Teraz jest 19 mar 2024, 05:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2008, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 24 maja 2008, 17:29
Posty: 1
dobra zaraz pewnie dostanę warna za zły dział :P
lecz! zainstalowałem first strike moda (Star Wars total conversion mod)
Obrazek
patrzę sobię na listę serwerków (18 maja 2008 została wydana wersja 1.2-> http://www.fsmod.com ) i co się okazało:

serwerów jest od groma, ale góra dwa są zapełnione!
(straszne :shock: )

nie no jak to tak - taki fajny mod a prawie nikt nie gra, tylko jakieś amerykańce co maja serwery z pingami rzędu 200 ms.
ja sam w ogóle dowiedziałem się przez przypadek, żę w bfie są mody, bo w dwójke nie grałem prawdę mówiąc.
FSMod nie jest martwy, bo jak napisałem góra tydzień temu wyszła najnowsza wersja, a zabawa przednia, naprawdę polecam.
Tutaj nie ma przynajmniej widoczności ograniczonej do 80m(camp gibraltar) a na mapce na tatooine (nie pamietam nazwy) można snajperem kosić dosłownie każdego(do ponad 300m) a same mapki nie sa tak durnie skonstruowane, ze tam gdzie jest najlepszy widok jakiś jełop postawił np. drzewo. W ogóle cały bf2142 jest niedorobiony pod względem "realizmu" (pomijajac ze to sci-fi, no ale takie sprawy jak ile razy trzeba trafić kolesia zeby zdechl)
aha no i teamwork- o ile w bf2142 jakoś da się przeżyć bez tego(nawet jak wszyscy rozbiegają sie po całej mapie bez sensu), to tutaj już nie bardzo(a ludzie też nie grają zespołowo, bo dochodzi do tego, że wszyscy biegaja medykami(nikt nie leczy i nie reviwuje) zamiast rozwalać atst itp...

Jeśli lubisz star warsowe klimaty (no a przecież w bf2142 teoretycznie grają sami tacy... no dobra moze przesadzam:P) to polecam ściągnąć, to "tylko" 1GB (na 512kbps sciagnie sie przez pół nocy).

tutaj: http://forums.fsmod.com/viewtopic.php?id=7613 ktoś wrzucił stronkę do digga, wiec jak ktoś ma chęci i możliwości (lub duzo znajomych na stumble/diggu itp) to również mógłby sie dołączyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL