Teraz jest 25 kwi 2024, 01:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 kwi 2009, 23:51 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2009, 11:58
Posty: 2
O tuż mam taki problem a mianowicie chodzi tu właśnie tylko o PR bo jak gram w inne mody i samego BF2 to nie ma tego problemu, a teraz do rzeczy włączam PR wszystko pięknie ładnie wchodzę na trenning potem wybieram serva gdzie gra zawsze najwięcej osób (nie pamiętam jak sie ten serv nazywał) czekam aż się załaduje i gdy już jestem w grze moge już chodzić itp. to wtedy tam pod chatem pisze 3 razy WARNING: PunkBuster Reports PB Servers Running Old versions C2.150, a najciekawsze jest to że jak wchodze na normalne servery to wszystko działa poprawnie tylko ten jeden i jeszcze na treningu. PB mam zaktualizowanego. Macie może jakieś propozycje ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2009, 23:57 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Sam sobie odpowiedziałeś : ) Wina nie leży z Twojej strony. Na danym serwerze jest po prostu stara wersja PB, dlatego Cię wyrzuca. Jeżeli tak bardzo Ci zależy żeby tam pograć... hmm... to napisz do adminów niech zaktualizują PB (powinno zrobić się to automatycznie, ale najwidoczniej coś nie zaskoczyło) ; >

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2009, 11:58
Posty: 2
Ok trudno sie mówi ewentualnie na treningu nie zagram dobrze że w ogóle działa xd. Thx za odpowiedź :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2009, 00:17 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Polecam się na przyszłość. Temat można zamknąć.

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2009, 21:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Ja mam z kolei taki problem z PB w PR, po 2-3 min wywala mnie z takim komunikatem PB kicked player 'lajtusPL06' (for 0 min)
RESTRICTION: Corrupted File/Memory [120148]
Kilka godzin wcześniej sformatowałem komputer, po formacie zainstalowałem sterowniki i podstawowe programy, następnie zainstalowałem BF2 z SF później patcha, a potem PR'a. Gdy gram w BF'a nic takiego się nie dzieje, no, a w PR wyskakuje ten komunikat. Karta graficzna ani pamięć RAM nie są uszkodzone, gra jest oryginalna, aktualizowałem Pb, ale nic nie pomogło, bawiłem się też z PBsvc itp, ale nic nie pomaga. Bardzo chciałbym grać z powrotem w PR'a tak więc proszę was bardzo o pomoc.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2009, 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Mi pomogło wyłączenie Frapsa - http://www.punksbusted.com/forums/index ... 0415&st=10

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2009, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Się zobaczy (mam wersję 2.9.4)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2009, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2007, 16:40
Posty: 25
A mnie żal du** ściska bo cholerny PB wyłączył mnie z gry nie tylko w PR-a ale i ogólnie we wszystko co jest związane z BF2 włącznie z podstawką. Nie gram już bo nie da rady od jakiś 3+ tygodni i to za sprawą chyba najgorszego możliwego problemu z PB. Najwięcej czasu spędzałem w PR, ale "ukochany" Punk Buster :evil: robi swoje za każdym razem witając mnie swoim RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe handshaking filed. Czytałem, że ten problem jest bardzo trudny do rozwiązania a czasami wręcz niemożliwy. Próbowałem wielu rozwiązań, ale nic nie działa, pozostaje chyba tylko format systemu i może wtedy to pomoże. Co dziwniejsze nawet kiedy próbuje zainstalować pbsvc to instalacja nigdy nie chce dojść do końca a możliwe, że to by mi pomogło.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2009, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
czarek90 napisał(a):
A mnie żal du** ściska bo cholerny PB wyłączył mnie z gry nie tylko w PR-a ale i ogólnie we wszystko co jest związane z BF2 włącznie z podstawką. Nie gram już bo nie da rady od jakiś 3+ tygodni i to za sprawą chyba najgorszego możliwego problemu z PB. Najwięcej czasu spędzałem w PR, ale "ukochany" Punk Buster :evil: robi swoje za każdym razem witając mnie swoim RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe handshaking filed. Czytałem, że ten problem jest bardzo trudny do rozwiązania a czasami wręcz niemożliwy. Próbowałem wielu rozwiązań, ale nic nie działa, pozostaje chyba tylko format systemu i może wtedy to pomoże. Co dziwniejsze nawet kiedy próbuje zainstalować pbsvc to instalacja nigdy nie chce dojść do końca a możliwe, że to by mi pomogło.


No mnie pomogła dopiero przesiadka na nowy sprzęt ;) Z tym że ja miałem znacznie poważniejszy problem. Zanim zrobisz format spróbuj tego http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=37&t=24830&start=0

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2009, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Wcześniej 2 dni temu miałem inny problem z PB (disallowed program/drivers) ale sformatowałem komputer, ale pojawił się właśnie ten problem , ale teraz wyłączenie FRAPS'a chyba pomogło bo na razie mnie nie wywaliło,ale bez FRAPS'a nie mogę filmików kręcić :( no ale da się chociaż grać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2009, 14:30 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2007, 16:40
Posty: 25
Towarzysz z tego tematu co mi podałeś w linku to skorzystałem na samym początku z resztą gdzieś na końcu jest nawet mój post w którym mniej więcej wyjaśniłem mój problem z instalacją pbsvc. Po nieudanych próbach poszukałem informacji w internecie i na stronie PR-a było kilka rozwiązań, które jednak również się nie sprawdziły. Z innych stron też korzystałem, ale już się trochę zmęczyłem tym ciągłym wyszukiwaniem kolejnych niedziałających rozwiązań. Po jednym sposobie na mój problem zamiast "handshaking" miałem coś takiego jak "no packet flow" także z jednego przechodziło w następny. Za jakiś czas na pewno sformatuję komputer i wtedy się zobaczy. Gdzieś wyczytałem że problem z "handshaking" występuje ponoć przez jakieś uaktualnienia Windowsa czy coś związanego z systemem (niektóre uaktualnienia jakby to powiedzieć są niekompatybilne z PB) i to jest całkiem możliwe bo jednego dnia gra chodziła świetnie a następnego już miałem problemy z PB.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL