trzeba mi tego udowadniać) ale jak już się za to wzięliście, to skończcie. Wiele osób czeka z utęsknieniem by pograć polakami, zrobicie ludziom niezły zawód jeśli dacie za wygraną. Jak ja kocham te polską mentalność, Polacy to chyba najgorzej przyjmują krytykę, lepiej jest mi nawrzucać, że bzdury pisze, a czego nie robie, zamiast się zastanowić, a może mam rację, ha?

Cytuj:
co za tym idzie nie masz żadnego prawa wymagać większego zaangażowania czy też terminów ukończenia projektu od kogokolwiek a tym bardziej krytykowania dotychczasowej pracy.


Mam większe prawo/a niż ci się wydaje. Widzę, że para opadła i macie gdzieś wasze zobowiązanie przed ludźmi, że ten projekt powstanie. Jeśli tak jest w rzeczywistości to rzeczywiście nie mam tu czego krytykować i się udzielać bo ten PP zwyczajnie nie powstanie.

Bieżcie przykład z Czechów, kolesie mają plan i robią, powiem dobitniej, biją was na łeb, szyję z znacznie mniejszym teamem. W takim tempie to ten Projekt nigdy nie powstanie, takie jest moje zdanie. Skoro was tak boli prawda to może coś z tym zróbcie i weźmiecie się do pracy, zamiast sypać inwektywami które nie tylko nie robią na mnie żadnego wrażenia a pokazują jakie z was wynalazki.

Cytuj:
Powiem nawet więcej, dla ciebie może ten projekt nawet być zamkniętym odkąd powstał


Na szczęście do tego nie doszło, ale z waszym tempem prac to wkrótce dojdzie. Potraktuj to jako motywację do pracy. :wink:

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 21:51 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
Bierzcie przykład z Czechów, kolesie mają plan i robią, powiem dobitniej, biją was na łeb, szyję z znacznie mniejszym teamem.


Oni to inna sprawa, akurat to co robią robi się powoli chore, i zaczynam przypuszczać że ich główny modeler nie wychodzi z domu częściej niż raz w tygodniu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2010, 23:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Majłosz napisał(a):
Jakbyś się dokładniej przyglądnął, podobnie reszta to zobaczylibyście te krytykę. Jak nie łapiecie to wam napisze, czarno na białym, jesteście zbyt wolni! Rozumiem, że każdy ma swoje życie, i kasy na tym niema, (co doskonale wiem i nie trzeba mi tego udowadniać) ale jak już się za to wzięliście, to skończcie.

Taki jest plan, skończyć to co zostało rozpoczęte... nie odpowiada ci tempo? Mam rozwiązanie tego problemu... Naucz się czegoś co będzie przydatne dla naszego teamu a tempo wzrośnie.

Majłosz napisał(a):
Wiele osób czeka z utęsknieniem by pograć polakami, zrobicie ludziom niezły zawód jeśli dacie za wygraną. Jak ja kocham te polską mentalność, Polacy to chyba najgorzej przyjmują krytykę, lepiej jest mi nawrzucać, że bzdury pisze, a czego nie robie, zamiast się zastanowić, a może mam rację, ha?

Poczekaj, daj mi się zastanowić....
....
....
...już się zastanowiłem.... Hmm, może nie mam racji.... a może to ty się wreszcie zastanowisz czy przypadkiem nie jesteś w błędzie, ha?

Cieszę się że wspomniałeś o polskiej mentalności i o tym że tak wiele osób czeka by pograć polakami, ponieważ to jest idealny przykład polskiej mentalności - czekanie na gotowe i narzekanie że nic nie zrobione i niczego nie ma, zamiast zrobienie czegoś by to zmienić. Tak, to idealny przykład i dziękuję że go podałeś bo właśnie tak to wygląda...
Ktoś chce pograć polakami i czeka aż ktoś inny zrobi tą armię zamiast samemu coś zrobić by ta armia powstała... tak jest przecież wygodniej, prawda? Mniej się namęczy człowiek a efekt ten sam ;)

Ja to widzę w następujący sposób (punkt widzenia jaki wypracowałem po wielu miesiącach pracy nad projektem)...

Polska armia do PRa jest to tzw. community faction, czyli frakcją robioną przez społeczność graczy. To społeczność graczy ją tworzy, w tym wypadku polska społeczność głównie bo tak naprawdę jedynie polakom zależy na graniu polakami ;)
Niestety żadna nowa frakcja nie weźmie się z powietrza i ktoś ją musi zrobić... co za tym idzie, w społeczności graczy musi znaleźć się odpowiednia ilość osób chętnych, z odpowiednim oprogramowaniem i umiejętnościami by stworzyć frakcje w miarę sensownym czasie (12-16 miesięcy, bo tyle to zajmuje jeżeli nie jesteś "nolifem").
Tempo powstawania polskiej armii jest adekwatny do stopnia zaangażowania polskiej społeczności w tworzenie tego projektu. Niestety taka jest prawda że "wiele osób" woli czekać na gotowe zamiast coś zrobić dla projektu... i nie mam do nich żadnego żalu, to ich suwerenna decyzja i szanuje to dopóki nie zaczynają sapać, bo działają mi na nerwy ludzie którzy wymagają od innych wysiłku samemu nic nie robiąc.

Tak więc jeśli ostatecznie nie powstanie polska armia to najwyraźniej w polskiej społeczności graczy nie ma wystarczającej liczby osób która to zadanie udźwignie, nie ma wystarczającego zainteresowania polską armią by powstała, najwyraźniej "wielu osobom" nie jest potrzebna do szczęścia skoro się nie angażują w jej powstanie... kilka osób tego projektu nie ukończy w satysfakcjonującym tempie.

Majłosz napisał(a):
Mam większe prawo/a niż ci się wydaje. Widzę, że para opadła i macie gdzieś wasze zobowiązanie przed ludźmi, że ten projekt powstanie. Jeśli tak jest w rzeczywistości to rzeczywiście nie mam tu czego krytykować i się udzielać bo ten PP zwyczajnie nie powstanie.

.. i tu jest problem w twoim rozumowaniu... nie ma żadnych zobowiązań! Dotarło? Nikt nikomu nie zapłacił, nikt nie podpisywał umowy ani nie obiecywał że powstanie.... Więc przestań nadużywać tego słowa i bić pianę bo nie masz racji! Jeśli tak jak twierdzisz mamy zobowiązania to udowodnij to a przyznam ci rację.

Majłosz napisał(a):
Bieżcie przykład z Czechów, kolesie mają plan i robią, powiem dobitniej, biją was na łeb, szyję z znacznie mniejszym teamem. W takim tempie to ten Projekt nigdy nie powstanie, takie jest moje zdanie.

Emmm... NIE! Po raz kolejny się mylisz! Team Czechów jest większy od naszego.
Team Czechów http://www.realitymod.com/forum/f404-czech-forces/69229-czech-forces-team-members.html, ja naliczyłem 16 osób...

W naszym teamie w tym momencie pracuje aktywnie 6 osób... (temat o teamie PP jest nieaktualny od jakiegoś czasu).

16 > 6 <= co to oznacza nie muszę chyba tłumaczyć....

Majłosz napisał(a):
Na szczęście do tego nie doszło, ale z waszym tempem prac to wkrótce dojdzie. Potraktuj to jako motywację do pracy. :wink:


Jeśli do tego dojdzie to projekt zostanie zamknięty to będę mógł wreszcie zająć się czymś poważniejszym i ważniejszym w moim życiu...

... tak na marginesie, to co wypisujesz nawet nie leżało leżało obok motywacji...



PS. Możesz już przestać wstawiać swoje wypociny ponieważ doskonale wiem jaki efekt chcesz uzyskać tymi postami... zbyt nachalnie drążysz temat by nie było tego widać więc daruj sobie... jest tylko jeden sposób by prace przyspieszyły, wzrost liczby osób pracujących nad polską frakcją. Wjeżdżanie nam na ambicję nic tu nie pomoże.

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2010, 12:55 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Jeśli do tego dojdzie to projekt zostanie zamknięty to będę mógł wreszcie zająć się czymś poważniejszym i ważniejszym w moim życiu...


Z całego twojego, zamotanego postu, gdzie odwracasz kota ogonem, gdzie tylko możesz tylko to zdanie ma sens. Dobra rada, odejdź od komputera, i zajmij się na chwile tym, życiem o którym tak piszesz.

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2010, 13:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Majłosz napisał(a):
Z całego twojego, zamotanego postu, gdzie odwracasz kota ogonem, gdzie tylko możesz tylko to zdanie ma sens. Dobra rada, odejdź od komputera, i zajmij się na chwile tym, życiem o którym tak piszesz.


Typowa odpowiedź dla kogoś kto nie ma kontrargumentów....

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2010, 14:22 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Typowa odpowiedź dla kogoś kto nie ma kontrargumentów....


Ja nie mam? słuchaj, tj. czytaj, zacytowałbym twój post jako argument gdzie wypisujesz, że nie możemy dać plamy, gdzie mówisz, że projekt powstanie, zobowiązując się jednocześnie, ale oczywiście go skasowałeś, więc proszę jak już coś piszesz to coś sensownego, bo teraz to się po prostu ośmieszyłeś.
Wiesz, nawet rozumiem już dlaczego masz taki awatar, ja też bym się obawiał rozpoznania na ulicy gdybym pisał tak zamotane posty.

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Ostatnio edytowano 7 sty 2010, 15:11 przez Majłosz, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL