Teraz jest 29 mar 2024, 16:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sie 2010, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:23
Posty: 7
Witam jestem nowy,do rzeczy Pobrałem BF:H włączam przez playnow na stronie pojawia się okienko.I jest okno wyboru postaci,nie widzę postaci po lewej stronie (u kolegi widziałem i mu normalnie działa,jego profil) i jak klikam na postać i daję na strzałkę w prawo nic się nie dzieje,klikam i klikam,namęcze się i wtedy dopiero przechodzi dalej,pyta o trening daję Play Now i nic znów się na klikam,przechodzi do ładowania mapy i więcej niż połowa pasek i błąd "nie wysyłaj" zobaczyłem co to za błąd ,i pisało że błąd pliku xxx.dll (nie pamiętam nazwy).Na jednym forum radzili bym usunął i znów ściągnął.Więc klikam uninstaler a tu okienko "not enugh arguments" i tu jest pytanie jak naprawić te błędy i jak usunąć BF:H


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 10:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
Podaj nazwę pliku .dll-to jest kluczem!

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:23
Posty: 7
a właśnie,przypomniało mi się,grałem u kolegi na moim profilu,i teraz,jest to okienko wyboru postaci dobra po jakimś czasie przechodzi do okienka gdzie się ubiera swojego hero itd i jest mini okienko,gdzie można dać OK lub Missions,klikam OK i nic,muzyka leci,powie ktoś jak to usunąć?(jak usunę,ściągnę znów)
bo może jak się ściągała gra,jakiś plik się nie przegrał dobrze i dlatego tak mam,z myszką jest wszystko w porządku bo w innych grach normalnie mi działa itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
Panel sterowania->dodaj/usuń programy ALBO usuwasz plugin z przeglądarki, usuwasz wszystkie pliki i czyścisz rejestr. Chociaż dla mnie nie ma problemu z grą, tylko z brakującym plikiem .dll

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 16:13 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:23
Posty: 7
usunołem plugin,pliki z folderu a w rejestrze jak mam to zrobić? daje start>uruchom>wpisuje redegit,i jest okinko daje coś tam machina>software i w EAgames nie ma ani nawet nie ma folderu battlefield (ja mam D:battlefield heroes)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
uruchamiasz ccleanera albo ctrl+f->heroes (o ile nie masz of might and magic)-> wyszukaj i kasujesz wpisy dotyczące bf heroes, ale uważaj, bezpieczniejsza metoda to ta z ccleanerem bo samodzielne modyfikowanie rejestru może zniszczyć system!

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2010, 10:10 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:23
Posty: 7
Ech,nie robiłem nic w rejestrze,w Cleanerze włączyłem od instalator i bez problemów usunęło.Tera jeszcze raz ściągnę i jak będą problemy to napisze,a jak nie będzie to też napiszę
:wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2010, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:23
Posty: 7
help znów to samo,czyli reinstal i ściągnięcie od nowa nic nie dało ;/ jest to okienko wyboru postaci,nie widać po lewej postaci tylko jest cień.klikam w strzałkę w prawo i nic,muszę naklikać z milion razy zanim ,przejdzie do następnego okna,(nie ma pytania o trening bo u kolegi na moim profilu grałem) jest to okienko gdzie ubiera się hero'sa itd daje PLAY NOW i nic,nawet jak naklikam to nic >.< pomoże ktoś? :( :|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2010, 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
a nadal masz komunikat z błędem dll-a?

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2010, 17:17 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2010, 09:23
Posty: 7
nie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL