Teraz jest 1 paź 2024, 09:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Cytuj:
no jasne, ze rozumiem. klanowicze chca miec ciasteczko i zjesc ciasteczko. faktycznie, trudno to pogodzic. no ale wiekszosc tutaj dalej stostuje swoista etyke niekonsekwencji - narzekaja, maja piekne banery antyEA, ale jednoczesnie ciagle graja.


Nie podoba mi sie prawo w Polsce. Nie podoba mi sie obsada rzadu. Mimo to zyje w tym kraju i jestem dumny z mojej narodowosci. Co nie zmienia faktu, ze bede wysmiewal Giertycha i Leppera oraz wieszal psy na Radiu Maryja i Kaczynskich.

Cytuj:
caly czas w tej dyskusji powtarzam. argumentem jest portfel, wyznacznikiem prawdziwych pogladow dzialanie. jak sie komus nie podoba patch 1.3 to niech nie gra - inaczej naraza sie na smiesznosc.


Zdajesz sobie sprawe, ze to argument przeciwko tobie? Cieszysz sie z patcha 1.3 bo grasz for fun tylko. Rozumiem. Wielu ludzi udowodnilo juz, ze to wlasnie FFA cierpi najbardziej. Na gamesnecie ciagle wlasnie "szarzy gracze" bluzgaja na patcha. Ty tego nie widzisz. No ok...

Skoro jednak nie podobalo ci sie to co sie dzialo z SH czy inne "exploity" to czemu GRALES?!?! Nam sie nie podoba teraz to mamy sprzedac gre i nie grac(sie powtarzasz...) a jak tobie sie nie podobalo to jakos grales. Wstrzymam sie od komentarzy takiego zachowania...


ad 1. po to napisalem o komunizmie, zeby ktos nie przywolal takiej analogii. a jednak... bo widzisz, z TEGO zycia nie ma jak uciec i nie ma go jak sprzedac. miejsca urodzin nie wybierasz sobie na polce, nie masz takze mozliwosci zamiany z kolega badz tez wycofania sie za kilkanascie zlotych. BF2 to jest GRA. nie musisz grac. ale Ty CHCESZ grac i CHCESZ narzekac, jaka ta gra jest zla. co jest bzdurne - ale jestem w stanie pojac, ze to lubisz robic. ot, takie sadomaso.

btw zawsze mozesz emigrowac - co czyni okolo 30% mlodych Polakow. nie narzekaja, po prostu podejmuja decyzje - dzialaja, cos robia, wobec czegos sie sprzeciwiaja. nie wycieraja sobie geby sloganami pobierajac zasilek. widzisz analogie?

ad 2. "na gamesnecie, bla bla" - faktycznie, z punktu widzenia badan empirycznych, niezwykle precyzyjnie dobrana proba. moze zapytaj sie sluchaczy radia maryja co sadza o kwasniewskim? wyniki moga byc rownie inspirujace. sprzedano podobno 1.200.000 kopii BF2. rozumiem, ze znasz opinie wszystkich graczy? ("bo mnie wszyscy w kraju znaja" - Lailonn 2006 AD).

ad 3. mi sie tam BF2 ciagle podoba. fajna gra. fajnie, ze developerzy staraja sie zrobic ja jeszcze fajniejsza. szkoda, ze nie wychodzi - jak jeepy czy wieszanie serwerow. dalej jednak szanuje tych ludzi. za 200zl mam od prawie roku kupe frajdy. thanks EA!



pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
neuro napisał(a):
no jasne, ze rozumiem. klanowicze chca miec ciasteczko i zjesc ciasteczko. faktycznie, trudno to pogodzic. no ale wiekszosc tutaj dalej stostuje swoista etyke niekonsekwencji - narzekaja, maja piekne banery antyEA, ale jednoczesnie ciagle graja.


Coś ci powiem jak tego nie załapiesz to dalsza dyskusja nie ma sensu

Miałem mercedesa kalsy S nagle ea wymyśliła że podmieni mi go na trananta a czemu jeżdzę trabantem bo zawsze jest lepszy od roweru i na łeb nie kapie i to jest właśnie powód dla którego min ja narzekam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Cytuj:
ad 3. mi sie tam BF2 ciagle podoba. fajna gra. fajnie, ze developerzy staraja sie zrobic ja jeszcze fajniejsza. szkoda, ze nie wychodzi - jak jeepy czy wieszanie serwerow. dalej jednak szanuje tych ludzi. za 200zl mam od prawie roku kupe frajdy. thanks EA!


przepłaciłeś,
nie wiem jak wy ale ja ide pograc na BF2MAX, gra się swietnie i takie osoby jak neuro się nie trafiają :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Tom@s napisał(a):
neuro napisał(a):
pilkarze narzekajacy, ze zakazono podan do bramkarzy? koszykarze narzekajacy, ze wprowadzono 24-sekundowy zegar akcji? siatkarze narzekajacy na zasade, ze kazdy blad to stara punktu? gimme a break!

Dobry przykład...
W tych dyscyplinach zrobiono to, aby zwiększyć widowiskowość gry, bo co to za gra jak jedna drużyna rozgrywa przez pół kwarty akcję i nie może trafić do kosza.
W BFie chcieli zrobić to samo, ale wyszło im dokładnie odwrotnie...
Na mapach takich jak OCS przejęcie flagi przez US jest awykonalne, to samo dzieje się na takich mapach jak Sharqi czy Karkand... walki toczą się na jednej fladze, a reszta się nudzi... mecz na jednej połowie, na jedną bramkę...

Poza tym niby nikt nie narzuca co mamy robić, ale żeby być dobrym trzeba trenować... żeby trenować trzeba mieć gdzie... aby mieć gdzie trzeba się zdecydować na jedną wersję gry i nie tracić czasu na ciągłe zmiany tej wersji... kółko się zamyka :]


skad wiesz, co chcieli zrobic w BFie? pracujesz dla DICE? wiesz, co jest wg. przecietnego odbiorcy bardziej widowiskowe? wracamy do punktu wyjscia - uogolniasz swoje predyspozyje na calosc uzytkownikow, co jest bzdura, bo Twoje umiejetnosci, doswiadczenie oraz czas spedzony w grze jest zupelnie nieadekwatny do sredniej. ja wole wierzyc EA - maja od tego specow.

dla mnie mecze klanowe sa nudne jak cholera - bo nawet nie wiem kto gdzie atakuje i co sie dzieje. ze dla was smieszne? who cares, to ja place EA za gre, kupujac dodatki, placac za serwer i kupujac bajeranckie osprzety firm wspolpracujacych z EA. moze bede wolal ogladac wolne mecze klanowe z zarysowana linia frontu? ze smieszne? again, WIEKSZOSC decyduje, wy, gracze dla ktorych jest to powazne zajecie, mozecie sie przystosowac albo wyginac. wasz wybor. analogia do sportu: mozecie byc nudno grajcymi pilkarzami w Milanie za kupe szmalu albo tez podworkowymi, undergroundowmi kiwaczami ze mad-skillz i no defence whatsoever.

jesli e-gaming ma byc kiedykolwiek czyms wiecej niz niszowa rozgrywka nastolatkow to musi sie stac bardziej widowiskowy i zrozumialy dla przecietnego usera - like it or not. jesli rozumiem dobrze polityke EA, to stara sie ona zrobic gre, ktora bedzie odpowiadac srednim gustom. to moze bolec, ale jesli chcecie (jak Lailonn) na tym zarabiac i byc traktowanym powaznie, jak partner w interesach, to sie trzeba przystosowac.

najlepsi aktorzy teatralni graja w telenowelach - bo tam sa pieniadze. znasz aktora, ktory otwarcie narzeka na telenowele, wyzywa fanow telenoweli od debili i noobow, oskarza TVN i Polsat o straszliwe, korporacyjne praktyki, o "zabijanie" i wprowadzawane nowych postaci co odcinek, o nagle zmiany w scenariuszu ("Doktor Lubicz jest gejem!")? gimme a break!


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
dramich_wwa napisał(a):
neuro napisał(a):
no jasne, ze rozumiem. klanowicze chca miec ciasteczko i zjesc ciasteczko. faktycznie, trudno to pogodzic. no ale wiekszosc tutaj dalej stostuje swoista etyke niekonsekwencji - narzekaja, maja piekne banery antyEA, ale jednoczesnie ciagle graja.


Coś ci powiem jak tego nie załapiesz to dalsza dyskusja nie ma sensu

Miałem mercedesa kalsy S nagle ea wymyśliła że podmieni mi go na trananta a czemu jeżdzę trabantem bo zawsze jest lepszy od roweru i na łeb nie kapie i to jest właśnie powód dla którego min ja narzekam


instalujac BF2 podpisales umowe na mocy ktorej EA mialo prawo do takiej zamiany. blame yourself, Chicko!

aha, Mercedes nie stosuje takich praktyk - tak na przyszlosc.

pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Exil napisał(a):
Cytuj:
ad 3. mi sie tam BF2 ciagle podoba. fajna gra. fajnie, ze developerzy staraja sie zrobic ja jeszcze fajniejsza. szkoda, ze nie wychodzi - jak jeepy czy wieszanie serwerow. dalej jednak szanuje tych ludzi. za 200zl mam od prawie roku kupe frajdy. thanks EA!


przepłaciłeś,
nie wiem jak wy ale ja ide pograc na BF2MAX, gra się swietnie i takie osoby jak neuro się nie trafiają :D


wiesz, ja kupuje dodatki.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
ad 2. "na gamesnecie, bla bla" - faktycznie, z punktu widzenia badan empirycznych, niezwykle precyzyjnie dobrana proba. moze zapytaj sie sluchaczy radia maryja co sadza o kwasniewskim? wyniki moga byc rownie inspirujace. sprzedano podobno 1.200.000 kopii BF2. rozumiem, ze znasz opinie wszystkich graczy? ("bo mnie wszyscy w kraju znaja" - Lailonn 2006 AD).


owszem ze statystycznego punktu widzenia proba pobrana na jednym serwerze sposrod kilku tysiecy nie jest reprezentatywna. Nie mniej jednak w przeciwienstwie do RM, ktorego sluchacze maja jedno scisle okreslone podejscie do wszelkich spraw tak na GN graja wszystkie typy osobowisci i zupelnie rozni ludzie. Nie wszyscy przeciez bluzgaja na 1.3. Napisalem tylko, ze najwiecej bluzgaja "szarzy gracze" Zakladajac wiec, ze przez te kilka dni na patchu 1.3 przez serwer przewinelo sie kilka/nascie tysiecy graczy z calego swiata. Oraz w oparciu o powyzsze przytoczone statystyki rowniez pochodzace od garczy z calego swiata mam pewne potwierdzenia swojego stanowiska.

Tymczasem ty na poparcie swojej tezy "1.3 jest swietne a EA dobrze wykonuje swoja robote" nie masz nawet tak malo reprezentatywnej proby jak ja. Nie masz rowniez podgladu na jakikolwiek serwer tak jak ja z racji adminowania. Na tym forum zwolennikow 1.3 mozna policzyc na palcach DOSLOWNIE. Skad wiec zalozenie, ze gdzie indziej jest inaczej? Ja ci podalem statystyki i dane. Twoja kolej.

ps. napisalem, ze prawie kazdy gracz bfa mnie kojarzy. Adminujac najwiekszy krajowy serwer oraz bedac jednym z najaktywniejszych forumowiczow czy tez od tylu miesiecy grajac klanowo w turniejach/ligach czy na koncu patrzac na ilosc obejrzen mojego prywatnego forum i komentarzu patcha 1.3(ponad 600 juz) mam chyba prawo uwazac, ze kojarzy mnie bardzo wielu ludzi. Czy lubia? Nie wiem chociaz "e-wrogow" mam tylko kilku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
neuro napisał(a):

dla mnie mecze klanowe sa nudne jak cholera - bo nawet nie wiem kto gdzie atakuje i co sie dzieje. ze dla was smieszne? who cares, to ja place EA za gre, kupujac dodatki, placac za serwer i kupujac bajeranckie osprzety firm wspolpracujacych z EA. moze bede wolal ogladac wolne mecze klanowe z zarysowana linia frontu? ze smieszne? again, WIEKSZOSC decyduje, wy, gracze dla ktorych jest to powazne zajecie, mozecie sie przystosowac albo wyginac. wasz wybor. analogia do sportu: mozecie byc nudno grajcymi pilkarzami w Milanie za kupe szmalu albo tez podworkowymi, undergroundowmi kiwaczami ze mad-skillz i no defence whatsoever.

jesli e-gaming ma byc kiedykolwiek czyms wiecej niz niszowa rozgrywka nastolatkow to musi sie stac bardziej widowiskowy i zrozumialy dla przecietnego usera - like it or not. jesli rozumiem dobrze polityke EA, to stara sie ona zrobic gre, ktora bedzie odpowiadac srednim gustom. to moze bolec, ale jesli chcecie (jak Lailonn) na tym zarabiac i byc traktowanym powaznie, jak partner w interesach, to sie trzeba przystosowac.

najlepsi aktorzy teatralni graja w telenowelach - bo tam sa pieniadze. znasz aktora, ktory otwarcie narzeka na telenowele, wyzywa fanow telenoweli od debili i noobow, oskarza TVN i Polsat o straszliwe, korporacyjne praktyki, o "zabijanie" i wprowadzawane nowych postaci co odcinek, o nagle zmiany w scenariuszu ("Doktor Lubicz jest gejem!")? gimme a break!


pzdr
neuro


Jak grałeś tylko w meczu klanowcy vs free gracze (o ile grałeś) to nie ma się co dziwić że nie wiesz gdzie kto atakuj, bo trudno zapanować nad 32 osobami naraz (chwała lailonowi że spróbował). Jednak jak bys zagrał kilka meczy 8v8 z porządnym klanem na patchu 1.22 byś zrozumiał o co nam klanowcom chodzi. Na takich meczach zgranie i taktyka wygrywa, a jak team ma jeszcze dobry skill to nie ma mocnych, przykad code seven. świetne zgranie plus taktyki oparte na doskonałym skillu. tylko że teraz klanówki w bf2 będą nudne bo nawet dobra taktyka czy zgranie nie pomogą nikom, nie da się wykonać ataków z zaskoczenia, bo niby kiedy ktoś ma się na tobie zresować jak nie może dojść do teamu jak nie żyje. będzie musiał się zresować i zrobić samobójstwo. a comm rzuci arty na flage i jak tamci się zresują to dostaną je na głowe :lol:

pierwszy raz się tak rozpisałem 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
neuro napisał(a):
Exil napisał(a):
Cytuj:
ad 3. mi sie tam BF2 ciagle podoba. fajna gra. fajnie, ze developerzy staraja sie zrobic ja jeszcze fajniejsza. szkoda, ze nie wychodzi - jak jeepy czy wieszanie serwerow. dalej jednak szanuje tych ludzi. za 200zl mam od prawie roku kupe frajdy. thanks EA!


przepłaciłeś,
nie wiem jak wy ale ja ide pograc na BF2MAX, gra się swietnie i takie osoby jak neuro się nie trafiają :D


wiesz, ja kupuje dodatki.


pzdr
neuro

a ja nie bo i tak prawie nikt w nie nie gra, a jak chce unlocki to dam komuś hasło i login i też będe miał :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
mglisty napisał(a):
///////////////////////////////////////////


no to ja nie rozumiem tego...
postaram sie zrozumiec Twoj tok myslenia (kilka tokow?)

BF2 jest zly w ogole - ale Ty chcesz grac, bo przeciez zaplaciles. meczysz sie za swoje pieniadze? wow!

BF2 jest dobry, ale oni go zniszczyli patchem 1.3 - dlatego mscisz sie na nich, grajac na patchu 1.3 i czekasz az oddadza Ci za kase, bo to bys przestal grac? no to chyba Ci nie oddadza. popraw mnie, jesli zle zrozumialem Twoja skomplikowana wypowiedz

BF2 jest dobry, patch 1.3 jest dobry - i dlatego wlasnie ciagle grasz, bo EA robi wszystko, zeby Ci sie gra podobala ("to ich zasrany obowiazek"), ale koledzy mowia, ze EA jest evil i dlatego tez uwazasz, EA = EVIL ARMY.


aha! to juz wiem.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Exil napisał(a):
neuro napisał(a):
Exil napisał(a):
Cytuj:
ad 3. mi sie tam BF2 ciagle podoba. fajna gra. fajnie, ze developerzy staraja sie zrobic ja jeszcze fajniejsza. szkoda, ze nie wychodzi - jak jeepy czy wieszanie serwerow. dalej jednak szanuje tych ludzi. za 200zl mam od prawie roku kupe frajdy. thanks EA!


przepłaciłeś,
nie wiem jak wy ale ja ide pograc na BF2MAX, gra się swietnie i takie osoby jak neuro się nie trafiają :D


wiesz, ja kupuje dodatki.


pzdr
neuro

a ja nie bo i tak prawie nikt w nie nie gra, a jak chce unlocki to dam
komuś hasło i login i też będe miał :D


dlatego wlasnie EA nie szanuje Twojej opinii - glosujesz portfelem. nie placisz - nie dostajesz tego co chcesz. EA to nie Caritas.



pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
neuro napisał(a):
mglisty napisał(a):
////////////////////////////////////


no to ja nie rozumiem tego...
postaram sie zrozumiec Twoj tok myslenia (kilka tokow?)

BF2 jest zly w ogole - ale Ty chcesz grac, bo przeciez zaplaciles. meczysz sie za swoje pieniadze? wow!

BF2 jest dobry, ale oni go zniszczyli patchem 1.3 - dlatego mscisz sie na nich, grajac na patchu 1.3 i czekasz az oddadza Ci za kase, bo to bys przestal grac? no to chyba Ci nie oddadza. popraw mnie, jesli zle zrozumialem Twoja skomplikowana wypowiedz

BF2 jest dobry, patch 1.3 jest dobry - i dlatego wlasnie ciagle grasz, bo EA robi wszystko, zeby Ci sie gra podobala ("to ich zasrany obowiazek"), ale koledzy mowia, ze EA jest evil i dlatego tez uwazasz, EA = EVIL ARMY.


aha! to juz wiem.


pzdr
neuro

neuro ty jesteś jakiś dziwny, chłopak ci pisze że się świetnie bawił przez prawie rok granie w bf2, zabawa mu się podobała, ALE TERAZ MU TO POPSULI NOWYM PATCHEM !!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Cytuj:
dlatego wlasnie EA nie szanuje Twojej opinii - glosujesz portfelem. nie placisz - nie dostajesz tego co chcesz. EA to nie Caritas.



pzdr
neuro


ale płaciłem kase na serwer klanowy, który był przez pewien czas rankingowy (2 czy 3 miesiące) i na tym też EA zarobiła :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:27 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
owszem ze statystycznego punktu widzenia proba pobrana na jednym serwerze sposrod kilku tysiecy nie jest reprezentatywna. Nie mniej jednak w przeciwienstwie do RM, ktorego sluchacze maja jedno scisle okreslone podejscie do wszelkich spraw tak na GN graja wszystkie typy osobowisci i zupelnie rozni ludzie. Nie wszyscy przeciez bluzgaja na 1.3. Napisalem tylko, ze najwiecej bluzgaja "szarzy gracze" Zakladajac wiec, ze przez te kilka dni na patchu 1.3 przez serwer przewinelo sie kilka/nascie tysiecy graczy z calego swiata. Oraz w oparciu o powyzsze przytoczone statystyki rowniez pochodzace od garczy z calego swiata mam pewne potwierdzenia swojego stanowiska.

Tymczasem ty na poparcie swojej tezy "1.3 jest swietne a EA dobrze wykonuje swoja robote" nie masz nawet tak malo reprezentatywnej proby jak ja. Nie masz rowniez podgladu na jakikolwiek serwer tak jak ja z racji adminowania. Na tym forum zwolennikow 1.3 mozna policzyc na palcach DOSLOWNIE. Skad wiec zalozenie, ze gdzie indziej jest inaczej? Ja ci podalem statystyki i dane. Twoja kolej.

ps. napisalem, ze prawie kazdy gracz bfa mnie kojarzy. Adminujac najwiekszy krajowy serwer oraz bedac jednym z najaktywniejszych forumowiczow czy tez od tylu miesiecy grajac klanowo w turniejach/ligach czy na koncu patrzac na ilosc obejrzen mojego prywatnego forum i komentarzu patcha 1.3(ponad 600 juz) mam chyba prawo uwazac, ze kojarzy mnie bardzo wielu ludzi. Czy lubia? Nie wiem chociaz "e-wrogow" mam tylko kilku.


ja nie mam zadnej proby! ja tylko twierdze, ze na podstawie FAKTOW mozna stwierdzic liczebnosc zwolenniow i przeciwnikow patcha. patch 1.3 WYSZEDL mimo BARDZO SILNYCH (petycja robi wrazenie) protestow. co nam mowia te FAKTY? albo EA jest bardzo glupia firma (no way, sa na tym rynku OD ZAWSZE) albo EA wie cos, czego ja, Ty i cale to forum nie wiemy. ja podejrzewam, ze z 1.200.000 kopii BF2 sprzedanych worldwide, z 800.000 nalezy do obywateli USA, ktorzy chca miec cos na ksztalt wojny w Iraku na komputrze. w Iraku nie ma squadjumpingu - nie juz w BF2. wierze specom od marketingu, bo mimo patcha 1.3 Ty DALEJ GRASZ.

FAKTY, FAKTY, FAKTY. Ty opierasz sie na czyichs wypowiedziach, ja na realnych dzialaniach zainteresowanych stron. bardzo ogolnie parafrazujac "ile dywizji ma Papiez?" zapytalo EA.

co do Gamesnetu - sami na tym forum twierdziliscie wielokrotnie, ze na "Gamesnecie jest prawdziwy pr0gameplay ze skillowcami, nie to co noobowskie serwery na zachodzie" - czy cos sie zmienilo w tej kwestii? jesli nie, to uwazam probe za niereprezentatywna. (pomijajac w ogole beznadziejne bzdurna metodologie "jeden czlowiek bada jeden serwer", aha, badaniem opinii zajmuje sie zawodowo, podobnie jak zajmuje sie poniekad naukowo e-gamingiem).

ostatni akapit: ja Ciebie tez bardzo lubie. robi to jakas roznice w tej dyskusji? licza sie argumenty, ktore sa derywatami faktow. w calej debacie kopiesz sie z rzeczywistoscia posilkujac sie opinia osob o tym samym swiatopogladzie. jest to modelowy wrecz przyklad oblezonej twierdzy.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
mglisty napisał(a):
/////////////////////////////////


1. chcesz kase to sprzedaj gre. nie bedziesz musial tez grac. to dobry wybor.

2. subiektywnie mi sie podoba. jesli sprzedasz gre, nie bedziesz musial pisac tych postow - przestaniesz byc klientem EA.

3. tak, mam malego pitola. to znaczaco wplywa na zdolnosc argumentacji.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL