Teraz jest 28 mar 2024, 13:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2010, 18:56 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Widzę, że u was dalej kiepsko z modem, no cóż, widać, że brakuje wam zapału i chęci do pracy, innymi słowy para z was uleciała. A na forach, tym i frakcji na forum PR, ludzie zakładają tematy, typu, o śmierci moda. Jakiś czas temu was krytykowałem, żebyście wzięli się do pracy, ale woleliście mnie zbesztać. Teraz widzę, że miałem rację, i że PP nie powstanie. Obecnie mamy wydany PR z numerkiem ponad 9 i nadal ani widu i słychu, że się wyrobicie, przed wersją ostateczną tej modyfikacji. Według devów PR,a wersja z numerkiem 1 będzie wersją finalną, i prawdopodobnie, więcej nie rozwijaną. Więc jak najbardziej szczerze radzę wziąć się do roboty bo czasu w sumie nie wiele macie, patrząc jak często w sumie wychodzi nowa wersja PR. No i poza tym zobowiązaliście się przed ludźmi, że ten projekt powstanie, a jak słowa niedotrzymanie to będzie dla was wstyd i żal.pl. A to nie najgorsze, najgorzej będzie jak was zaczną ludzie wytykiwać palcami za złudne nadzieje, że mod powstanie. Lepiej weźcie się do roboty :!:

Ponarzekałem i po krytykowałem, a teraz chce się dowiedzieć, czy zrobiliście coś nowego od czasu powstania ciężarówki, chyba to był star o ile pamiętam. Pasowało by, żebyście wypuścili jakiś news i dali nadzieję ludziom którzy czekają na PP z słabnącą nadzieją. :?

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2010, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Dawno nic nie pisałem na temat PP a to dlatego, że dawno straciłem już nadzieję, że kiedykolwiek ujrzymy polską frakcje w PR. Brak newsów, screenów z postępów nawet samych postów na forum zwiastuje rychłe nadejście ogłoszenia iż projekt ostatecznie upadł. A tym czasem Kanadyjczycy zrobili z czołg, lipnego Merca, kilka spluwek no i frakcję mają no ale wiadomo inna charakteryzacja i uzbrojenie.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2010, 02:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Cierpliwości ;)




PS. Majłosz, nic nie wskórasz więc nie produkuj się. Szkoda twojego czasu. Już to kiedyś z tobą przerabiałem i po raz drugi nie dam się w to wciągnąć.

Życzę miłego dnia :)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL