Teraz jest 28 mar 2024, 23:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 03:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
marcinek napisał(a):
Ironia Yacub ironia, ale nie kumasz to Twoja sprawa

Sorry Winnetou, nie spodziewałem się, że będziesz potrafił zastosować tak "wyszukane" środki jak ironia ;)

FranticPL napisał(a):
Dla wszystkich klanow ktorych wyzwie Super Klan braci A. rada odemnie:
a) - w wypadku gdy widzicie ze Super Klan braci A. wyzwal na oficjalny mecz - przyjac wyzwanie na ich serverze .
b) - wejsc na server w dacie meczu.
c) - stwierdzic ze server strasznie laguje i nie da sie na nim grac - czyli nie akceptujecie servera.

Nie rozumiem... A czemu nie zaakceptować, wejść na serwer, spuścić bęcki i wyjść? Po co te kombinacje? Przecież to tylko gra... ludzie... Fakt, była umowa, ale skoro nalegają :)

bcj napisał(a):
dobrawek prawie rozstal sie z kobieta przez BFa

No dobra, cofam to - nie dla wszystkich to "tylko" gra :lol:

ps. dobra, już się nie odzywam :) Na przyszłość - kontaktujcie się przez GG nie przez Chalange w CB :lol: Pozdrawiam i życzę powodzenia...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 03:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
Dowodca_Pawel napisał(a):
I po co dym na forum?


Ponieważ raz na jakiś czas, "forum" potrzebuje wyprania wszystkich brudów, które narosły w ostatnim okresie. W sumie temat posta nie ma absolutnie żadnego znaczenia, ważne żeby zaciekawił, a dalej i tak mało kto pisze na temat. Wszyscy wyrzucą co im się nie podoba, jakieś pretensje międzyklanowe, pretensje do konkretnych osób, a jutro znowu wszyscy razem zagrają na 3C czy innym serwie. To taka zbiorowa autoterapia, bo znowu ktoś przesolił zupę ;). Jeśli polska liga się odbędzie przygotowanie do meczu z UKF potraktujemy priorytetowo ;) (my tu w skromnym 8) enclave).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 05:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2003, 23:30
Posty: 443
Lokalizacja: Poznań City (ver. 64)
a ja dzisiaj zjadłem sobie lody winogronowe(bardzo dobre), później jak grzecz klanowicz usiadłem do kompa aby zagrać w sparingu(przegraliśmy, ale zabawa była przednia :P)...po sparingu film mi się urwał...i ostatnie co pamiętam to moment kiedy wchodze na francuski serwer Natos...całkiem nieźle mi szło 1 brąz 1 srebro i 2 złota....ok 4 nad ranem wyszedłem z NaVym (i tu pozdrowienia) i zabrałem się za czytanie poleconego mi topicku...musze powiedzieć, że z początku całkiem się uśmiałem...lecz stopniowo mój uśmiech zaczynał się przekształcać w mine numer 49 (twarz człowieka, który po sukcesywnym sraniu zamiast gówna w klozecie widzi kaczke)...a mianowicie.....z czego wiem cała sprzeczka(bo początkowo jest to tylko sprzeczka) dotyczy faktu złamania niepisanej zasady nie challengowania polskich klanów...ok myśle sprawa potoczy się gładko, albo klan x odwoła mecz, zostając przekonany przez argumenty klanu y, albo klan y zagra mecz z klanem x.....niestety nie...przeczytałem całość...byłem światkiem wyciągania wszelkich brudów, które od dawna uważałem za sprawe zamknietą.....no i przyszło mi o 4.20 do pisania tej odpowiedzi....a po co ją pisze? Ja jako JELCYN, nijaki Borys z Poznania pragne aby na Polskiej scenie Battlefielda zapanował spokój, aby Frantic w spokoju zabrał się za NC, aby UKF zajęło 1 miejsce w swojej lidze w OC (nam też tego życze :P), zresztą fajosko by było aby wszystkie Polskie klany zajeły czołowe miejsca w OC :) (kolejność dowolna), życze sobie aby po OC Polska scena zaczęła żyć naszą prawdziwą ligą- Ligą PL, aby dobrze wytyczone zasady Ligi sprawiałyby, aby każdy wynik meczu świadczył by o zgraniu, taktyce, i umiejętnościach danych klanów, aby klany w przyjaznej atmosferze rywalizowałyby ze sobą, aby na forum tematy konwersacji nie pisały tylko o kolejnych skandalach, aby moderatorzy byliby zbędni....Panowie stan psychiczny jak i fizyczny naszej sceny jest chory, zróbmy coś z tym....

Pozdrawiam
Jelcyn

p.s. i niech ktoś napisze coś o ortografi:D(przypominam u mnie na zegarku wybiła 4.30 :))

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 07:29 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2003, 20:43
Posty: 72
Lokalizacja: Warszawa-Bielany
YouogY napisał(a):
POLSKIEJ SCENIE gralutujemy UKF`u


powtórzę za Kaserkiem: "Ktoś Ty"??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Okota, przestan trzasc portkami ze strachu, wkoncu po to zalozyles ten temat, tylko przyjmij wyzwanie. Nie mamy polskiej flagi w CB, wiec juz nie lamie tej smiesznej i dziecinnej "zasady".

yacub napisał(a):
Nie rozumiem... A czemu nie zaakceptować, wejść na serwer, spuścić bęcki i wyjść?


Zapraszam.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 11:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Wielkie LOL :D
Jak przeczytalem ten topic dzisiaj rano, te nowe posty nie zle sie usmialem. Yacub jak jestes taki twardy od hibernuj enclave w inf ladderze i skopcie nas plzka, dawno nikt tego nie zrobil. (sprawdz sobie enclave mecze ostatnie i UKFow gdzie gralismy, to nie jest wywyzszanie sie, tylko dane statystyczne). Franek to nie jest szantaz? Albo bedziecie grac w TP, albo nie bedziecie grac w PL lidze :o To jest normalny argument, zeby naklonic ludzie, zeby grali w TP, chyba tylko w PL :lol:

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2003, 19:52
Posty: 153
Lokalizacja: Gdańsk
YouogY napisał(a):
POLSKIEJ SCENIE gralutujemy UKF`u


ja tobie gratuluje, że się wogle pisać nauczyleś , pewnie mama byla dumna :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2003, 19:52
Posty: 153
Lokalizacja: Gdańsk
bomber_man napisał(a):
dobrawek napisał(a):
Powtórzę po Hynolu: PIER.... SIĘ.



PIERNIK SIĘ ZJE NA PIKNIKU


kazda twoja niezwykle głęboka wypowiedź wzrusza mnie do łez


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 13:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Maniek A. napisał(a):
Yacub jak jestes taki twardy od hibernuj enclave w inf ladderze i skopcie nas plzka, dawno nikt tego nie zrobil.

Czy Ty chłopczyku nie jesteś w stanie zrozumieć, że w głębokim poważaniu mam Was i Wasze zagrywki i zajebistego skilla? Podobnież jak z stx'em i jego igd nie mam zamiaru grać, bo w momencie dostawania wpierdzielu znowu odwinie mi jakaś chamówę w CB, tak samo i z Wami, bo jeśli uda Wam się wygrać to na bf.pl walniecie newsa o Waszej zajebistości? (a i tak uparcie twierdzę, że najlepszy asfalt leży w Niemczech na autostradzie :P) Od początku tego topicu mam niezły ubaw z Waszego rzucania się na lewo i na prawo, jakbyście co najmniej o Golden Shorts walczyli :lol:

ps. Frantic - przestań stroić fochy. UKF ma takie samo prawo do brania udziału w PL Lidze, jak każdy inny Polski klan. Co Cię obchodzi, jakie numery wykręcają w CB? Not your bussines... Skup się lepiej na TeamPoland...

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 13:47 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2004, 20:24
Posty: 579
Ekhm... :roll:

Wchodzę na pewien server niemiecki, patrzę, bracia A. grają... Mam zasadę, że jak zobaczę Polaka z klanu na zagranicznym serverze zawsze powiem: "Siemka UKF:)", "Witam graczy z PRGK". Nie znacie mojej radości, jak kilka razy zabiłem michała, marcina... Szkoda, że mańkowi troszkę pokory brakuje... Wyluzuj, nie przyjmuj gry jak życia, ona ma być dodatkiem, a nie trzonem :roll:

Okota, wiesz, ż zawsze Cię popierałem, ale teraz trochę głupiutko zrobiłeś - nie potrzebnie burde na forum wywołałeś... Trzeba było do skutku wyjaśniać sprawę na gg, mircu, icq itp itd... Nie wiem jak was, ale mnie szczerze mówiąc wqrwiają powoli akcje typu "Kanciarze z Wilda", "Geje z WA znów oszukują", "Kill all geyz" itp... Pieprzycie, że scena CS to dzieci, a sami nie wiele lepiej się zachowujecie. PL, NC, OC, powinniśmy stanowić jedność, pomagać sobie. Nie mam na myśli wymiany taktyki, ale wspólny sparing czy coś zawsze wzmocni przed meczem :roll:

I pamiętać - słuchać Zaalbara!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
el_piocho napisał(a):
kazda twoja niezwykle głęboka wypowiedź wzrusza mnie do łez


Kupić Ci chusteczki ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
dobrawek napisał(a):
bomber_man napisał(a):
Niestety dobrawek ale to jest jezyk "potoczny" którym sie posługują ludzie na codzień


Niestety Y-cośtam nie rozumie innego języka, więc trzeba odpowiadać dokładnie w jego stylu.

Ja już EOT, bo to jest na prawdę nudne. Mam nadzieje że jakiś moderator przeniesie ten wątek do Hydeparku bo tylko tam się nadaje.


niestety zadufany d-costam mysli ze pozjadal wszystkie rozumy ..

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 14:17 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
Yacub moze sie myle ale wydaje mi sie ze Niemcy robia juz autostrady z nawierzchnia betonowa :)
A wiemy z czym sie kojarzyl "beton" za komuny :)

_________________
HeadBreaker (24-12-2006 16:29)
ty jestes nienormalny
Boni (24-12-2006 16:29)
ale odkrycie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 21:46
Posty: 855
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Sory Yacub ponioslo mnie, bo od 4 dni szukam meczu i nic nie moge znalezc w CB :(
A jesli chodzi o Newsy to fakt piszemy je, zeby wszyscy wiedzieli, ze gramy i wygrywamy. Po to sa newsy, zeby czytac o sukcesach polakow nie o nowych modach (taka jest moja opinia). Kazdy klan moze sie "powiezc" swoim sukcesem w CB czy ESL czy gdzie kolwiek indziej.

_________________
Maniek A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 14:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
KonewA napisał(a):
Yacub moze sie myle ale wydaje mi sie ze Niemcy robia juz autostrady z nawierzchnia betonowa :)
A wiemy z czym sie kojarzyl "beton" za komuny :)

Się szczegółów czepiasz ;)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL