Teraz jest 19 kwi 2024, 16:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 mar 2009, 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Na tej mapie są chyba T90 a nie T72. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
o rly?
http://realitymodfiles.com/rhino/pr_new ... -72_02.jpg


Ostatnio edytowano 1 mar 2009, 20:49 przez Uapa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek był za duży. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 14:35
Posty: 49
W 0.8 jak jeszcze byliśmy zieloni pod pancerzem to wyczailiśmy T90 (wtedy jeszcze był, teraz-jak kolega już pokazał- jest T72). Poszło 6 pestek i nic! Dopiero po siódmej zrobił big bang.

_________________
BC2, Ił2 Sturmovik 1946, DCS Black Shark


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Zwracam honor. Na tej mapie powinien być T90, a nie T72 gdyż ten nie ma szans rozwalić Abramsa (w 1991 w Iraku Abramasy bez żadnych kłopotów rozwalały T72), chyba, że od tyłu tak jak w przypadku kolegi. Ja wczoraj rozwaliłem za pomocą działa na Kozielsku T90 i dwa transportery (czołg zamienił się w złom po 3 strzałach) 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 19:35 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
w 0.85 jak widać MECom zabrali T90 i dali T72... choć nie jest to do końca realistyczne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 14:35
Posty: 49
LajtusPL napisał(a):
Ja wczoraj rozwaliłem za pomocą działa na Kozielsku T90 i dwa transportery (czołg zamienił się w złom po 3 strzałach) 8)


To działo nas kiedyś rozwaliło... jak pierwszy raz graliśmy na tej mapie. Później graliśmy po stronie Czeczenów. A że na INF nam jakoś nigdy nie szło to wsiedliśmy do tego śmiesznego wózka z rakietami na dachu (brdm? pojęcia nie mam co to jest]. Pobujaliśmy się trochę i udało nam się tym czołg rozwalić :) wykorzystaliśmy ukształtowanie terenu, z bliska rakieta, schowanie się za wzgórzem, zmiana pozycji, druga rakieta... i bum.

Chyba gracze często nie doceniają małych pojazdów z wyrzutniami rakiet ppanc, graliśmy kiedyś na INF (jedyny raz kiedy nam szło jakoś) na mapie gdzie jest US vs Chiny, jest chyba rzeczka, kilka mostów, świątynia, plac budowy i baza chińska na wzgórzu. Fajnie bo Little Bird nas podrzucił, a potem zajechał Stryker i z jego wsparciem zdobyliśmy kilka flag. No, ale tam Chiny mają czołgi. Się okazuje, że był taki Squad, który jeździł na Hummerach TOW. No więc ci dżentelmeni rozwalali wszystko, co było duże, ciężkie, miało gąsienice i było generalnie niebezpieczne. Fajne były komunikaty -TOW hummers, are enemy tanks down? -YES -Yes

No. Tej ;p

_________________
BC2, Ił2 Sturmovik 1946, DCS Black Shark


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
LajtusPL napisał(a):
Zwracam honor. Na tej mapie powinien być T90, a nie T72 gdyż ten nie ma szans rozwalić Abramsa (w 1991 w Iraku Abramasy bez żadnych kłopotów rozwalały T72), chyba, że od tyłu tak jak w przypadku kolegi. Ja wczoraj rozwaliłem za pomocą działa na Kozielsku T90 i dwa transportery (czołg zamienił się w złom po 3 strzałach) 8)


jesli nie masz pojecia o czolgach-nie odzywaj sie. twoje stwierdzenie iz T72 nie mialby szans z abramsem jest smieszne, a twoje wiadomosci o inwazji na Irak w 1991 prawdopodobnie nie wykraczaja poza to, ze wiesz iz amerykanie dali po dupie saddamowi. prawda jest iz nie wiadomo jak wygladalby prawdziwy pojedynek tych dwoch czolgow, bo 72 saddama nie byly tak naprawde "prawdziwymi" 72kami, byly to wersje eksportowe, duzo bardziej ubozsze od normalnych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
prwada jest taka ze jeszcze żaden abrams nie poległ od wrogiego czołgu ale co Ja tam wiem. Ja przecierz nie znam sie na czołgach :D :D :lol: :lol: a tak pozatym T72 maja gorsza amunicję niezależnie od wersji a co do pancerz to nawet gdyby był grubszy i tak by nie miał szans z pociskami przeciwpancernymi z rdzeniem ze zubożonego uranu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 14:35
Posty: 49
Hm. A czy to czasem nie była kwestia tego, że irackie czołgi nie bardzo widziały nocą, a Abramsy dzięki możliwości działania w nocy miały przewagę?Nawet jeśli T72 miałby grubszy pancerz to taki Abrams by mu podjechał na bliską odległość i po zabawie. Zwłaszcza że Irak miał jeszcze T55, które lata świetności mają za sobą.

_________________
BC2, Ił2 Sturmovik 1946, DCS Black Shark


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
amyrykanskie wojsko podczas I wojny w iraku nie walczyło tylko w nocy wiec pewnie to nie miało aż tak wielkiego wpływu jak amunicja jaką stosowali jak sie nie myle większośś abramsów posiadała tylko zwykłe nvg.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2008, 18:52
Posty: 145
działo napisał(a):
LajtusPL napisał(a):
A że na INF nam jakoś nigdy nie szło to wsiedliśmy do tego śmiesznego wózka z rakietami na dachu (brdm? pojęcia nie mam co to jest].

Oj widzę, że na czołgach w PR to ty się mało znasz(pozdr. migacz :mrgreen: ). Gdybyś więcej pograł czołgami to zorientował byś się, że na ciasnych mapach(EJOD, QUINLING) z dużą ilością dróg te pojazdy, są zmorą nawet dla takiej góry żelastwa jaką jest czołg 8) .

PS Działo nigdy w życiu cię nie widziałem, a zauważyłem, że interesujesz się czołgami jak ja i kolega który się nie zna :wink: . Kiedy i z kim ty tymi tankami pykasz :mrgreen: (a jeżeli jesteś dowódcą i gunnerem jednocześnie to już cie nie lubię :lol: ).

_________________
Amore Patriae Nostra Lex


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 23:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
obstawiam ze z masterceo a ty damian na czołgach sie nie znasz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 08:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
O I wojnie w Iraku mam pewną wiedzę i zresztą większość sił pancernych rozwaliło lotnictwo (A-10, A-6 czy też Apache) 76% czołgów, 55% transporterów opanc. 90% artylerii oraz 50%Gwardii Republikańskiej-tyle zniszczono za pomocą sił lotniczych. Zastanówcie się też dlaczego na Abramsy mówi się one shot, one kill.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 09:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 14:35
Posty: 49
Damian>|PL napisał(a):
działo napisał(a):
LajtusPL napisał(a):
A że na INF nam jakoś nigdy nie szło to wsiedliśmy do tego śmiesznego wózka z rakietami na dachu (brdm? pojęcia nie mam co to jest].

Oj widzę, że na czołgach w PR to ty się mało znasz(pozdr. migacz :mrgreen: ). Gdybyś więcej pograł czołgami to zorientował byś się, że na ciasnych mapach(EJOD, QUINLING) z dużą ilością dróg te pojazdy, są zmorą nawet dla takiej góry żelastwa jaką jest czołg 8) .

PS Działo nigdy w życiu cię nie widziałem, a zauważyłem, że interesujesz się czołgami jak ja i kolega który się nie zna :wink: . Kiedy i z kim ty tymi tankami pykasz :mrgreen: (a jeżeli jesteś dowódcą i gunnerem jednocześnie to już cie nie lubię :lol: ).


Tej to był mój cytat. Chodzi mi o to że właśnie są niedoceniane, bo małe, nie mają kaemów ani specjalnie dużego zoomu. dlatego zniszczenie nim tanka jest baaaardzo satysfakcjonujące.

Cóż,ostatnio w ogóle nie mam czasu na granie [sesja...] ale tak to w piątek albo sobotę wieczorem zgaduję się z kumplem na gg, odpalamy PR, szukamy jakiegoś serwera z Kaszanką [zazwyczaj]. wbijamy, zakładamy 'PL tank' squad i gramy. Ja jako kierowca i w sumie dowódca a kumpel strzela.

Czołgi to nie jest jakoś specjalnie moje zainteresowanie ale pod wpływem PRa coś tam sobie lubię się dowiedzieć. Klimat walki pod pancerzem jest miooooodzio.

_________________
BC2, Ił2 Sturmovik 1946, DCS Black Shark


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2008, 18:52
Posty: 145
Tej to był mój cytat. Chodzi mi o to że właśnie są niedoceniane, bo małe, nie mają kaemów ani specjalnie dużego zoomu(mały błąd w 0.85 mają zuma 8x). dlatego zniszczenie nim tanka jest baaaardzo satysfakcjonujące.

Cóż,ostatnio w ogóle nie mam czasu na granie [sesja...] ale tak to w piątek albo sobotę wieczorem zgaduję się z kumplem na gg, odpalamy PR, szukamy jakiegoś serwera z Kaszanką [zazwyczaj]. wbijamy, zakładamy 'PL tank' squad i gramy. Ja jako kierowca i w sumie dowódca a kumpel strzela(no i tak trzymaj, gunnr-zy tak mają, dać im grubą rurę i już myślą tylko o niszczeniu[wjadą na mine żeby rozwalić jednego piechura]).
Pograj na QuwajRiwer, lub EJOD Desert to zrozumiesz co mam na myśli.

Czołgi to nie jest jakoś specjalnie moje zainteresowanie ale pod wpływem PRa coś tam sobie lubię się dowiedzieć. Klimat walki pod pancerzem jest miooooodzio.
NO BAAAAA

PS MIGACZ nie znasz się na czołgach.
PS2 Armia amerykańska już tak ma.

_________________
Amore Patriae Nostra Lex


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL