Teraz jest 29 wrz 2024, 16:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 15:11 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2007, 12:18
Posty: 48
Lokalizacja: Częstochowa
Vesp3r napisał(a):
Bzdurą jest to co piszesz!! Fizyka jest do dupy w tej grze i to narazie sami twórcy mówią więc nie pieprz że jest inny model......

Rozumiem ze taka gra jak Rezerwowe psy tey bza hitem? w koncu zrobili sequela....

Radze juz ci odlozyć tą gre bo narazie zachwycasz sie wieloma rzeczami ktore beda poprawiane (fizyka hitboxy, pojazdy)...


fizyka nie jest do dupy - technicznie jest bardzo dobra, dużo lepsza niż w BFie, powtórzę to jeszcze raz. A że coś będzie poprawiane? No cholera, po to jest właśnie beta, żeby zobaczyć, co trzeba poprawić - i tak nie jest tego zbyt wiele, a na pewno nie tak dużo jak niektórzy twierdzą. Oby tylko nie "poprawili" wszystkiego zgodnie z jękami AAowóc, BFowców, ArmAowców czy kogo tam jeszcze...

Vesp3r, patrzysz na drzewa, a nie widzisz lasu.

_________________
6[7]|**Keyser // All hail the Mighty 6th! Or die :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2006, 12:55
Posty: 102
Cytuj:
fizyka nie jest do dupy - technicznie jest bardzo dobra, dużo lepsza niż w BFie, powtórzę to jeszcze raz.


Sami twórcy mówią że jest do dupy i trzeba coś z tym będzie zrobić, ale ty wiesz lepiej :? .

Zastosuj się do własnch rad i zdejmij klapki z oczu, jak na chwile obecną ta gra niema szansy na pobicie BF-a, i jak czegoś porządnie nie przemyślą to podzieli los BF 2142 pokaże się i umrz. Ja niewidze żadnego powodu żeby wydawać pieniądze na przekolorowanego ET tak samo jak nie widziałem powodu żeby zakupić przemalowanego BF2 czyli 2142.

Cholera przecież te ludki biegają nawet tak jak w ET .... wyglądają jak na łyżwach :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 17:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Droppshotter napisał(a):
Ja niewidze żadnego powodu żeby wydawać pieniądze na przekolorowanego ET tak samo jak nie widziałem powodu żeby zakupić przemalowanego BF2 czyli 2142.


a ja widzę - w przeciwnieństwie do 2142. Jest jedna OGROMNA różnica pomiędzy tymi tytuami. ET:QW ma bardzo fajny silniczek i moduje się o niebo łatwiej. To właśnie może okazać się największą zaletą ET:QW.

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
mogliby ograniczyc sprint biegam biegam a koles sie nei meczy w ogole

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Kto chce pogiercować w ten hit to mogę oddać key nie mam czasu w to grać :D :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2003, 20:02
Posty: 674
Ja bym prosił ale pewnie spóźniłem się :twisted:

edit:
Darekw, wielkie dzieki.

edit2
No niestety przy tworzeniu konta wywala mi komunikat, że przekroczona została ilość kont na ten key

_________________
punx not red


Ostatnio edytowano 27 cze 2007, 12:11 przez skandal, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 23:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Jesteś nr1 key wysyłam do Ciebie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 23:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:
fizyka nie jest do dupy - technicznie jest bardzo dobra, dużo lepsza niż w BFie, powtórzę to jeszcze raz.


Dziwne że twórcy zadbali o takie duperele jak odpadanie kół itp. a nie zatroszczyli się o TAK WAŻNY model jazdy. Czołg zachowuje się jak zabawka na baterie, a gdy wjedzie w teren albo wybuchnie, to potrafi fikołka zrobić.

Dla mnie, to wygląda tak: twórcy postanowili 3 lata temu zrobić następce Et, ok fajnie, a kiedy wyszedł BF2 i zobaczyli, ze odniósł ogromny sukces, to pomyśleli "e, damy pojazdy do ETQW, bedzie konkurent dla BF'a.". No i bez pomyślunku dali te pojazdy nie dopracowując ich prawie w ogóle.

Beta BF2142 robiona przez pare miesięcy przez EA (czyli partaczy) działała lepiej i sprawiała lepsze wrażenie, niz beta QW robiona przez 2 lata przez jakże "wielkich" Splash Damage.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
czlowieku kto sie przejmuje pojazdami w tej grze???? (sa wyjatki takie buraki z battlefielda,ktore szczytuja na widok czolgow samolotow itp.. w grach a mozliwosc strzelania z pojazdow do piechoty na respawnach doprowadza ich do nie konczoncego seksualnego uniesienia) pojazdy maja byc tylko NIC NIE ZNACZACYM DODATKIEM W TEJ GRZE powiedzialbym,ze elementem wystroju mapy ^_^ nic poza tym

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, 00:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2006, 14:43
Posty: 148
Lokalizacja:
ma ktoś jeszcze keya? jakby co, to wysłać mi na pm.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, 00:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
pojazdy maja byc tylko NIC NIE ZNACZACYM DODATKIEM W TEJ GRZE powiedzialbym,ze elementem wystroju mapy ^_^ nic poza tym


OO ciekawe rzeczy mowisz. Od ilu lat zarzadzasz w tej firmie? ;D

Seraphim

Cytuj:
i Oblivion w pełni na niego zasługuje


Tak tylko skoro przyznales, ze to najwiekszy cios dla RPG to jakim cudem mogles dac tak wysokie noty? Nudne RPG nie ma prawa podskoczyc ponad 6/10 ale to juz OT :P

Cytuj:
ET hitem nie był? grało w niego więcej osób niż w BFa


Nie wiem ale game-monitor wykrywa niemalze tyle samo graczy ET co Bf1942. Nie wmowisz mi, ze graloby tyle samo osob w ET gdyby nie bylo darmowe ;] Juz nie wpsomne o tym, ze Et powstalo rok PO 1942 wiec powino miazdzyc go iloscia online. Quake jest tak popularny jak Roman Giertych. Wszyscy znaja ale malo kto sie przyznaje do sympatii...

Cytuj:
przypomnieć może jak się scena nabijała z tych, co w 1942 nie wiedzieli jak opuścić klapę w łódce desantowej. Sytuacja analogiczna.


Nie bo nikt tu nie zarzuca QW, ze nie ogarnia gameplaya a jedynie, ze sa spierniczone hitboxy i fizyka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, 03:56 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Lailonn napisał(a):
Quake jest tak popularny jak Roman Giertych. Wszyscy znaja ale malo kto sie przyznaje do sympatii...


No wiesz... ;)

QW (Quake World nie Quake Wars - wyjaśnienie poniżej będzie:P ) zrobił to czego się temu pajacowi Giertychowi nigdy zrobić nie uda :)

UPDATE (poczytałem sobie trochę)

Seraphim napisał(a):
ET hitem nie był? grało w niego więcej osób niż w BFa...



Co to jest hit? Liczba sprzedanych kopii czy przetarte nowe ścieżki?
Połączyć te dwie cechy i mamy tu tylko kilka tytułów:

- Bulder Dash (risk)
- Civilization (pomysł)
- Quake I (engine)
- Battlefield 1942 (multi)

Seraphim będąc fanem QW (choć pewnie mamy różne pojęcie co do tego skrótu) to moge Ci z ręką na sercu powiedzieć że ET nigdy nie osiągnie popularności BF, przypatrz się dobrze kolejnym częścią Quake a następnie ET, to nic nowego jak pchanie forsy w engine żeby bajerancko wyglądać, dlatego chyba do dziś prawdziwi smakosze grają w QW (Quake I z pełną możliościa configu serwera online). Zapytaj się każdego starego gracza Quake, to Ci to powie, każdna następna jego część była gorsza. ET również nie zachwyca, ani grafiką, ani pomysłem, i gra jest co najmniej w 2007 roku przeciętna. Porównujesz z BF? W 2002 roku 1942 miał jeden z najlepszych engine chyba pośród ówczesnych gier, o zaletach jakie już ze sobą sama rozgrywka przyniosła chyba jako gracz BF wiesz - to właśnie w 96 roku przyniósł ze sobą Quake I, a tego nie ma zapewne ET.

Z innej beczki poczytaj zachodnie fora sceny Quake.
Zabieg marketingowy by nazwać dodatek Quake Wars? Skrót QW? To nic innego jak nazwa tej części sceny która pod szyldem Quake World bawi się w Quake I z multi. Ot taka dygresja :)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, 08:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 19:27
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
maniu napisał(a):
(...)sa wyjatki takie buraki z battlefielda,ktore szczytuja na widok czolgow samolotow itp..(...)

Wyzwiska to argumenty osob, ktore nie maja argumentow... Dobrze, ze Ty chociaz prezentujesz "wysoki poziom"... cale szczescie, ze duzo osob z BF-a przejdzie na QW bo juz mam dosyc malolatow, dla ktorych konstruktywna rozmowa to dalekie pojecie i jedyne co potrafia to wyzywac innych od burakow nie majac przy tym zadnych argumentow.

maniu napisał(a):
pojazdy maja byc tylko NIC NIE ZNACZACYM DODATKIEM W TEJ GRZE powiedzialbym,ze elementem wystroju mapy ^_^ nic poza tym

Skad wiesz, robiles ta gre :?: To po co w ogole zawracali sobie glowe pojazdami :?:

_________________
"Zabił (L)egionista smoka... Smocza śmierć-rycerska rzecz"
Team SPQR | #spqr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
JUHA napisał(a):
Skad wiesz, robiles ta gre :?:


Bo dyrektor naczelny a zarazem czołowy projektant gry, czyli Paul Locki Wedgwood podkreślił iż pojazdy w QW będą jedynie dodatkiem i że nie zdziwiłby się jakby został utworzony tryb infantry w który grałaby większość osób ...

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:05 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
Uncle Blues napisał(a):
Droppshotter napisał(a):
Ja niewidze żadnego powodu żeby wydawać pieniądze na przekolorowanego ET tak samo jak nie widziałem powodu żeby zakupić przemalowanego BF2 czyli 2142.


a ja widzę - w przeciwnieństwie do 2142. Jest jedna OGROMNA różnica pomiędzy tymi tytuami. ET:QW ma bardzo fajny silniczek i moduje się o niebo łatwiej. To właśnie może okazać się największą zaletą ET:QW.



Oj wujek ,zebyś sie nie przejechał ....to jet bardzo mała mapa i jak widziałem testy na TotalQW to dobrze radzą sobie karty serii 8xxx, a reszta jest dyskusyjna .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL