Teraz jest 29 mar 2024, 17:05

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lis 2004, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 18:43
Posty: 78
Lokalizacja: WuWuA
Mysle ze brakuje nam moderatora dzialu FH - topiki rekrutacyjne sa nie podpinane i nie zamykane (zaraz sa pelne postow), kretynskie klotnie tez nie sa zamykane, brakuje nam troche osoby znajacej sie na tym temacie (FH) i mogacej moderowac ten dzial forum.Okota czasem zajrzy cos napisze (ostatnio podpiol moj topik - thx) ale brak ciaglej opieki nad naszym forum. :arrow: Oczywiscie zglaszam tutaj swoja kandydature, decyzja nalezy do was admini :)

_________________
LINEAGE 2 ROX!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2004, 16:44 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2003, 22:02
Posty: 2215
Jeszcze na forum DC by sie przydali moderatorzy.
Ale do forum Fh proponuje dwoch moderatorów:
Jurgens i ty PPone


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Co na to reszta?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lis 2004, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Garet napisał(a):
Co na to reszta?


Znam PPone osobiscie, zanim zaczal grac w FH byl u nas CL sekcji CoD - recze glowa za niego :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2004, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
tak jurgens lub PPone,hmm może jeszcze Gambit by się nadał??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2004, 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2004, 17:12
Posty: 173
Lokalizacja: Kraków
Gambit na moderatora? Hehe,nie no,bez żartów proszę,bo tu poważny temat mamy :P
A co do kandydatury PPone'a,to jestem za, tak więc bez zbędnych ceregieli może po prostu odpowednie "władze" dadzą mu moderkę i po problemie? (zapanują wreszcie złote czasy dla forum FH :D )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2004, 02:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
Ok. Nie ma zastrzezen wiec mysle, ze pomysl przejdzie. PPone odezwij sie do mnie na gadu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2004, 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 18:43
Posty: 78
Lokalizacja: WuWuA
Oki and THX all - postaram sie to wszystko dobrze zorganizowac

_________________
LINEAGE 2 ROX!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2004, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2004, 21:04
Posty: 146
Lokalizacja: Łódź
Nawet nie nie zacytuje tego ewidentnego chamstwa i powstrzymam się od obleg! Powiem tylko ( bez obrazy PPone bo bym i tak na ciebie głosował i nic do ciebie nie mam). Na znak protestu po prostu deklaruje, że nie napisze ani jednego posta więcej na tym forum, bo się niedobrze mi robi. Kiście się we własnym sosie aż utoniecie, bo wasze chamstwo jest najwyższej klasy. Jak w Polsce i tu mamy grupe trzymająco władze i obrzydliwe SLD oraz grupe kolesi. Jeśli mam być Lepperem niech i tak będize, robicie ze mnie idote tylko dlatego, że zagrażam waszym stołkom, a lud i tak za mną pójdzie, a póki co nie odpisujcie bo i tak tu nigdy nie zajrze. A ty cHamie jeden idź się leczyć na kompleksy i takt, bo długo tak w życiu nie pociągniesz.

A co do PPone to jak nie będzie tu już mnie to chyba moderacja ci łatwo pójdzie, więc powodzenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2004, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2004, 16:43
Posty: 629
Lokalizacja: Area 51
HamP napisał(a):
Gambit na moderatora? Hehe,nie no,bez żartów proszę,bo tu poważny temat mamy :P

On tego nie zacytował to ja to zrobię żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2004, 23:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2004, 17:12
Posty: 173
Lokalizacja: Kraków
Hehe,znowu Gambitowi puściły nerwy :lol: I znowu żal dupcię mu zciska,że nie dostał moderki (dla niewtajemniczonych,to już drugi raz,gdy Gambitowi moderki nie przyznano :lol: Pierwszy raz był w UKF... :D)

PS.Ja tylko wyraziłem moją skromną opinię o fakcie,że co jak co,ale Gambit na moderatora by się nie nadał, a ten od razu się podnieca ;) :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2004, 23:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
Gambit napisał(a):
Nawet nie nie zacytuje tego ewidentnego chamstwa i powstrzymam się od obleg! Powiem tylko ( bez obrazy PPone bo bym i tak na ciebie głosował i nic do ciebie nie mam). Na znak protestu po prostu deklaruje, że nie napisze ani jednego posta więcej na tym forum, bo się niedobrze mi robi. Kiście się we własnym sosie aż utoniecie, bo wasze chamstwo jest najwyższej klasy. Jak w Polsce i tu mamy grupe trzymająco władze i obrzydliwe SLD oraz grupe kolesi. Jeśli mam być Lepperem niech i tak będize, robicie ze mnie idote tylko dlatego, że zagrażam waszym stołkom, a lud i tak za mną pójdzie, a póki co nie odpisujcie bo i tak tu nigdy nie zajrze. A ty cHamie jeden idź się leczyć na kompleksy i takt, bo długo tak w życiu nie pociągniesz.

A co do PPone to jak nie będzie tu już mnie to chyba moderacja ci łatwo pójdzie, więc powodzenia.


Gambit ale ty jesteś idiotą (odowodniłeś to po raz kolejny swoją wypowiedzia) :lol: .

Ale nic dzięki i za to, jednego idioty Mniej na forum

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2004, 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Mysle, ze nie byłoby niczym złym gdyby pojawił się jeszcze jeden moderator z EF-FH, który pomagałby ew. PPonowi. Myślę, że niekoniecznie musi to być CL klanu.

@Gambit - myślę, że trochę przesadzasz z reakcją.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2004, 00:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2004, 16:43
Posty: 629
Lokalizacja: Area 51
Po 3 wypowiedziach wyżej widać kto jest CL UKFu.
Jurgens jako jedyny nie zareagował w stylu Gambita. Maciek, LOL, najpierw mówisz "jesteś idiotą" a później "jednego idioty mniej na forum" jak wiesz, że przecież on tego nie przeczyta...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2004, 00:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
Arjen7 napisał(a):
Po 3 wypowiedziach wyżej widać kto jest CL UKFu.
Jurgens jako jedyny nie zareagował w stylu Gambita. Maciek, LOL, najpierw mówisz "jesteś idiotą" a później "jednego idioty mniej na forum" jak wiesz, że przecież on tego nie przeczyta...


Chciałbym żeby tak było. Dasz głowę że nie przeczyta tego pośrednio/bezpośrednio ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL