Teraz jest 28 mar 2024, 19:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2005, 02:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2005, 21:39
Posty: 5
Lokalizacja: Gdansk
Mam za soba setki godzin BF-a online, w szczególnosci DC. Zaczyna mi doskwierać brak przynależnosci do zwartej grupy! Prosze o kontakt w sprawie rekrutacji! Jestem gotowy na zdrowa, ostra krytyke i twarda dyscypline klanowa. Czekam na oferty z poważnych i doswiadczonych klanów. A jesli ktoś formuje nowa ekipe to też chętnie pogadam o wspolpracy! :D Pozdrowienia for all virtual warrior's :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 07:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
niemogles napisac na forum jakiegos klanu na ktorym Ci zalezy ? :idea:
jesze musiales pisac akorat zielonym. 100 godzin to tez nie za duzo :P powiedzmy ze grasz 2 godziny dziennie (dosc malo jak na "powazny doswiadczony klan) w 50 dni juz masz 100 godzin, grajac prawie 2 miechy nie mozesz powiedziec ze jestes bardzo doswiadczony :wink: w kazdym razie zycze powFodzenia w szukaniu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 07:55 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2004, 02:16
Posty: 52
Lokalizacja: Gdynia
No prosze hehe czeka na oferty =] Hehe prawie jak allegro. A sadzilem ze to ludzie przewaznie sami szukaja sobie klanu na poczatku a nie klan ich... A tyle bylo razy mowione ze poszukac na forum najpierw. Przeciez jest spis klanow z opisami. I gdzie tu dyscyplina w czytaniu podstawy forum, ciekawe jak z nia bedzie w klanie :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 09:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2005, 21:39
Posty: 5
Lokalizacja: Gdansk
Dzieki za slowa krytyki! Wybaczcie mi styl tego ogloszenia, i kolor czcionki :? Zrozumcie ze to moj debiut na szacownym forum i zdaje mi sie, ze mam prawo być jeszcze :lol: zielony :!: w w/w materii ! A jesli idzie o szukanie klanow... to oczywiscie macie racje. Ja tylko chcialem sie przekonac o istnieniu badź nie, innych sposobow wcielenia do szeregow klanu :oops: Ciesze sie, ze rozbawilem was choć troszeczke tym ''zielonym'' anonsikiem :D i mam nadzieje na wasza pomoc w chociaż w tej sprawie: podajcie mi nazwy klanow z którymi warto sie zwiazac według was (ewentualnie IP lub stronke). Prosze o to bo chce uniknac przygód z pseudo klanami, ktore łaczy tylko skrót przy nicku i nic poza tym :? Pozdrawiam :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 10:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Spis klanow
Preferowana forma rekrutacji to przebywanie na serwerach z jakas adnotacja w nicku "szukam klanu" albo cos...
Trolle nie statsic :>

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2004, 02:16
Posty: 52
Lokalizacja: Gdynia
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... powszechny

No chyba ze juz nieaktualna...

Ups... widze ze w tym samym momencie "zastatsilismy" :twisted:

Usunac...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
a mi sie koles podoba, nawet nie robi bledow ortograficznych :) wyksztalcony jest co swiadczy o jego zaawansowanym wieku ? :lol:

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 13:05 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
luka5z napisał(a):
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=7025&highlight=spis+powszechny

No chyba ze juz nieaktualna...


Niestety bardzo dużo informacji tam jest nieaktualne.

Piotr3k napisał(a):
a mi sie koles podoba, nawet nie robi bledow ortograficznych :) wyksztalcony jest co swiadczy o jego zaawansowanym wieku ? :lol:


Będzie startował w konkursie na mistrza ortografii, czy grał przeciwko innym ?? :D

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2005, 21:39
Posty: 5
Lokalizacja: Gdansk
Dzieki za clan info! Już wybrałem skład i uderzyłem do lidera. Wieczorem rekrutacja na klanowym serwerku. Żeby nie zapeszyć, nazwa klanu po testach! Dzieki za pomoc. aaa jeszcze mam pytanko: co to jest '' x-fire '' podejrzewam, ze to jakieś info, ale jak to obsługiwać :?: Pozdrawiam :mrgreen:


Ostatnio edytowano 23 maja 2005, 16:02 przez bartollomeos, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
100 godzin to nie wiele a co do klanow to w spisie wiekszosc chyba bez 1 czy 2 ma napisane ze NIE szukaja rekrutow.
Po prostu pograj a jak inni zobacza ze dobry jestes to cie wezma albo badz tak w 1szej 3ce na jakims dobrym serwie i sam powiedz ze szukasz klanu (tylko nie 3 na 6 graczy :D ).
PS nie pisz na zielono :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2004, 16:44
Posty: 1184
Lokalizacja: Giżycko
bartollomeos napisał(a):
Dzieki za clan info! Już wybrałem skład i uderzyłem do lidera. Wieczorem rekrutacja na klanowym serwerku. Żeby nie zapeszyć, nazwa klanu po testach! Dzieki za pomoc. aaa jeszcze mam pytanko: co to jest '' x-fire '' podejrzewam, ze to jakieś info, ale jak to obsługiwać :?: Pozdrawiam :mrgreen:


X-fire to komunikator dla gracza. http://www.xfire.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Mi też się gościu podoba chociaż jestem hetero :lol:
bartollomeos trzymam kciuki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2005, 21:39
Posty: 5
Lokalizacja: Gdansk
:cry: I DUPA ZBITA... Sie okazalo ze klan =UKF=likwiduje sekcje BF42!!! Niech to dunder świśnie!!! Znajac mojego farta to bede do usranej śmierci szukal tego klanu aż wkońcu zrobie BF42 uninstal...heh No ok, czas sie pozbierać i.... :twisted: Dzieki za miłe słowa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2005, 14:11
Posty: 410
Lokalizacja: Szczecinek
Jeśli jesteś tak bardzo zdeterminowany to na początek polecam FAD, PTS 1939, =PTK=...

Możesz dołączyć do For Fun - gramy (a w zasadzie grają, bo jestem z nimi tylko duchem) dla zabawy, choć do Polish Infantry Cup jesteśmy zapisani. Adres naszego forum oraz naszej strony klanowej

_________________
Spoon does not exist


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
Zaalbar[PL] napisał(a):
Jeśli jesteś tak bardzo zdeterminowany to na początek polecam FAD, PTS 1939, =PTK=...


zawsze musza nas polecac wlasnie w ten sposob :? mogles napisac jestesmy klanami z mniejszym doswiadczeniem , albo ze jestesmy mlodsi. ciekawe kiedy przestaniemy sie zaliczac do tej zlotej trojki :p (albo kiedy ludzie przestana w ten sposob pisac)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL