Teraz jest 29 mar 2024, 01:11

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 00:16 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Bo śmieszna wydaje mi się sytuacja, kiedy ktoś twierdzi, że cheatowałem w grze, w którą on sam osobiście nie grał i nie bierz sobie moich ":lol:" za bardzo do siebie, bo to w żaden sposób nie miało być obraźliwe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 00:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Tołdi napisał(a):
wybacz ale czemu odrazu szczerzysz jape?


Bo się zbłaźniłeś wszystkimi bezsensownymi postami jakie napisałeś w tym temacie.

Temat powoli wyczerpany - przechodzimy do czynów.

Proszę powstrzymać się od bezsensownego spamerstwa (w stylu Tołdiego) bo temat zamkniemy.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 sie 2006, 16:42 przez Artih, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 00:26 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2004, 04:05
Posty: 499
Lokalizacja: Zabrze
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... c&start=15

Post maTTiego, punkt 1.
...

a tak wogóle to wystarczy nawet jeden raz

artih napisał(a):
Paragraf się pojawi i bany będą - także wstecz


Mam nadzieje.

Tołdi - poczytaj sobie ten topic (http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... sc&start=0) i zobaczysz, że nikt tam raczej o wspaniałomyślnym wybaczaniu nie wspomina :wink:

To tyle z mojej strony w tym topicu, ide grać 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 01:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
NaVy napisał(a):

Ekhmm. Byc moze z mojej wypowiedzi to nie wynikalo, ale to byla moja opinia, a nie fakt.
Nie bylem aktywnym (klanowym) graczem DC i ten punkt wynikal tylko z zaslyszanych "plotek"/opinii innych graczy. Jako ze byla w tamtym czasie dosc "powszechna" opinia byc moze omylnie uznalem ja za fakt. Nie przypominam sobie, zeby istnial jakis dowod na to, ze Head wtedy cheatowal.
Headshota za moje pomowienia przepraszam.

PS. W cala ta dyskusje nie mam zamiaru sie wlaczac, gdyz nie czuje sie osoba bezstronna. Ja swoja opinie na ten temat wielokrotnie wyrazalem i raczej jej nie zmienilem.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 01:28 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
maTTi napisał(a):
Ekhmm. Byc moze z mojej wypowiedzi to nie wynikalo, ale to byla moja opinia, a nie fakt.
Nie bylem aktywnym (klanowym) graczem DC i ten punkt wynikal tylko z zaslyszanych "plotek"/opinii innych graczy. Jako ze byla w tamtym czasie dosc "powszechna" opinia byc moze omylnie uznalem ja za fakt. Nie przypominam sobie, zeby istnial jakis dowod na to, ze Head wtedy cheatowal.
Headshota za moje pomowienia przepraszam.


O różnych ludziach/klanach wiele rzeczy się mówi, a nie zawsze, wręcz rzadko okazuje to się prawdą. Jednak jeśli nikt nie ma żadnych dowodów na to, że cheatowałem w DC (bo takie nie istnieją) to musi Wam w takiej sytuacji wystarczyć moje zapewnienie, że to pierwszy raz w mojej karierze w e-gamingu, kiedy używałem cheatów.

NaVy napisał(a):
Tołdi - poczytaj sobie ten topic (http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... sc&start=0) i zobaczysz, że nikt tam raczej o wspaniałomyślnym wybaczaniu nie wspomina :wink:


Tzn., że zabraniasz ludziom mieć własnego zdania...? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 08:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Cheater-osoba używająca programów lub modyfikująca pliki gry powodujących
zmianę pracy programu.
Cheatem nazywamy każdą manipulacje która powoduje jakąkolwiek zmianę widoczną (np.widzenie przeciwnika przez sciany) i nie widoczną (np.aimobot) podczas rozgrywek.
A nie jest ona osiągalna z opcji standardowych zawartych w programie.
Wyjątkami są zmiany które oficjalnie scena battlefild zatwierdza
(np. napis kogo się zabiło,albo z jakiej broni ktoś zrobił TK)

Gracz przyłapany na używaniu cheatów:

-Jest banowany na wszystkich Polskich serwerach
-jest usuwany z forum po ostatnim jego poscie w temacie z nim związanym.
-ma zakaz brania udziału w turniejach i lanach
-jego dane będą podawane organizatorom takich imprez w celu uniemożliwienia takiej osobie brania w nich udziału.

Założenie konta na http://www.battlefield.pl , http://www.bfcentral.pl jest równo znaczne z zapoznaniem się tego regulaminu i jego pełną akceptacją.



Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833). ...

Zgadzam się by klan który reprezentowałem lub inne źródło dostarczył wszelkich informacji na mój temat które ułatwią w razie przyłapani uniemożliwienie mi dalszej działalności na tej scenie.

To moja propozycja i jak widać idzie prawo obejść.

Obecnych cheaterów raczej to nie sięgnie jak widać.
Ale przynajmniej z następnymi będziemy już jawnie mogli walczyć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 09:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
Głupie to to nie jest, ale może się skończyć tak, że nikt się nie będzie rejestrował :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 09:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
jim napisał(a):
Głupie to to nie jest, ale może się skończyć tak, że nikt się nie będzie rejestrował :)


99% użytkowników rejestrujących się na FoRum nie czyta regulaminu FoRum.

Więc tutaj raczej problemu nie będzie ;)


Wiesz możesz w regulaminie napisac, że po roku działalności na forum będziesz pobierać opłaty za posty i nikt o tym nie będzie wiedział ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 09:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
To tak jak z umowami
Wielu ich nie czyta ale podpisując się ponosisz pełne jej konsekwencje.
A rejestracja = podpisowi własnoręcznemu.
Godzisz się świadom czy nie świadom wybór zależy od Ciebie bo
Wszystko masz podane a to czy przeczytasz czy nie zależy tylko od ciebie
Wręcz założone jest że to zrobiłeś bo nawet przycisk kończący rejestracje nawet o tym mówi

„Zapoznałem się z regulaminem i go akceptuje”
„akceptuje warunki rejestracji”
I takie tam podobne

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.


Zgadzam Się na te warunki i mam powyżej 13 lat

Zgadzam Się na te warunki i mam poniżej 13 lat

Nie zgadzam się na te warunki

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 20:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Na marginesie dodam że forum nie powinno być automatem opartym o kodyfikacje. Były przeciez sytuacje (nie jedna) gdzie osoba która dostała perm bana z PB za wykrycie zabronionych plików na dysku, nie była de facto winna żadnego przewinienia, a w zasadzie spotykała ją kara za próby "doszlifowania" configu PB w celu walki z cheaterami.

Dlatego panowie więcej luzu - to gra jest tylko. Kary i paragrafy zostawmy Kaczogrodowi. Łatka oszusta to wystarczająca kara. Nawet z nową grą i kluczem facet jest spalony na scenie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 20:59 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Poszaleliście :D

Cytuj:
A rejestracja = podpisowi własnoręcznemu.


Chyba sobie jaja robisz, więc wytłumacze Ci bo jesteś w błędzie, Rejestracje i akceptacje regulaminu może zrobić każdy bez fizycznego podpisu, albo E-podpisu (którego w polsce jeszcze niema) wszystko to co piszesz mija się z prawdą.

Cytuj:
-jego dane będą podawane organizatorom takich imprez w celu uniemożliwienia takiej osobie brania w nich udziału.


Gdybym ja był w takiej sytuacji, że ktokolwiek podałby moje dane gdziekolwiek bez mojego pozwolenia to w następny dzień sprawa byłaby już w prokuraturze, przerabiałem już to dwa razy i możecie mi uwierzyć tym którzy to robią nie polecam bo konsekwencje są dosyć nieprzyjemne i wleką się za takimi ludźmi do końca życia.Fajnie się tak pisze w internecie, że będziemy sobie szachować czyimiś danymi personalnymi, w rzeczywistości to nie są przelewki.

Nie odczytaj też mojego posta jako jakiś atak na Ciebie czy kogokolwiek, po prostu nie traktujmy gry jak życia realnego, to jest tylko odskocznia/hobby/zabawa i tak to traktuje, wchodzenie z butami w czyjeś życie przez to, że coś przeskrobał w świecie wirtualnej gry jest dla mnie z lekka chore, eliminować ich ze świata wirtualnego czemu nie, wklejać zdjęcia, dane osobiste NIGDY to już jest lekkie przegięcie.

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
sztandar akceptując regulamin (rejestrując się), nie możesz kogoś pozwać gdy ten działa zgodnei z regulaminem zawartym tutaj, gdyż taki regulamin jest swojską ustawą prawną, a twoim podpisem są twoje posty i mi niemów że nie można w takim wypadku wykożystać danych osobowych, bo zgadzasz się na nie i sąd musi przyznać racje administratorowi forum, bo inaczej jest to złamanie prawe ze strony sądu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 22:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Jesli regulamin bylby niezgodny z prawem to moze byc w nim cokolweik a i tak sprawe by wygral ;]

Do tego nawet lama adwokat wygra sprawe jesli w regulaminie nie pisalo WYRAZNIE o mozliwosci opublikowania danych oraz nie bylo tam stosownych paragrafow :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2006, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
a teraz idzcie do sadow i przestancie grac - troche luzu, bo zglupiejecie

dyskusja schodzi na temat "prawo i sprawiedliwosc", wiec moze nowy dzial ????

Cytuj:
Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim


prawdziwne informacje na forach podaja chyba tylko idioci - ot takie moje zdanie

pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL