Teraz jest 29 wrz 2024, 22:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Pograłem trochę w Bete i mogę stwierdzić że, jak dla mnie, jest to kicha. Pojazdy, np. czołg, poruszają się rzeczywiście jak zabawki na baterie. Co jeszcze mnie zniechęca to mała mapa, podejrzewam że wszystkie takie będą. Ja podziękuje i pozostane przy zabugowanym BF.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:46 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2006, 17:07
Posty: 82
Lokalizacja: Wawa
Lailonn napisał(a):
Jedno ale...wielu graczy ET nie wyobraza sobie innego klimatu niz WWII. Czyzby wiec gra dla dotychczasowych fanow Quaka? Jest ich az 3000 wiec zapowiada sie mega hicior :lol:

Tak samo myślałem gdy jakieś 2 lata temu po raz pierwszy usłyszałem o ET:QW. Stroggi? WTF nie będę w to grał, koledzy to samo, a teraz czekam do soboty na bete, w którą mam bardzo dużą ochotę zagrać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
pasqdnick napisał(a):
przsoi napisał(a):
mi sie podoba, na pewno kupie fulla

Raczej bedziesz musial :lol:
Wilda, jako klan, ma profesjonalne podejscie do grania. Nie ma kasy nie ma grania. Tak to wyglada jak dla mnie. Nie mowie ze to cos zlego. Kazdy orze jak moze :mrgreen:

tak, podjade pod empik moim porsche kupionym za setki wygranych cupow w ktorych bralem udzial i kupie... nie ma kasy nie ma grania? hmm żal tego komentować, więc lepiej niech dalej funkcjonują takie stereotypy czy raczej mity, jesli ułatwiają komuś klasyfikacje rzeczywistości.
btw skad pomysl ze moja wypowiedz była jakims stanowskiem Wildy? napisalem ze mi sie podoba i że ja kupię.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Dziadu napisał(a):
Lailonn napisał(a):
zapowiada sie mega hicior :lol:


Na pewno większy niż BF2142;]


Jeśli chodzi o ilosc sprzedanych egzemplarzy to nei wiem czy wiesz, ale BF2142 przez pierwsze miesiące nie schodził z listy 10 najlepiej sprzedających sie gier w USA, a w ostatnim miesiącu był na 10 miejscu, więc QW czeka trudne zadanie do prześcignięcia BF'a 8) Już nie mówię o BF2, bo taki wynik jest nieosiągalny :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
spiderko napisał(a):
Pograłem trochę w Bete i mogę stwierdzić że, jak dla mnie, jest to kicha. Pojazdy, np. czołg, poruszają się rzeczywiście jak zabawki na baterie. Co jeszcze mnie zniechęca to mała mapa, podejrzewam że wszystkie takie będą. Ja podziękuje i pozostane przy zabugowanym BF.


ale złoże się że keya nie oddasz :wink: Tak jak wszyscy inni którzy stękają że ta gra do bani i za dużo Quake :roll:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Hmm tak przegladam o tym ET:QW i sie zdziwiłem, wiedziałem że jej nie kupie (najbardziej cenie klimat a walki z ufo mi sie nie podobaja :wink: ) ale przegladałem, myślałem ze moze tak mnie zaskoczą iż jednak kupie a tu z tego co widze zwykły ET (w niego pograłem może 2 dni dłuzej nie wytrzymałem, to nie to o co mi chodzi). Cóż w vanilie i tak nie gram wiec wracam do PRa ;) po tym modzie chyba naprawde niewiele gier w tym gatunku mnie zadowoli :D Już w BF2v za duzo dla mnie arcade wiec jak popatrzyłem na ET:QW... zgroza :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Lailonn napisał(a):
Z tym, ze wypisalem ilu graczy ET i Quaka jest. Dla przypomnienia - łącznie okolo 5.000 graczy z czego 1000gra w Et TYLKO dlatego, ze to darmowa gra. Pozostajke wiec okolo 4000 graczy ŁĄCZNIE!!, ktorzy potencjalnie moga kupic taka hybryde. Jedno ale...wielu graczy ET nie wyobraza sobie innego klimatu niz WWII. Czyzby wiec gra dla dotychczasowych fanow Quaka? Jest ich az 3000 wiec zapowiada sie mega hicior :lol:


hmm czyli twierdzisz że każda kontynuacja tytułu jakiejkolwiek gry jest skierowana tylko do tych którzy grali w poprzednią część, nic tylko pogratulować toku myślenia . Założe się że na te gre czeka więcej graczy niż obecnie gra w bf2 i jego klona 2142.

Grałem dzisiaj u kumpla przez 30min i jedyne co mi się nie podoba to właśnie to skakanie i configi. Liczyłem na to że configów nie będzie tak jak w bf i pozostanie "pasek zmęczenia" ze starego ET. Cóż, to mogą jeszcze przecież poprawić. Co do zabawkowego czołgu - a skąd możecie wiedzieć jak będą wyglądały, jak będzie się prowadziło i w jaki napęd wyposażone będą czołgi i pojazdy końca XXI wieku :P a Nekomatatą to niby jak się jeździło, też "dziwnie"

Ogółem beta nie rozczarowała mnie, a raczej oczarowała/spełniła, wiem że będzie to tytuł przy którym spędze kolejne 2 lata a może i dłużej :wink:
I mam kompletnie w dupie co myślą o tej grze inni, cieszę się nawet że nie spotkam ich na serwerze, nie podoba - się wypad (i keye oddajcie)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
przsoi napisał(a):
napisalem ze mi sie podoba i że ja kupię.


a mi sie zdecydowanie nie podoba i z pewnoscia tego nie kupie 8) imho daleko temu do bf choc i bf juz mnie nie bawi za bardzo ;) poki co Colin r0xx ! :stupid: :mrgreen:

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
Cytuj:
w bf2 i jego klona 2142.


a et: qw to niby co? klon et.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Alfik napisał(a):
a et: qw to niby co? klon et.


Nie;] Grałeś? A poza tym zrobiony jest na INNYM SILNIKU! a nie tak jak w przypadku BF2 i BF2142;] Są całkiem nowe rzeczy których w et NIE MA np. zastosowanie pojazdów do walki. Więc proszę cie nie pisz więcej na tematy o których nie masz najmniejszego pojęcia!

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
wiesz, wg. mnie et i etqw to to samo (kangury). a gameplay bf2142 różni się od tego z bf2.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
Dziadu napisał(a):
[ą całkiem nowe rzeczy których w et NIE MA np.

w BF2142 tez jest Mech którego w BF2 nie było :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Alfik napisał(a):
wiesz, wg. mnie et i etqw to to samo (kangury). a gameplay bf2142 różni się od tego z bf2.


Boże to jak Ci się nie podoba gra to wypad z tematu. Po jakiego grzyba kurde piszecie, odpowiedzi w stylu: "QW jest do dupy", "nie kupie tej gry", "ale syf bo widziałem na screenach/youtube", "wg. mnie et i etqw to to samo (kangury)"? Ten temat jest dla ludzi którym się podoba gra i dla tych którzy na nią czekają! Owszem jak coś się komuś nie podoba, lub ma jakieś wątpliwości to niech wypowie, ale szerzej dlaczego. Sorry ale komu potrzebna opinia w stylu "mi się nie podoba, bo są kangury"? Czy wnosi ona coś do tematu? Zastanówcie się!!!!

EDIT:

RobaL4 napisał(a):
w BF2142 tez jest Mech którego w BF2 nie było


No i? Przeczytałeś dokładnie moją wypowiedź? CAŁKIEM NOWE RZECZY!!!! A pojazdy w BF były OD ZAWSZE!

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Dziadu napisał(a):
Alfik napisał(a):
wiesz, wg. mnie et i etqw to to samo (kangury). a gameplay bf2142 różni się od tego z bf2.


Boże to jak Ci się nie podoba gra to wypad z tematu. Po jakiego grzyba kurde piszecie, odpowiedzi w stylu: "QW jest do dupy", "nie kupie tej gry", "ale syf bo widziałem na screenach/youtube", "wg. mnie et i etqw to to samo (kangury)"? Ten temat jest dla ludzi którym się podoba gra i dla tych którzy na nią czekają! Owszem jak coś się komuś nie podoba, lub ma jakieś wątpliwości to niech wypowie, ale szerzej dlaczego. Sorry ale komu potrzebna opinia w stylu "mi się nie podoba, bo są kangury"? Czy wnosi ona coś do tematu? Zastanówcie się!!!!



A wiesz, że każdy ma swoje opinie i może je przedstawiać na tym forum ? :roll:

chcesz czytać 100 opini w stylu "ta gra jest sexy, boska, przezywam przy niej orgazm" ?? to zapraszam na forum poswiecone tej grze a nie serii Battlefielda :>

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 cze 2007, 14:44 przez Piospi, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Piospi napisał(a):
A wiesz, że każdy ma swoje opinie i może je przedstawiać na tym forum ? :roll:


Tylko, że opinia to nie jest zdanie typu "a et: qw to niby co? klon et." ...

EDIT:

Piospi napisał(a):
i za to wypad, to bym coś napisał, ale mam tak dobry humor, że nie zrobię tego, chcesz czytać 100 opini w stylu "ta jest sexy, boska, przezywam przy niej orgazm" to zapraszam na forum poswiecone tej grze a nie serii Battlefielda :>


Nie chciałbym po prostu szerokiej opinii która zawiera jakieś fakty popierające ją! A nie lakoniczny bełkot ;)

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL