Teraz jest 24 kwi 2024, 16:02

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z PR
PostNapisane: 28 cze 2008, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
Ściągnałem wszystko tak jak się należy - PR, mapy, i patch, ale nie mogę uruchomić Projecta z pulpitu, ani z katalogu. Muszę włączyć BF2, wejść w moje gry i przeładować na PR... :(
To nie wszystko. Gdy wchodzę na jakiś serwer wywala mnie po jakimś czasie i PB pisze takie wytłumaczenie: "PunkBuster kicked player DJPAX(2 minutes)... MD5Tool
Mismatch: mods\bf2\shaders_client.zip(len=2048)

Proszę o pomoc. A czasami jeszcze podczas ładowania serwera wyłącza mi grę i przechodzi do windowsa... :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2008, 15:23 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Co się dzieje, że nie możesz włączyć z pulpitu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2008, 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 02:17
Posty: 248
Lokalizacja: Wałbrzych
Spróbuj odpalić przez pr.exe. Po odpaleniu przez zwykłego BF2 może wywalać za shadery.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
No ale nie mogę odpalić pr.exe bo mam viste, i jak robię bez "urochom jako administrator" to nie działa, co zrozumiałem, ale jak robię "urochom jako administrator" to wyskakuje mi komunikat: "You must run this exutable as an Administrator due to e bug i windows. See http://support.microsoft.com/kb/q3033437/: Odmowa Dostępu

Co robić?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 11:45 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Zamiast klikać prawym i wybierać "uruchom jako administrator" ustaw to we właściwościach pliku w zakładce kompatybilność (?)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
Tak robiłem... :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 12:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Przydałoby się aby moderatorzy przenieśli ten temat na forum "Project Reality" :roll: Byłby może wtedy bardziej zauważalny ;)

Masz na pulpicie skrót do PRa?

Jeśli tak to podaj co masz napisane w elemencie docelowym we właściwościach skrótu do PR oraz do BF2 być może wystarczy tylko skrót doprowadzić do stanu używalności ;)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 14:17 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
Tak, mam skrót na pulpicie.

W elemencie docelowym jest napisane: "C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\pr\pr.exe" +modPath mods/pr"
A w elemencie docelowym do bf2 podobnie: "C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1"

Zresztą to nie jest z tym związane - jak próbuję uruchomić pr.exe z folderu w którym jest zainstalowany też wyskakuje ten sam komunikat... :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 15:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Usiądź spokojnie w fotelu, weź głęboki oddech i zdecyduj się co jest twoim problemem...

Z twojego pierwszego posta widać że masz dwa główne problemy i jeden dodatkowy:
1. Nie możesz uruchomić PRa skrótem i poprzez pr.exe
2. Wywala cię za shadery bf2 ponieważ PR używa własnych shaderów.
3. Wywala ci czasami grę do windows jak ładuje ci się mapa

Problemy 1 i 2 są ze sobą połączone, będzie cię wywalało za złe shadery jeśli nie uruchomisz gry poprzez pr.exe, musisz powalczyć z windowsem by uruchomić pr.exe jako administrator i tyle... sam musisz do tego dojść i powalczyć z tym zbędnym kawałkiem softu jakim jest vista.
Problem 3 czasami się zdarza, nie wiem dlaczego... być może jest to rzecz wynikająca z bugów bf2

PS. Ja w elemencie docelowym skrótu do PRa mam na końcu +menu 1 +fullscreen 1 tak jak to jest u ciebie w skrócie do bf2. Może dopisz to do skrótu PRa ;)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 17:15 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
Nic nie działa :(

Może jest tu ktoś kto ma vistę i miał ten sam problem?

Można się załamać - najpierw ściąga się coś przez 18 godzin, a potem okazuje się, że to nie działa... :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 17:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
[PL] liczyrzepa92 napisał(a):
Można się załamać - najpierw ściąga się coś przez 18 godzin, a potem okazuje się, że to nie działa... :(


Mogłeś ściągnąć XP zamiast Visty :D i trwałoby to o wiele krócej niż 18 godzin :lol:
(taki żarcik ;))


Po pierwsze, mogłeś napisać ten temat na właściwym forum to może więcej osób by go przeczytało :roll:

Po drugie, jeśli język Shakespeara nie jest ci obcy powinieneś poszukać odpowiedzi u źródła... czyli na forum http://www.realitymod.com: http://www.realitymod.com/forum/f27-pr-help-hardware-issues/

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
Trochę angielski umiem(szczególnie pisać i czytać, bo z rozumieniem ze słuchu gorzej) więc tam spróbuję ale wątpię że cokolwiek pomogą... To jakiś błąd w windowsie i tyle.

Spróbowałm zrobić coś takiego, że kliknąłem normalnie dwa razy na pr.exe i wyskoczył komunikat, niezamykając go ponowiłem operację i co? - Otorzył się PR ale tylko do momentu ładowania(czarny ekran), a później się zaciął. Używając kombinacji Ctrl + Alt + Delete zwinąłem program i na małym podglądzie okna(bo normanie się nie dało otworzyć) obejrzałem komunikat jaki wyskoczył w tle. Był to jakiś bląd DirectX'a, ale jaki to nie przeczytałem bo był za mały podgląd. Po zamknięciu komunikatu o błędzie poprzez Manedżera Zadań wyłączało mi ten zalążek PR. :(

Zaczyna mnie to powoli denerwować i mam coraz mniejszą ochotę na męczenie się z tym.. :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 19:22 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
Coś zrobiłem, że niby otwiera się PR z PR.exe ale uruchamia się taki ekran PR: Obrazek

jak przyciskam Alt + F4 to mnie przenosi do windowsa...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 09:05
Posty: 339
Lokalizacja: Olsztyn
[PL] liczyrzepa92 napisał(a):
jak przyciskam Alt + F4 to mnie przenosi do windowsa...

:lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol:

a tak do tematu to ja mam w elemencie docelowym coś takiego:
E:\Battlefield2\mods\pr\pr.exe +modPath mods/pr +menu 1 +fullscreen 1

może wiele nie pomogę ale według mnie to wina visty i już :P

_________________
Obrazek
"Nobody asks to be a hero, it just sometimes turns out that way"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2008, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2007, 17:07
Posty: 20
Lokalizacja: Toruń
Ja wiem, że po wciśnięciu tej kombinacji ma przenosić do windowsa, ale czy nie da się tak zrobić żeby tego ekranu nie było i żeby w końcu ten pieprzony pr się włączył? :?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL