Teraz jest 29 mar 2024, 11:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 cze 2005, 07:58 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Jak w temacie...
Wczoraj spojrzałem sobie we "WszytkoWidząceOczko" i szukałem polskich serwerów BF1942. Zaskoczony byłem oszałamiającą ilościa bodaj 8 serwerów tej gry. Z czego tylko na jednym coś sie działo (z 15 graczy).
Nie gralem nigdy w BF1942. Grę mam od przedwczoraj (ahhh te przeceny :) i zadaję wam pytanie .. czy sceny w POLSCE NIE MA ? Czy gdyby powstał kolejny serwer public free for all na 24 sloty na bardzo dobrych łączach (także na zachód europy), czy znajdą się chętni aby na nim pograć ?
Zajmuję się grami w poznańskiej kablówce i zastanawiam się czy stawiając takiego serwa nie zrobię dobrze li tylko sobie - i paru klientom owej kablówki. Serwer bez graczy jest dla mnie przedsięwzięciem bez sensu.
Co ty na to ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, 08:03 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
obecnie wszyscy graja w BF2 demo, a czy scena 42 przetrwa ta trudna probe :D (szczerze watpie 8)) okaze sie po wakacjach.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2003, 08:33
Posty: 581
Lokalizacja: Bartoszyce
od jakiegoś czasu trudno ruszyć jakiś "normalny" serwer - nie wiem czemu nie można pograć sobie w coś poza OMG :? na polskim serwerku, oczywiście czasami coś się ruszy i zbierze się kilka osób żeby pograć inne mapki ale z reguły chyba wszyscy się rozbiegają po zagranicznych serwerach :? dziwne to jakieś jest.. i chyba stawianie kolejnego "pustego" serwera w takich okolicznościach mija się z celem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Tak ostatnio malo ludzi siedzi na polskich serverkach nawet OMG swieci pustkami a szkoda sam gram na zagraniczych servkach bo tam maja dodatki i na tych mapach gram ale bf42 przetrwa ta probe i czesc graczy powroci (chyba) sam nie mam zamiary w 2-ke grac bo klimaty mi nie odpowiadaja ale to juz tylko kwestia gustow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:24 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Tak OMG to jest zjazd Lamek z całej Europy ;]. Swoją droga ja tez zaczynałem na powerzonie kolo roku temu ale wtedy tam byly tylko Battle of Britain i Cora sea i tak oto jestem pilotem :DAle Przejdzmy do rzeczy:Jezeli postawisz server beda dobre pingi itp to jasne ze ktos bedzie grał napewno :D

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, 12:26 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
czyli co..
może mi podpowiecie. Bo z tego co piszecie wynika jasno że czegoś tym polskim serwerom jednak brakuje. Pytanie... czego ? Może podpowiecie.
Kurcze, ja nie czuję tej gry, bo noobem jestem. Jakie mody ? Jakie dodatki, jakie mapki ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
Zbawca napisał(a):
obecnie wszyscy graja w BF2 demo, a czy scena 42 przetrwa ta trudna probe :D (szczerze watpie 8)) okaze sie po wakacjach.

Jeden polski klan będzie istniał na 99% i bęzdie to PTS1939 :) w przyszłym tygodniu start w CB :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
No nie tylko PtS bo z tego co mi wiadomo to BoH tez ma sie nieźle i jeszce otwiera nowe dywizje Vietnam i Bf2 :wink: . Niczego nie brakuje polskim serverom poza graczami :lol:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2005, 23:50 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
wiciu napisał(a):
Jak w temacie...
Wczoraj spojrzałem sobie we "WszytkoWidząceOczko" i szukałem polskich serwerów BF1942. Zaskoczony byłem oszałamiającą ilościa bodaj 8 serwerów tej gry. Z czego tylko na jednym coś sie działo (z 15 graczy).
Nie gralem nigdy w BF1942. Grę mam od przedwczoraj (ahhh te przeceny :) i zadaję wam pytanie .. czy sceny w POLSCE NIE MA ? Czy gdyby powstał kolejny serwer public free for all na 24 sloty na bardzo dobrych łączach (także na zachód europy), czy znajdą się chętni aby na nim pograć ?
Zajmuję się grami w poznańskiej kablówce i zastanawiam się czy stawiając takiego serwa nie zrobię dobrze li tylko sobie - i paru klientom owej kablówki. Serwer bez graczy jest dla mnie przedsięwzięciem bez sensu.
Co ty na to ?

witam imiennika.
polecam raczej postawic server na BF2 - premiera za tydzien! :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2005, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Mam nadzieje ze bf2 szybko sie wam znudzi i wrocicie do 42-ki :wink:
Imo bf2 ma inny kilmat troszke gorszy i bardziej do DC jest podobny wiec chyba ci co grali w DC pojda na bf-a 2 a reszta zostanie albo szybciutko wroci w koncu po tylu latach grana zostaja sentymenty a pod tym wzgledem bf42 jest podobny do CS-a czyli na swoj sposob jest niesmiertelny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2005, 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 16:53
Posty: 497
Lokalizacja: Chorzów
Szczerze mówiąc wątpie w wielkie powroty do bf1942. Sam nie przepadam za klimatem nowoczesnych wojen, ale jednak engine gry, nowe możliwości, nowe mapki, fakt iż wszyscy prawie że startują z równego poziomu, skupienie się klanów na bf2... to wszystko sprawia iż scena bf1942 będzie umierała... zostanie teraz pewnie kilka (młodszych) klanów.. takich jak boh, pts, fad.. moze jeszcz kilka innych.. ale nie wróże już takich atrakcji jak "liga pl battlefield1942" itd... nawet w cb coraz mniejszy ruch.. wszyscy przezucają się na bf2. Scena Bf1942 będzie istniała.. jednak z kazdym miesiacem w corazto mizerniejszej formie.

_________________
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: We are the [SPQR]... resistance is futile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2005, 00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
niewiem jak reszta ale ja niezrezygnuje z 42,poswiece sie w wielkiej mierze BF2 ale hmmm to czego sie nauczylem na marne nie poszlo,i niepojdzie,dalej bede sobie pogrywal w 42,wkoncu to II wojna swiatowa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2005, 01:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
Nie wiem czy zauważyliście jak bardzo zmniejszyła się liczba aktywnych graczy w 42'.
http://www.eagames.com/official/battlef ... s/home.jsp

Teraz jest 3057 :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2005, 07:59 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2003, 16:56
Posty: 778
Lokalizacja: Wolsztyn
2292, rano ;-P. Ja bym chcial nowy serwer, tymbardziej ze, z takowymi we Francji tez krucho. :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2005, 09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
stawiaj ten serwer przynajmniej na pewien czas aby zobaczyć jak to z nim będzie... mam nadzieję tylko że będzie tam dużo normalnych adminów bo to co sie dzieje na innych serwerach czasem...

btw. duza czesc sceny gra zagranica gdzie jest wyzszy poziom gry i kultury :roll:

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL