Teraz jest 28 mar 2024, 21:25

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: OFF TOPIC
PostNapisane: 9 lut 2007, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2007, 09:35
Posty: 50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam wszystkich
Bardzo fajne forum czytałem je od dosc dawna i wkoncu postanowiłem zaczac pisac.Bo szlag mnie trafia jak widze jak z kazdego tematu robi sie głupia dyskusja OT i wszystko było by OKi gdyby nie to ze Modki pozostawiają cały ten bałagan zamiast kasowac cały zbedny bajzel.
Zastanawiam sie czy mistrzów offtopic`arstwa cieszy czytanie dziesiątków swoich bezsensownych postów???Czy moze wynika to z tego ze mozna to robic całkowicie bezkarnie?!?!?Jestem Userem kiku forów i wszedzie dzieje sie to samo pisanie bez sensu bez jakiej kolwiek tresci,powielanie tematów bo zaciezko jest sercha uzyć.Ale zazwyczaj posty taki bardzo szybko znikają a ich autorzy dostają WARNy.Ale nie tu na najwiekszym forum dotyczącym całej serii BF.ludzie nabijaja sobie posty głupawymi odpowiedziami na pytania.

Oczywiscie jest czesc userów która potrafi pisac krótko i na temat i dla nich wielkie brawa,niestety wielu uczni SP nadal ma radoche ze coś napisali i ktos zmarnuje czas czytając to.

Moja proźba do moderatorów i userów tego forum:
WEŹCIE SIE TROCHE ZA SIEBIE I ZOBACZCIE CO ROBICIE Z TEGO FORUM :!: :!: :!: :!: :arrow:

_________________
Po co się chowasz?? I tak Cię widze !!! Jeden strzał jeden trup :twisted: Sniper Elite


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
Nie bój, nie bój admini dbają o forum na tyle na ile mogą :wink: Jak pewnie sam wiesz potrzeba na to sporo czasu, a nie każdy z nich takowym dysponuje :wink: Na forum jest zarejestrowanych 9369 osób ! I opanowanie wszystkiego co ludzie napiszą nie jest takie łatwe :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 14:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Post jest w złym dziale przesuwam.
A kolega zna chyba powiedzenie, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Uapa napisał(a):
nadgorliwość gorsza od faszyzmu



Poponuję pójść do lekarza...
:roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
davis00 napisał(a):
Uapa napisał(a):
nadgorliwość gorsza od faszyzmu



Poponuję pójść do lekarza...
:roll:


Lepiej ty - widać, że nie zrozumiałeś ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
jim napisał(a):
davis00 napisał(a):
Uapa napisał(a):
nadgorliwość gorsza od faszyzmu



Poponuję pójść do lekarza...
:roll:


Lepiej ty - widać, że nie zrozumiałeś ;)



Zrozumiałem doskonale...ale w kraju który walczył z faszyzmem i nazizmem raczej nie warto dawać takich powiedzeń... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
davis00 napisał(a):
Zrozumiałem doskonale...ale w kraju który walczył z faszyzmem i nazizmem raczej nie warto dawać takich powiedzeń... Rolling Eyes

nie mów że pierwszy raz to słyszysz xD
a wracając do tematu, jak dla mnie cały ten off top to urok tego forum :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Nuras, ale o co Ci chodzi? nikt nam za to nie płaci, to żaden moderator nie będzie siedział 24/7 na forum i ścigał ludzi za OT... no był jeden nadgorliwy, ale w końcu użytkownicy mieli go dość - Okota :lol: :wink:

poza tym to forum ma już swój specyficzny klimacik, gdzie OT choć oficjalnie niedozwolone to przyzwolone w jakimś tam stopniu (tak tak, przestrzegamy regulaminu), ale bez przesady, jeśli gdzieś się pojawi jakiś mały OT to dlaczego mielibyśmy go od razu usuwać?

forum krótkie i konkretne, to martwe forum :]

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
Tom@s napisał(a):
forum krótkie i konkretne, to martwe forum :]

nie znas forum acmilan.pl
tam jest zapis w regulaminie nawet dot. cytowania. Moderatorzy przestrzegają do bólu regulaminu i nawet drobne jego naruszenie kończy się ostrzezeniem (2ostrzezenia = ban)...
a ostrzzenie mozna dostac takze za np:
- nabijanie (czyli wysyłanie np. zdania "Zgadzam się", samej emotki, poczuczanie innych (od tego sa moderatorzy)
- każdy wulgaryzm, jesli nie jset cytatem (nawet wykropokowany) = ostrzeżenie :)
Dyskusje są przez to bardzo merytoryczne, ciekawe. Od tamtego forum też jestem uzależniony :). Jak kogoś interesuje to tutaj jest ten regulamin :):

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2007, 21:34 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
to już wolę nasze burdello :P

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 23:48
Posty: 24
YYYYY... powiem Ci (gdyż pisałem już na kilku forach) że to forum jest dobrze moderowane/adminowane ... widzisz ja już zostałem "przeszkolony" po 1. poście ;D (dzikujęęę ;D ) I tak powinno być bo np. na mojej stronce jakiegoś czasu... był sobie taki raphael.... no żal jak to mówi mój znajomy ... koleś ma chyba 15 lat...a zachowywał się jak dziecko .... Pisał jakies pościki w których nawet ślepy zauważy że koleś jedzie na adminów itd (gdyby chodziło tylko o mnie to wylane bym miał ale moja znajoma Viki - moderatorka - troche poszuła się urażona.... ) . Kolejny etap wqrzania nas był pisanie do nas na GG(nasze nr. GG zostały opublukowane w razie gdy ktoś miał jakieś problemy ze stronką lub z grą i chciał uzyskać natychmiast odpowiedz ) ... koleś zrobił sobie z tych nr. GG chat...pisał do mnie np. o 11:30 "cze... co tam? " przez jakies 1.5 h nic i potem" sry nei było mnie ...co powiesz" i pisał tak co jakieś 30 minut jakies debilne wiadomosci ... Do Viki wysyłał wiadomości zlekka nieetyczne... no ale.... mniejsza z tym...powiem tylko tyle ... OBY TAK DALEJ . Forum jest DOBRZE Moderowane i jest tu moim zdaniem porządek :) Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2007, 21:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Po kij odkopałeś temat z LUTEGO!? Zamykam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL