Teraz jest 16 kwi 2024, 13:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2007, 22:47 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2005, 00:44
Posty: 79
Prawda. Żołnierz nie walczy tam, gdzie mu wygodnie. Jednak ja żołnierzem nie jestem i w dodatku nie walczę tylko gram. I wybieram sobie do gry lokalizacje, które sprawiają mi przyjemność. Tym właśnie różni się gra od życia.

Mapki mają być trzy. A twórcy "polskiej frakcji" dumnie obnoszą się ze swoją niechęcią do map zurbanizowanych. Oby ich poglądy nie obróciły się przeciwko nim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 00:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Polacy mają to do siebie że choćby nie wiadomo jak było dobrze to i tak będą narzekać :roll: Nie pomyślałeś że niektórym (nie tylko twórcom) ta mapa może się spodobać. Mapek będzie kilka i na pewno będą mapki w terenie zurbanizowanym (gdzieś w tym temacie byłą o takiej mowa chyba). Po za tym PR ro nie napierdzielana a la bf, tylko modyfikacja zbliżona do symulatora pola walki (zbliżona bo jedynymi symulatorami pola walki są jak na razie tylko OFP i ArmA :P )

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 01:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Twórcy polskiej frakcji w PR chcą odzwierciedlić zmagania polskich żołnierzy w Afganistanie i chcą to zrobić z jak największą dokładnością (przynajmniej takie były założenia...). Jakiekolwiek potyczki naszych żołnierzy w Afganistanie mają miejsce poza dużymi miastami. Najczęściej dochodzi do nich w okolicy małych wiosek lub na otwartym terenie, stąd też takie mapy...

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 18:35 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2005, 00:44
Posty: 79
Wierne odzwierciedlenie zmagań polskich żołnierzy polegać powinno na siedzeniu w koszarach i wyjazdach na dość bezpieczne misje po okolicy. Więc ostrożnie z tą wiernością.

Ale ok, nie upieram się. Niech będzie bieganie po górach. Zawsze mogę grać na innych mapach. Oby tylko nie okazało się, że na polskich mapach grają tylko ich twórcy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Martin5_PL napisał(a):
Wierne odzwierciedlenie zmagań polskich żołnierzy polegać powinno na siedzeniu w koszarach i wyjazdach na dość bezpieczne misje po okolicy. Więc ostrożnie z tą wiernością.


bezpieczne hmmm to twierdzisz że nasz świętej pamięci podporucznik się postrzelił ??

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Ludzie mapy będą 3 to jest jedna z opcji, a co do odzwierciedlenia rzeczywistości owszem ale weźcie pod uwagę iż akcja zarówno BF2 jak i PR dzieją się w niedalekiej przyszłości wiec pewnie spotkacie polskie czołgi czy samoloty które nie są obecne obecnie w żadnym konflikcie zbrojnym ale według naszego scenariusza alternatywnej przyszłości mogą być ;).
A tez na pewno nie zrobimy 3 podobnych map...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 21:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Dzięki za info. Z braku świeżych informacji na forum o postępach w tworzeniu Polish Project powstały domysły. Cieszę się że nareszcie ktoś nas oświecił :mrgreen:
Czy planujecie (Wy, czyli Polish Project Team) umieścić na forum jakieś foty z postępów?
Tak aby wszyscy na ich widok reagowali tak -> :D 8)
Czy może będziecie trzymać wszystko w tajemnicy?
Po to by po ukończeniu wszyscy reagowali ze szczęścia tak -> :shock: :omg: Brawo, BRAWO!!!
(chciałem wstawić upadek szczęki poniżej poziomu gleby ale takiego emota nie ma)

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 22:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Cóż myślę ze wszystko po trochu... niektóre rzeczy pokażemy inne nie... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 01:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
bedzie mapka miejska, byla o tym mowa, wrzucilem propozycje 8) mapki miejskiej, ludziom sie ogolnie spodobalo, Miłosz wg wielu potwierdzil ze zrobi cos takiego wiec nie wiem czemu niektorzy tak sie srają o te mapki :) poza tym jezeli teraz pamietam to Blues mial pomysl na mapke w gorach z polozoną wioską i to wlasnie moze byc jedna z tych mapek (tez byla o tym mowa na początku). jezeli nic sie nie zmienilo w ekipie to bedzie jedna mapka miejska, jedna w gorach z nawet sporą iloscią zabudowan(te obie byly omawiane w propozycjach (chyba ze cos zmienili), i cos jeszcze sie pewnie wymyslą chlopaki i bedzie git :D no wiec raczej beda domczaste mapki :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 07:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
A na koniec optymistyczny akcent.
A ja se gó*** pogram bo mi sie mapy ok 8 minut laduja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 wrz 2006, 13:08
Posty: 503
Lokalizacja: Lublin
gruber,a dajesz restart przed graniem w bf? i zamykasz czesc zbednych procesow? :?: no i to nie koniec

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 13:30 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Grubber{PL} heh to weź skołuj 100 zł i dokup wreszcie te 512 MB ramu... :roll: ...

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL