Teraz jest 28 mar 2024, 21:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 paź 2006, 20:46 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2003, 19:37
Posty: 94
Lokalizacja: Zabrze
eJay, nie ma co wymyslac nowych zasad tylko jezeli juz masz zmiar organizowac jakis turniej infantry to zrob go na zasadach sprawdzonych czyli z Lan Party VGames Infantry Cup czyli:

-no fbf (znacznie ciekawsza)
-4v4 (ewentualnie 5v5 - nie wiecej nie mniej)
-mapy: Strike at Karkand, Mastuur City, East Side (mapa dodatkowa, wymaga sciagnecia, ale sie sprawdzila)
- 2 rundy po 20 minut
- 1 mapa, ew. jezeli to turniej online mozna dac 2 mapy (kazdy klan wybiera po jednej mapie, lub 1 mape - w danej rundzie (kolejce meczy) gra sie dana mape)

i to chyba tyle. Nastepna sprawa to, radze jednak wziasc kogos do pomocy kto albo juz organizowal jakis turniej lub zna sie na infantry. Ostatnia sprawa to czas, jezeli cos chcesz zorganizowac cos na bf2 to jak najszybciej bo pozniej wiekszosc klanow moze byc zbyt zangazowana w bf2142.

ps. nie potrzeba zadnych modow, wystarczy tryb "bez pojazdow", oraz mozliwosc uzywania LKM'ow.

_________________
Obrazek
http://www.team-delta.pl || #team-delta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
-no fbf (znacznie ciekawsza)

Raczej na 100% tak bedzie.

-4v4 (ewentualnie 5v5 - nie wiecej nie mniej)

Na 100% 5 vs 5.

-mapy: Strike at Karkand, Mastuur City, East Side (mapa dodatkowa, wymaga sciagnecia, ale sie sprawdzila)

Mysle, ze w poczatkowych eliminacjach beda mapy niestandardowe. Chcialbym troche wyrownac szanse miedzy klanami, a zespolami z "łapanki". W przyszłym tygodniu przetestuje kilkanascie map stworzonych przez fanów i wybiore, te ktore wydawac sie beda conajmniej zrownowazone dla obu zespolow.

- 2 rundy po 20 minut

Odpada. Max wyniesie prawdopodobnie 10 (może 12) minut.


- 1 mapa, ew. jezeli to turniej online mozna dac 2 mapy (kazdy klan wybiera po jednej mapie, lub 1 mape - w danej rundzie (kolejce meczy) gra sie dana mape)

Kolejnosc map ukladac bedzie organizator. To nie jest turniej wylacznie dla klanów, tylko dla wszystkich graczy BF2 w Polsce :)


Nastepna sprawa to, radze jednak wziasc kogos do pomocy kto albo juz organizowal jakis turniej lub zna sie na infantry.

Nie organizuje tego sam. Jestem konsultantem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2006, 22:08
Posty: 17
eJay napisał(a):
Odpada. Max wyniesie prawdopodobnie 10 (może 12) minut.


Jakaś motywacja wyboru?

eJay napisał(a):
Nie organizuje tego sam. Jestem konsultantem.


To jeśli nie do współorganizacji to chociaż znajdź sobie kogoś do konsultacji.

eJay napisał(a):
I ostatnie (bo nie jestem do konca pewny :) ): czym sie rozni FbF od nonFBF?


Nie wiesz (tzn. 'nie jesteś do końca pewnien') czym się różni jedna zasada od drugiej i chcesz decydować, która to będzie? To jest chyba tylko w Polsce możliwe :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
eJay napisał(a):
Odpada. Max wyniesie prawdopodobnie 10 (może 12) minut.


to bedzie gra na punkty = nudaa

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 13:51 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2003, 19:37
Posty: 94
Lokalizacja: Zabrze
hm..nie rozumiem ludzi ktorzy na sile probuja zrobic cos "innego" i niestety praktycznie zawsze gorszego. W takim razie powodzenia w tworzeniu turnieju ale raczej bym nie liczyl na zapisanie sie duzej ilosci klanow.

_________________
Obrazek
http://www.team-delta.pl || #team-delta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
smieszne jest to ze jak kilka osob zaoferowala swoja pomoc przy napisaniu regulaminu i zasad (bo sory eJay ale masz prawie zerowe wiadomosci na temat meczy i turniejow na platformie bf2) to powiedziales ze dacie sobie rade sami. A teraz pytasz co to fbf :roll:


ps. jak chcesz grac rundy na 10 minut to powodzenia, tutaj zeby fullcapnac przeciwnika na niektorych mapach potrzeba conajmniej 15 minut. Zreszta ciekwai mnie dlaczego 20 minut odpada. Cala europejska scena (bo amerykanie graja rundy po 30 minut) gra tak od 1.5 roku a ty teraz probujesz to zmienic. To tak jak ja bym zrobil turniej csa i ustawil limit rundy na 45 sekund, ciekawe co by wtedy terro robili.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
eJay napisał(a):
Mysle, ze w poczatkowych eliminacjach beda mapy niestandardowe. Chcialbym troche wyrownac szanse miedzy klanami, a zespolami z "łapanki". W przyszłym tygodniu przetestuje kilkanascie map stworzonych przez fanów i wybiore, te ktore wydawac sie beda conajmniej zrownowazone dla obu zespolow.

to nie wyrówna szans, przecież teamy które grają infantry codziennie wieczorem, na każdej mapie jaka by to nie było zmiażdżą drużyny z łapanki skillem :)
eJay napisał(a):
Odpada. Max wyniesie prawdopodobnie 10 (może 12) minut.
to jest totalny bezsens, przecież zanim się zacznie jakakolwiek walka to mija minut, czyli rozgrywka trwała by z 9 minut :), czyli totalny bezsens, każdy by się kampiłi i nie wychylał żeby ticketów nie tracić, no chyba że był by to mecz np. rubaszne rabarbarki vs. elo ziomki z osiedla, co by się skończyło wjazdem na spawn .
:mrgreen:
eJay napisał(a):
Kolejnosc map ukladac bedzie organizator. To nie jest turniej wylacznie dla klanów, tylko dla wszystkich graczy BF2 w Polsce Smile
tyle że z grup wyjdą tylko klany, a reszta 4fun graczy pogra sobie kilka meczy w grupie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2006, 09:13
Posty: 87
Lokalizacja: Jelenia Góra
heh, nie komentuje nic... ale raczej kolega eJay powinien znalezc sobie podwykonawce jego pracy, czyli konsultanta, bo jak na razie to kiepsko z jego wiedza o graniu klanowym w BF2... raczej dobry z niego, ale freeplayowiec :D

_________________
...jak zniosą wizy do USA, ostatni gasi światło...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Wyjasnienia:

10 minutowa runda - Nie dostalem pozwolenia na mecze trwajace dluzej niz 40 minut. Wszystko ma sie rozgrywac systemem co 30 minut. Jeden mecz sie konczy, druzyny opuszczaja serwer, wchodza nastepne. Wyznaczeni arbitrzy spotkan beda skrupulatnie przestrzegac czasu. Aczkolwiek jesli zglosi sie mniej druzyn, to ten czas bedzie dluzszy. Z drugiej strony, walka na mapach 16-osobowych jest szybka. Nie bedzie zbytniego dreptania na piechote.


To jeśli nie do współorganizacji to chociaż znajdź sobie kogoś do konsultacji.


Nie zrozumiales do konca. Turniej organizowany bedzie przez Gry-Online, ja jestem wyznaczony do wybadania sceny BF'a w Polsce oraz okreslenia zasad czy drabinki turniejowej.

Nie wiesz (tzn. 'nie jesteś do końca pewnien') czym się różni jedna zasada od drugiej i chcesz decydować, która to będzie? To jest chyba tylko w Polsce możliwe

Wiem co to jest i z czym to sie gryzie :)


to bedzie gra na punkty = nudaa

Mysle jednak, ze nie. Rozgrywka bedzie sie toczyla na malych mapach.

hm..nie rozumiem ludzi ktorzy na sile probuja zrobic cos "innego" i niestety praktycznie zawsze gorszego. W takim razie powodzenia w tworzeniu turnieju ale raczej bym nie liczyl na zapisanie sie duzej ilosci klanow.

Nie rozumiem Ciebie. Moglem olac to forum i napisac zasady takie jakie mi sie podobaja. Ale chcialem z wami przedyskutowac wazne sprawy i dlatego to robie.


smieszne jest to ze jak kilka osob zaoferowala swoja pomoc przy napisaniu regulaminu i zasad (bo sory eJay ale masz prawie zerowe wiadomosci na temat meczy i turniejow na platformie bf2

Wiesz ile dostalem propozycji pomocy od was?? Zaledwie jedną (na skrzynke PM). Co do drugiej czesci pytania - tak, nie organizowalem jeszcze zadnego wielkiego turnieju. I chcialbym wreszcie zorganizowac.


to nie wyrówna szans, przecież teamy które grają infantry codziennie wieczorem, na każdej mapie jaka by to nie było zmiażdżą drużyny z łapanki skillem

Znam wielu graczy, nie nalezacych do zadnego klanu, ale z wysokim skillem. Jest takich wielu. Nie kwestionuje umiejetnosci klanów. Ale musze zdecydowac - TURNIEJ DLA WSZYSTKICH, CZY TURNIEJ DLA KLANÓW. Czy mam zagwarantowane, ze zglosi sie 48 klanow z calej Polski??


tyle że z grup wyjdą tylko klany, a reszta 4fun graczy pogra sobie kilka meczy w grupie

No i? Taka pewnośc z Ciebie bije... Chetnie obejrze mecz w twoim wykonaniu :)


ale raczej kolega eJay powinien znalezc sobie podwykonawce jego pracy, czyli konsultanta, bo jak na razie to kiepsko z jego wiedza o graniu klanowym w BF2... raczej dobry z niego, ale freeplayowiec

Nie bede szukal zadnego podwykonawcy. Mam juz gotowych arbitrow. Czekam tylko na informacje prosto z Gry-Online odnosnie przygotowań.

Pozdrawiam

Jak ktoś lubi ponarzekać to proszę bardzo...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
ehh... słabo to widzę, tak jak w cs 1.6 wszędzie gra się na tych samych zasadach i w waszym turnieju też się grało, tak w bf2 próbujecie na siłę wprowadzać coś nowego. Po drugie widze że nie widziałaś chyba nigdy jak wygląda mecz infantry w bf2, czasem 20 minut to za mało. spróbujcie dać chociaż 15, bo 10 to straszna lipa będzie. To trzecie to kim będą ci arbitrzy ? twoi koledzy z freeplay, którzy nigdy nie grali na poważnie w bf2?

ps. ja niestety nie zagram w tym turnieju bo moją kopie bf2 sprzedałem na allegro :). Ale denerwuje mnie jak ludzi próbują coś rodzić nie mając o grze pojęcia

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 17:58 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Nie obiecuje, ze dam 2x30. Gwarantuje conajmniej 2x10. Moze bedzie wiecej.

Decyzja odnosnie limitu czasu nie nalezy do mnie, zrozumcie :)

To trzecie to kim będą ci arbitrzy ? twoi koledzy z freeplay, którzy nigdy nie grali na poważnie w bf2?

To zaufane osoby, ktore siedza w BF'e od dawna.

w bf2 próbujecie na siłę wprowadzać coś nowego

Nie na sile. Nic nowego. Po prostu ograniczaja mnie terminy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
to moze w poczatkowych faza 2x10 a od 1/4 finalu 2x20 min kiedy beda graly juz najlepsze druzyny

Ja sobie nie wyobrazam finalu not fbf 2x10 :) lolada niezla by byla xD

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2005, 10:53
Posty: 178
Jak wspomialem wczesniej: w pozniejszych fazach turnieju na pewno to sie zmieni. Ale na poczatku, w elminacjach, przy takiej ilosci druzyn nie widze innego rozwiazania.

Byc moze uda mi sie wywalczyc 2x15, ale nie obiecuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:56 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
1. jakie 48 druzyn, ty chyba scene pomyliles, ciesz sie jak sie 12 zapisze
2. jakie wchodzenie i wychodzenie z serwerow, kazdy klan ma swoj serwer, jak sobie wyobrazasz ze wszystko odbedzie sie na 2 waszych serwach to wrzyci turnieju bfa nie widziales
3. jacy arbitrzy, to nie mecz pilki noznej
4. "To zaufane osoby, ktore siedza w BF'e od dawna." moze jakis konkrety
5. Robienie zasad pod ffa jest totalnym idiotyzmem, jak chcesz zeby turniej byl na poziomie i zeby zagraly w nim 3/4 najlepsze teamy w tym kraju to zasady robi sie wlasnie pod te zespoly bo oni maja najwieksze pojecie jak wszystko ustalic zeby to mialo rece i nogi
6. obstawiam ze nie zglosi sie zaden team ffa (no moze jeden albo dwa ale przegraja rundy po 190-0 nawet z najslabszym klanem)
7."znam wielu graczy, nie nalezacych do zadnego klanu, ale z wysokim skillem" - no ja tez takich znam nawet sam nie raz do nich naleze jak sie zaloguje na jedno z kilku fejkowych kont.
8. "Moglem olac to forum i napisac zasady takie jakie mi sie podobaja. Ale chcialem z wami przedyskutowac wazne sprawy i dlatego to robie. "- to nie jest dyskusja, poprostu piszesz z sufitu wziete pomysly. Dyskusja jest wtedy gdy obie strony maja pojecie na temat na ktory sie wypowiadaja, chyba rozumiesz aluzje.
9 "wiesz ile dostalem propozycji pomocy od was?? Zaledwie jedną (na skrzynke PM)." - wiem bo sam ja wyslalem, jest ona dalej aktualna o ile nie zniechecisz sceny kolejnymi chorymi pomyslami.

post ten nie ma cie obrazic, poprostu chce ci pokazac ze porywasz sie z motyka na slonce.

_________________
Kayne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:02 
Offline

Dołączył(a): 8 paź 2006, 22:08
Posty: 17
eJay napisał(a):
10 minutowa runda - Nie dostalem pozwolenia na mecze trwajace dluzej niz 40 minut. Wszystko ma sie rozgrywac systemem co 30 minut. Jeden mecz sie konczy, druzyny opuszczaja serwer, wchodza nastepne. Wyznaczeni arbitrzy spotkan beda skrupulatnie przestrzegac czasu. Aczkolwiek jesli zglosi sie mniej druzyn, to ten czas bedzie dluzszy. Z drugiej strony, walka na mapach 16-osobowych jest szybka. Nie bedzie zbytniego dreptania na piechote.

30min = 2x10min na mecz + 10 minut (gratis)
10 minut na zmianę drużyn, zmianę stron, poinformowanie kto ma wchodzić, ewentualne pauzy po wyleceniu kogoś = ZA mało :roll: jakby była runda po 5 minut może by czasu wystarczyło.

eJay napisał(a):
Nie zrozumiales do konca. Turniej organizowany bedzie przez Gry-Online, ja jestem wyznaczony do wybadania sceny BF'a w Polsce oraz okreslenia zasad czy drabinki turniejowej.

Całkowicie zrozumiałem. Niestety nie masz doświadczenia w grze 'klanowej' przez co nie wiesz jakie są/były ogólnie przyjęte zasady rozgrywania meczy. Dlatego napisałem, że powinieneś dobrać sobie kogoś kto w tej materi ma większą wiedzę.

eJay napisał(a):
Wiem co to jest i z czym to sie gryzie :)

To skąd to pytanie? ;)

eJay napisał(a):
Moglem olac to forum i napisac zasady takie jakie mi sie podobaja. Ale chcialem z wami przedyskutowac wazne sprawy i dlatego to robie.

Pytałeś się co scena myśli o 10 minutach na rundę, były głosy, że to za mało. W końcu napisałeś że 20 odpada i będzie 10. To jest dyskusja? :)

eJay napisał(a):
Wiesz ile dostalem propozycji pomocy od was?? Zaledwie jedną (na skrzynke PM).

Posty w tym temacie to co? ;p Jeśli pomocą nie są informacje przy jakich zasadach będzie największe zainteresowanie tym turniejem to co nią jest?

eJay napisał(a):
Znam wielu graczy, nie nalezacych do zadnego klanu, ale z wysokim skillem. Jest takich wielu. Nie kwestionuje umiejetnosci klanów. Ale musze zdecydowac - TURNIEJ DLA WSZYSTKICH, CZY TURNIEJ DLA KLANÓW. Czy mam zagwarantowane, ze zglosi sie 48 klanow z calej Polski??

Zrozum, że dla 'wszystkich' zasady nie grają istotnej roli. Za to klany są przyzwyczajone do określonych 'parametrów' rozgrywki, w których przyjemność z gry i rywalizacja jest na optymalnym poziomie.

eJay napisał(a):
Mam juz gotowych arbitrow.

zgred?

Exil napisał(a):
ps. ja niestety nie zagram w tym turnieju bo moją kopie bf2 sprzedałem na allegro :). Ale denerwuje mnie jak ludzi próbują coś rodzić nie mając o grze pojęcia

No nie... idź, idź i nie pokazuj się tu więcej :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL