Teraz jest 20 kwi 2024, 01:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sie 2010, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2009, 23:02
Posty: 30
Witam mam problem z Voipem.Gdy wchodze w opcje dzwieku wszystko jest w porzadku voip jest wlaczony slysze siebie :).Ale gdy zaczynam grac i wchodze do druzyny przez 1min slysze swoich kolegow z druzyny i moge do nich mowic.Lecz po 1min juz nic nie slysze ani nic nie moge powiedziec.Gdy naciskam caps lock i mam nicki kolegow z druzyny to przy nich sa ikony glosnikow(nawet nie widze ze sie swieca jak to normalnie jest) a u mnie nie ma tej ikonki i jest pusty kwadracik.Gdy podczas gry wchodze do menu dzwieku widze ze juz nie jest zaznaczony w kwadraciku voip a pasek transmisji i odbioru jest na 0% (nawet gdy powracam wszystko to poprzednich ustawien i to zapisuje w grze nadal nie dziala voip i w menu kwadracik nie jest zaznaczony)
Probowalem juz reinstalii,sprawdzalem w zarzadzaniu i klikalem wielokrotnie na kwadracik,sprawdzalem czy mikrofon nie jest wyciszony w menu start. :oops:

Mikrofon dziala w skypie w innych grach typu call of duty czy cs
Mam Soundmaxa.
Bardzo bylbym wdzieczny za pomoc :D (przegladalem tu na forum wiele tematow i na realitymod.com sciagalem nawet muviera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2010, 11:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Mogę Ci poradzić żebyś znalazł sobie jakąś ekipę do gry, i rozmawiajcie przez TS, Mumble, albo coś innego : P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2010, 10:15 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2009, 23:02
Posty: 30
Kurde czyli nie ma zadncyh rozwiazan tego problemu

EDIT:
http://www.xfire.com/video/32928b/ tu mam video


Ostatnio edytowano 5 sie 2010, 12:57 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Łączenie postów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2010, 21:23 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2006, 00:12
Posty: 45
Lokalizacja: Katowice
Ja miałem to samo, tylko że u mnie to integra w laptopiku VIAHD, i jak ustawiłem w opcjach dźwięku, by używał "default'owych" ustawień, problem zniknął.
Nie wiem jak przy soundmax'ie ale z tego co pamiętam w SB 5.1 instalowała się aplikacja "Restore defaults". Jak to masz, to może pomóc.
sprawdź w systemowym mixerze, czy masz ustawione na karte z nazwy, czy dafault.

Albo spróbuj po włączeniu PR'a ustawić po 90% głośność na odbieranie i wysyłanie, ustaw hardware na sprzęcie, nie dawaj wzmocnienia na micro i włącz eax, jakość średnią.
Po czym nie przyłączaj się do gry, tylko wyłącz grę, po czym włącz i sprawdź czy ustawienia się nie zmieniły.

Jak nie pomoże, to nie mam pomysłu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL