Teraz jest 28 mar 2024, 23:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2007, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 16:13
Posty: 958
Lokalizacja: Aberdeen, Szkocja
Wbiegamy w dym jak ckm nadal strzela. Wrog pochowany a my dostajemy mila seryjke w plecy. Owszem podobne akcje sie zdarzaja ale ta twoja to jakos tak jak dla mnie z wzieta z mocno z wyobrazni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2007, 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
...testowana, trzeba miec tylko dobry squadzik...

mi sie juz wiele razy udalo, goscie sie chowaja a ty po prostu ich zabijasz, co innego jak masz srednio rozgarnietego cekaemiste, wteyd dzieje sie tak jak ty powiedzialems :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2007, 09:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
ja powiedzialbym raczej ze lepiej jest miec marksmana jako covering fire 8) wtedy nikt sie nie wychyla i siedzą tam poprostu wiec troche fragowych granantow i idzie. a z tym dymem to tez raczej ok,ale wg mnie to od prawej i lewej flanki lepiej biec niz sie rzucac tak poprostu :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2007, 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
masz ABSOLUTNA RACJE, aczkolwiek sa sytuacje, ze jest caly squadzik wroga, szarzuje, dlatego (jestem, ze tak powiem "wyznawca" blitzkriegu) trzeba odpowiedziec atakiem i zakonczyc wszystko szybko
wiem co mowie, bo juz pare razy mialem taka sytuacje, po prostu goscie nic niewidzieli przez moj dym, a cekaem nadal strzelal, wiec woleli poczekac, a tu nagle wychodzi im od frontu erpegowiec i laduje pare ladnych strzalow w ich heady

chociaz jak powiedziales:flankowanie dziala DUUZO lepiej, jest mniejsze ryzyko smierci, ale na dobra sprawe dymek i cekaema mozna udac jako atak pozorowany i zajsc z flanki, taaak, mhm :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2007, 01:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 16:13
Posty: 958
Lokalizacja: Aberdeen, Szkocja
Co to jest?
masterceo napisał(a):
rpegowiec

Mi tylko RPG7 do glowy przychodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2007, 02:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
pasqdnick napisał(a):
Co to jest?
masterceo napisał(a):
rpegowiec

Mi tylko RPG7 do glowy przychodzi.


a co innego może przyjść :roll: :P chociaż ludzie to mają różne skojarzenia

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2007, 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
sry, za to, ze nie mowie pelnymi terminami, ale po prostu tak juz mam, a wszystko przez TS...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:38 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2007, 19:11
Posty: 11
Uncle Blues napisał(a):
poradnik PR'a :arrow: http://gry.onet.pl/28060,1394642,1,artykul.html

co prawda do wersji 0.4, ale od tamtej wersji wiele się nie zmieniło. Wszystkim nowym w temacie POLECAM!
[...]


teraz cytat z tego poradnika:

Cytuj:
Sniper - snajper uzbrojony w karabin wyborowy z podwójnym zoomem, zabójczy, bo powodujący śmiertelne rany przy każdym postrzale. Do obrony ma tylko pistolet, jeden granat dymny i nic więcej - więc w zasadzie snajperzy powinni działać parami, przy czym jeden przez lornetkę wypatruje celów, drugi zaś je eliminuje.


to prawda?;> cos mi sie nie wydaje zeby to sie sprawdzalo w praktyce.. no ale ja się nie znam, bo jutro zagram w PR dopiero pierwszy raz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Manual do aktualnej wersji PR* - jedyny poradnik jaki powinieneś przeczytać ;)

* aktualna wersja to PR 0.7

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2008, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
klakierr napisał(a):
Uncle Blues napisał(a):
poradnik PR'a :arrow: http://gry.onet.pl/28060,1394642,1,artykul.html

co prawda do wersji 0.4, ale od tamtej wersji wiele się nie zmieniło. Wszystkim nowym w temacie POLECAM!
[...]


teraz cytat z tego poradnika:

Cytuj:
Sniper - snajper uzbrojony w karabin wyborowy z podwójnym zoomem, zabójczy, bo powodujący śmiertelne rany przy każdym postrzale. Do obrony ma tylko pistolet, jeden granat dymny i nic więcej - więc w zasadzie snajperzy powinni działać parami, przy czym jeden przez lornetkę wypatruje celów, drugi zaś je eliminuje.


to prawda?;> cos mi sie nie wydaje zeby to sie sprawdzalo w praktyce.. no ale ja się nie znam, bo jutro zagram w PR dopiero pierwszy raz :P


generalnie każdy snajper powinien mieć obserwatora który wypatruje dla niego cele. W PR może się to niekiedy skończyć tragicznie, gdyż obaj snajperzy mogą zostać unicestwieni :wink:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2008, 02:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2006, 19:56
Posty: 465
Lokalizacja: Lowestoft, UK
$towarzysz$ napisał(a):
generalnie każdy snajper powinien mieć obserwatora który wypatruje dla niego cele. W PR może się to niekiedy skończyć tragicznie, gdyż obaj snajperzy mogą zostać unicestwieni :wink:


Ja pamiętam kiedy pierwszy raz zagrałem w 0.7 i robiłem mimochodem za obserwatora. Zespawnowałem się trochę daleko od teamu i musiałem z buta zasuwać do chłopaków. Traf chciał, że akurat wyszedłem na wzgórze z którego miałem świetny widok na atakowaną pozycję. Wyra z Wyspą atakowali wtedy flagę, a ja z leżąc na góreczce podawałem pozycje kskąd nadchodzi wróg. Wszystko dopełniał Veres w APC chroniąc z oddali flankę. Po chwili zobaczyłem niedaleko mnie jakiegoś niemca ze snajperka i zacząłem mu podawać namiaryl. Wtedy przekonałem się do możliwościach jakie daje kompas. Pełny teamwork i śliczne przejęcie i obrona flagi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2008, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2007, 11:12
Posty: 12
Mh... 2 koles z lornetką...
Oczywiscie musi to byc Officer lub SpecOps , ale Officer to raczej glupi pomysl , bo musi biegac z reszta druzyny.
Bo normalny koles z normalnym kitem na wiele sie nie zda ; )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2008, 16:17 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Tips 'n trick dla nowych? Po ostatnich grach przychodzą mi kilka rzeczy do głowy:

1) Nie brać kita snajpera, spec opsa czy ciężkiego AT tylko dlatego, że są "fajne", stracisz go po chwili, a w tym czasie osoba potrafiąca nimi grać mogła by sporo pomóc twojej drużynie (i zaszkodzić drugiej)
2) Nie jeździć samemu APC lub czołgiem!
3) Jeśli nie znasz podstawowych zasad w grze nie wciskaj się na squad leadera (nie raz bywało że podchodząc pod flagę przypominać trzeba było SL by postawił rp a on wyskakiwał z pytaniem "jak się to robi")


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2008, 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
jozi02 napisał(a):
Tips 'n trick dla nowych? Po ostatnich grach przychodzą mi kilka rzeczy do głowy:

1) Nie brać kita snajpera, spec opsa czy ciężkiego AT tylko dlatego, że są "fajne", stracisz go po chwili, a w tym czasie osoba potrafiąca nimi grać mogła by sporo pomóc twojej drużynie (i zaszkodzić drugiej)
2) Nie jeździć samemu APC lub czołgiem!
3) Jeśli nie znasz podstawowych zasad w grze nie wciskaj się na squad leadera (nie raz bywało że podchodząc pod flagę przypominać trzeba było SL by postawił rp a on wyskakiwał z pytaniem "jak się to robi")



bardziej porady niż Tips 'n trick :wink:

4) Uważaj gdzie strzelasz :x

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2008, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 02:17
Posty: 248
Lokalizacja: Wałbrzych
Ten 4 punkt powinien być na pierwszym miejscu :)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL