Teraz jest 28 mar 2024, 17:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Parę uwag.
PostNapisane: 18 maja 2010, 22:54 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Widzę, że u was dalej kiepsko z modem, no cóż, widać, że brakuje wam zapału i chęci do pracy, innymi słowy para z was uleciała. A na forach, tym i frakcji na forum PR, ludzie zakładają tematy, typu, o śmierci moda. Jakiś czas temu was krytykowałem, żebyście wzięli się do pracy, ale woleliście mnie zbesztać. Teraz widzę, że miałem rację, i że PP nie powstanie. Obecnie mamy wydany PR z numerkiem ponad 9 i nadal ani widu i słychu, że się wyrobicie, przed wersją ostateczną tej modyfikacji. Według devów PR,a wersja z numerkiem 1 będzie wersją finalną, i prawdopodobnie, więcej nie rozwijaną. Więc jak najbardziej szczerze radzę wziąć się do roboty bo czasu w sumie nie wiele macie, patrząc jak często w sumie wychodzi nowa wersja PR. No i poza tym zobowiązaliście się przed ludźmi, że ten projekt powstanie, a jak słowa niedotrzymanie to będzie dla was wstyd i żal.pl. A to nie najgorsze, najgorzej będzie jak was zaczną ludzie wytykiwać palcami za złudne nadzieje, że mod powstanie. Lepiej weźcie się do roboty

Ponarzekałem i po krytykowałem, a teraz chce się dowiedzieć, czy zrobiliście coś nowego od czasu powstania ciężarówki,czy dalej nic jak zwykle z resztą?

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Parę uwag.
PostNapisane: 18 maja 2010, 23:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
Czy przypadkiem nie zauważyłeś że wyprowadzasz ludzi z równowagi? Jaki masz cel pisania tych swoich uwag, już po raz któryś na tym forum, w przeciągu tych kilku dni. Mogą nad tym modem pracować setki, a nawet tysiące ludzi i nic z tego może nie wyjść. Każdy czeka z niecierpliwością i nadzieją że nasza frakcja wyjdzie jako część PRa ale tacy osobnicy jak ty, pisząc takie bzdury które nie prowadzą do żadnej polemiki, wcale nie pomagają, ani nie przyśpieszają prac. Dla mnie jedynym celem twoich postów jest wprowadzenie zamieszania i zwrócenia na siebie uwagi... Pracujcie chłopaki dalej oby z dobrym tego skutkiem :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Parę uwag.
PostNapisane: 18 maja 2010, 23:11 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2007, 18:11
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
GoLyPL napisał(a):
Czy przypadkiem nie zauważyłeś że wyprowadzasz ludzi z równowagi? Jaki masz cel pisania tych swoich uwag, już po raz któryś na tym forum, w przeciągu tych kilku dni. Mogą nad tym modem pracować setki, a nawet tysiące ludzi i nic z tego może nie wyjść. Każdy czeka z niecierpliwością i nadzieją że nasza frakcja wyjdzie jako część PRa ale tacy osobnicy jak ty, pisząc takie bzdury które nie prowadzą do żadnej polemiki, wcale nie pomagają, ani nie przyśpieszają prac. Dla mnie jedynym celem twoich postów jest wprowadzenie zamieszania i zwrócenia na siebie uwagi... Pracujcie chłopaki dalej oby z dobrym tego skutkiem :D


A to zależy dziecino od tego jak odbierasz prawdę którą przedstawiam, fakt nie którzy nie lubią gdy ktoś im wali prosto z mostu, a ty chyba jesteś takim przykładem, skoro tak to naucz się odbierać krytykę jak normalny człowiek, może tego nie potrafisz, przykro mi, musisz dorosnąć bądź się tego nauczyć. Prawda jest taka, że na PP wychodzi chyba najmniej newsów, stąd obawy o przyszłość projektu, robionego przez ludzi bez najmniejszego doświadczenia, poza szukaniem obrazków w necie.

Innymi słowy. WWW.ŻAL.PL

_________________
Najlepszy dyskutant na forum, postrach moderatora Ragniego !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Parę uwag.
PostNapisane: 18 maja 2010, 23:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Zamykam temat na podstawie regulaminu forum http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=1&t=9932, punkt 2.b) czyli za dublowanie postów i tematów.

Życzę miłego dnia.

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL