Teraz jest 29 wrz 2024, 22:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Garbus |PL| napisał(a):
Mowilem ze to bedzie gowno xD

@$towarzysz$ - To w finalu zmienia od razu caly gameplay?


Kto powiedział, że gameplay jest do kitu i muszą go zmieniać? Grałeś? Czy może sugerujesz się opiniami innych osób... Bo jeśli tak to proszę bardzo, masz inną wypowiedź:

[vA]unkas na forum QuakeWars.pl napisał(a):
GIERKA JEST WYPAS JAK NA RAZIE PANOWIE JAK TO JEST BETA TO JUZ NIE CHCE WIDZIEC PELNEJ WERSJI POPROSTU OSZALEJE IDE GRAC PAPA


I co teraz? Będziesz mówił, że QW jest super i wypas?

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2006, 13:26
Posty: 656
Lokalizacja: Starachowice
Ubi napisał(a):
Vesp3r napisał(a):
poprostu ET w nowej oprawie
dlatego jestem "zapatrzony"


Sorry, nie chcę sie kłócić ale sam mi pisałeś, że ET był chu**** :P

_________________
Obrazek
PL4FC- | www.pl4fc.net | #PL4FC @ Quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
$towarzysz$ napisał(a):
Vesp3r napisał(a):
W starym ET podobał mnie sie jedynie Team Play, bo game play jest jak w q3 czyli lecieć na pale strzelajac heady, wykorzystujac błedy mapy do szybszego poruszania się miedzy obiectivami, tej grze poprostu po dluższym czasie brak tego czegoś co przytrzymuje przy tej grze. Sam wpierw byłem zafascynowany, lecz jak opadla fascynacja i spojrzałem trzeźwym okiem to można powiedziec tylko tak: ee to już było, nawet niczego nie zmeinili bco by urozmaicalo rozgrywe, ee a to zabrali od konkurencji i widać ze nie przemysleli tego...

ty mi za to powiedz co jest takiego wspaniałego i unikalnego w tej grze...


oczywiście zdajesz sobie sprawe że to beta, nie demo czy full :?:


to co najbardziej "boli" mnie w tej grze juz nie bedzie neistety zmienione.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
ktoś napisał na pewnym forum coś pięknego:

"Mówisz jakby każda firma umiała stworzyć "kłejka". Skoro nie podoba ci się quake to idź graj w miodnego battlefielda tam nie musisz strafowac, skakac i celowac. Każda firma musi mieć swoją politykę wydawania gier, tak żeby każda następna korzystała z osiągnięć poprzedniej tylko lepiej, więcej, fajniej i tak wygląda QW (ET/quake tylko lepiej, więcej, fajniej). Dlatego zainteresowałem się tą grą bo ID i SD są swoistymi znakami jakości wobec grywalności jaką ja lubię, a jak ktoś nie lubi to niech szuka sobie swojej ulubionej firmy gdzie indziej a nie będzie prubował moją sprowadzić do niskiego poziomu konkurencji. "

więc podajmy sobie ręce, Bóg, honor i ojczyzna...

eh zamyśliłem się :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
hmm ale jakiej konkurencji?ta prosta strzelanka jaką widziałem na filmiku z bety ma być niby wobec czego konkurencją?bo chyba nie dla 2142 czy BF2,równie dobrze jakiś gracz COD może powiedziec że COD jest mocną konkurencją dla BF42

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
MK napisał(a):
hmm ale jakiej konkurencji?ta prosta strzelanka jaką widziałem na filmiku z bety ma być niby wobec czego konkurencją?bo chyba nie dla 2142 czy BF2,równie dobrze jakiś gracz COD może powiedziec że COD jest mocną konkurencją dla BF42


a no właśnie, czyli każda gra jest bezkonkurencyjna, komuś się podoba a komuś nie :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ubi skoro jestes tak zakochany w ET a QW wrecz cie powala to co ty tu od ponad roku do cholery robisz? Powinienes ten czas pedzic albo w Et albo w Quake bo QW jest polaczeniem tych 2 gier(gameplay jednego + grafika drugiego). Albo wiec jestes slepy i nie masz pojecia w jaka gre od roku grasz(bo to zupelne przeciwienstwo QW) albo masz schizofrenie i 2 osobowsci ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Im wiecej filmików ogladam, tym ta gra mi sie coraz mniej podoba. Spójrzcie chociażby na to:

http://youtube.com/watch?v=PK5tKr5yemU

Ewidentnie widać, że to będzie pojedynek kangurów z dobrym refleksem... wygląda to jak Quake na większej mapie. Stroggowie - ok mogą być szybcy, ale ci panowie z GDF to też absurdalnie szybcy są. Nie wiem jak to w starym ET wyglądało, bo nie grałem, ale imo coś takiego to porażka.

No i ten boski odgłoś strogga "grenade". Wyjątkowo irytujący.

http://www.youtube.com/watch?v=YbssVI5-lAc&NR=1

No i tu, co za porażka :lol: Ten czołg to na baterie jest? Bo tak sie zachowuje :lol:

http://youtube.com/watch?v=sj2moaQAtD8

Kolejny filmik. Ja nie wiem, panowie ze Splash Damage nie umieją zrobić porządnie fizyki pojazdu? Popatrzcie na początku jak ten samochodzik sie prowadzi, przeciez to śmiech na sali. Albo w 1:25, jak GDF chce ustrzelić strogga, boże co to ma być...

Wybaczcie, ale nawet beta BF2142 (w którą grałem) sprawiała lepsze wrażenie.

No i poza tym jesli chodzi o klanówki to IMO bedzie to zbyt skomplikowana gra. Nie wiem jak było w ET, ale zadania typu: zrób to, potem tamto, potem tamto stworzą niezbalansowaną rozgrywkę, i mapy będą nierówne. w BF nie ma czegos takiego.

Na dodatek nie widze w tej grze żadnej fizyki, wiem ze to mało ważne, ale gra z 2007 roku powinna mieć jakiegoś havoka czy coś, jeśli jest zaimpletowana jakaś fizyka, to sorry, ale nie widze.

Narazie jestem naprawdę, NAPRAWDĘ rozczarowany, myślałem że to będzie jakaś alternatywa/konkurencja dla BF2/BF2142, a okazuje się, że ta gra to zwykły Quake z pojazdami + ludzie. IMO w ogóle nie ma startu do Battlefieldów. Zaraz mi ktoś powie że nie grałem - obejrzałem chyba z 10 filmików z bety i ta gra kompletnie mi sie nie podoba, szczególnie to poruszanie się.

Słyszałem też, że niektórzy z BF'a przejdą na QW - dla mnie to jest kompletnie niezrozumiałe, przecież te gry kompletnie sie różnią, po zapowiedziach było widać, że to ma być konkurent bf'a, ale teraz można powiedziec, że to ET z nową grafiką, więc prędzej gracze i klany ze sceny ET przeniosą się na to (chociaż wątpie, bo pewnie za słabe kompy mają).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 cze 2007, 23:42 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2006, 17:07
Posty: 82
Lokalizacja: Wawa
MK napisał(a):
hmm ale jakiej konkurencji?ta prosta strzelanka jaką widziałem na filmiku z bety ma być niby wobec czego konkurencją?bo chyba nie dla 2142 czy BF2,równie dobrze jakiś gracz COD może powiedziec że COD jest mocną konkurencją dla BF42

Prosta strzelanka? oO może i ze względu na sterowanie ale nie ma to jak taktyka w W:ET w QW na pewno też będzie tak samo, gdyż pozostała walka na objectivy wiem bo sam gram w W:ET od ponad 3 lat...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
no zadania sa fajnym trybem , ale tylko smiac sie chce jak widze same kangury skaczace jeden za drugim , W:ET i juz na 2 filmikach Q:ET to widzialem, zal mogli cos ciekawego zrobic a nie W:ET w innej scenerii, bo do tego sie sprowadza

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 00:07 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2006, 17:07
Posty: 82
Lokalizacja: Wawa
dla kogo żal dla tego żal gracze W:ET i Q3 są tym zachwyceni, gracze BFa przeciwnie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 01:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Z tym, ze wypisalem ilu graczy ET i Quaka jest. Dla przypomnienia - łącznie okolo 5.000 graczy z czego 1000gra w Et TYLKO dlatego, ze to darmowa gra. Pozostajke wiec okolo 4000 graczy ŁĄCZNIE!!, ktorzy potencjalnie moga kupic taka hybryde. Jedno ale...wielu graczy ET nie wyobraza sobie innego klimatu niz WWII. Czyzby wiec gra dla dotychczasowych fanow Quaka? Jest ich az 3000 wiec zapowiada sie mega hicior :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Lailonn napisał(a):
zapowiada sie mega hicior :lol:


Na pewno większy niż BF2142;] Zobaczymy, jeśli wg gra jest nie wypałem, to jeszcze się zdziwisz jakie będą w nią klany grać ... Ale to już inna sprawa. Po prostu proszę przestań zapodawać nam jakieś twoje wizje prorocze. A gra jest moim zdaniem fajna, na ffa może być trochę monotonna (beta w szczególności) z racji bytu tylko jednej mapy, ale już mamy pierwszy cup w QW. Zacznie się on w lipcu - więcej na ten temat. A i nagrody są nawet ciekawe:

1 miejsce: 24 slotowy publiczny serwer, 24 slotowy prywatny serwer ufundowany przez firmę i3D.net oraz 8x podkładka firmy CorePad.
2 miejsce: 24 slotowy publiczny serwer (i3D.net)
3 miejsce: 24 slotowy publiczny serwer (i3D.net)

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Co do tego podliczania graczy wet czy q.. to tak jakbys liczyl ciagle grajacych graczy bf42 czy bfv... przeciez te gry mają po kilka lat!
mi sie podoba, na pewno kupie fulla. ocenianie gry jeszcze niewydanej, na podstawie screenow, filmikow, czyichs opinii z zamknietej bety, jest glupotą. pozyjemy, zobaczymy, kazdy sam zdecyduje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 16:13
Posty: 958
Lokalizacja: Aberdeen, Szkocja
przsoi napisał(a):
mi sie podoba, na pewno kupie fulla

Raczej bedziesz musial :lol:
Wilda, jako klan, ma profesjonalne podejscie do grania. Nie ma kasy nie ma grania. Tak to wyglada jak dla mnie. Nie mowie ze to cos zlego. Kazdy orze jak moze :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL