Teraz jest 28 mar 2024, 21:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2004, 17:46
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawka
Dobra koniec pier... olenia.bo juz wam odbija. wiec tak. przyjmiemy wyzwanie .co z tego ze dostaniemy baty ale przynajmiej czegos sie nauczymy. Maniek odezwij sie do mnie na gg 7810935 jezeli chcesz zagrac. CHodzi o zminae terminu meczu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 15:32 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
dobrawek widze ze juz zupelnie nie masz argumentow i walisz w offtopy takie ze zaslona dymna przy tym jak dym z zapaliczki wyglada, nie widzisz nic zlego w postepowaniu manika? to juz twoja sprawa i twojego psychoterapeuty. tu zadnych argumentow majacych jakakolwiek wartosc maniek nie przedstawil! i na dodatek nie ma zadnej checi do jakiejkolwiek rozmowy o tym co zrobil.
a tak wogole dobrawek to nik tutaj w suahili nie pisal wiec jak ty polskiego nie poznajesz...

szeregowy sergej ten post mial byc tym czym sie stal - ukazaniem jaka wladza jest w UKF a jak wiadomo to wladza reprezentuje klan i dzieki niej wiemy z kim gramy. co do dyskusji to jej nigdy w przypadku tego wyzwania nie bylo bo maniek najwyrazniej jest jaki jest. Olac wyzwanie moglem ale poprosilem bcj ktory w mym mniemaniu nalezy do szefostwa UKF i on mogl przekazac odpowiedbim osobom MOJA PROSBE O CANCEL MECZU!!!!!moze jak to tak napisze to wreszcie do was ***** dotrze!!
jeszcze raz dobrawek argumenty sie skonczyly?? jakas sprawe z lana tu? moze jeszcze cos o kolejkach w urzedach podatkowych i nieplaceniu skladek na zus??? jak WA nie moglo to nie pojechali - proste!
a bcj nie mam za co dziekowac! bo nie umie przekazac podwladnemu zwyklej prosby! chyba ze ten podwladny cierpi na hegemonie!!

Pawel! przeczytaj jeszcze raz wszystko! byla prosba z mej strony zeby bcj przekazal ze chcemy CANCEL!!!! a maniek co? a to co napisal! mam nadzieje ze ty jako najbardziej dojzaly w tym klanie jeszcze raz spojzysz na cala sprawe i ja przeanalizujes ok?
bcj! widze ze twoi podwladni sa nie kumaci w takim razie i nie wiedza co to znaczy prosba o cancel a przesuwaja mecz o 8 dni dalej z odpowiednim do ich poziomu wychowania dopiskiem!
i jak mowi SUN wyzej zobaczymy sie na servie bo my Honor mamy i wiemy co to dobra gra oraz wiemy ze gra to tylko gra i nie mieszamy jej z zyciem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 16:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Siedze na LANie i nie mam czasu czytac tego calego gowna.
Ale Okota nie wykorzystuj swojego moderatorowania do zamykania dyskusji. Od tej pory ja sie zajmuje tym tematem. Jak wroce do domu to zdecyduje czy ma prawo bytu czy nie. Do tego czasu mozecie sie obrzucac blotem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 16:58 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
Olac wyzwanie moglem ale poprosilem bcj ktory w mym mniemaniu nalezy do szefostwa UKF i on mogl przekazac odpowiedbim osobom MOJA PROSBE O CANCEL MECZU!!!!!moze jak to tak napisze to wreszcie do was ***** dotrze!!
[...]
a bcj nie mam za co dziekowac! bo nie umie przekazac podwladnemu zwyklej prosby! chyba ze ten podwladny cierpi na hegemonie!!
[...]
Pawel! przeczytaj jeszcze raz wszystko! byla prosba z mej strony zeby bcj przekazal ze chcemy CANCEL!!!! a maniek co? a to co napisal! mam nadzieje ze ty jako najbardziej dojzaly w tym klanie jeszcze raz spojzysz na cala sprawe i ja przeanalizujes ok?
bcj! widze ze twoi podwladni sa nie kumaci w takim razie i nie wiedza co to znaczy prosba o cancel a przesuwaja mecz o 8 dni dalej z odpowiednim do ich poziomu wychowania dopiskiem!


Okota, tlumacze po raz kolejny i bede to tlumaczyc do znudzenia... UKF Frag Team, ma swojego CL i swojego WA... a ja sie nie mieszam wsprawy wewnatrz sekcji - bo tak nalezy rozpatrywac ten przypadek... nie moge zabronic, ani rozkazac czegokolwiek innemu CL/WA sekcji - bo takie ustalilem prawa i mam zamiar je respektowac. (oczywiscie z drobnymi wyjatkami... ale tu nie ma zadnego z nich...).

To czy z decyzja Manka sie zgadzam i czy popieram to inna sprawa... ale wiesz.. widzac to bagno, ktore urzadzasz... popieram z cala stanowczoscia !

Zreszta... czytajac wiekszosc Twoich czy tez innych FSowych postow w tej sekcji, widze same teksty typu z jakimi to palantami musieliscie grac, jak to czitowali, czy byli nie uczciwi... albo jestescie tacy pechowi... albo poprostu wiecznie nie zadowoleni z zycia....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:07 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
bcj sam napisales mi na gg ze przekazesz mu moja prosbe!
wiec mam pytanie co mu przekazales?
pozatym sie pytalem czy fragteam to wy i jaka odpowiedz otrzymalem? co powiedziales ze zrobisz? no i co z tego wyniklo?
...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
yacub napisał(a):
Czy Ty chłopczyku nie jesteś w stanie zrozumieć, że w głębokim poważaniu mam Was i Wasze zagrywki i zajebistego skilla? Podobnież jak z stx'em i jego igd nie mam zamiaru grać, bo w momencie dostawania wpierdzielu znowu odwinie mi jakaś chamówę w CB, tak samo i z Wami, bo jeśli uda Wam się wygrać to na bf.pl walniecie newsa o Waszej zajebistości? (a i tak uparcie twierdzę, że najlepszy asfalt leży w Niemczech na autostradzie :P) Od początku tego topicu mam niezły ubaw z Waszego rzucania się na lewo i na prawo, jakbyście co najmniej o Golden Shorts walczyli :lol:


Kto zalozyl temat? W jakim celu? Odpowiedz sobie na te pytania i dopiero zabieraj glos, bo narazie piszesz zdeka offtopicowo. A jak masz tak w glebokim powazaniu, to co sie tu produkujesz? Poza tym kto sie rzuca na prawo i na lewo, narazie to widze Okote, Yacuba i jeszcze pare osob co pisza cos tam o jakies zasadzie, ktora sobie kiedys wymyslili. Ja osobiscie mam ja w jak to okresliles glebokim powazaniu. Jak Maniek napisal, nas obowiazuja zasady CB.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:17 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
bcj sam napisales mi na gg ze przekazesz mu moja prosbe!
wiec mam pytanie co mu przekazales?
pozatym sie pytalem czy fragteam to wy i jaka odpowiedz otrzymalem? co powiedziales ze zrobisz? no i co z tego wyniklo?
...


my.. oczywiscie, ze my... tak jak sekcja CoD czy ET... kazda sekcja ma swoja wladze, ktora postepuje wg. uznania... mamy demokracje a nie kurde system totalitarny.... co powiedzialem, ze zrobie ? ze przekaze info... a nie, ze postapia tak i tak... mowilem jeszcze wyraznie z kim na te tematy powinienes prowadzic rozmowy... no ale coz... zlales Manka jako WA i stwierdziles, ze sie poskarzysz wyzej... nie dziwie sie Mankowi, ze zrobil kolejnego psikusa... sprawa by sie zakonczyla, gdybyscie pogadali... Maniek by pewnie zaproponowal jakis spar czy cos, bo chlopaki chca grac... ale Ty zamiast pogadania z Mankiem uznales, ze poskarzysz sie na forum jakie to z nas uuje i sqrwysyny... a po takim poscie.. coz nie ma oczym rozmawiac... jest jescze jedna zlota zasada - nie negocjowac z terrorystami... a tak to wyglada.. chciales nas zastraszyc tym postem, abysmy szybciutko was przeprosili i odwolali wyzwanie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:18 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
marcinek napisał(a):
Kto zalozyl temat? W jakim celu? Odpowiedz sobie na te pytania i dopiero zabieraj glos, bo narazie piszesz zdeka offtopicowo. A jak masz tak w glebokim powazaniu, to co sie tu produkujesz? Poza tym kto sie rzuca na prawo i na lewo, narazie to widze Okote, Yacuba i jeszcze pare osob co pisza cos tam o jakies zasadzie, ktora sobie kiedys wymyslili. Ja osobiscie mam ja w jak to okresliles glebokim powazaniu. Jak Maniek napisal, nas obowiazuja zasady CB.

i widzisz to wlasnie odroznia ludzi z inwencja, myslacych od matolow slepo trzymajacych sie zasad...
teraz moze mi powiesz w jakim celu byl zalozony temat?? moze inaczej zrozumiales(?) ten temat?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
To co tutaj pisze jest moim prywatnym zdaniem (nie należe do sekcji 42):

Wcale nie podoba mi się dążenie UKF'42 do pokazania co poniektórym kto jest lepszy (a to się da czasem wyczuć), lecz ja nic do tego nie mam. Każdy klan marzy, by być najlepszym szkoda tylko, że te dążenia nie zawsze odbywają się za pomocą broni na mapach, a przy pomocy klawiatur na forum.

Druga sprawa: Okota napisałeś do bcj o północy, a o 11 liczysz już na załatwioną sprawę? Powinieneś zagadać do Mańka, a nie do bcj. Tym bardziej że gg Mańka jest w jego profilu.

Na forum nie ma prośby do kontretnej osoby, można jedynie wywołać dym. A dym powoduje, że każdy po pewnym czasie obrzuca się błotem, bowiem argumenty od pewnego etapu przestają miec znaczenie. Pisząc o tym na forum musiałeś wiedzieć, że wywoła to tego typu reakcje. Jeśli chciałeś spokojnego rozwiązania trzeba było się zgłosić do Mańka na GG, lub przynajmniej poczekać do wieczora, aż bcj załatwi sprawę z Mańkiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:24 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
no ja pier... jak do sciany mowic
NIE MIALEM MANKA NA GG mialem ciebie i to jeszcze na dodatek dostepnego - wytlumaczylem cio sprawe i czekalem jej pozytywnego zalatwienia bo TY podioles sie to zalatwic!! i co? no i to sie stalo maniek... poczytaj wyzej.
ile razzy ci bede /wam bede tlumaczyl ze maniek zachowal sie tak jak okresla to wiekrzosc piszacych w tym temacie!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:26 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
PAWEL!!! ale ja otrzymalem odpowiedz od manka!! tak hamska jak to tylko mozliwe!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
GG Mańka: 2724729 (jest w jego profilu). Możesz teraz Okota z nim załatwić sprawę i zamknąć temat "właściwie".

UPDATE: Nie w głowe mi zachodzić po co on ci wysłał taką odpowiedź. Może była to prowokacja z jego strony, nie wiem, ale powinieneś z nim o tym pogadać na gg na Boga! Tylko o to chodzi większości UKF'owiczów! Zamiast to załatwić z nim, objechać go za to, że taką odpowiedź ci wysłał, dałeś to na forum gdzie osoby postrone które nic nie wiedzą o sprawie, mają teraz błedne wnioski o UKF :/.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 10 wrz 2003, 14:49
Posty: 134
Lokalizacja: Kielce
jak Okota napisał do naczelnego szefa Ukfu, że podwładny łamie "prawo" to szef powinien ukarać podwładnego ;-)

nie bede wnikał czyja racja itepe bo to nie ma sensu..
ale imho bardzo dobrze ze sprawa jest omawiana na forum (delikatnie mowiac ;) ) i niech teraz władze klanów demokratycznie (albo i nie) uradzą czy wolno sie wyzywac w cb czy nie... Czas odświeżyć pamięć i poprawić w świetle wydarzeń i możliwości świata dzisiejszego prawo :-)

Wszędzie widze polske... burdel i tyle :D

_________________
jak słowo "Jeruwafi" Ci cos mowi to sie znamy :)

ach ten sprzet...
pIII600E 384mb sdr GF4mx440(270/405@370/570)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
@Okota

Przeczytaj moje pierwsze wypowiedzi na temat. Tam są argumanty do których nawet się nie odniosłeś. Czytasz forum pobierznie i bez zrozumienia. Dlatego też dalsze moje wypowiedzi, przebiegały w innym kierunku, ponieważ nikt nie chciał dyskutować o meritum sprawy, tylko najeżdżać na UKF i braci A.

@Garet. Dzięki że otworzyłeś temat ponieważ Okota zachował się jak gówniarz - napsiał co wiedział i zamknął temat. Nie mogłem mu odpowiedzieć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lis 2004, 18:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
J.M.K napisał(a):
jak Okota napisał do naczelnego szefa Ukfu, że podwładny łamie "prawo" to szef powinien ukarać podwładnego ;-)


Jakie znowu prawo, o czym Ty piszesz. To ze sobie ktos tam kiedys cos ustalil, chyba juz wyraznie napisalismy, my jako FraG TeaM, nie UKF, mam gdzies jakies tam ustalenia. Atakujemy kogo chcemy.

J.M.K napisał(a):
nie bede wnikał czyja racja itepe bo to nie ma sensu..
ale imho bardzo dobrze ze sprawa jest omawiana na forum (delikatnie mowiac ;) ) i niech teraz władze klanów demokratycznie (albo i nie) uradzą czy wolno sie wyzywac w cb czy nie... Czas odświeżyć pamięć i poprawić w świetle wydarzeń i możliwości świata dzisiejszego prawo :-)

Wszędzie widze polske... burdel i tyle :D


Jedyne obowiazujece prawo w CB sa zasady ustalone przez adminow. Bedzie liga polska to sobie ustalicie, ze nie mozna wyzywac polskich klanow LOL.

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL