Teraz jest 28 mar 2024, 13:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2008, 22:56 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
to może jeszcze, odnośnie tematu, 5) wybaczaj tk :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2008, 22:56 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Sporo osób się pytało jeszcze o to:

Żeby zobaczyć jaka będzie następna mapa na serwerze trzeba wpisać w konsoli maplist.list


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2008, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007, 17:35
Posty: 51
Lokalizacja: Warszawa
Zawsze zaraportuj swojemu sl'owi o wrogim squadzie, a nie strzelaj ot tak w tamtym kierunku - może lepiej zostać cicho :wink:

_________________
Obrazek
PR -> DeathdealerPL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2008, 02:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2008, 13:28
Posty: 5
Lokalizacja: Starogard Gdański
Siema, pytanie z innej beczki dlaczego nie mam krwi w PR? ;s


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2008, 03:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
St4nik napisał(a):
Siema, pytanie z innej beczki dlaczego nie mam krwi w PR? ;s


.... ale że w jakim sensie?

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2008, 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2008, 13:28
Posty: 5
Lokalizacja: Starogard Gdański
w sensie wale heada typowi z 4 m a łeb mu sie tylko kurzy ;s lubie jak jest czasem rzeznia ;] musze cos gdzies pozmieniac? pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2008, 11:57 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Z tego co pamiętam krew po trafieniu została usunięta w wersji .75 z kilku powodów: z powodu lagów często krew była widoczna nawet kiedy się nie trafiło, była zbyt widoczna i od razu się wiedziało czy przeciwnik oberwał, w rzeczywistości nawet jak żołnierz w pełnym oporządzeniu oberwie to strug krwi za bardzo nie widać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2009, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2007, 11:34
Posty: 36
Nic... "jak nie być noobem"... na własnym przykładzie:
Kozelsk, jako Rusek wybieram się ze squadem "drogą morską" bo znaleźliśmy "fajerbejsa".... wszystko fajnie, dopóki nas nie zauważyli, ja [CEngi] panika "TRZA WYSADZIĆ "FAJERBEJS" !"
więc podbiegłem, podłożyłem....
Pierwszy błąd: Panika
Drugi: nie powiedziałem żeby się odsunąć...
Trzeci: wysadziłem bez ostrzeżenia... (SL zginął w wybuchu razem ze mną....)
Wniosek: Trza być opanowanym =P

ps. PR działa już baaaardzo dobrze w porównaniu do np. dnia wczorajszego.... narazie dzięki za pomoc =P (wystarczyło przy IP poszperać =P)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2009, 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
ja tam słabe nerwy to w America`s Army miałem, co przełożyło się na ogólną liczbę moich tk :P W PR raczej tak nerwowo nie jest, no może podczas dramatycznej obrony (najczęściej o Gas Station na EJOD ;) ). Trzeba jedynie pamiętać o komunikacji z resztą drużyny tak żeby każdy wiedział co się dzieje i co ty robisz no i trzymać głowę nisko :wink: (mnie nie zawsze to wychodzi bo nie cierpię stać w miejscu hehe).

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2009, 00:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
jozi02 napisał(a):
Z tego co pamiętam krew po trafieniu została usunięta w wersji .75 z kilku powodów: z powodu lagów często krew była widoczna nawet kiedy się nie trafiło, była zbyt widoczna i od razu się wiedziało czy przeciwnik oberwał, w rzeczywistości nawet jak żołnierz w pełnym oporządzeniu oberwie to strug krwi za bardzo nie widać.



widziałem filmik z walk w gazie (propagandowy hamasu) jak trafiali Izraelczyków widać dokładnie taki obłoczek dymy jak jest w pr i amerykańskich filmach wojennych :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2009, 09:09 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2007, 11:34
Posty: 36
Że tak zacytuję z Jarhead'a (jako tak naprawdę "anty fan" militariów USA po 2WŚ) "Chcę zobaczyć różową mgiełkę..." =P a co do Marksmana jak nie byćnoobem - Marksman to NIE snajper.... po prostu - jako MarksM trzymać się z drużyną. (raz się odłączyłem to wpadłem na 3 gości... jednego może zabiłem i jednego może trafiłem... ale nie zabiłem...)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2009, 11:59 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
próbowałem coś porobić sniperem ostatnio, ale fatalnie mi idzie, Nie ma mozliwosci trafienia w biegnacego goscia w ogole. oczywiscie wstrzymuje oddech i czekam jakies 1-3sek [nie widzialem jeszcze NIGDY goscia co by przez 4sekundy stał w miejscu]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2009, 00:56 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2008, 18:52
Posty: 145
Sztuka strzelania ze snajpy do biegnących celów polega na przewidzeniu gdzie będzie gość kiedy już wycelujesz i kula zdąży dolecieć. Nie raz trafiałem gości w ruchu, ale nie dokonasz tego jeżeli będziesz śledził cel musisz go wyprzedzić.

_________________
Amore Patriae Nostra Lex


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2009, 00:58 
Offline

Dołączył(a): 3 kwi 2008, 16:44
Posty: 77
Gapis napisał(a):
próbowałem coś porobić sniperem ostatnio, ale fatalnie mi idzie, Nie ma mozliwosci trafienia w biegnacego goscia w ogole. oczywiscie wstrzymuje oddech i czekam jakies 1-3sek [nie widzialem jeszcze NIGDY goscia co by przez 4sekundy stał w miejscu]

Bo snajperem to trzeba się naumieć strzelać kolego. A co do poruszającego się celu to mylisz się. Da się trafić jak się nauczysz, jest trudno ale się da.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2009, 09:23 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2008, 21:47
Posty: 446
Lokalizacja: Poznań
nie gram w PRa od wczoraj, tam wszystkiego trzeba się nauczyć :)
w sumie fakt, to pewno przyzwyczajenie z RTSów gdzie wodzi się celownikiem po głowach biegnących gości

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL