Teraz jest 28 mar 2024, 22:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 10:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Javo napisał(a):
A co Roba tak z ciekawosci kto wg. Ciebie jest najlepszy...pewnie Pukawki ktore ownowaly na VGames :) - taka zgryzliwa uwaga :)

Zobaczymy jak wy bedziecie ownowac w NC tez sie z was posmieje :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 10:29 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2003, 19:37
Posty: 94
Lokalizacja: Zabrze
lol, naprawde ciebie nie rozumiem, rzucasz sie ze nie ma w TP ludzi z pukawek (bo o to ci chodzi) .Wszystko byloby ok gdybys mial jakiekolwiek podstawy do takiego zachowania. Chcieliscie grac przeciwko TP zagraliscie, dostalisci baty i nadal ci malo 0o. Roba zacznij cos grac bo na razie tylko gadasz...ale coz mozna byloby sie innego po tobie spodziewac, chcesz byc dobry chociaz w jednej rzeczy :)

EOT

_________________
Obrazek
http://www.team-delta.pl || #team-delta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Roba_PL napisał(a):
Zobaczymy jak wy bedziecie ownowac w NC tez sie z was posmieje :lol:


takie polskie, wlasnie przez takich ludzi jak ty w tym kraju nigdy nic nie wychodzi. Gratuluje podejscia i nowych matchboxow ktore zapewne dostaniesz przyszlym roku na 15/16 urodziny (tak na oko)

Zebysmy sie dobze zrozumieli, ja wcale nie licze ze cos z ownujemy w NC, polska scena jest na obecna chwile bardzo slaba i w bezposrednim starciu z niemcami czy anglikami nasze szanse sa prowizoryczne, z reszta teamow jestesmy w stanie powalczyc choc i z holendrami, szwedami czy tez dunczykami tez bedzie ciezko. Rosjanie czy szwajcarzy tez moga byc mocni. Ale jedno jest pewne gdybys to ty mial grac za kogos z wyzej wymienionego line up'u to nasze szanse napewno byly by mniejsze (czyt. zerowe)

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:25 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Javo napisał(a):
[...]Chcieliscie grac przeciwko TP zagraliscie, dostalisci baty i nadal ci malo 0o. Roba zacznij cos grac bo [...]


Ale Javo pamiętaj, to tylko dlatego że było 6v6...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2006, 15:34
Posty: 217
Lokalizacja: Łuków
Najlepiej wytłumaczyć to sobie tym że komentujemy bo nas tam nie ma.Tak nie jest.Ja już sie przyzwyczaiłem, że jesteśmy cheaterami bo na lanie zmieniono zasady dla Wildy i całą naszą taktykę szlak trafił.Ale nie każdy tam był i nie każdy widział co się tam działo ale każdy potrafił komentować.To nic nie znaczy że dla Wildy trzeba było robić odstęp 3m żeby nikt nie zobaczył ich taktyk a jak my graliśmy to odstęp był 1m i do tego ktoś z Wildy nagrywał na telefon jak gra Chicken żeby zobaczyć naszą taktykę.I że myślimy że wszystko nam się należy bo mieliśmy nic nie znaczące 1 miejsce w CB które osiągneliśmy jak by nie patrząc fartem i mało skillowym składem.Ale to jest nieważne bo i tak scena wie swoje.W końcu jest to Team Poland więc każdemu Polakowi zależy aby był jak najlepszy.Nie chodzi tu o skład z Wildy czy z WhoCares.Ten skład jest najlepszy w Polsce.Moje wątpliwości wzbudzają gracze FF.X-FI.Nie wiem dlaczego zapomnieliście o skillowym graczu jakim jest Metz z SOFu czy też Breiker z SOFu który wali takie heady jak by miał aima.Dlaczego nie ma w składzie NaVy'ego czy Liptona?

P.S.Nie jest to opinia całego klanu więc proszę nie jechać po całym klanie tylko po mnie.Dziękuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Breikera widzialem i niczym wielkim mi nie zaimponowal, nad metzem sie zastanawialem, ale nie ma on doswiadczenia (tak przynajmniej uwazam) w meczach z najlepszymi gdzie skill to nie wszystko a liczy sie przedewszystkim myslenie. Navyego nie ma z 2 powodow, zarowno jeden jak i drugi jest mu znany bo z nim rozmawialem na gg. Liptona nie ma bo nawet nie slyszalem o takim graczu, wiec wniosek z tego taki ze nie jest to wystarczajaco skillowy gracz. A gram w bf2 od wersji beta wiec mial czas zeby czyms zaimponowac. Co do czepiania sie graczy Rubasznych. Bedziemy grac 2/2/1 (2 z wildy, 2wc, i jeden z rr) i kmx czy tez sawik swietnie nadaja sie do roli piatego (Benek gra assaultem i dobze miec taka osobe w teamie, moze sie przydac kiedy bedzie trzeba bronic sie statycznie na jakiejs mapie zeby urwac jak najwiecej ticketow). Dlaczego nie gra nikt z z oslawionej juz pukawki?? Bo poprostu gralem ostatnio z wami kilka sparingow i przegrywaliscie nawet z 2 teamem wc (przez grzecznosc nie podam liczb), a w graniu 5 na 5 fbf przedewszystkim liczy sie teamplay, wy czegos takiego poprostu nie macie. Sredni europejski poziom bez teamplaya to za malo.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Cytuj:
Liptona nie ma bo nawet nie slyszalem o takim graczu, wiec wniosek z tego taki ze nie jest to wystarczajaco skillowy gracz

hehe :)
bo ja tak zawsze gdzies w cieniu innych odwalam czarna robote :)


Cytuj:
w graniu 5 na 5 fbf przedewszystkim liczy sie teamplay


a gdzies ty to widzial? no chyba ze teamplay to wspolne wejscie pod flage? jakies zludne wrazenia ta gra daje
Teamplay to jest w RO gdzie kazdy musi robic dokladnie tak jak jest w taktyce i odpowiedznie sychronizowac swoje ruchy z innymi nie mowiac o reakcji na smierc jednego badz kilku czlonkow z druzyny

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:56 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
no i odpowiedziales sobie dlaczego nie grasz

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 12:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Zbawca napisał(a):
no i odpowiedziales sobie dlaczego nie grasz


hmm to chyba zle mnie zrozumiales jesli odnosisz sie to pierwszje czesci wypowiedzi ;p

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 13:00 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
do drugiej:)

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
pozostaje tylko rzec
GL & HF i nie narobcie nam obiachu jak repr. w Niemczech :p

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2006, 15:34
Posty: 217
Lokalizacja: Łuków
Więc GL HF.Zobaczymy jak ustawienie 2w/2wc/1rr wyjdzie w praniu.

P.S.I tak mam wątpliwości czy Sawik czy Benek jeszcze coś pokażą na tym patch'u ale nvm.EOT

EDIT:That's right Lipton.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Jestem pewien, że wczorajszy skład Ff| zareprezentowałby lepiej nasz kraj.

PS Sorry, ale jeżeli nie widzicie Team Playa w fbf to...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Solimo napisał(a):
Jestem pewien, że wczorajszy skład Ff| zareprezentowałby lepiej nasz kraj.

PS Sorry, ale jeżeli nie widzicie Team Playa w fbf to...


Teamplay zapewne jest bo BF2 to taka gra ktora go wymaga jednak w porownaniu do RO ...

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2006, 15:34
Posty: 217
Lokalizacja: Łuków
Solimo możesz mi powiedzieć czym z powodowany jest ten atak na nas bo nie bardzo rozumiem?Przecież mówiłem już że nie chodzi o to że nas tam nie ma.

_________________
'Cause You Know That I Can!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL