Teraz jest 28 mar 2024, 18:21

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sie 2006, 08:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Prosze o nie moderowanie tego tematu.

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2006, 21:28 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
cooler_pl napisał(a):
Prosze o nie moderowanie tego tematu.


Czyli mogę nareszcie Ci oficialnie nazdać? :P

Cooler po jakiego grzyba ten topic?
Scena jest tak wielka że nie możecie sobie pozwolić na takie coś: dobry/zły moderator - nikomu nie dogodzisz, to Wy macie decydować w swoim gronie czy ktoś jest dobrym modem czy złym, pamiętasz topic "Wiosenne porządki" Yacuba? Tyle tam było mowy o tym, o nowych graczach, kręgosłup sceny ma być twardy, bo ktoś to za pysk musi trzymać, scena już nie jest młoda zasady i pewien wachlarz zachowań jest ustalony jak się komuś nie podoba to na siłe go zmuszać nie będziemy do wejścia w naszą społeczność. Macie do tego pełne prawo i moje błogosławieństwo ;)
Bo z innej beczki to wygląda tak jakbyś się pytał nowych graczy co o nich myślą? No ale jakie to ma znaczenie? Liczy się głos tych co do sceny chcą coś wnieść swoją osobą. Zawsze przeważy przecież zdanie starych wyg scenowych, a jeśli chcesz znać ich zdanie to pewnie rozwiązujemy to między sobą w łatwiejszy sposób i bez brudzenia forum.

Tołdi: chigieny psychicznej Ci brakuje?

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2006, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2003, 22:02
Posty: 2215
Panie Supełek ja poprostu mówię i pisze WPROST a nie jak co poniektórzy gadają za plecami, a później sie wypierają, że nic nie mówili.

A co do chogieny psychicznej to kiepski żart . . .

EDIT: i nie szukam sensacji jak Die. Bo jak dla mnie to on sie zachowuje jak szczeniak.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2006, 21:51 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Tołdi napisał(a):
Bo jak dla mnie to on sie zachowuje jak szczeniak.


Tak jak wielu innych, ale to nie oznacza że musisz wrzeszczeć na całą scene o preferencjach seksualnych jakichkolwiek osób, czy kogokolwiek obrażać. Masz zastrzeżenia co do pracy Aritha więc rozwiń temat, bo mnie słowo "pedał" jakoś nie przekonuje i nie deklasuje go w pracy jaką do tej pory robił.

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2006, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2003, 22:02
Posty: 2215
wybacz czy ja wrzeszczałem?? ja tylko napisałem :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sie 2006, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2004, 17:18
Posty: 1913
Lokalizacja: Przasnysz-ewo
yyyy... wolałem tą scene i forum 2 lata temu...

Artih: totalny brak loozu pelna powaga prawie jak sedzia snookera hm...

reszta: ok :)

_________________
zło i Ch*j!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 00:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 17:11
Posty: 1347
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
UWAGA !!! Administrator oraz Moderatorzy forum Battlefield nie są od uprzykrzania życia forumowiczom, tylko od trzymania porządku i poprawnego poziomu treści tutaj zamieszczanych.

autor ===Tomy===[PL] i właśnie jego mi tutaj brakuje ;)

co do moderatorów lubie tych których znam mniej lub bardziej osobiście reszta jest mi obojętna no może poza Artihem :roll:

btw ogólnie topic troche mija się z celem....

:arrow: :wink: :arrow:

_________________
|RedDevil|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Nie zgadzam sięz Wami Panowie, uważam że lepiej wyprać brudy w tymże 1 topiku, gdzie można pisać na temat modów bez krępacji niżeli zakładać za każdym razem nowy i żalić się że xxx usunął mojego wspaniałego posta w temacie yyy.

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Tołdi napisał(a):
Panie Supełek ja poprostu mówię i pisze WPROST a nie jak co poniektórzy gadają za plecami, a później sie wypierają, że nic nie mówili.

A co do chogieny psychicznej to kiepski żart . . .

EDIT: i nie szukam sensacji jak Die. Bo jak dla mnie to on sie zachowuje jak szczeniak.

[OT]Nie moglbym pozostawic tego bez odpowiedzi... Widzisz Toldi, kazdy na tej scenie poznal juz swoje miejsce...Ty rowniez(tak jak paru innych). Nie zmienisz tego wrzucajac Artihowi,mnie czy komukolwiek innemu.A skoro to robisz to tylko utwierdzasz mnie i innych w tym kim jestes dla tej sceny... :lol: No coz tacy tez sa potrzebni, inaczej byloby nudno.Najpierw probujesz "zaskoczyc" ludzi pseudointeligentnymi wywodami, a pozniej plodzisz cos czego nawet nie mialem szansy przeczytac bo ktos wymoderowal.Wiesz, ze mojego posta nikt jeszcze nie wymoderowal(poza Holmanem ale to bylo z milosci :lol: :lol: )a dlczego? bo nie bylo powodow.Z mojej strony koniec dyskusji.[/OT]

Cooler ja mam jeszcze jedna uwage do niektorych modow (nie jestem w stanie przytoczyc do ktorych, poniewaz musialbym oskarzyc kogos konkretnego o zaniedbanie).Mianowicie: jezeli na forum jest ogolnie przyjeta zasada -nie uzywamy wulgaryzmow/slow ogolnie przyjetych za obrazliwe, to mysle, ze powinna ona byc egzekwowana przez wszystkich moderatorow(teraz jest tak, ze niektorzy pozwalaja starym uzytkownikom forum na kilka **ujow w poscie i nikt tego nie moderuje...mnie osobiscie nie przeszkadza to, ze jakis stary wyjadacz pisze w ten sposob-jesli nie probuje kogos obrazic. :wink: )

Wiec(nie zaczyna sie od tego zdania podobno :lol:), moj apel jest taki zeby polozyc wiekszy nacisk na tresc tego co pisza userzy lub wprowadzic jakas zmiane w regulaminie (na ktora niestety nie mam pomyslu-moze jakas forumowa "komisja do spraw czystosci jezyka" w skrocie KDSCJ?) :lol:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
lubie/nie lubie... ważne żeby dobrze odwalali brudną robotę ;)

w ramach żali na modów, mam jedną prośbę: nie zamykajcie jakiegoś tematu tylko dlatego, ze zaspamowany... to juz lepiej go oczyśćcie.

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
mcda napisał(a):
mam jedną prośbę: nie zamykajcie jakiegoś tematu tylko dlatego, ze zaspamowany... to juz lepiej go oczyśćcie.

a Podejmiesz się tego Madzia ? ;)

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2006, 20:28 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
cooler_pl napisał(a):
mcda napisał(a):
mam jedną prośbę: nie zamykajcie jakiegoś tematu tylko dlatego, ze zaspamowany... to juz lepiej go oczyśćcie.

a Podejmiesz się tego Madzia ? ;)


Żony się czep :P

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2006, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2004, 17:17
Posty: 988
Lokalizacja: Olsztyn
cooler_pl napisał(a):
mcda napisał(a):
mam jedną prośbę: nie zamykajcie jakiegoś tematu tylko dlatego, ze zaspamowany... to juz lepiej go oczyśćcie.

a Podejmiesz się tego Madzia ? ;)


Ja sie podejme.

//najpierw zapoznaj się z regulaminem Forum.
Tips...podpis .
Cooler

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2006, 02:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
co do zamykania tematow, i to czasem dosc popularnych, i nie calkiem bezsensownych... faktycznie czasami robi sie spamowisko, tyle ze czesto robia to sami moderatorzy i ich towarzystwo wzajemnej adoracji.
zamiast zamykac-powinni jechac z miotelka i kasowac offtopy, nawet wlasne. chyba ze zglaszali sie na moderatorow dla "prestiżu".

wystawianie ocen kazdemu modowi po kolei? hmmm, co to wiejski konkurs pieknosci? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2006, 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2005, 02:44
Posty: 441
Lokalizacja: Cardiff
cooler_pl napisał(a):
mcda napisał(a):
mam jedną prośbę: nie zamykajcie jakiegoś tematu tylko dlatego, ze zaspamowany... to juz lepiej go oczyśćcie.

a Podejmiesz się tego Madzia ? ;)

a co? myślisz, że wrogów mam za mało i potrzebuję nowych? ;) ale uważaj, bo rzuciłeś pomysł i jak się znerwuję, to kto wie czy się nie zgłoszę :P

_________________
...ja jestem diabłem na dnie szklanki, trzeba mnie pić do dna...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL