Teraz jest 28 mar 2024, 16:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lis 2006, 00:09 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Kontynuując tradycję z poprzednich części...

Zakładamy i zapraszamy do dzielenia się informacjami :P

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2006, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Niech bedzie, ze zaczne skoro pierwszy polski mecz :P

FSPQR 692 vs. 0 Cobra Clan (UK)

Mapa: Belgrade/Belgrade

Przeciwnik bardzo sympatyczny, ale widac, ze w BF-a graja pierwszy raz. Popelniali straszne i podstawowe bledy. Pierwszy mecz za nami. Debiut udany.

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2006, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Polski mecz w cb odbędzie się 6 grudnia o godzinie 20.00 :)
HardAttack zagra z CQF, mieliśmy jeszcze z miesiąc nie grać w cb, ale panowie z cqf swoim zachowaniem przekonali nas że warto zagrać 8)
zagramy na campie i berlinie :)
niech wygra lepszy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2006, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Exil napisał(a):
Polski mecz w cb odbędzie się 6 grudnia o godzinie 20.00 :)
HardAttack zagra z CQF, mieliśmy jeszcze z miesiąc nie grać w cb, ale panowie z cqf swoim zachowaniem przekonali nas że warto zagrać 8)
zagramy na campie i berlinie :)
niech wygra lepszy :)


powodzenia 8) mam nadzieję że to bedzie wyrównany mecz :) nie to co z Cobrą i LSF choć muszę przyznać że w 3 rundzie LSF stawiał bardzo zacięty opór :shock:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2006, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
teraz wiem co czuli panowie z LSF i Cobry :P :) Gratulacje HA

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2007, 04:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Mam prośbę do polskich klanów o "nie wyzywanie" nas w żadnych drabinkach o punkty jeśli chcecie się przekonać kto jest lepszy zawsze możemy zagrać spara, każde wyzwanie będzie albo odrzucone albo przesuwane do momentu kiedy będzie mogło być odrzuconem jak już nie będzie wyjścia skończy się prawdopodobnie no-show.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2007, 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Dramich, niektózy poprostu lecą na "łatwe" pkt znając sytułacje na scenie. W BF2 przynajmniej nikt sie nei wyzywał z Polskich klanów.
U nas też Juha nei przyjmuje i nie wyzywa Polaczków.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2007, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Blagam Vesp3r, worda, bo juz i ja nie moge czasami wytrzymac jak widze te literowki :wink:
W BF2 wiekszosc sie wyzywala :) Zasada upadla wlasnie wraz z wyjsciem BF-a 2. Ty(L)ko kilka polskich klanow nie gra z innymi Polakami w CB.

Kolejna rzecz to blagam ty(L)ko nie "Polaczkow" :x Nie znosze tego slowa. Jak by ktos mnie tak nazwal... jestesmy Polakami nie "polaczkami" 8)

P.S. Oczywiscie nas tez w CB wyzywac nie ma sensu, ale to wiekszosc juz raczej wie. Natomiast na sparingi jestesmy zawsze chetni.

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2007, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2007, 22:23
Posty: 8
Lokalizacja: Szczecin
Tej zasadzie nie hołdują ani Wilda #1 i #2 oraz eXavs
Zasada to nieoficjalna i tylko honorowa ... choc dla niektórych od tego ostatniego ważniejsze sa punkciki. Dodam ze w vA nie unikamy meczy ale wyzwanie polskiego klanu do póki jestem WA nie będzie miało miejsca.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2007, 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Zawsze chętnie zagramy PCW z każdym polskim klanem chociażby po to żeby pomóc innym np przygotowac taktyki, na jakieś konkretne wydażenia.
min po to te turnieje nie wiem jak innym ale nam turniej noworoczny bardzo wiele dał zwłaszcza oglądając powtórki tych lepszych drużyn.

A nie chcę grać o punkty bo wolę mieć kumpli niz wrogów, a niestety ponieważ stanowimy wszyscy grupę ambitych osób napięcia w takim meczu są nieuniknione a po co nam to chyba lepiej się wyładowac na innostroncach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2007, 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
niektórym nawet na sparingach puszczają nerwy, pozdr. dla byłego CQF ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2007, 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2007, 22:23
Posty: 8
Lokalizacja: Szczecin
.. no mozna by pozakladac polskie zwiazki narodowe w top 5 odpowiednich drabinek i sobie poprostu pomagac (ustepujac miejsca lepszym, a to czy ktos lepszy sprawdzac nieoficjalnie) .. a jak jakas inna flaga bedzie sie wdrapywac to ci lepsi powinni odplacic za ustapienie i stac sie jeszcze lepsi :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2007, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Szczerze to nie wyobrażam sobie jakiegoś odstępowania punktów ale za to mozecie zawsze liczyć że wam powiem kto jak gra na co uważać (oczywiście na podstawie doświadczeń zebranych w meczach),

Spójżcie na HEG z bf-2 potrafili się zebrac ludzie z najlepszych klanów i są teraz poza zasięgiem chyba wszystkich - tacy węgrzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2007, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
bo najlepsze klany z mocnym inf nie grają w cb ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lut 2007, 09:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
dramich_wwa napisał(a):
Mam prośbę do polskich klanów o "nie wyzywanie" nas w żadnych drabinkach o punkty jeśli chcecie się przekonać kto jest lepszy zawsze możemy zagrać spara, każde wyzwanie będzie albo odrzucone albo przesuwane do momentu kiedy będzie mogło być odrzuconem jak już nie będzie wyjścia skończy się prawdopodobnie no-show.


Pisząc te słowa nie miałem pojęcia co do jednej możliwości i właśnie taka ewentualność się zdażyła - niespotykany zbiego okoliczności i szczęścia więc jesteśmy w CB na 1-szym miejscu.

Pomysł jest taki że dopóki jesteśmy na 1-szym miejscu (pewnie nie za długo) gramy wyłącznie z polskimi klanami tak żeby nie oddać 1-szego miejsca klanom z poza polski. (mały wyjątek klan tex mecz potwierdzony wcześniej.

Na koniec stawiam STANOWCZY warunek gry z nami
musicie jasno się zdeklarowac że w przypadku przejęcia pierwszego miejsca również będziecie grać z Polskimi klanami. inna bajka to realizacja takiej nieformalnej umowy ale, mam nadzieję że CL nie będą sobie z gęby robić holewy

Obecnie jestem "po słowie" z wildą 2 ustaliliśmy wstępny temin i reguły obiecałem też że przed nimi z nikim nie będziemy grać - wilda poprostu się musi w piątce utrzymać do 11-go.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL