Teraz jest 28 mar 2024, 17:06

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2006, 16:20 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
*CQF*Dr4go napisał(a):
Tom@s napisał(a):
Z drugiej strony nie widzę zbytnio związku z tym co się dzieje na forum, a tym co się dzieje w grze...

I tutaj się bardzo mylisz. Bez serii gier Battlefielda nie było by tego forum i społeczeństwa.

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Chodziło mi o to, że to jak zachowujesz się w grze, nie musi równać się temu jak zachowujesz się na forum, dla przykładu - w grze możesz jechać wszystkich, wyzywać itp, a tutaj na forum trzymać poziom. I co? Mamy Cię zbanować za to, że w grze wyzywasz, chociaż na forum zachowujesz się dobrze?

*CQF*Dr4go napisał(a):
Tom@s napisał(a):
Równie dobrze możesz się udzielać na forum i nie grać w ogóle w BFa, więc co z takim zrobić :?:

Dość ciekawe stwierdzenie chyba sprzeczne. Niby jak można cheatowanie nie grając w gre??? :shock:

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem coś w tym zdaniu o cheatach? Nie.
To działa raczej na zasadzie, że wypowiadasz się o czymś, chociaż na codzień nie masz z tym kontaktu.

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2006, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2004, 04:05
Posty: 499
Lokalizacja: Zabrze
FragMaster napisał(a):
Następny delikwent złapany na Krapie:
Obrazek


No.. widze, że powoli przychodzi moda na cheaty :D Może niech ktoś założy osobny dział na forum dla cheaterów żeby mogli wymieniać się nowinkami ? :)

jim - hehe poczytaj sobie ten topic to zobaczysz czy cheatowanie nie psuje atmosfery na forum :D

btw jak moderatorzy są przeciwko banom to może chociaż przyklejona czarna lista z nickami delikwentów, tak jak to ma miejsce np w ET ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2006, 17:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2005, 20:17
Posty: 308
FragMaster napisał(a):
Następny delikwent złapany na Krapie:
Obrazek


a gralem z nim chyba 2 dni temu i jakos dziwnie heady strzelal, co mnie nie zobaczyl to pierwszy pocisk i head, i tak chyba ze 4 razy pod rzad - nawet mu pisalem, ze to dziwnie wyglada - teraz wiem dlaczego

Cytuj:
moderatorzy są przeciwko banom to może chociaż przyklejona czarna lista z nickami delikwentów


to nie jest glupi pomysl, bo wielu graczy nie sprawdza pb-busted i jestem jak najbardzie za ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2006, 18:04 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
NaVy napisał(a):
btw jak moderatorzy są przeciwko banom to może chociaż przyklejona czarna lista z nickami delikwentów, tak jak to ma miejsce np w ET ?


c0lon3l napisał(a):
to nie jest glupi pomysl, bo wielu graczy nie sprawdza pb-busted i jestem jak najbardzie za ...


as you wish -> http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?p=298040

zadowoleni?

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2006, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Of course Tom@s :D Tylko żeby jeszcze polskie serwery miały streaming z PB, to by było cud-miód po prostu :wink:

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2006, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
dziękuje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2006, 10:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ja nie widze problemu. Piszecie do CLa danego klanu(bo nie klanowe sa w streamingu) i tyle. Napisac moze kazdy a nie tylko ekipa bf.pl wiec jason go go ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL