Teraz jest 20 kwi 2024, 08:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 mar 2009, 18:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Midas napisał(a):
xD mam pytanko, a nie chce mi się zakładać nowy temat :P.

Przyszła mi znowu ochota na PRa i ściągam wersję 8,5x. W tym sęk, że zajmowałem się tworzeniem map i teraz jest problemik. Bo chciałbym ją dokończyć, a była robiona na starym PRu (8,0x). Co więcej nie chce mi się (leniwy jestem :P) reinstalować tego wszystkiego w stylu lightmapy itp. PR jest w formie installera. Czy jak zainstaluję nową wersję PRa, czy nie będzie kolidować ze starą, przygotowaną pod mapping i czy wogóle tak można? :P


Po pierwsze nie 8,5x ani 8,0.... tylko 0.85 lub 0.8

Po drugie, nie wiem czy dobrze zrozumiałem to co napisałeś ale jeśli robiłeś wszystko zgodnie z tutorialem to nic nie powinno kolidować, "stara, przygotowana pod mapping" wesja PRa miała zmienioną nazwę z "pr" na "pr_edit" i to na niej się pracuje, jeśli odinstalowałeś kiedyś PRa to pr_edit jako "inny mod" powinien być nadal w katalogu "mods", natomiast PR instaluje się w zupełnie innym katalogu (o nazwie pr).

[Sorki za offtop]

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2009, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 9 gru 2008, 19:54
Posty: 108
tia... A czy mapka tak przygotowana będzie działać na dalszych wersjach?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2009, 17:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Midas napisał(a):
tia... A czy mapka tak przygotowana będzie działać na dalszych wersjach?


Prawdopodobnie będzie wymagała drobnych poprawek by dostosować ją do nowej wersji... nic wielkiego... o ile testujesz ją w pr_edit a nie w najnowszej wersji PRa ;)



[ jakiekolwiek inne pytania wysyłaj mi na PM i nie zaśmiecajmy tego tematu offtopem ;) ]

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL