Teraz jest 30 wrz 2024, 19:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Grubzek napisał(a):
1. Czy ktoś zabrania NIE INSTALOWAĆ najnowszego patcha ? Skoro nie chodzi o statsy tylko o frajdę z gry to nie widzę problemu : Ci co będą chcieli grać to niech postawią serwer nierankingowy BEZ patcha 1.3 - jaki problem ?
2. Ogromna wiekszość uwielbia tryb "infantry only" - granie BEZ PATCH-ów nie pownno być problemem ?
3. Teraz wszyscy nadają na politykę EA a jestem ciekaw ilu z Was poleci z językiem do pasa po BF2142 ?
4. U nas, Polaków, jest taka skłoność że uważamy opinię swoją i szwagra za wolę narodu (szczególnie po %) - A może EA miała jakiś powód aby wprowadzić zmiany ? Może ktoś jednak chciał tych zmian ? Może petycja nie miała aż tyle podpisów albo nie dotarła do EA ? Dlaczego Wasze głosy są ważniejszy niż innych ?

Piszę to bo jestem trochę zniesmaczony tymi wypowiedziami - uważacie że np. niedzielni gracze to juzw ogóle nie powinni grać ? Zrobiliście z tej gry sport, wyzwanie, konkurencję a to ma być zabawa i IMO EA sobie o tym po prostu przypomniało. A skoro przeszkadza Wam że kupiliście grę inną a teraz jest inna (sposób grania, tryb rozgrywki) to powtórzę : nie musicie instalować patch-ów i po sprawie, czyż nie ? A że kasa się liczy to jasne, przecież gry nie zrobili charytatywnie i to normalne że chcą na niej zarobić - EA ma na pewno dział marketingu i pr gdzie dokładnie przemyśleli swoją politykę i może nie myśleli zbyt intensywnie o Polsce bo to za mały rynek, ale zobaczcie co jest na zachodzie. Na zachodnich serwerach gra się inaczej niż u nas, czyż nie ? A dlaczego ? Bo tam inaczej grają, to proste. Być może w związku z nieco innym sposobem rozgrywki dla nich pasuje ten patch ? Więcej obiektywizmu i skromności - my naprawdę nie jesetśmy pępkiem świata.
Nie chciałem nikogo urazić, większość z Was gra dłużej (i zapewne lepiej)w BF-a ode mnie, jednak rozważcie co napisałem. Po co te wyzwiska ?


:lol:



Czy u was tez tak ejst klikacie raz na server to ona po odswiezeniu zaznacza nam inny server? :lol:

I' lol


Kolejna proba wejscia na server zakonczyla sie wywaleniem do windy po veryfikacji danych klienta

GJ DICE & EA

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 13:43 przez LipToN Earl Grey, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2005, 14:46
Posty: 41
Lokalizacja: from ???
jest jakas nowa mapa ? bo sie w change log nie doczytalem a jeszcze nie instalowalem patcha ???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Neuro wybacz [cenzura] i mam ochote pod twoim adresem jak i koelgi wyzej puscic wiazanke.

JAKIE DOWODY NA CENZURE? SKORO USUWAJA TOPICI TO KUFA NIE BEDZIE DOWODOW! Co wiecej forum EA jest ZABLOKOWANE od wczoraj i nie mozna w dziale bf2 NIC pisac. Tak samo bylo przy wyjsciu 1.2. CZY TO WYSTARCZAJACY DOWOD?!?!

Jesli ktos uwaza, ze patch 1.3 jest dobry dla niedzielnych garzcy to wam [cenzura] powiem, ze sie grubo mylicie. Zreszta ciekawe, ze jedyne pozytywne opinie na ten temat pochodza od tzw "noobow" i FFA(tu juz tak to nie wyglada fajnie) Przepraszam ale to prawda

Wystarczy spojrzec na wasze daty rejestarcji. Podajcie prawdziwe nicki w grze a pewnie okaze sie ze dopiero od nie dawna gracie w bf2. wiekszosc z nas gra od wydania dema!!

-Jesli uwazacie, ze commander rzuci wam jeepa gdy bedziecie prosic. to jestescie nienormalni

-Jesli podoba wam sie niszczenie helikoptero,samolotow,czolgow,apc,ludzi za pomoca zrzutu jeepa to jestescie kosmicznie nienormalni

-Jesli uwazacie mozliwosc zrzutu jeepa na budynki aby latwiej bylo kampic czy tez na lotniskowiec by gnoic wroga jeszcze latwiej to jestescie mega-wypasnienormalni

http://www.totalbf2.com/forums/showthread.php?t=74713
http://media.putfile.com/Tank-Owned
http://media.putfile.com/BF2-13-patch-3

Rozumiem, ze mozna byc inteligentnym inaczej czy lubiec byc klinem dla ogolu ale bez przesady.

W ciagu 15 minut gry !!! Bylem swiadkiem pedzacego jeepa na essexxie. Bedac gunenrem w Black hawku dostalem jeepem od WLASNEGO commandera oraz widzialem commandera nooba, ktory rzucal ciagle sobie pod nogi jeepy i jechal w najwieksze bagno(sam) ginac co chwile. jednym slowem nie commanderowal za to mial staly dostep do transportu.

Jesli dalej nie rozumiecie ogromnu spieprzenia bf2 przez ea/dice to znaczy, ze nie jestescie w stanie w ogole dyskutowac bo dyskusja wymusza na rozmowcy pojmowanie argumentow drugiej strony. Skoro filmiki i screeny was nie przekonuja to sry [cenzura] No offence

NIE MOZNA grac na starszych patchac bo serwery rankingowe MAJA OBOWIAZEK stac na najnowszej wersji a jak wiemy gracze FFA graja na RANKINGOWYCH(tak jak mowilem uderzy to glownie w ffa) Klanowcy po prostu ogranicza sie do klanowek ALE i tak ligii juz nakazaly z tego co wiem grac na 1.3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
Jednym słowem ten patch 1.3 to jeden wielki bubel ( nie pierwszy zresztą ) ale najwiekszy ze wszystkich. Jak można wypuścić produkt który nawet nie został przetestowany , przecież przegladarka praktycznie nie działa , ciagłe zwiechy i bluescreeny.... Nie tylko pod względem zmian , ale też pod wzgledem technicznym ten patch to jakaś wielka kpina z nas wszystkich.... kolejna niestety i nie ostatnia...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
EA domaga się zemsty - która nadciąga nieuchronie :))))

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:04 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Pograłem przez ostatnie ~15 minut...

Ba! Pograłem to dużo powiedziane... kilka minut logowania na konto gracza, kilka zwisów na przeglądarce... a jak udało mi się w końcu wejść na serwer, to po kilkunastu sekundach BF wypadł do windy...

I jak tu nie narzekać ??

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 09:46
Posty: 500
Lokalizacja: Olsztyn
Jestem ciekaw czy [EA]Grzegorz to czyta....
Mam wrażenie,że gra na karkandize będzie wyśmienita.Zgrany squad+komendant=Lock na np. Hotelu :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
ja się dzisiaj z rańca napatoczyłem nagostka który nonstop siedział w najdziwniejszych miejscach w jeepie za działkiem i kosił osiągając KDR 5

najprawdopodobniej był to użytkownik aimbota bo styl gry niesamowicie przypominał ten zaprezentowany przez "artificialaiming'a" na filmiku mcmt
ten patch dla cziterów to niemal jak prezent od EA (bombonierka, kwiaty z życzeniami i paczka prezerwatyw do sporzytkowania na zwykłych graczach)

pozatym dość zabawnie

w granatniku znikło opóźnienie przy strzale - czyli dopiero teraz działa tak jak zapowiedzieli przy patrzy 1.21 (czy to może było 1.12 ? nvm)
można się spodziewać wzrostu ilości asfaltów (zwłaszcza że granatnik dobry na jeepki jest ;) )

zmenił się odgłos strzału P90 oraz wzrosła szybkostrzelność - jednak przy okazji osłabili pojedyńcze kulki - z bliska jest jak wcześniej ale "punktowanie" na srednium i dużym dystansie można sobie odpuścić - skrótowo mówiąc znerfili P90


SJ znikł
jak dotej pory latałem po squadach i unikałem bycia lone wolf'em tak teraz (pomijając grę z PL4(Fu)C'kiem ) będzie tylko lone wolf





neuro
nikt nikomu nie broni grać dalej ale właśnie jestesmy światkami dziwnego zjawiska - większość graczy poświecających czas na BF2 od początku lub niemal poczatku, jednocześnie stwierdza że czasy świetności tego tytułu przemineły - punktualność i jednomyslność tej opini nie pobudza do przemysleń ?

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2005, 17:40
Posty: 281
Spokojnie, jest bardzo źle, ale to może jeszcze nie koniec? Może po patchu 1.5 zatęsknimy za zrzucanymi jeepami?
To żart oczywiście, ogólnie wygląda na to, że sprawdziły się najgorsze przewidywania. Zrzucanie jeepów zrobiło z gry cyrk. Usunięcie SJ rozchwiało równowagę na wielu mapach (a i tak nie były zbyt dobrze zbalansowane). Jeśli dopiero po roku twórcy gry naprawiają błąd z lockowaniem rakiet na własnych pojazdach, to jest to dowód na to, że prawdopodobnie pracują nadużywając niewskazanych substancji. Tym bardziej, że teraz naprawienie tego błędu to i tak musztarda po obiedzie, bo wobec zrzucania jeepów na lotniska i helipady, nie ma po co siedzieć w AA...

Zobaczymy. Pozostaje czekać na to co się jeszcze wydarzy.

PS. Petycja nie poskutkowała? Gdzieś czytałem, że było więcej petycji, np. z Japonii. Też nic to nie dało.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Zawsze z niecierpliwością czekałem na nowe łatki nigdy nie bylo tak że się z wszystkiego cieszyłem (zazwyczaj latam i osłabienie heli/samolotu mi się nie podobało) ale były to zmiany AKCEPTOWALNE w mniejszym lub większym zakresie. to co teraz zostało odwalone to po prostu kosmos.

Jedna z najważniejszych cech tej gry która powodowała jej ogromny dynamizm została właśnie uwalona w imię źle pojętych interesów graczy FFA, sam zazwyczaj gram na rankingowych, a wystarczyło dac wybór, opcję serwera i kto chce niech ustawi SJ kto nie nie musi tak jak jest z FF, gracze sami by zdecydowali na jakich serwerach chcą grać.

Jepki to tutaj w zasadzie nic napisac nie można (jak trzeba mieć pokręcony umysł żeby coś takiego wymyślić) jeszcze zrozumiałbym raz na 5 minut i żeby po parunastu sekundach wybuchały.

Rozwiązania proste tylko jakby było ewidentne drugie dno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
W czerwcu prawdopodobnie wyjdzie armed assault. Tyle zmojej strony na dzien dzisiejszy. A teraz ide grac w morrowinda....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
Hehehe, a mi sie standardowo trafil urlop w momencie pojawienia sie patcha i dopiero w sobote zobacze co sie dzieje :D.
Dobrze ze wypuscili Heros 5 i nowego Hitmana :).

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Jak na razie jedynym efektem zmian w patchu jest ubaw dla kamperów (te jeepki na dachach to nie abstrakcja, one już od wczoraj są tak używane) i ułatwione lockowanie na szeregu map. Karkand, wake, ocs, sharqi są jeszcze bardziej 'niesprawiedliwe', niż były. Po zakończeniu rundy wszyscy skillowcy się tłoczą po lepszej stronie, każdy kto ma głowę na karku wciska insert i tworzy jednoosobowy skład - i sru. Bo oczywiście autobalansu nie naprawili i już skrajnie typowe jest że w jednej drużynie są oficerowie, a w drugiej - sami plutonowi i sierżanci z k/d w granicach 4:16 w połowie rundy..

W jaki sposób to ma pomóc graczom niedzielnym niezupełnie rozumiem, mam nadzieję, że nasz naczelny polemista Neuro ma na to jakąś celną odpowiedź i zechce się nią podzielić.

To są zresztą wrażenia po jednym wieczorze gry na popularnych serwerach. W ciągu najbliższych kilku dni gracze lepsi skillem doprowadzą sposoby wykorzystania nowych narzędzi do mistrzostwa, dodatkowo tylko powiększająć przepaść między nimi a 'niedzielnymi'. GJ, EA.

pozdr, Ognacy

p.s. ja tam nie jestem żadnym skillowcem, w życiu w żadnym klanie nie grałem i nie zamierzam, gram po pracy godzinkę-dwie i bardzo mi się podobał SH, bunny hopping, naleśniki, i wszystkie inne fajne zjawiska.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2006, 11:28
Posty: 17
Lailonn, czemu wyzywasz teraz MNIE do noobów, "inteligentnych inaczej" i warzyw ? Zrobiłem Ci coś ? Uważam że jesteś dobrym graczem i szanuję Cię za to że pilnujesz porządku na serwie i podoba mi się to JAK to robisz. A że mam trochę inne zdanie na temat tego patcha to już możesz na mnie psy wieszać ? Możesz zobaczyć moje statsy (nick jest prawdziwy), zresztą spotkaliśmy się już kilka razy na polu walki :-) N00b'em może i faktycznie jestem, ale uważam ze przykłady które podałeś dotyczą złego zachowania graczy a nie złego działania gry. Miej pretensje do graczy a nie do EA. IMO kampienie na lotniskowcu na spawnie powinno skutkować kickiem i tyle. rozwalanie sprzętu za pomocą innego sprzętu funkcjonuje od czasów BF1942 - tam również było wjeżdzanie jeepem po uprzednim wyskoczeniu tyle że ruch było poziomy a nie pionowy :-). Zachowanie commandera które opisałeś jest poniżej krytyki - bunt i cześć, w peryspektywie kick. A co do statsów to IMO prawda jest taka że najbardziej boli to że kiedyś na stopień (czyt. broń) trzeba było zasłużyć, teraz jest to uproszczone (czyt. za łatwo dla n00b'ów - jak to n00b ma mieć taką samą odznakę/stopień ?).
Tak ogólnie to też nie jestem zachwycony tym patchem ale uważam że są przyczyny których być może nie znam, ale dla których go zrobiono i wypuszczono.

_________________
Jeżeli uraziłem kogoś i nie napisałem że to specjalnie to przepraszam - peace !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2005, 09:46
Posty: 500
Lokalizacja: Olsztyn
Lailonn napisał(a):
W czerwcu prawdopodobnie wyjdzie armed assault. Tyle zmojej strony na dzien dzisiejszy. A teraz ide grac w morrowinda....


Fajna gierka,nawiasem mówiąc.A jeđi idyie o patch...mogło być gorzej :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL