Teraz jest 30 wrz 2024, 17:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2006, 10:11
Posty: 25
Powiem tylko tyle że EA ma [cenzura] właśnie widziałęm kolo dał se jipka koło hotelu na karkand na budynek i przeskoczyl nim pod falge paranoja [cenzura],oni zamiast likwidowac takie rzeczy jak plywanie po ziemi to wrowadzaj jakies bzdury,ta gra juz zaczela umierac

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
http://www.totalbf2.com/forums/showthread.php?t=74713


ależ urealnili grę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:45 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2005, 17:40
Posty: 281
:D :D Jeszcze nie grałem, dopiero może w weekend się pobawię, ale miałem sporo uciechy czytając te złorzeczenia. :) Zobaczymy co to będzie.
Przyznam, że zawsze mnie bawi pewna niekonsekwencja graczy, którzy z jednej strony marudzą, że nierealistyczna jest wytrzymałość heli przy trafieniu z czołgu czy jeepy spadające z niebios, a z drugiej nie przeszkadza im brak realizmu, kiedy jeden gość w heli przesiada się między pilotem a gunnerem i robi rzeźnię na ziemi czy cóś w tym stylu :D Pal licho realizm, teraz EA poszła już na całość = przecież klanowcy już tę grę mają kupioną, jeśli więc ktoś ma wydawać kasę na BF2 to już tylko różni "spóźnieni" o niskich umiejętnościach i zerowych szansach w starciu z pr0gamerami. Więc pr0gamerom już pomagać nie trzeba - bo w zamian nic się od nich nie dostaje (poza oczywiście odpowiednią porcją wyzwisk), kasę wyłożą już tylko ci, którym obniża się wymagania co do medali i rang i dla których grę coraz bardziej się "arkaduje" :) Pozostaje czekać na jakieś dobre mody :) I... BF2142 oczywiście :D
8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
lol przegladarka serwerow zyje wlasnym zyciem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2005, 17:49
Posty: 607
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Szkoda gadać, ten kto wymyślił te Jeepki musiał być nieźle powalony :roll: (nie zdziwie się jak w następnym patchu będziemy już zrzucali Abramsy, a w 1.5 całe bazy, razem ze spawnami :|). Co do CoOp to nie wiem co to jest, wpadłem na taki server i wszyscy byli ludźmi (chyba że znów przeglądarka serverów się pomyliła, co notabene teraz już w ogóle zwalili na maxa :|)

ŻENADA :!:


EDIT: Ustonkowując się do SJ, mi jakoś to specjalnie nie przeszkadza, gdyż nie gram klanówek :wink: Na ffa zdarzało mi się skakać po squadach, ale idzie się przyzwyczaić :wink:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 10:01 przez olli, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Exil napisał(a):
przecież teraz na klanówkach nikt nie będzie chciał grać sharqi,ocs (o ile ktoś to grał) gdyż tych map bez sj nie da się wygrać. jesli na początku nie wyjdzie to lock i tak do końca mapy :). A teraz głupie nooby z ffa mają to co chciały, jak zbierze się kilka osób z klanów to mają locka i do końca mapki tak.


Ha ha ha, żebyś wiedział. Dostałem piątego w życiu bana 6 minut po instalacji patcha, lockując jakichś cieci z klanu )BH( na karku 16, usmc, infantry only. Tj. ja tylko do nich strzelałem. Ale czułem się bardzo miło połechtany, bo 2 minuty wcześniej bany dostali 2 gracze z utopianera, za to samo :-) Miałem coś wspólnego z pr0graczami :-)))

pozdrowienia dla neuro!
Ognacy

p.s. powtórzę hint do przeglądarki serwerów: wybrać mapę wpisując jej nazwę, nacisnąć enter, wybrać sortowanie po pingu, wybrać sortowanie po mapie. wtedy można wybrać normalnie serwer.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 10:00 przez ognacy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
ognacy widze że dorównujesz najlepszym :D:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Exil napisał(a):
ognacy widze że dorównujesz najlepszym :D:D


Teraz gra infantry only flag-by-flag na Karkandzie będzie całkiem nowym wyzwaniem. Nawet dobrych graczy można zalockować całkiem łatwo. Już nie myślę nawet o lockowaniu na Karkandzie z pojazdami (oczami wyobraźni widzę ekipę pewnego znanego klanu w dwóch czołgach, APC i jeepku obstawiającą równo wszystkie spawny przez 10 minut ;-)

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Exil napisał(a):
ognacy widze że dorównujesz najlepszym :D:D



Spoko to pewnie były booty


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
olli napisał(a):
Szkoda gadać, ten kto wymyślił te Jeepki musiał być nieźle powalony :roll: (nie zdziwie się jak w następnym patchu będziemy już zrzucali Abramsy, a w 1.5 całe bazy, razem ze spawnami :|) (...)


Eh a jak ślicznie wyglądałby spadający z nieba lotniskowiec i właśnie ze spawnpointem. A z niego jeszcze w powietrzu, startują planesy i heli, mniam :twisted:

_________________
punx not red


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Ta, i jeszce na karkandzie 16stce ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
dramich_wwa napisał(a):
Exil napisał(a):
ognacy widze że dorównujesz najlepszym :D:D



Spoko to pewnie były booty


Moze to jednak byli jedni z tych, którzy na forach zachwalali usunięcie SH :-) Spodziewam się że teraz statystyki kicków i banów na serwerach "klanowych" poszybują w górę. Nigdy wcześniej nie dostałem bana za kamp na spawnie mimo iż zdarza mi się wpadać z kurtuazyjną wizytą - wszystkie poprzednie dostawałem za lżenie adminów :-)

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Bym zapomniał jak jesteś na serwerze to oczywiście informacji o jego IP i nazwie nie uświadczysz. Pograłem - uważam że EA powinna się z niego wycofać i przeprosić jedyny plus to jakby lepiej działała ale może poprostu na dobry serwer trafiłem


W sumie - i tak całe życie bym w nią nie grał


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 10:27 przez dramich_wwa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
ognacy napisał(a):
dramich_wwa napisał(a):
Exil napisał(a):
ognacy widze że dorównujesz najlepszym :D:D



Spoko to pewnie były booty


Moze to jednak byli jedni z tych, którzy na forach zachwalali usunięcie SH :-) Spodziewam się że teraz statystyki kicków i banów na serwerach "klanowych" poszybują w górę. Nigdy wcześniej nie dostałem bana za kamp na spawnie mimo iż zdarza mi się wpadać z kurtuazyjną wizytą - wszystkie poprzednie dostawałem za lżenie adminów :-)

Ognacy


Bym się nie napinał - ja parę razy dostałem kicka/bana za to że byłem w ich mniemaniu za dobry - to akurat mi poprawia humor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2006, 10:11
Posty: 25
Na gromie nkt niedostaje bana dlatego że zabił admina jedynie za nieprzestrzeganie zasad i cheaty.A kicki dostaja ludzie co albo sa głupi i nieumieją czytać albo udają że są głupi i też nieumieją czytać :D
..:::Rules:ONLY INFANTRY <> NO VEHICLE <> NO COMMANDER:::..
..:::Rules:ONLY INFANTRY <> NO VEHICLE <> NO COMMANDER:::..
..:::Rules:ONLY INFANTRY <> NO VEHICLE <> NO COMMANDER:::..
..:::Rules:ONLY INFANTRY <> NO VEHICLE <> NO COMMANDER:::..

bo niewidzieć tego napisu to naprawde n/c:D

A po zatym ja bym cie za campienia na spawnie tez z kickowal i to z checią.
Dalmnie to lamerstwo jakich mało.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL