Teraz jest 28 mar 2024, 19:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 18:31 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Niezły syf. Spieprzyli optymalizacje kodu. Na podobnych ustawieniach 2142 chodzi o 40 klatek/s mniej niz w BF2. Na planszy panuje totalny chaos, model piechoty przeniesiony rodem z PSX (tak klockowatego poruszania sie nie widzialem jeszcze w zadnej grze), crash co 5 minut do menu i raz do Windowsa w ciagu 1 h grania. Ogolnie nie tkne tej gry juz wiecej. Nie przenmawia do mnie "43 nowe rangi i 40 unlocków" :D

Ogolnie grze brakuje jaj. UT 2004 jest sporo lepszy pod wzgledem klimatu. Tu mamy wrazenie ze ladujemy w sloiku pelnym majonezu i zeby sie z niego wydostac trzeba zdrowo ponmachac ramionami. Kiła, syf, mordęga...Jak dla mnie crap roku wsrod szumnie zapowiadanych FPS'ów. Aha poprawili wuszykiwarke i przyspieszyli czas dolaczania sie do serwera.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
qurrr transfer 8kbs na prywatnej stronie nie :x :x w tym ,,kraju,, wszystko jest.....

1000 lat za murzynami polski internet

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 09:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
lol, demo pojawiło się w dniu moich imienin :D fajny prezent :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Właśnie przed momentem sobie pobieżnie oblookałem to demo. Kilka zdań na temat pierwszych wrażeń.
Po pierwsze już na wstępie przy ściąganiu LOL dla EA - na Downloaderze najpierw 30 minut czekania w kolejce, później nędzny transfer przez kilkanaście minut, i znów czekanie... Ehhh, szkoda gadać :/ Dobrze, że jest Filecloud :D
Po zainstalowaniu, pierwsze odpalenie i już znany, jak się zdążyłem zorientować, błąd - brak d3dx9_29.dll. Niby żaden problem jak się wie co zrobić i zna odpowiednią stronkę, ale o co tutaj chodzi? Źle się zaczyna...
Pierwsze odpalenie, przebrnięcie przez nieczytelne jak dla mnie menu, próba połączenia z serwerem i....restart kompa konieczny do odzyskania nad nim kontroli :/
Za drugim razem poszło już bez większych problemów, więc zasiadłem wygodnie i postanowiłem sobie co nieco posprawdzać. Grałem EU. W telegraficznym skrócie: cztery klasy jedynie, mniej wyposażenia dla każdej (nie ma granatów???), ciekawy design wielu pojazdów, mało ciekawy "klimat" mapki (zdaje się Sidi Power Plant) oraz ogólnie dużo typowej bieganiny, strzelaniny i chaosu, jak to na 64 w BFie.
Słowem pierwsze wrażenia z gry w demko jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto poczekać na ETQW. Jeszcze pewnie sobie w nie przytnę z ciekawości, ale tylko i wyłącznie z ciekawości...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 12:34 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Piospi napisał(a):
lol, demo pojawiło się w dniu moich imienin :D fajny prezent :)


Eee tam ja kończyłem wtedy 18-stkę :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Demo mam ale konta zrobic nie moge :} Albo info, ze jest zle(choc probe wczesniej bylo ok) albo time out. Az normalnie szykuje juz kaske na pelna wersje :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
mhh to jak sciagne bede musial zalozyc konto a potem mam sie spodziewac problemo z zaalogowaniem i wywalaniem do windy

sorry prosze o troche wyrozumialosci <nowy>

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Noo udalo mi sie. Pogralem i coz. Odinstalowalem po 20 minutach. Totalnie nie moje klimaty. Brak lotnictwa. To co ma byc niby helikopterem to rotfl. Strzelanie wciaz gowniane i totalna loteria a nie skill. Mechem sie kieruje tez kiepsko o czolgu poduszkowcu nie wspominajac(gonilem taki jeden i nie byl nawet w stanie mnie dopasc bo sie ciagle obijal o cos ;D)

Jak dla mnie BF2 wystarczy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 14:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2005, 22:42
Posty: 386
Lokalizacja: Kraków
Lailonn napisał(a):
czolgu poduszkowcu nie wspominajac(gonilem taki jeden i nie byl nawet w stanie mnie dopasc bo sie ciagle obijal o cos


To prawda.. czołg Koalicji Azjatyckiej jest o wiele gorszy od UE. Nie mozna nim strzelac za rogu, obija sie i wogóle sterowanie nim to dramat.

Mnie najbardziej spodobaly sie mechy. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Bądźmy realistami, po zagraniu w demo mogę stwierdzić, że nie warto było narzekać tak na Bf2...Ahhh te heli w 2142 nawet nie dorównują tym z bf2 :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
cassis napisał(a):
To prawda.. czołg Koalicji Azjatyckiej jest o wiele gorszy od UE. Nie mozna nim strzelac za rogu, obija sie i wogóle sterowanie nim to dramat.

hoho :D
ja tam sobie nim driftuje :D:D [cenzura] sprawa, zakret reczny i jechaneee :D

Uważaj na słownictwo - Lailonn


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Argumenty na temat wyższości T-32 Nekomata nad A8 Tiger:
1. T-32 ma mocniejszy pancerz od A8 (i prawdopodobnie lepsze działo).
2. Jest nim dużo łatwiej zabijać piechotę gdyż łatwiej jest się obkręcić w okół siebie oraz obkręcając się zabijasz tych co sterczą pod kołami czekających jak im sie pocisk w AT Missile Launcher'rze przeładuje.
3. Poprostu pięknie się nim driftuje.. Great fun ;')


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 22:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Wszyscy o tym driftowaniu czolgami :D

Czyli rozumiem wiekszy fun jest, kiedy sie robi wyscigi nimi wokol mapy zamiast strzela do siebie? Coz za pacyfistyczna gra i jakie glebokie przeslanie!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL