Teraz jest 28 mar 2024, 17:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lip 2013, 12:56 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Nie wiadomo czy pozwól nam użyć Karbali, tak samo nie wiadomo czy nie wyleci w którejś z kolejnych wersji, gdyż jest dość słabej jakości jak na dzisiejsze standardy.

Co do tego żeby skupić się tylko na mapach pustynnych, to nie jest to chyba konieczne. Z tego co wiem wszystkie pojazdy jakie mamy są też w wariancie woodland, więc nie stanowi to raczej problemu. Poza tym, możliwe że uda się uzyskać dwie mapy leśne dla polaków, ale nic nie jest jeszcze przesądzone.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2013, 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
Uzyskać? Tzn. jakie?
Silnet Eagle czy coś takiego?
W sumie, można by zrobić konfrontację między Polakami, a Czeczenami (partyzantami), bo tak poważnie, to do czego nam się przyda PT-91, o ile w ogóle zostanie zrobiony? Co najwyżej może konkurować z tym T-72 od Arabów. Ale na to pewnie trzeba byłoby zrobić mapę, kolejną leśną, znowu milicja.. Hmmm.
BTW - nie możemy używać kolorowych RGD-2, gdyż takie... nie istnieją. Albo używajmy amerykańskich M18, wedle standardów PR'a albo zróbmy swoje. Swoje, tzn. UGD-200. Używane przez Polaków, na kolorową dają. Ale o wiele łatwiej będzie po prostu użyć M18.
Kolejna sprawa - potrzebny będzie statyczny zestaw p-plot. Otóż, znalazłem ciekawą rzecz, a mianowicie: Klik. Jest to ,,statyczny'' GROM, podobny w sumie do Igły.
To nie koniec - my używamy Dragunowa w drewnianej wersji czy takiej, jak Rosjanie? Bo mam zdjęcie, gdzie właśnie ,,czarny Dragunow'' jest używany przez Polaków: SWD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2013, 20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
ej zobaczcie co znalazłem dajmy to naszym jako statyka Obrazek


ej może jeszcze taki fajny celownik to bo taki obrazek mam? http://static1.menstream.pl/i/art/47/206127_big.jpg

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 9 gru 2012, 23:04
Posty: 429
Dobre dobre
Ale tak na poważnie to najpierw wypuśćmy priorytety, żeby w ogóle zagrać naszymi :)


A co do celownika to jest to CTS-2
http://www.pho.pl/wp-content/uploads/20 ... -CTS-2.pdf


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL