Teraz jest 28 mar 2024, 13:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: AIX mod
PostNapisane: 4 wrz 2008, 19:14 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2008, 22:42
Posty: 4
Witam!
Mam taki mały problem z modem AIX, a mianowicie po instalacji nie zrobił mi się skrót na pulpicie, ani w folderze AIX nie ma żadnego exe którym się uruchamia mod i musze go uruchamiać z BF2-->Społeczność-->Własne gry, w instrukcji napisali ze trzeba kliknąć pliczek create_shortcut.bat, ale wyświetla przez 0,1 s cmd i koniec, a skrótu nie ma :| Wie ktoś może co zrobić albo jak ktoś ma exeka to wyslalby mi na kulebiak@poczta.onet.pl :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AIX mod
PostNapisane: 5 wrz 2008, 00:10 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Nie ma oddzielnego pliku exe dla AIX.
Robisz tak:
Tworzysz nowy skrót do BF2 i zmieniasz nazwę na AIX,
We właściwościach skrótu w okienku "Element docelowy" zamiast "C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 wpisujesz: "C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +modPath mods/AIX +menu 1 +fullscreen 1
Klikasz "Zastosuj" i masz gotowy skrót. Możesz jeszcze zmienić ikonę(znajduje się w C\ProgramFiles%\EA GAMES\Battlefield 2\mods\AIX\Shortcut).

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AIX mod
PostNapisane: 5 wrz 2008, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2008, 22:42
Posty: 4
Wielkie dzieki, działa :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AIX mod
PostNapisane: 28 paź 2008, 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2008, 16:53
Posty: 2
Lokalizacja: FuShe Pass
Witam ( Z góry przepraszam za odgrzanie tematu , ale po co mam zakładać nowy skoro jeden już jest :twisted: ) Mam taki mały problem z A:IX. Mianowicie chodzi o to , że po wejściu do gry , wbiciu na serwer , zespawnowaniu się po ok. 2sek gry wywala mnie do głównego menu z błędem PB :

"RESTRICTION: Service Communication
Failure: PnkBstrB.exe handshaking failed" , ale to ma małe znaczenie bo po ponownym uruchomieniu gry jakoś działało ( do dzisiaj ). Przed chwilą skończyłem wgrywać Map Packi. Po wejściu na serwer , gdy klikam "Dołącz do gry" wywala mnie do windowsa :evil: Wiecie może o co chodzi??

Proszę o pomoc...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AIX mod
PostNapisane: 25 lis 2008, 14:47 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2008, 22:24
Posty: 6
nick_122 napisał(a):
Nie ma oddzielnego pliku exe dla AIX.
Robisz tak:
Tworzysz nowy skrót do BF2 i zmieniasz nazwę na AIX,
We właściwościach skrótu w okienku "Element docelowy" zamiast "C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 wpisujesz: "C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +modPath mods/AIX +menu 1 +fullscreen 1
Klikasz "Zastosuj" i masz gotowy skrót. Możesz jeszcze zmienić ikonę(znajduje się w C\ProgramFiles%\EA GAMES\Battlefield 2\mods\AIX\Shortcut).



Sory ze sie wtrace ale kolego nie masz racji instalowalem wlasnie dodatek aix 2.0 i po instalce mam skrot na pulpicie do tego moda i mozna go odpalic z tego niebieskie kolko i aix w srodku .Ale to nieistotne , jak kolega pisal dziala i ok to spoko ze i twoja rada pomogla ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AIX mod
PostNapisane: 26 lis 2008, 01:12 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2006, 13:53
Posty: 365
Lokalizacja: Rumia
Morfeusz2 napisał(a):
Sory ze sie wtrace ale kolego nie masz racji instalowalem wlasnie dodatek aix 2.0 i po instalce mam skrot na pulpicie do tego moda i mozna go odpalic z tego niebieskie kolko i aix w srodku .Ale to nieistotne , jak kolega pisal dziala i ok to spoko ze i twoja rada pomogla ...
Zauważ różnicę czasową, kiedyś skrótu nie było(dlatego powstał ten temat), teraz jest, może zmienili instalkę ?

lesny666 napisał(a):
Witam ( Z góry przepraszam za odgrzanie tematu , ale po co mam zakładać nowy skoro jeden już jest :twisted: ) Mam taki mały problem z A:IX. Mianowicie chodzi o to , że po wejściu do gry , wbiciu na serwer , zespawnowaniu się po ok. 2sek gry wywala mnie do głównego menu z błędem PB :
"RESTRICTION: Service Communication
Failure: PnkBstrB.exe handshaking failed" , ale to ma małe znaczenie bo po ponownym uruchomieniu gry jakoś działało ( do dzisiaj ). Przed chwilą skończyłem wgrywać Map Packi. Po wejściu na serwer , gdy klikam "Dołącz do gry" wywala mnie do windowsa :evil: Wiecie może o co chodzi??
Proszę o pomoc...

Może zacznij od aktualizacji PunkBustera (jest pełno tematów na ten temat na forum).

_________________
nick_122
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AIX mod
PostNapisane: 30 sty 2009, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2005, 07:39
Posty: 34
Ja się również podczępię pod wątek. Wczoraj zainstalowałem moda AIX2.0. Jest świetny, bardzo grywalny i fogle. Ale mam pytanie- gdzie się podziała moja ranga z BF2 i odblokowane bronie?
Czyżby dodatek używał swojego systemu rankingowego, a jak tak to jak można sprawdzić postępy? Widziałem na serwerach gościa ze stopniami od szeregowych do generałów.

_________________
Fight for U'r rights


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: AIX mod
PostNapisane: 16 lip 2009, 11:17 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 9 lip 2009, 15:57
Posty: 26
lesny666 napisał(a):
Witam ( Z góry przepraszam za odgrzanie tematu , ale po co mam zakładać nowy skoro jeden już jest :twisted: ) Mam taki mały problem z A:IX. Mianowicie chodzi o to , że po wejściu do gry , wbiciu na serwer , zespawnowaniu się po ok. 2sek gry wywala mnie do głównego menu z błędem PB :

"RESTRICTION: Service Communication
Failure: PnkBstrB.exe handshaking failed" , ale to ma małe znaczenie bo po ponownym uruchomieniu gry jakoś działało ( do dzisiaj ). Przed chwilą skończyłem wgrywać Map Packi. Po wejściu na serwer , gdy klikam "Dołącz do gry" wywala mnie do windowsa :evil: Wiecie może o co chodzi??

Proszę o pomoc...


Chodzi chyba a wersję punkbustera. Zaktualizuj go. Najpierw ściągnij pbsvc.exe i zainstaluj go od nowa. Potem ściągnij pbsetup.exe ze strony http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php ( wybierz for windows ). Następnie postępuj tak jak na obrazkach czyli zainstaluj pbsetup.exe , wejdź w niego i wybierz w add a game bf2. Następnie naciśnij check for updates i poczekaj aż się skończy. Teraz nie będzie ci wyskakiwać ten błąd z pb.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL