Teraz jest 29 wrz 2024, 12:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Cytuj:
da ktos pograc w et qw? FAJNE TO?

dla jednych tak dal drugich nie :) pograsz to ocenisz :)
mi się podoba i to bardzo, choć mogli by poprawić troszkę kod sieciowy bo nie zlicza trafień ;(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 23:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
a właśnie w QW trafiają wszystkie pociski w przeciwnika, a nie tak jak w BF2, że 80% magazynka idzie w niebo :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 23:11 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Trafiają ale tylko przy niższym pingu. Niestety na wyższych nie da się dobrze grać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2006, 08:13
Posty: 94
ale mowicie ze nie ma ghost shotow jak w bf2? tzn lepiej "wchodza" trafienia?? i jak jest np na ping 20, 100% trafien?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 23:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Duży ping = kulki jak w maslo czyli przelecą :P
niski ping = kulki jak w drewno czyli zostaja;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
no to i tak muszą poprawić, bo jak grałem w et to strzelałem i na pingu 70 wchodziły dobrze, a w qw już tak średnio. ten niski ping to ile 20 ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2007, 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
tak ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
w et:qw trza sie przyzwyczajic z bf-a skacza lataja o boze to nie dla mnei poki co :P

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 00:37 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2007, 12:18
Posty: 48
Lokalizacja: Częstochowa
Exil napisał(a):
no to i tak muszą poprawić, bo jak grałem w et to strzelałem i na pingu 70 wchodziły dobrze, a w qw już tak średnio. ten niski ping to ile 20 ?


to jeszcze zależy od serwerów - niektóre przy w miarę niskich pingach (circa 40) też mają problemy z jakimś mini-lagiem (te Recośtam), a niektóre działają jak złoto (te I3D). Poza tym zawsze jest grenade launcher dla enga, przecudnej urody broń, o wiele lepsza niż engowe granaty z pierwszego ET (tyle że w wersji stroggowej denerwująca, bo przeładowanie trwa strasznie długo). Poza tym ETQW ma chyba trochę większy rozrzut (ale mniejszy recoil) niż BF2 co widać przy dłuższych seriach. Celność przy strzałach pojedynczych i krótkich seriach 2-3 jest jednak bardzo duża - jak w ET (gdzie seria 2-3 wystarczyła żeby położyć gościa i żeby zaczęły się na serwerze krzyki, że masz aimbota:P), więc nie można dusić przycisku tylko miarowo go "psztykać", przynajmniej na dystans, bo w bliskim duelu to tylko naprzemienny strafe i oby ten drugi nie potrafił utrzymać celownika na głowie przez dwie sekundy:D no, ale przynajmniej nie ma delfinków i prone jumpów :)

Elex---> wnioskuję, że jak ci za bardzo skaczą i latają w ETQW, to nie grałeś w Tribes :D hehe, rabbit z jetpackami i jak nie umiałeś się ślizgać, to mogłeś sobie cała rozgrywkę z daleka pooglądać najwyżej :D

dobra, powiedzmy, że dyskusję o wyższości BF nad ETQW i vice versa sobie darujemy :) mnie tez się już znudziła - można czas na odpisywanie przeznaczyć na granie, co ma zbawienno kojący wpływ na nerwy

Wyspa---> sorry na ostre słowa :) niech będzie pokój między nami, zwłaszcza że i tak musisz być lekko pomylony, że się dałeś wciągnąć w Wujkowe wizje stworzenia polskiej frakcji w PR :D a ja szanuję ludzi pomylonych :D

EDIT: tylko jedną rzecz ma ETQW wyraźnie gorszą niż BF (2142) - buddylist bez opcji dołączania do serwera na którym gra kumpel. Kiepska funkcjonalność, zwłaszcza w porównaniu z World in Conflict, gdzie rozwiązano to wprost idealnie (można dołączyć do znajomego na innym serwerze wprost z własnej gry, nawet nie wracając do menu). No i wkurza mnie ten biały błysk jak zaczyna się nowa mapa w kampanii :) I jeszcze trochę martwi to, że obcięli XP jakie można zdobyć na rundę i poziomy w poszczególnych klasach podbili - teraz można ledwo rozwinąć tylko jedną na maxa na kampanii 3-mapy (a żeby light weapons i/lub battlesense ktoś zrobił do końca, to jeszcze nie widziałem) - a w ET to się robiło wszystkie pięć i generała na sixmapie :( skończyły się dobre czasy, eh :>

_________________
6[7]|**Keyser // All hail the Mighty 6th! Or die :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 09:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
ET QW nie ma RECOILA DLA BRONI STROGÓW!!! bo to co jest to sie nei da rozrzutem nazwać!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 09:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2006, 11:49
Posty: 218
Lokalizacja: Chrzanów
Seraphim napisał(a):
tylko jedną rzecz ma ETQW wyraźnie gorszą niż BF (2142) - buddylist bez opcji dołączania do serwera na którym gra kumpel.


yy... to chyba masz inna wersje ET:QW bo ja moge dolaczac :D

_________________
[PRGK-42] - "Succeed Or Die Trying"
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
ja na tych trzech rundach zdobylem lekko ponad 500 xp :) wiec grajac tak jak w et 6-pak nazbieraloby sie i odblokowalo troszke bajerow

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 14:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
I ciesze sie ze na tym sprawe skonczymy :wink: z mojej strony wszystko ok a o ET tez klocil sie nie bede bo imo BF a ET to calkiem inna bajka :D przyjemnego grania...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
teraz podajcie sobie znak pokoju amen :) ja osobiscie udzielam wam rozgrzeszenia

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2007, 17:36 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2007, 12:18
Posty: 48
Lokalizacja: Częstochowa
maniu napisał(a):
ja na tych trzech rundach zdobylem lekko ponad 500 xp :) wiec grajac tak jak w et 6-pak nazbieraloby sie i odblokowalo troszke bajerow


ja aż taki wymiatacz nie jestem w ETQW :) u mnie średnia to 300 xp na trzy rundki - i to tylko gdy Stroggi wygrywają, bo jak wygrywa GDF to jest krótka piłka i nie ma czasu nabić punkcików :) ale to nie zmienia faktu, że w starym ET 1000 XP wystarczyło, żeby wszystko odblokować, a tutaj 500 to ledwie jedna klasa do końca rozwinięta i dwie jakoś zaczęte na 1 lvl (i to bez light weapons i battlesense - nie widziałem jeszcze na serwerach nikogo, kto by z akimbo pistolami biegał, choć dziś popróbuję, bo zauważyłem, że grenade launcher bardzo szybko podbija właśnie light weapons).

_________________
6[7]|**Keyser // All hail the Mighty 6th! Or die :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1084 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL