Teraz jest 29 wrz 2024, 20:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
ludzie, ta dyskusja jest już powoli bez sensu - ci co widza clipy na youtube.com maja inne zdanie niż ci, którzy uczestniczyli, uczestniczą lub niedługo będą uczystniczyc w beta wersji.

w każda grę trzeba zagrać, bo z screenów i filmików dużo gier wygląda fajnie lub fatalnie :) a gra nieraz jest całkiem inna


osobiście jako gracz i fan serii battlefield powiem ze ET:QW sucks - bo nie ma nic wspólnego z BFem. dla graczy ET to coś nowego, tak jak dziadu powiedział, pojazdy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Dziadu napisał(a):
Alfik napisał(a):
wiesz, wg. mnie et i etqw to to samo (kangury). a gameplay bf2142 różni się od tego z bf2.


Boże to jak Ci się nie podoba gra to wypad z tematu. Po jakiego grzyba kurde piszecie, odpowiedzi w stylu: "QW jest do dupy", "nie kupie tej gry", "ale syf bo widziałem na screenach/youtube", "wg. mnie et i etqw to to samo (kangury)"? Ten temat jest dla ludzi którym się podoba gra i dla tych którzy na nią czekają! Owszem jak coś się komuś nie podoba, lub ma jakieś wątpliwości to niech wypowie, ale szerzej dlaczego. Sorry ale komu potrzebna opinia w stylu "mi się nie podoba, bo są kangury"? Czy wnosi ona coś do tematu? Zastanówcie się!!!!

EDIT:

RobaL4 napisał(a):
w BF2142 tez jest Mech którego w BF2 nie było


No i? Przeczytałeś dokładnie moją wypowiedź? CAŁKIEM NOWE RZECZY!!!! A pojazdy w BF były OD ZAWSZE!


polać mu Absolwentem albo Finlandią (ewentualnie Kubusiem jak niepijący)

oczywiście swoją opinię co do gry można wyrażać pod warunkiem że jest ona "na poziomie" i że osoba krytykująca miała okazję przetestować bete. Teksty w stylu: "ale ten qw to to dupy jest", "kangury" (jakby w bf ich nie było), "zabawkowe czołgi" (w bf graliście i już niby wiecie jak czołg się zachowuje),"klon et","obejrzałem film i do dupy gameplay" itd. są po prostu żałosne :roll:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Gra bardzo fajna (na scrennach). Zobaczymy co bedzie w full ver.

Cytuj:
oczywiście swoją opinię co do gry można wyrażać pod warunkiem że jest ona "na poziomie" i że osoba krytykująca miała okazję przetestować bete. Teksty w stylu: "ale ten qw to to dupy jest", "kangury" (jakby w bf ich nie było), "zabawkowe czołgi" (w bf graliście i już niby wiecie jak czołg się zachowuje),"klon et","obejrzałem film i do dupy gameplay" itd. są po prostu żałosne Rolling Eyes

Kod:
Wyrażamy swoje poglądy, do czego mamy prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
grałem w et kilka miesięcy. na początku mi się podobał (chyba mój pierwszy multiplayerowy fps). po jakimś czasie jednak dotarło do mnie, że to syf niemożebny. zdecydowanie preferuję gry w których się biega, a nie lata. wolę walki ogniowe a nie ludzi skaczących jak żaby. po pierwszym kontakcie z filmem z bety wiedziałem, że to po prostu et w nowej oprawie. ta gra została przeze mnie znienawidzona, tak samo et: qw jest u mnie skreślony. i nie obchodzą mnie pojazdy czy jakieś nowe bajery. jak ładnie to wujek podkreślił: za dużo quake, za mało wars.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
$towarzysz$ napisał(a):
oczywiście swoją opinię co do gry można wyrażać pod warunkiem że jest ona "na poziomie" i że osoba krytykująca miała okazję przetestować bete.


Czyli osoby krytykujace musza zagrac w bete, a osoby chwalace nie :?: Ty wyrazales swoje opinie (i czesci rowniez nie nazwalbym na poziomie choc "poziom" dla kazdego moze znaczyc co innego) jeszcze zanim grales w bete, wiec nie rozumiem za bardzo. To jest forum battlefielda, wiec wiadome, ze wiekszosc porownan bedzie z battlefieldem. Chcesz gloryfikacje ET:QW idz na forum ET:QW. Tutaj kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie, a w nazwie tematu nie ma nic, ze wypowiadac sie moga jedynie osoby, ktore ta gra nadal interesuje.

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 16:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:
Boże to jak Ci się nie podoba gra to wypad z tematu.


OMFG :lol: :lol: :lol: No to wypad wszyscy, bo wstęp do tematu mają tylko ci, którym sie podoba, a krytykanci nie mają prawa sie wypowiadac! :lol:

Cytuj:
oczywiście swoją opinię co do gry można wyrażać pod warunkiem że jest ona "na poziomie" i że osoba krytykująca miała okazję przetestować bete. Teksty w stylu: "ale ten qw to to dupy jest", "kangury" (jakby w bf ich nie było), "zabawkowe czołgi" (w bf graliście i już niby wiecie jak czołg się zachowuje),"klon et","obejrzałem film i do dupy gameplay" itd. są po prostu żałosne Rolling Eyes


hahahaha, no wybaczcie, ale tylko tak mozna to skomentowac... szczególnie ten tekst o czołgu, hahahahaha... bo oczywiście lufa czołgu porusza się z szybkością taką, jak karabin :) :) :) Nie wiem jak nazwac kogos, kto takie pierdoły pisze... może fanboj QW?

Mnie jakoś wystarczą same filmiki, tak, bo nie musze położyć ręce na wsadzie i myszce, by zobaczyc, ze qw ssie ze swoją za szybką i za skoczną rozgrywką i pojazdami, które sie beznadziejnie zachowują. Ściągne demo za miesiąc albo dwa, pogram godzinkę i wypad z dysku... a jeżeli ktoś liczy na jakieś zmiany do wydania demka to - :lol: conajwyżej poprawią bugi...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
MaZZeo napisał(a):
OMFG :lol: :lol: :lol: No to wypad wszyscy, bo wstęp do tematu mają tylko ci, którym sie podoba, a krytykanci nie mają prawa sie wypowiadac!


Wiesz normalni ludzie czytają wypowiedź do końca. Wyrwane zdanie z kontekstu nie odzwierciedla sensu wypowiedzi, więc albo jesteś tak głupi, że tego nie zauważyłeś lub zrobiłeś to celowo i z premedytacją.

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Normalny człowiek, który szanuje zdanie innych, nie pisze takich głupot... eot z mojej strony bo smietnik sie robi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
MaZZeo napisał(a):
Normalny człowiek, który szanuje zdanie innych, nie pisze takich głupot... eot z mojej strony bo smietnik sie robi.


ale jakie zdanie, w jakiej formie ?? Przyznaję jestem fanem ET:QW i nawet gdyby byłą totalnym niewypałem to i tak bym w nią grał bo nie mam w co.

Cała seria battlefield to gówno jakich mało a ten kto w nią gra jest idiotą - takie jest moje zdanie (przykładowe) a ty musisz je uszanować i akceptować.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 cze 2007, 19:20 przez $towarzysz$, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
dlaczego więc jesteś tu od dawna i masz 1368 postów?

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Alfik napisał(a):
dlaczego więc jesteś tu od dawna i masz 1368 postów?


wiesz to było przykładowe zdanie, choć przyznam że bf po prostu mi się znudził a ostatnia część to klonowana i odgrzewana porażka

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2006, 16:34
Posty: 436
Lokalizacja: Kraków
A mialby sie ktos pdozielic kluczem do bety ?? Ladnie prosze :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 03:16
Posty: 399
Lokalizacja: Wałbrzych
Jutro odświeżaj od 16 tą stronkę: http://www.fileplanet.com/promotions/quakewars/static/

W pierwszy dzień były keye o 19 a w drugi i trzeci (dzisiaj) o 18

I załapiesz sie na key, bo od jutra są dla każdego usera FP

_________________
Obrazek Xfire: 47toniak47


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 21:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
przeciez jutro tylu ludkow sie rzuci na fileplanet :) az serwery im padna :D

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2007, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 03:16
Posty: 399
Lokalizacja: Wałbrzych
Hehe ale zobacz na ten link, co wcześniej podałem

Nie mają już chętnych którzy płacą za konto FP, przez ostatnie 2 dni keye poszły w parę minut a dzisiaj od 18 czekają na właścicieli :P Będzie więcej dla zwykłych userów 8)

_________________
Obrazek Xfire: 47toniak47


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL