Teraz jest 28 mar 2024, 10:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
co za burak. Dziękuje Ci za obronę naszej ojczyzny przed napływem ludzi na nasze servy... To dzięki takim ludziom jak on polska jest postrzegana w świecie tak właśnie a nie inaczej... Nie możesz wytrzymać ? Wyjdź na dwór idź do parku i jebn** się o drzewo może troche rozumu nabierzesz. W wielu grach np. ET byłem kickowany za to tylko że byłem z Polski ( niemiecki servery ). Kiedyś się dziwiłem ale...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Bravo Panteka bravo , wlasnie awansowales na 1sze miejsce posrod najglupszych polskich graczy Bf-a, wstyd i pomyslec ze 2 tygodnie byles rekrutem u nas :roll: . Aha ladny Angielski ciekawe co wasz nauczyciel by powiedzial jakby sobie poczytal :D .
Co do wypowiedzi chlopakow z DiD to zgodzie sie z 1 :"{DID}Fearless`: you polish guys have never heard about low ping"

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:41 
Offline

Dołączył(a): 8 lis 2005, 11:15
Posty: 56
No to tak ja tu zadymiłem więc ja coś powiem ;/ a następnie niewiem czemu tom@s chcesz dac bany wszystkim graczom którzy sa na logu ?? przyznaje sie do zazuconych mi win i przepraszam Okote za wulgaryzmy które leciały w jego strone :( było to niesłuczne proszę odsunąć wszystkei zazuty od klanu =BF.IS= bo to ja tu naśmieciłem i chce ja za to oberwać a nie cały klan proszę również o odbanowanie arrisa bo chłopak napisał to co ja powiedizalem zeby napisał ale taka jest prawda czepneli sie do polski i mój pogląd na sprawe jest taki ;/ moge ja dostać bany ale nie Arris Cinek Michaak bo oni nic niezrobili to all róbcie co chcecie ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:36 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
niech ma nauczke ze glupot sie nie powtarza... jakbys mu kazal zdachu skoczyc tez by to zrobil?? debilizm...
teraz to ty przepros tamten klan!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2004, 23:29
Posty: 1186
Lokalizacja: Murowana Goślina
Ech Maciu Maciu nic sie nie zmieniłes. Pamietam cie jako kretyna i niestety takim nadal jesteś troszke jedynie ci sie głos zmienił niestety rozum nie bo jak ma sie zmienić coś czego nie ma.

Współczuje BF.IS ze u nich jestes chociaz oni tez sa denerwujacy zwłaszcza na gg w sprawie L2 i Dragona ( p.s przestańcie do mnie pisać )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
Nie no Tragedia to mało ;/. Czemu zaczeli na Polske wrzucać??. Bo gdydbym ja z takimi ludzmi grał to tez bym zaczał :shock: :| N/C

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:04 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2005, 16:14
Posty: 78
Lokalizacja: Zielona Góra
Mam nadzieje że jak panthera odszedł to nasza reputacja się chociaż troche poprawi.




Panthera zaczał się tak zachowywać gdy wyszedłem po meczu z serwera bo musiałem lecieć,ale już go niema więc luzzzzzzzzzzz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:20 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2005, 23:10
Posty: 1
Lokalizacja: Radlin
Czemu nie można grać kulturalnie ?
Myśmy grali z tym klanem , wszystko ładnie ,kulturalnie i nie było żadnych ekscesów ...
Pantera ,daj se troche na wstrzymanie z BF'em.

PS: Mamy taką swiętną nauczycielke angla w Radlinie , po prostu porażająca. :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Dandi napisał(a):
Ech Maciu Maciu nic sie nie zmieniłes. Pamietam cie jako kretyna i niestety takim nadal jesteś troszke jedynie ci sie głos zmienił niestety rozum nie bo jak ma sie zmienić coś czego nie ma.

Współczuje BF.IS ze u nich jestes chociaz oni tez sa denerwujacy zwłaszcza na gg w sprawie L2 i Dragona ( p.s przestańcie do mnie pisać )


Mi sie chyba glos nie zmienil i uwazam ze nadal jest the best xDD

Mi tam w sumie nic do tego, ale borute nie robił tylko Maciu tylko tez jego koledzy.BF.IS ładnie przeproście tamten klan i nie rekrtujcie takich jak Maciu xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
Maciu zawsze musi cos spieprzyc ehh............ N/C


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 12:22 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
jim napisał(a):
Okota napisał(a):
niech ma nauczke ze glupot sie nie powtarza... jakbys mu kazal zdachu skoczyc tez by to zrobil?? debilizm...
teraz to ty przepros tamten klan!

Okota on nie bedzie mial zadnej z tego nauczki, poniewaz on juz przestal grac w BF'a(podobno)

wy ja tez powinniscie miec bo to nie pierwszy jego wybryk i wy o tym dobrze wiedzieliscie a mimo to go trzymaliscie... ludzie byli pietnowani przez ta spolecznosc graczy bf za mniejsze rzeczy... teraz bedziecie mieli wy nauczke zreszta nianich nie tylko on flugal...
pozatym popatrz na daty wyslania postow...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2004, 20:20
Posty: 609
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
wstyd wejsc na zagraniczny server teraz przez jednego debila/i(a moze i wiecej) :o :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2005, 16:00
Posty: 156
Lokalizacja: Karczew
=BF.IS=Panthera.pl napisał(a):
No to tak ja tu zadymiłem więc ja coś powiem ;/ a następnie niewiem czemu tom@s chcesz dac bany wszystkim graczom którzy sa na logu ?? przyznaje sie do zazuconych mi win i przepraszam Okote za wulgaryzmy które leciały w jego strone :( było to niesłuczne proszę odsunąć wszystkei zazuty od klanu =BF.IS= bo to ja tu naśmieciłem i chce ja za to oberwać a nie cały klan proszę również o odbanowanie arrisa bo chłopak napisał to co ja powiedizalem zeby napisał ale taka jest prawda czepneli sie do polski i mój pogląd na sprawe jest taki ;/ moge ja dostać bany ale nie Arris Cinek Michaak bo oni nic niezrobili to all róbcie co chcecie ;/



nieskazitelny angielski i polski jeszcze lepszy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 16:07 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2005, 15:34
Posty: 1988
Lokalizacja: Rzeszów>Woliczka :)
I koło kogo ty Luki mieszkasz wstyd :lol: Tomas Popieram ciee :lol: :twisted: :wink:

_________________
...a jeśli z Nas ktoś padnie wśród szaleńczych jazd, czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2006, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
Okota napisał(a):
jim napisał(a):
Okota napisał(a):
niech ma nauczke ze glupot sie nie powtarza... jakbys mu kazal zdachu skoczyc tez by to zrobil?? debilizm...
teraz to ty przepros tamten klan!

Okota on nie bedzie mial zadnej z tego nauczki, poniewaz on juz przestal grac w BF'a(podobno)

wy ja tez powinniscie miec bo to nie pierwszy jego wybryk i wy o tym dobrze wiedzieliscie a mimo to go trzymaliscie... ludzie byli pietnowani przez ta spolecznosc graczy bf za mniejsze rzeczy... teraz bedziecie mieli wy nauczke zreszta nianich nie tylko on flugal...
pozatym popatrz na daty wyslania postow...

Okota ja nie jestem CL'em i nie mialem na to zadnego wplywu czy on pozostanie w klanie czy nie :/ Ja juz tez troche gram w ta gre i nie raz gralem z Panthera - tak jak prawie kazdy na scenie - i ja sie dziwie, ze Cinek go przyjął. Ale jak powtarzam nie jestem CL'em i nie mialem na to wplywu :/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL