Teraz jest 28 mar 2024, 13:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:30 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
R2D2 napisał(a):
Equlibrium nie nożem a thompsonem chyba z 10 razy widziałem jak zabił (mnie i innych z thompsona)
Ale gdy jest on w bazie to nie jest kampa ? hmm dziwne bo na innych serwach dostal by bana...


Nie placz.
Kampic medykiem?:)
Mam sie smiac?:)

Stal czolgiem i napierdalal w spawn point?
Rozkladal expacki na spwanie?
Jak znam Colara pewnie nie, wiec nie placz.
A ze on sam potrafi zabic Was 10 w bazie to tylko mu pogratulowac skilla.


R2D2 napisał(a):
Jeszcze pamiętam gdy Enclave mowiła że Powerzon to lamerski serw.
Gdy są na nim ludzie ktorzy kampia tak jest ...


Lamerski pewnie chodzilo o tym ze nie ma zadndego zgrania wsrod grajacych, chodzi o to ze np. na BoB M10 bierze Colar :P
I jest od razu widoczny jakis podzial obowiazkow;)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Poker napisał(a):
Kto pierwszy ten lepszy :wink:



no wlasnie ale wytlumacz to dla grynia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
Sidor Retired napisał(a):
Poker napisał(a):
Kto pierwszy ten lepszy :wink:



no wlasnie ale wytlumacz to dla grynia.


ZACZNIJMY OD TEGO, ŻE BYŁEM PIERWSZY

Nie no k.... roz..... mnie normalnie. Nie iwem czy wiesz ale można wsiąść do sztuki na działkooooooo a że mi się zaraz potem dosiadłeś to inna historia :? i skończ to Siodor bo Cię chyba trzasne :!: :!:

Naprawde mam problemy z 13 latkami... najpierw poker teraz Siodor... kto nastepny ??????
:arrow: :? :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2005, 09:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Kłucicie sie o glupi samolot .... skoro byl na miejscu pilota to znaczy ze pierwszy byl albo mial farta bo ciebie wrzucilo na 2gie miejsce tak to bywa i zeby odrazu klucic sie o to .... :\

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2005, 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2005, 08:14
Posty: 38
Lokalizacja: Warszawa
Wiesz co Gryniu, narazie widzę że to ty masz problemy, a nie my :!:
Już wolę wierzyć Sidorowi niż tobie, jeśli Sidor wsiadł do samolotu jako pilot no to nie płacz Gryniu :lol:

_________________
Jestem grenadierem/bazookerem, niszczę samoloty, czołgi, barki, jeepki a nawet statki za pomocą bazooki:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2005, 13:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tak ... ja bym dał bana na forum 13 latkom ... ich poziom konwersacji jest ... zajebisty ( :arrow: Poker) :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2005, 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Gryniu co do tego ze byłeś pierwszy no o mam wątpliwości...Jeżeli byłeś pierwszy to czemu nie usiadłeśna pilota odrazu ? Nie mow ze spacjalnie usiadłes na działko bo jak wiemy na El Ala jest siatka antykamperska i nie miałes w kogo strzelac we własnej bazie.....a na poczatku nie da sie usiasc na działko(moze i tak ale mi sie niegdy nie zdazrzylo).No i czemu odrazu zwiałeś z servera ? Zreszta dla mnie ejsteś załosny.Na forum sie tak wymądrzasz a w grze wcale nie jesteś lepszy od tych 13 -latków.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
artih napisał(a):
Tak ... ja bym dał bana na forum 13 latkom ... ich poziom konwersacji jest ... zajebisty ( :arrow: Poker) :lol:


Sidor i Poker... ten sam wiek wiadomka trzymają się razem i w pisowni i w myśleniu :lol:
@Sidor - widze, że o tej grze nie masz zielonego.... da się usiąść na działko uwierz mi :? zresztą skończe tą rozmowe bo do niczego nie prowadzi jesteś taki mądry i elokwętny co ja przy Tobie. Taki Pro jesteś aż mi wstyd, że Ci TK załadowałem sooo sooorrryyyy... ehhh n/c

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
temat byl chyba o kampieniu :wink: zdecydujcie sie co do tego kampienia piechoty, wczoraj gram na powerzonie dostaje z bazooki w bazie i jakos kazdy mi mowi ze to nie kampa bo piechota moze sobie biegac, dzis gram na pawerzonie zabilem ze 3 osoby (MP40) na OMG na lotnisku i juz pol teamu sie rzuca ze basecamper w bazie kick ban itd :p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
bo kampic może ten co ma adminke lub kolege z adminka :lol: :lol: :lol: np.Colar za swoje kampienie mnie zbanował ... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:06 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2005, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Szczecinek
Mnie ostatnio z deka oszołomiło to co sie dziej np. z niektórymi graczami z 3C (nie żebym miał coś do nich), tylko z deka się zdziwiłem gdy na Battleaxe tuż po respie w budynku zostałem zdmuchniety z thomsona kilkakrotnie...Cóż P.ZONE widać jest już niedodoratowania, chyba że się zmieni głównego admina i adminów pochodnych ;)

_________________
Obrazek

miro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
mirobanan1 napisał(a):
Mnie ostatnio z deka oszołomiło to co sie dziej np. z niektórymi graczami z 3C (nie żebym miał coś do nich), tylko z deka się zdziwiłem gdy na Battleaxe tuż po respie w budynku zostałem zdmuchniety z thomsona kilkakrotnie...Cóż P.ZONE widać jest już niedodoratowania, chyba że się zmieni głównego admina i adminów pochodnych ;)



dziwne.... masz zastrzeżenia do np. mcda ?

Pewnie miro najbardziej cieszyłbyś się gdybyś to Ty został head adminem :) bez skasy, doskonały Admin. Prosze Cię skończ te komentarze o powerzonie i o adminach bo wszędzie piszesz to samo a sam grasz jak grałeś i nie wprowadzasz nic nowego do gry oprucz tanich tekstów w stylu. noobek, fartuch, lolek... 8) Poziom server budują gracze nie admini bo na wielu serverach jedynym adminem jest PB. Więc to od was samych zależy jaki będzie poziom gry. A tak dodam Mirosławie włącz troche kumacji. Battleaxe.. nie macie żadnej flagi wiadomka, że wam kampia w bazie i respy macie obstawione co robisz ? bierzesz respa w bazie i Jesteś fragiem. Na lotnisku też jest spawn ale wiadomka biegać wam się nie chce...

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2005, 20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
264 napisał(a):
(...) dzis gram na pawerzonie zabilem ze 3 osoby (MP40) na OMG na lotnisku i juz pol teamu sie rzuca ze basecamper w bazie kick ban itd :p

bo niektórzy są przewrażliwieni...zwlaszcza tacy, co wczesniej sami wylecieli z serwera za BC... ;)
R2D2 napisał(a):
bo kampic może ten co ma adminke lub kolege z adminka

Pozwolę się z Toba nie zgodzić i wogóle wypraszam sobie takie generalizowanie. Jak ktoś ma problem z adminem, to niech pisze do Deeca a nie rzuca na forum ogólnikami...
Cytuj:
Cóż P.ZONE widać jest już niedodoratowania, chyba że się zmieni głównego admina i adminów pochodnych ;)

... i rozumiem, że to kategoryczne stwierdzenie jest poparte setkami godzin, które na tym powerzonie spędziłeś? Setkami godzin, spędzonych w dodatku w towarzystwie tychże adminów, o których piszesz z taką czułością...? Bo wiesz, jeśli w ostatnim tygodniu grales tam jakieś pół godziny, w dodatku bez admina, to o czym my tu właściwie rozmawiamy...?
Gryniu napisał(a):
Na lotnisku też jest spawn ale wiadomka biegać wam się nie chce...

A po co biegać? Jak się leży ze snajperką na wzgórzu, to przecież o wiele łatwiej upolować sobie kilka fragów a potem wejść na forum, napisać, że serwer jest lamerski i czekać na oklaski... :roll:

Nieodmiennie pozdrawiam,
mcda

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 00:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
Magda kiepski cytat > poczytaj dalej > nic o Tobie tam nie ma> nie czuj sie wywołana do odpowiedzi>chyba ze cos przeskrobałaś :lol: :lol: :lol: [pzd]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2005, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2005, 19:13
Posty: 99
Lokalizacja: Gryfino
Gryniu lamka jestes i tyle trza bylo czekac na BF-ke.

PS Gryniu i Ty jestes adminem ehhh


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL