Teraz jest 28 mar 2024, 13:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2006, 00:23 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Tak jak w temacie chciałem poinformować wszystkich, że podjąłem decyzję o rezygnacji z prowadzenia TP.

1. Głównym powodem był brak czasu z mojej strony jaki pojawił się w momencie podjęcia nowej pracy. Późne powroty do domu w tygodniu skutecznie uniemożliwiły mi uczestniczenie w treningach i sparingach TP.
2. Sytuacja pogorszyła się w momencie kiedy doszło mi administrowanie turniejem PC 2006.
3. Po przegranym meczu z Rosją odszedł MZS, co spowodowało konieczność dobrania nowych graczy.

W takiej sytuacji uznałem, że prowadzenie reprezentacji wykracza poza moje możliwości organizacyjno-czasowe. Nie byłem w stanie pomóc reprezentacji tak jak bym tego chciał. Uznałem, że w takich okolicznościach pozostało mi nic innego jak zrezygnować.
Reprezentacja została stworzona zbyt późno, aby móc właściwie przygotować zespół do rywalizacji czego dowodem był mecz z Rosją, gdzie wyszły nasze olbrzymie braki w zgraniu.

Biorę pełną odpowiedzialność za to, co się stało, niestety w momencie kiedy postanowiłem objąć funkcję kapitana w TP nic nie wskazywało na to jak bardzo zmienią się moje plany.
Z perspektywy czasu żałuję, że objąłem tą funkcję (wiedziałem że będzie bardzo ciężko osiągnąć jakikolwiek sukces) ale chciałem dać graczom na tej scenie możliwość kibicowania i przeżycia kilku fajnych chwil wraz z Team Poland. Niestety w momencie jak powstawała reprezentacja nikt inny nie chciał się podjąć jej prowadzenia co w dużym stopniu wpłynęło na moją ówczesną decyzję(i to był największy błąd).

Chciałbym podziękować wszystkim graczom, którzy zdecydowali się na udział w Team Poland, dziękuje za wasz wkład oraz zaangażowanie w grę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 00:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Nawet nie wiesz jak ja żałuje że Twoja kandydatura przeszła i w zwiazku z tym reszta Twoich pomysłów niewypałów (vide stefan) .Ale dziekuję Cie ze pomogłes doprowadzic do takiego blamażu na scenie. Nikt inny tylko taki pr0 jak Ty lepiej by nie mógł tego zrobic. Nie lepiej było pograć 4fun, i odejsc z twarza a nie podkulic ogon i tłumaczyć sie brakiem czasu? Jak ja wiem ze czegos nie zrobie to za to sie nie łapie...Dzieki temu nikt na scenie nie zgodzi sie bys za cokolwiek sie łapał. Gratuluje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 07:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
sora za wyrażenie ale to jest danie dupy, a nie odejsćie...


Tak stawiałeś warunki, a teraz odchodzisz.....

tak jak miałem do ciebie szacunek, teraz go niemam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
Wojtas napisał(a):
Nawet nie wiesz jak ja żałuje że Twoja kandydatura przeszła i w zwiazku z tym reszta Twoich pomysłów niewypałów (vide stefan) .Ale dziekuję Cie ze pomogłes doprowadzic do takiego blamażu na scenie. Nikt inny tylko taki pr0 jak Ty lepiej by nie mógł tego zrobic. Nie lepiej było pograć 4fun, i odejsc z twarza a nie podkulic ogon i tłumaczyć sie brakiem czasu? Jak ja wiem ze czegos nie zrobie to za to sie nie łapie...Dzieki temu nikt na scenie nie zgodzi sie bys za cokolwiek sie łapał. Gratuluje.


Jasne można sie tłumaczyc remontem mieszknia albo tym ,że mama kupiła kredki> skad ja to znam :D

Ethan > spokojnie popier.... sobie i zejda z Ciebie a tego co najwiecej daje dawac na nowego kapitana niech sie wykaże co potrafi :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2005, 19:13
Posty: 99
Lokalizacja: Gryfino
Wojtas napisał(a):
Nie lepiej było pograć 4fun, i odejsc z twarza a nie podkulic ogon i tłumaczyć sie brakiem czasu?


Wojtas , lepiej zajmij się PRGK , bo tam niezbyt przebywasz , mecze omijasz powód , nie mam czasu??

Wojtas napisał(a):
Nawet nie wiesz jak ja żałuje że Twoja kandydatura przeszła i w zwiazku z tym reszta Twoich pomysłów niewypałów

Teraz to każdy jest mąądry :roll: .

Wojtas napisał(a):
Ale dziekuję Cie ze pomogłes doprowadzic do takiego blamażu na scenie. Nikt inny tylko taki pr0 jak Ty lepiej by nie mógł tego zrobic.


Wojatas nie zrobił blamazu zrobił tylko to co musiał , brak czasu i organizacja cupa zeby taki lol co w "gębie" jest madry mógł grać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
Ethan napisał(a):
2. Sytuacja pogorszyła się w momencie kiedy doszło mi administrowanie turniejem PC 2006.


Pozostałych przyczyn Twojej rezygnacji nie komentuję, bo różnie w życiu się układa, ale to, co napisałeś powyżej jest dla mnie jak plunięcie w twarz. Ktoś Cię zmuszał do zajęcia się PC? Siłą Cię tam ciągnęli? Pistolet do głowy przystawili i kazali adminować? Nie rób z ludzi idiotów i nie podawaj takich kretyńskich argumentów. Skoro wiedziałeś, że masz problemy z czasem, to po kiego grzyba podejmowałeś się jeszcze jednego obowiązku? Jak dla mnie to wygląda w tej chwili w ten sposób: w NC i tak nie mamy szans nigdzie zajść, bo gramy takim składem od miesiąca i brak nam zgrania, a w PC czeka na nas (Wildę) niezła nagroda, której zdobycie będzie o wiele łatwiejsze niż wyjście z grupy w NC, a więc 'fuck NC, niech żyje PC'. Szerze mówiąc, to mam nadzieję, że gracze z Wildy przez dłuższy czas nie będą zajmować się takimi inicjatywami, jak NC. Panowie - dwa razy po dupie dostaliście i już uciekacie? Brak wam honoru, żeby dokończyć to, co zaczęliście? WSTYD!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Lord napisał(a):
Wojatas nie zrobił blamazu zrobił tylko to co musiał , brak czasu i organizacja cupa zeby taki lol co w "gębie" jest madry mógł grać.


Jezeli ktos nie ma czasu to nie organizuje cupa... przynajmniej ja tak to widze... albo sie ma czas albo nie, wiec za przeproszeniem nie gadaj glupot. Takie wytlumaczenie to poprostu piep****** glupot. Niby nie ma czasu i nie mial go wczesniej, a jednak za cupa sie wzial. No, ale jak to :?: Bedzie prowadzil cupa :?: Przeciez on nie ma czasu :!:

Blamaz i inaczej nie da sie tego okreslic. Wybrano kapitana, kapitan sie ucieszyl i przyjal propozycje. Nastepnie podal swoje warunki :!: Wystawil prawie caly sklad ze swojego klanu i dopiero po wielu klotniach go zmienil. Jak widac gdyby utworzyc sklad tak jak chcieli przeciwnicy kapitana TP, to bylaby szansa, ze jeszcze chociaz skonczymy NC z honorem...

Jak byly glosy sprzeciwu to oczywiscie byly pytania czemu inni nie zabrali sie za TP, ze gdyby byli dobrzy to by sami grali, ze moga stworzyc wlasna druzyne i zeby nie gadac glupot bo wszystko zweryfikuje NC. No i prosze jakie kolwiek komentarze ze strony graczy Wildy sa tu zbedne bo teraz nie maja zadnych argumentow. Dali d***, brak honoru, "kasa misiu kasa". No i ten, ktorego tak wszyscy z TP nie lubili okazal sie miec racje 8) Jednym slowem blamaz i kures****... n/c

Juz tutaj przy okazji zrobie adnotacje do tekstu Meewosha z topicu "Polska-Rosja" bo i tak mysle, ze tu przeczyta...
Meewosh47 napisał(a):
Gratulacje dla wojtasa który jak zwykle najwiecej zrobił. :?
a co Ty takiego zrobiles :?: oprocz tego, ze Wilda rozpiep***** TP :?: bo z tego co widze to nawet UKF o wszystkim dowiedzial sie po fakcie... totalne dno... :roll:

No nic szkoda, ze w takich okolicznosciach mozna bylo sie dowiedziec jacy sa (niektorzy) czlonkowie Wildy... :roll:

Sorry nie wytrzymalem bo mnie akurat mecze TP interesowaly... specjalnie nie wcinalem sie w ostrzejsze dyskusje, zeby nie stawac po zadnej ze stron i nie robic balaganu... ogladalem mecze, a nawet przez caly tydzien biegalem po roznych stronach, zeby miec jakiekolwiek informacje o TP i relacji z meczow, ale niektorych malo to obchodzi... bo liczy sie kasa i slawa :roll: ale jak widac od poczatku do konca Wojtas mial racje... Szkoda bo mimo wszystko, ze w wiekszosci wypadkow sie z nim zgadzalem, to mialem nadzieje, ze jednak ostatecznie bedzie sie mylil...

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Wypowiedzi Panow z sagi Gwiezdnych Wojen nie bede komentował.Rozumiem ich żal z powodu usunięcia z klanu PRGK, przyczyniłem sie w pewnym sensie do ich usunięcia (swoimi osobami nie wnosili nic do składu a dodatkowo psuli wizerunek klanu). Ale jedno zdanie skomentuje: to ze niby teraz wszyscy mądrzy...tak sie składa ze ja od poczatku torpedowałem skład i ogólną wizje TP.Nie ma chyba na scenie osoby która by o tym nie wiedziała (wyjątek to panowie z Gwiezdnych Wojen).

JUHA a co do tego zdania ze gdyby TP składało sie z samych graczy Wildy i by ukonczyli NC z honorem to chce powiedziec ze to wcale nie byłoby tak:Wilda ma przeciez PC i nie mieliby czasu na TP,wiec byloby tak samo tyle ze może nawet szybciej :]. Lubie zawsze miec racje :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 16:53
Posty: 497
Lokalizacja: Chorzów
Cóż.. rozumiem po części Ethana. Rozumiem jak to jest jak nagle obowiązki zwalą się na głowe... na nic nie ma czasu.... a tutaj jeszcze kłopoty w pracy, potem dziewczyna/żona zwala się na głowe.. itp...

Chociaż to co Blood napisał.. 3ma się kupy..... :?

_________________
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: We are the [SPQR]... resistance is futile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Wojtas napisał(a):
JUHA a co do tego zdania ze gdyby TP składało sie z samych graczy Wildy i by ukonczyli NC z honorem to chce powiedziec ze to wcale nie byłoby tak:Wilda ma przeciez PC i nie mieliby czasu na TP,wiec byloby tak samo tyle ze może nawet szybciej :]. Lubie zawsze miec racje :twisted:


Wojtas nie zrozumiales mnie 8) Chodzilo mi o to, ze gdyby sklad powstal tak jak chcieli przeciwnicy kapitana TP to bylaby szansa, ze odpadlibysmy z honorem bo Wilda by odeszla, ale zostaloby wiele osob z innych klanow. Bo zamiast pol skladu Wildy mielibysmi sklad z roznych klanow. Wilda by odeszla wizja 25 tys., ale reszta mysle, ze by grala. I chociaz wiele meczy zakonczyloby sie nasza porazka to przynajmniej zachowalibysmy resztki honoru i nasze mecze nie konczyly by sie walkowerem... Niestety, niektorzy sa w stanie sprzedac swoj honor za pieniadze... :roll:

Co najlepsze glowni rywale Wildy w PC06 rowniez byli w skladzie TP i jakos chcieli dalej grac...
Nie dosc, ze i tak prawdopodobnie Wilda wygra PC06 to jeszcze musieli robic takie kures*** z TP... :roll:

Ethan nie pomyslales... trzeba bylo do TP wziac jak najwiecej garczy UKF, Enclave i 3C, a wtedy mialbys jeszcze wieksza szanse na wygrana w PC06 bo mysle, ze wyzej wymienione klany nie olalyby NC.

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
No rzeczywiscie JUHA chodzilo mi o cos innego.Masz racje w tym co napisałeś.Ale niestety juz po wszystkim.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 16:53
Posty: 497
Lokalizacja: Chorzów
Mnie tylko zastanawiają 2 kwestie:

1. Dlaczego TP wycofala sie z gry? Mozna bylo dokonczyc gre w mieszanym skladzie 4fun... a nie rezygnowac po porażce jak jakieś n00bki.

2. Czy będą jakieś konsekwencje dla graczy w wildy? IMO nie powinni oni brać udziału w kolejnym NC, albo nawet we wszystkich NC BF2... po tym co pokazali teraz.

_________________
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: We are the [SPQR]... resistance is futile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Myslisz, ze ich to obchodzi? Chlopie oni wlasnie dogadali sie z Grzgeorzem EA co widac doskonale po ustawieniach nagrod PC. 25k piechota nie chodzi. A w NC co by mogli zyskac? Zasady? Honor? Phi. Pierwszy w obliczu pogaraszajacej sie sytuacji odszedl MZS(cos jak szczur w momencie toniecia stattku) odchodzac zjechal cale 60% TP(czyli poza wildowa czesc) i pochwalil sie jak to on jest pr0 a inni lamy. Ale teraz przynajmniej kazdy moze zobaczyc, ze nawet dobry gracz moze byc lama.

Jedynym sposobem zeby cokolwiek zrobic moglby byc solidarny bojkot PC. Wtedy wildziarze by nie lykneli 25k bo niby jak skoro nie bylo by gry. Chyba, ze wtedy dostaliby od Grzegorza w rmach "rekompensaty" :lol: Szkoda, ze do takiej sytuacji nie dojdzie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2005, 12:35
Posty: 60
Lokalizacja: Sieradz
sorki , że pytam mecz Polska - Anglia rozumiem , że oddaliśmy walkowerem?.A powód to rezygnacja Ethana?I drugie: najpierw walkower potem rezygnacja czy odwrotnie?Nie w temacie jestem bo nie było raportu pomeczowego Stefana:)

_________________
Pozdrawiam Romek Stępniewski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Lailonn pamietaj ze Wilda ma 2 składy wiec mogą grać o kasę miedzy soba i bedzie turniej :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL