Teraz jest 28 mar 2024, 21:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 12:28 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
:oops: :lol:

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Az sie prosi o pare soczystych wyrazen ale ok...ludzie naskakujecie na kogos, ze nie chce publicznie opowiadac swojej historii? Za ciezkie zabawki na wysokich pulkach czy jak? Co pytanie o poprzednia gre stefana ma do BF2 ? Moze spytajcie sie czy pije mleko codziennie i jest wielki bo jak nie to zrobi nam obciach nie? :lol: Ten topic jest coraz zabawniejszy albo zalosniejszy... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Lailonn napisał(a):
Az sie prosi o pare soczystych wyrazen ale ok...ludzie naskakujecie na kogos, ze nie chce publicznie opowiadac swojej historii? Za ciezkie zabawki na wysokich pulkach czy jak? Co pytanie o poprzednia gre stefana ma do BF2 ? Moze spytajcie sie czy pije mleko codziennie i jest wielki bo jak nie to zrobi nam obciach nie? :lol: Ten topic jest coraz zabawniejszy albo zalosniejszy... :roll:


Mnie interesuje to poniewaz stefek nie zapisal sie jakos pozytywnie w swiatku BF'a a ludzie z BHD go nie znaja...wiec chyba te pytania sa potrzebne. Nie chce zeby odpowiedzi stefana byly takie jak ta odpowiedz na pytanie Romka. Ja nie chce np takiego lacznika sceny z TP, ktory nie potrafi odpowiedziec na proste, zadane kulturalnie i z czystej ciekawosci pytanie. Dla mnie smieszni sa ci wszyscy obroncy i adwokaci. Bledy sa oczywiste, ale i tak beda goscia bronili...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Wojtas napisał(a):
...a ludzie z BHD go nie znaja...

Nie prawda.!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
No ja od innych klanow mam inne informacje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Wojtas napisał(a):
No ja od innych klanow mam inne informacje.


jakich???? pft?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
to moze Ty jako adwokat stefana przedstawisz mi jego życiorys scenowy w odrebnym temacie na forum BF2 NC.co?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Wojtas napisał(a):
to moze Ty jako adwokat stefana przedstawisz mi jego życiorys scenowy w odrebnym temacie na forum BF2 NC.co?


Widzę, że się nudzisz i nie masz co robić więc sam sobie poszukaj informacji na temat stefana. I zluzuj trochę bo jeszcze będziesz miał koszmary nocne… :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Mnie interesuje to poniewaz stefek nie zapisal sie jakos pozytywnie w swiatku BF'a


Swiatek BF2 dopiero powstaje. A scena bf1942 nie ma tu nic do gadania bo to inna gra...Wiec gdzie mial sie pozytywnie zapisac? Poki co tylko wilda to zrobila wygrywaja swoje. Inne klany i gracze wciaz pracuja na opinie i stanowisko ;]

Cytuj:
a ludzie z BHD go nie znaja...wiec chyba te pytania sa potrzebne.


Ludzie z BHD taak intresuja graczy BF2-szczegolnie tych co nie rzucaja sie o byle co do TP, ze ohohoho

Cytuj:
Nie chce zeby odpowiedzi stefana byly takie jak ta odpowiedz na pytanie Romka. Ja nie chce np takiego lacznika sceny z TP, ktory nie potrafi odpowiedziec na proste, zadane kulturalnie i z czystej ciekawosci pytanie.


A skad pewnosc, ze beda? Zreszta chyba nie obrazil nikogo? Mial racje. Sprawy "prywatne" jak historia powinny byc o ile w ogole to omawiane na PM. Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla ;P A tak na marginesie to od kiedy publicznosc wybiera osobe, ktora bedzie przekazywala jej informacje z zawodow,turnieji, mistrzostw? Jakos cholerka nigdy nie glosowalem na komentatorow sportowych czy prezenterow a jednak sa!

Cytuj:
Dla mnie smieszni sa ci wszyscy obroncy i adwokaci. Bledy sa oczywiste, ale i tak beda goscia bronili...


Błąd to pojecie wzgledne. Dla ciebie odmowienie opisania swojej historii publicznie to niewyabczalny blad a dla mnie normalna-zdrowa sytuacja bo ja pewno tez bym nie odpowiedzial.

Dla mnie smieszni sa ci wszyscy pieniacze i awanturnicy, ktorzy zaraz przypieprza sie do TP bo ktos ze squadu gral w siatkowke a nie koszykowke...

Sam mowiles, ze nie interesuje cie bf2 wiec skad taka twoja aktywnosc? Gdybys byl malolatem bym sobie dopowiedzial no ale dorosly czlowiek chyba ma lepsze zajecia niz szukanie dziury w calym?

btw. pamietam jak na poczatku swojej obecnosci na forum wytknalem uzytkownikom i zalodze stronnicze zachowanie. Gdy to np nowy za zbyt duzy podpis mial opieprz a "wyjadacz" nie uslyszal ani slowa ;] Gdzie wtedy bylo twoje poczucie honoru i rownouprawnienia? Na wakacjach? Pytanie retoryczne bo nie mam nic do nikogo tutaj i nie chce awantur ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 16:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Nie wiem skad te uwagi dotyczace sigow...TommyPL przeprowadzil akcje ktora nie ominela nikogo i nie bylo tu kumoterstwa.

Argument z komentatorami odpada bo jest smieszny i brak mu logiki.

Jak to scena nie ma nic do gadania? Ludzie ktorzy tworza scene BF2 to ludzie ktorzy sa od zawsze...wiec scena jak najbardziej sie liczy...co za problem by stefan przedstawil swoje osiagniecia i nie bylo by problemow...

a pewnosc co do tych odpowiedzi mam stad ze juz nie raz stefan potrafil zablysnac...vide
"Czasem bywa ze widzisz kolesia na czerwono, akurat wtedy zabilem cie bo chcialem polatac z kolega z klanu, z ktorym jestem na TS i moge sie dogadac, poprosilem cie zebys wysiadl (bylem jako pilot) wiec ...
Moge obiecac, ze postaram sie aby taka sytuacja sie nie powtorzyla
sorry " odpowiedz stefana dlaczego zrobil specjalne TK na koledze...

Rozumiem ze z tymi pieniaczami to pijesz do mnie...czy zauwazyles zebym sie czepial do kogos innego ze składu??...mam nadzieje ze reszta składu uszanuje scene i sie przedstawi w topicu o składzie TP...chyba tyle moga zrobic...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 16:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Prawdę mówiąc nie zamierzałem brać udziału w tej dyskusji , niemniej Twój post Lailonn mnie do tego zmobilizował :-)
Umówmy się że życiorys kolegi CQF*St3fan'a nikogo nie interesuje, niemniej kolegi TP St3fan'a juz jak najbardziej a w szczególności gdy ten jegomość pojawia się jako "co captain" TP.
Czyli stał się osobą "publiczną" i w związku z czym ujawnianie jegomościa życiorysu jest jak najbardziej na miejscu, każda "osoba publiczna" w każdym kraju na świecie zdaje sobie sprawę z faktu, iż szeroka gawiedź życzy sobie dowiedzieć się kimże to żeczony jegomośc jest oraz co reprezentuje swoją osobą jednocześnie reprezentując całą społeczność graczy BF2 w Polsce.
W szczególności, gdy osoba ta poza piastowaniem eksponowanej funkcji w Team Poland również jak słyszę jest łącznikiem czyli w swoistym wyrazie osoba odpowiedzialną za Public Relations, czyli za kontakty z takimi szaraczkami jak my.

Inne kwestie , np. zachowania kolegi St3fana są najmniej istotne z mojego punktu widzenia, przedkładam jedynie te fakty które świadczą o tym, iż kolega St3fan winien jednak swoją historię scenową opisać i poddać zweryfikowaniu przez osoby do tego kompetentne.
W przeciwnym wypadku zakłdam iż przez dłuższy czas będzie ten temat wałkowany a kolega St3fan zostanie napiętnowany przez kolegów wszelakiego autoramentu jako xxxxxxx a może i coś gorszego :)

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 16:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Argument z komentatorami odpada bo jest smieszny i brak mu logiki.


Dlaczego? Prezenter sportowy oglasza wynik i w skrocie przebieg wydarze. To wlasnie ma robic Stefan...

Cytuj:
Jak to scena nie ma nic do gadania? Ludzie ktorzy tworza scene BF2 to ludzie ktorzy sa od zawsze...


Scena BF1942 nie ma nic do gadania o TP w Bf2 - czytaj uwazniej. A dodatkowo lwia czesc sceny BF2 to gracze nowi w swiecie BFa. Scena to nei tylko klany tak btw. Ale i klanow jest baaardzo wiele "nowych"

Cytuj:
co za problem by stefan przedstawil swoje osiagniecia i nie bylo by problemow...


Do tego aby przedstawial nam wyniki meczy potrzebna jest jego lustracja?

Cytuj:
a pewnosc co do tych odpowiedzi mam stad ze juz nie raz stefan potrafil zablysnac...vide
"Czasem bywa ze widzisz kolesia na czerwono, akurat wtedy zabilem cie bo chcialem polatac z kolega z klanu, z ktorym jestem na TS i moge sie dogadac, poprosilem cie zebys wysiadl (bylem jako pilot) wiec ...
Moge obiecac, ze postaram sie aby taka sytuacja sie nie powtorzyla
sorry " odpowiedz stefana dlaczego zrobil specjalne TK na koledze...


Zdarza sie. kazdy pewno zrobil cos glupiego. Ja czasem zabijam goscia, ktory pcha sie do heli po raz 20 tylko po to by po 5s spasc a my przez to przegrywamy. Albo medyka, ktory nie leczy(jak ma mzly dzien :D) Jednak widze w twoim cytacie jedna wazna rzecz, ktora pominales:

"Moge obiecac, ze postaram sie aby taka sytuacja sie nie powtorzyla
sorry"

Cytuj:
Rozumiem ze z tymi pieniaczami to pijesz do mnie...czy zauwazyles zebym sie czepial do kogos innego ze składu??...mam nadzieje ze reszta składu uszanuje scene i sie przedstawi w topicu o składzie TP...chyba tyle moga zrobic...


Pilem ogolnie. Ogol pieniaczy czepia sie kazdego co mozna zauwazyc czytajac ten topic w calosci. Skoro w dziale o TP poprosiles o ich krotkie story to moze to uczynia i bedzie mozna przeczytac. Jesli nie to chyba nie popelnia zbrodni. Wole by trenowali i wygrywali niz pisali i przegrywali ;] Bo po raz kolejny powtarzam, ze mam w dupie podzialy i tagi. TP ma po prostu wygrywac...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 16:39 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Wojtas napisał(a):
...
a pewnosc co do tych odpowiedzi mam stad ze juz nie raz stefan potrafil zablysnac...vide
"Czasem bywa ze widzisz kolesia na czerwono, akurat wtedy zabilem cie bo chcialem polatac z kolega z klanu, z ktorym jestem na TS i moge sie dogadac, poprosilem cie zebys wysiadl (bylem jako pilot) wiec ...
Moge obiecac, ze postaram sie aby taka sytuacja sie nie powtorzyla
sorry " odpowiedz stefana dlaczego zrobil specjalne TK na koledze...


Ciekawe skąd takia opinia. Koleś, który został „zTKowany” jest największym „TKowym Trollem” na polskich serwerach. Przez długi czas miał bana na sewerze GamesNETu. Twoja wypowiedź potwierdza fakt, że nie znasz sceny bf2 i nie powinieneś się wypowiadać nie znając tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 16:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Mnie nie interesuje to ze jeden teamkiller zabija drugiego teamkillera chodzi mi o fakt ze cos takiego mialo miejsce...to rownie dobrze w tym heli mogl byc ktos inny...to jest tylko przyklad...chodzi mi o to ze jakis koles o ktorym nic nie wiemy nagle jest CO Kapitanem TP. Jeszcze raz sie pytam w czym problem przedstawic zasługi stefana??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 16:55 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Wojtas napisał(a):
...chodzi mi o to ze jakis koles o ktorym nic nie wiemy nagle jest CO Kapitanem TP


Znowu potwierdzasz swój brak znajomości sceny BF2. Gdybyś choć trochę się interesował to byś wiedział, że Stefan jest np. jednym z "czynnych" aminów EuroCup czy OpenCup. Jak na pół roku istnienia sceny to chyba i tak dużo.

Wojtas napisał(a):
Jeszcze raz sie pytam w czym problem przedstawic zasługi stefana??


Zapewne to nie problem, tylko w dziwny sposób domagasz się tych informacji. Najpierw trzeba kogoś obsmarować by go poznać?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL