Teraz jest 19 mar 2024, 06:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, 23:24
Posty: 1083
Lokalizacja: Warszawa
Tutaj chlopaki po czesci zgodze sie z Czeskiem. Nie bede najezdzal na SSR ze zakladaja takie topiki czy szukaja "lolkowych" klanow na sparingpartnera. Osobiscie jednak uwazam chlopaki z SSR, ze powinniscie jednak nie szukac straszny lolkow na spar. Jedyna zecz ktora na nich przecwiczycie to bedzie taktyka (co z lepszym klanem nie koniecznie musi wyjsc). Lepiej zebyscie sprobowali z kims mocniejszym. Nie mowie tu o wymiataczach typu mouz czy K-clan ale mocni (zarazem przyjazni) sa dunczycy z Baserne czy N-Danes, Syndicate, napewno przy takich klanach sie czegos nauczycie (chodzby nawet ich taktyki z ktorej napewno cos doprego da sie wyniesc).

yacub napisał(a):
Szukają słabszych, żeby nie dostać od razu po pysku od Certamen czy innego k-clan'u, co skutecznie obniżyłoby morale.


Nom panie ladny :) Nie ma co sie zalamywac porazkami jak dostanie sie w sparze z lepszymi badz gorszymi. Spar to spar jest po to by sprawdzic rozne warianty gry.

_________________
SMIERC SKRYTYM PAROWKOZERCOM !!
[DAK] Forever in my heart


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 11:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Kamikazze napisał(a):
N-Danes

Z nimi raczej mamy przykre doświadczenia. Straszną burdę o dobór serwera robili. Można o tym poczytać chyba w topicu, który podałem.

Kamikazze napisał(a):
yacub napisał(a):
Szukają słabszych, żeby nie dostać od razu po pysku od Certamen czy innego k-clan'u, co skutecznie obniżyłoby morale.

Nom panie ladny :) Nie ma co sie zalamywac porazkami jak dostanie sie w sparze z lepszymi badz gorszymi. Spar to spar jest po to by sprawdzic rozne warianty gry.

Jest różnica pomiędzy "porażką" a "wdeptaniem w ziemię" ;) Porażki jako takie są mobilizujące do wytężonych treningów, natomiast "wdepywanki" raczej demobilizują do gry. Niech zaczną od słabszych klanów z CB, co nie oznacza "słabszych od siebie".

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 12:51 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Deec napisał(a):
Nastepnym razem niech odezwa sie ci ktorzy cos wiedza na temat a nie zeby nabic posta beke pokrecic i wogole (oczywiscie sa osoby wporzo i im thx ). :)


Nie da rady. Na tym forum to niemożliwe :D :D

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 12:56 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
hmm dokladnie tez mi sie wydaje, ze powinni zaczac od klanow slabiutkich - znalezc swoj poziom i zaczac trenowac z klanami troche mocniejszymi - obawiam sie, ze tren z klanem duuuzo mocniejszym nie przyniesie zadnych efektow edukacyjnych - za szybko polegna, aby cos przyuwazyc...

jesli chodzi o kieopskie klany - polecic moge francuski JAG lub UmbraeV


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, 23:24
Posty: 1083
Lokalizacja: Warszawa
O a ja dla was moge polecic 2DMH czy siakos tak, wegierski klanik.

_________________
SMIERC SKRYTYM PAROWKOZERCOM !!
[DAK] Forever in my heart


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 10:13
Posty: 755
Lokalizacja: Sopot
dzieki yacub thx :) :) :) i dzieki innym :D normalni ludzie istnieja.
Pozdro dla kumatych!!!!!!!

_________________
http://www.nuclear-outside.pl
#nuclear-outside @ quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2003, 06:08
Posty: 136
Lokalizacja: Strzelce Op.
Dokladnie tak jak myslalem :)

Chodzi mi o odrobine samodzielnosci, to chyba nie tak wiele. Porozgladac sie samemu, poszukac jakiegos akurat pasujacego klanu w tabeli chyba nie jest tak trudne.

Po za tym gdybym to ja szukal takiego klanu, pytanie zadalbym nieco inaczej, zeby zabrzmialo to troche lagodniej niz teraz :)

Nigdzie nie mowilem ze ja wymiatam, ze jestem wszechwiedzacy, ze ja pragne sprawdzic swoje mozliwosci, o ktorych wiem ze sa slabe. Zagram kiedy bede mial na to ochote. Wieczorem to znaczy o ktorej?

EST, widzisz, tylko ze po mojej wypowiedzi slad pozostanie, za to twoja znikla bez sladu :D Ale rozumiem ze pewnych rzeczy sie powinno 'nie pisac'.

Nie mowie zaraz zeby wybierali klan wymiataczy, nie mowie o wdeptaniu w ziemie, ale to dziala w dwie strony, takze oni moga tez kogos wdeptac, nie? Chyba znaja swoje mozliwosci i potrafia wybrac odpowiedni klan, co nie znaczy ze maja to byc lolki :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 16:11 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
czesiek napisał(a):
EST, widzisz, tylko ze po mojej wypowiedzi slad pozostanie, za to twoja znikla bez sladu :D Ale rozumiem ze pewnych rzeczy sie powinno 'nie pisac'.


A o co właściwie chodzi ? Jeśli zerkniesz na wcześniejsze posty, to na pewno zobaczysz moje wypowiedzi. Tak szczerze mówiąc, to niekoniecznie odpowiedziałeś na nie. Co zaś się tyczy powodu, dla którego napisałem, że ja nic nie napisałem, to jest wyjaśniony powyżej.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 16:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Scena jest na tyle zgrana, że nie widzę powodu, dla którego miałby się nie zapytać Nas o zdanie. Na scenie istnieje kilka bardzo doświadczonych klanów i mają rozeznanie w doborze przeciwników. Poza tym pozycja w CB wcale nie odzwierciedla poziomu, na jakim dany klan gra.

p.s. o 19:30 mamy sparing z Certamen, później mecz z igd, więc o 19:00 będzie ok ;)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 16:23 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
czesiek napisał(a):
Chodzi mi o odrobine samodzielnosci, to chyba nie tak wiele. Porozgladac sie samemu, poszukac jakiegos akurat pasujacego klanu w tabeli chyba nie jest tak trudne.


ech, powiedz w ilu klanach grales i byles tam WA ?

moge pokazac tone klanow na wysokiej pozycji - mimo, ze sa kiepscy oraz mase dobrych klanow, ktore jakims cudem sa bardzo nisko... drabinka to drabinka raz na gorze raz na dole - a szczebel na ktorym siedzisz, czy tez wyniki meczy - zupelnie nic nie mowia... leszcze moga dokopac na maxa dobrym skillowo graczom... tylko dlatego, ze byl zly ping, albo brakowalo kilku graczy z podstawowego skladu - tak wiec zupelnie nie rozumiem dlaczego sie przyczepiles do SSR.

P.S. Dobry i wartosciowy WA zawsze szukajac klanu do gry w CB zrobi wywiad i popyta sie jak gra dany klan !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2003, 06:08
Posty: 136
Lokalizacja: Strzelce Op.
Hm...
A nie dalo sie zapytac normalnie? Rownie dobze mozna bylo napisac ze szukamy kiepskiego klanu, szukamy totalnych lam, albo zaczynamy grac w CB i poszukujemy klanu odpowiedniego, ktory bedzie pasowal poziomem gry? Nie chodzi mi o nic innego jak o sposob zadania pytania na forum, ktory w wykonaniu Deec'a wydal mi sie nieco niepowazny :/

Dobra EST powiedzmy ze nic nie napisales.

Yacub nie da sie pozniej?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 17:17 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
czesiek napisał(a):
Nie chodzi mi o nic innego jak o sposob zadania pytania na forum, ktory w wykonaniu Deec'a wydal mi sie nieco niepowazny :/

Dobra EST powiedzmy ze nic nie napisales.


Niepoważne co najwyżej jest twoje podejście do tematu. Nie znasz klanu a wyrażasz masę opinii na ich temat i krytykujesz ich podejście do debiutu w lidze.

To gdy napisałem, że nic nie napisałem, dotyczyło czegoś zupełnie innego. Natomiast tobie odpowiedziałem konkretnie i treściwie. Ty zaś uznałes że nic nie napisałem.

Dla mnie EOT.

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 17:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
EST_PL napisał(a):
czesiek napisał(a):
Nie chodzi mi o nic innego jak o sposob zadania pytania na forum, ktory w wykonaniu Deec'a wydal mi sie nieco niepowazny :/

Dobra EST powiedzmy ze nic nie napisales.

Niepoważne co najwyżej jest twoje podejście do tematu. Nie znasz klanu a wyrażasz masę opinii na ich temat i krytykujesz ich podejście do debiutu w lidze.

Z rozmowy na GG dowiedziałem się, że imć Czesiek ma "lekkie" uprzedzenie do SSR po tym, jak go potraktowali na serwerze ;) Ot - sendo sprawy.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2004, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
yacub napisał(a):
Z rozmowy na GG dowiedziałem się, że imć Czesiek ma "lekkie" uprzedzenie do SSR po tym, jak go potraktowali na serwerze Ot - sendo sprawy.


Psycholog yacub w akcji ;)

Jak będę miał doła i ktoś mnie będzie jechał na serwerze to też znajdziesz dla mnie chwilę na GG bym się pożalił? :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2004, 07:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
dobrawek napisał(a):
Jak będę miał doła i ktoś mnie będzie jechał na serwerze to też znajdziesz dla mnie chwilę na GG bym się pożalił? :lol:

Ciebie to MP40 trzeba leczyć, a nie na rozmowy się silić ;) :lol: Po prostu za cholerę nic nie mogłem z tego bełkotu zrozumieć, więc zrobiłem rozeznanie ;) A już myślałem, że coś mi się lasuje :D

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL