Teraz jest 27 wrz 2024, 20:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2005, 23:44
Posty: 75
Lokalizacja: Bukowno
Jak widzę nic z tego nie będzie, przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam wszystkich.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Picor jak zobacze kolesia to powiem mu by tu zagladnal i sie wypowiedzial.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 20:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Na szczęście nikt nie jest niezastąpiony.


Jak zaczniesz o tym decydowac co kto jak i kiedy daj znac. Zglosze sie z lista prosb, ktorych spelnienie naprawi swiat :D

Cytuj:
Egoistyczie ??? Głupio ??? Może to wyjaśnisz i uzasadnisz ??


Egoistycznie bo dopoki nie dotyczylo to ciebie to milczales. Nie wazny temat rozmowy, wazne podejscie. Jak jest rozmowa o wlamywaczach to nie wtracasz sie poki ciebie nieokradna? Godna podziwu postawa :} Glipo bo atakujesz mnie i piszesz jako "szef" rozkazujac mi co mam zrobic a co nie. No i jeszcze mi grozisz patrz cytat na gorze ;]

Cytuj:
Pasuje to jak ulał do większości twoich wypowiedzi, może napisałeś to patrząc w lustro ??


Eheheh dobre! Tylko ja nikogo nie oskarzam o nic ani nie obrazam dopoki nie zostane sam zaatakowany. Nawet teraz z nas 2 to ty mi grozisz i mnie obrazic probujesz.

Regulamin jest prosty. Tak jak narzekajacych na brak "no baseraping" zachecam do zmiany serwera tak i tobie to napisze. Czego oczy nie widza tego sercu nie zal. Graj na asterze np. Tamtejsi admini z checia przychyla sie do twojego wniosku, tak jak i pozostale polskie serwery ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Ty Lailonn uspokój sie z tymi cytatami bo to nie konkurs na cfaniaka roku. Podszywanie się pod członków klanu jest złe więc trzeba to tępić i jako admini i gracze klanowi i ludzie prawdopodobnie trzeźwo myślący moglibyśmy się zastanowić nad jakimś rozwiązaniem tematu a nie wynajdywać powody żeby gość był zupełnie bezkarny.Poamiętam jak kiedyś ;) grałem w vietnam i po śmierci J.P II na serwer wszedł ktoś z takim właśnie nickiem - reakcja była natychmiastowa i na bank regulamin jej nie przewidzia.
To co kościu prezentuje jest to niewłaściwe zachowanie a jakie to już zami moglibyście zakombinować dla dobra naszego i Waszego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
Co za avatar :lol:

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
Lailonn napisał(a):
Egoistycznie bo dopoki nie dotyczylo to ciebie to milczales.

Musisz zrozumieć tylko jedno i wszystko będzie ok:
Forum bf.pl to nie jest dla mnie jedyne medium za pomocą, którego mogę wyrażać swoje myśli.
BTW mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie wszystkich topiców na forum, a więc czytam tylko to co dotyczy mnie i mojego klanu.
Lailonn napisał(a):
Nie wazny temat rozmowy, wazne podejscie. Jak jest rozmowa o wlamywaczach to nie wtracasz sie poki ciebie nieokradna? Godna podziwu postawa :}

Jak jest rozmowa o wlamywaczach to nie wtracasz sie poki ... nie mam nic ciekawego i wnoszącego do tematu do powiedzenia.
Lailonn napisał(a):
tylko ja nikogo nie oskarzam o nic ani nie obrazam dopoki nie zostane sam zaatakowany. Nawet teraz z nas 2 to ty mi grozisz i mnie obrazic probujesz.

Nie grożę, tylko stwierdzam, i nie próbuje obrażać (to była tylko mała złośliwość), gdybym chciał Cię obrazić to bym to zrobił i to dosadnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 21:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
Peace chłopaki..... Admin powiedział NIE to NIE. Nie ma co się niepotrzebnie kłucić..... Ja rozumiem [PRGK-42].... jak ktoś gra z "Twoim" tagiem to fakt nie jest to w cale przyjemne ale też trzeba zrozumieć admina za to, że gość nazywa się tak jak się nazywa (a cholera go wie może założył sobie klan o tej samej nazwie w co nie chce mi się zabardzo wieżyć a i [PRGK-42] nie jest zarejestrowanym klanem tak jak Wild'a to i prawa do wyłączności na Taga [chyba] nie ma....

Choć ja jestem za banem albo przynajmniej zwróceniem uwagi temu panu na fakt posiadania cudzego Tagu...

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 21:23 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Oficjalne stanowisko adminów GN64 na ten temat jest w mojej wypowiedzi kilka postów wyżej. Reszta w waszych rękach by fejka wytępić.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
groszeka ale ja doskonale rozumiem o co chodzi i rozumiem PRGK. Nie rozumiem tylko dlaczego zostalem zaatakowany oraz jaki cel ma cala ta dyskusja skoro napisal Dr4go, ze nie mozemy. Dziwne tez jest uderzanie do adminow serwera GN skoro serwerow jest jeszcze z 5 rankingowych.

Serwer nazywa sie "EA Polska Gamesnet gry.wp.pl" Mam watpliwosci czy chociaz jeden ze sponsorow wykazalby zainteresowanie tym problemem. Zwlaszcza EA Polska...Na serwerze ma panowac porzadek i kultura. jesli dany gracz nic zlego nie robi to nikomu sie krzywda nie dzieje. Zwlaszcza, ze 99,5% graczy i tak nie ma pojecia czy ktos tam faktycznie jest z tego klanu czy tez nie.

Cytuj:
fakt nie jest to w cale przyjemne ale też trzeba zrozumieć admina za to, że gość nazywa się tak jak się nazywa (a cholera go wie może założył sobie klan o tej samej nazwie w co nie chce mi się zabardzo wieżyć a i [PRGK-42] nie jest zarejestrowanym klanem tak jak Wild'a to i prawa do wyłączności na Taga [chyba] nie ma....


Sluszna uwaga. Z tym, ze nalezy wykreslic "chyba". Jak juz pisalem rozumiem problem i Dr4go na pewno tez. Ale zycie nie jest takie rozowe.

Zalatwcie mu bana na serwery klanowe moze. Chociaz nie wiem czy wszystkie serwy by zechcialy to zrobic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Tak jak już pisałem sam ban na GN nie sprawi że ten gracz nie będzie grał z Tagiem waszego klanu.
Jedyne rozwiązanie to nawiązanie z nim kontaktu i pogadanie o co chodzi.
A że często go widzę na naszym serwie więc to nie będzie trudne.

Poza tym nie ma co pić do Lailonna, gościu robi to co ma robić i nie może nic ponadto.
Ja sam mam urwanie głowy z fejkami i musze sobie sam z chłopakami radzić.
Jakoś tylko parę osób z poza naszego klanu się wypowiedziało na ten temat, a mówienie że się czyta tylko to co dotyczy jedynie naszego klanu jest bardzo egoistycznym podejściem.

Z mojej strony dodam że jak go spotkam na serwerze to przekaże że jest taka rozmowa na jego temat.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 22:47 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
90s napisał(a):
Jakoś tylko parę osób z poza naszego klanu się wypowiedziało na ten temat, a mówienie że się czyta tylko to co dotyczy jedynie naszego klanu jest bardzo egoistycznym podejściem.


Nie napisałem, że czytam tylko to co dotyczy mojego klanu tylko:
Darkice napisał(a):
BTW mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie wszystkich topiców na forum, a więc czytam tylko to co dotyczy mnie i mojego klanu.

a więc czytam też inne topiki, ale tylko te które mnie interesują (czyli dotyczą w jakiś sposób mojej osoby), widzę że nowe słówko ma powodzenie: "egoistyczne" więc sprawdzcie co oznacza.
No i nikt nie jest mnie w stanie zmusić abym wypowiadał sie w jakichś tematach na forum, bo wtedy nie będzie "egoistycznie".
Trochę nauki czytania ze zrozumieniem i logiki przyda się tu paru osobom.

Jak dla mnie to EOT.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Bo takie sprawy załatwiac się powinno szybko i po cichutku. Picor napisał akurat do Was w tej kwestii bo gościu był często widywany na tym serwerze i admini tegoż serwera są raczej znani z szybkich działań skierowanych w tępienie trolostwa. GameNet jest serwerem chyba najbardziej znanym w Polsce i dlatego też dla nas jako klanowców jest ważne aby dbać o swój wizerunek. Kilkukrotnie były podejmowane próby rozmowy z tym osobnikiem ale gość sie zupełnie nie odzywał. Gdyby dostał bana byłoby to może przyczynkiem do nawiązania z nim kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy ale i napewno polepszyłoby samopoczucie nie tylko dla nas ale dla wielu klanów którym zależy na tym by ich tag klanowy nie był prześcieradłem. Sokro jednak nie możecie nic z tym zrobić ani wpłynąć na zmianę przepisów pozostaje mi tylko ubolewać. Myślę że delikatna zmiana zasad funkcjonowania serwera to nic w porównaniu ze sprawami jakie udało się nam tutaj robić o załatwieniu ww serwera nie wspomnę.
Proszę o ponowne przemyślenie sprawy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2006, 01:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2004, 10:23
Posty: 443
Lokalizacja: Gryfino
groszeka napisał(a):
Proszę o ponowne przemyślenie sprawy.

heh to mój regulamin nie będe w nim wprowadzał zmian bo mi sie nie chce:P


Ps. to ja mam adminkę i to mi się w dupie poprzewracało, ale wam wara ode mnie:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2006, 08:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Grałem już na wielu scenach i na każdej były nędzne fejki.
I prawda jest taka że na każdej bezkarnie mogli się podszywać.
Masz racje Groszek że każdy fejk nawet jak nie łamie zasad serwera to może swoja grą też sprawiać że klan w oczach innych wydaje się słaby.
„Bo on taka lamka”
Męczcie go aż do skutku w końcu kropla drąży skałę a ja z chłopakami postaram się pomóc na ile to możliwe.

Jak by na niego siądziemy…:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2006, 09:10 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2004, 15:36
Posty: 61
Lokalizacja: Polska
Miałem się już nie odzywać, ale należy Ci się pewne wyjaśnienie
90s napisał(a):
Grałem już na wielu scenach i na każdej były nędzne fejki.
I prawda jest taka że na każdej bezkarnie mogli się podszywać.

To nie prawda, na scenie Battlefield 1942 z której wywodzi się większość obecnych klanów taka sytuacja kończyła się zawsze kick(ostrzegawczo)/ban i stąd moje naciski.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL