Teraz jest 29 mar 2024, 15:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2006, 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
Electronic Arts statement (unedited):

The advertising program in Battlefield 2142 does not access any files which are not directly related to the game. It does not capture personal data such as cookies, account login detail, or surfing history.

BF 2142 delivers ads by region. The advertising system uses a player's IP address to determine the region of the player, assisting to serve the appropriate ads by region and language. For instance, a player in Paris might be presented with ads in French. The information collected will not be repurposed for other uses.

Battlefield 2142 also tracks "impression data" related to in-game advertisements: location of a billboard in the game, brand advertised, duration of advertisement impression, etc. This information is used to help advertisers qualify the reach of a given advertisement.


wydaje mi sie ze reklamy to beda te ekrany podczas ladowania map, no chyba ze bilboardy stoja w grze (co moze insynuuje powyzszy tekst) na ktore dynamicznie beda nakladac reklamy ^^ to by bylo niezle, reklama ea zeby pocwiczyc strzelanie

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2006, 15:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Nie widziałem jeszcze (albo nie rzuciła mi się w oczy) żandej reklamy w grze ale z tego co oficjele z EA mówili na ten temat wynika że:
- będą reklamy w czasie gry
- będą zbierane informacje o ilości czasu oglądania reklamy przez gracza oraz kąta pod którym patrzył na reklamę
Dziwi mnie w takim razie to że nie wbudowali tych elementów trackingowych na serwerach aby pozbyć się tej karteczki którą wszyscy opluwają w internecie.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2006, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Ja natomiast w becie na mapie Verdun czesto widziałem fioletowe bilboardy, chociazby przy wyjeździe z bazy. Jednak kompletnie nie wiem o jakim produkcie lub firmie mówiły. Moze w USA jest znana.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2006, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2006, 12:15
Posty: 48
Lokalizacja: Gdańsk
hmmm... jeszcze niedawno bylem napalony na tego nowego bf`a ... a teraz ... jak juz jest spyware to chyba jeszcze poczekam na patch cos kolo 1.7 lub wiecej i jak beda sprzedawac cos typu "edycja kolekcjonerska +ostatni patch +jakies bzdety +jakis multihack by EA niewykrywalny przez pb i dopuszczony we wszytkich ligach" to napewno kupie ^^,
jestem zdegustowany, zniesmaczony/etc.
mysle, ze chwilowo zajme sie saperem ... ta gra to ma dopiero grafike i jak wciaga ...

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2006, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
ze reklamy beda w bf2142 kazdy wiedzial, a spyware to moim zdaniem cos innego. przeczytajcie sobie posta SNAK'a - mysle ze wszystko jasne ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2006, 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2005, 21:02
Posty: 171
Lokalizacja: Danzig
Obrazek

:lol:

_________________
Obrazek
Ronin(PL)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL