Teraz jest 28 mar 2024, 16:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:12 
Offline

Dołączył(a): 5 kwi 2006, 20:48
Posty: 2
Lokalizacja: z komputera
Z punktu widzenia osoby trzeciej.

Szanowny kolega świetnie przedstawił powyższe sytuacje bazując na swoim doświadczeniu i nie tylko bo i na doświadczeniu moim. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze nie raz dostałem baty z defi wbiegając jak gdyby nic na hotel nie spodziewając się go za murkiem.

Podczas ciągłego analizowania swojej rozgrywki można naprawdę zauważyć dyzo jakże tragicznych a zarazem banalnych błędów które popełniamy przez co zawsze stajemy się świetna ofiarą. Po godzinach spędzonych na graniu w bf`a nie trudno zobaczyć ze większość gra jak "większość" - lecisz przed siebie prosto na pole bitwy, bezmyślnie licząc na samego skilla, zgrozo, a taki tu wyżej wymieniony szanowny kolega pomyślał o tym by z nienacka wyskoczyć z defibrylatorem powodując u przeciwnika ostry atak paniki co z reguły kończy się celowaniem we wszystko oprócz niego :D.

By stać się odrobinę lepszym wystarczy zacząć myśleć podczas gry by nie serwować przeciwnikowi mięsa na talerzu, ruszyć mózgownica i czterema literami, a najlepiej ćwiczyć teamplay, nie ma nic lepszego jak gra ze znajomym w teamie nawzajem się coverując i podnosząc, wtedy nawet 7 przeciwników nie daje rady :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2007, 08:38
Posty: 422
Lokalizacja: >Gdańsk<
Akurat mi poradnik mi sie nie przyda, ale gratulacje bo naprawde fajnie sie go czyta i duzo osob zacznie ogarniac...

_________________
http://www.esl.eu/de/bf2/player/4440026/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2008, 19:57
Posty: 45
Bardzo ciekawy tekst. Wciągnął mnie.

W większości przypadków to nie dotyczy ale np w moim bardzo- ping. Zwykle mam wielki, przez co bardziej dostaje po dupie. Nie kiedy kiedy jest pusto w mojej sieci, ping nie przekracza 100 to się gra znakomicie.

Postaram się korzystać z rad, tutaj przedstawionych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Przeczytalem tylko kilka akapitow , ale moge powiedziec ,ze to o czym piszesz jest znacznie wazniejsze od configow - pewne nawyki pod czas gry a przede wszystkim MYSLENIE !!!

Rozumiem ,ze ktos moze miec problemy z celnym strzelaniem sam przez pierwsze dwa miesiace nie umialem kompletnie strzelac, ale ludzie jak gracie myslcie i obserwujcie co sie dzieje !

Obserwujcie minimape, spotujcie, jak kolega za waszymi plecami ginie to sie obroccie a nie lecie przed siebie jak "glupie krowy" bo zaraz tez padniecie !

Niewiem czy Kayohi o tym pisal ale dodam jeszcze:

Ustawienia graficzne (z wyjatkiem "zasieg widzenia") ustawcie na low bedziecie wiecej widziec.
Grajcie w niskich rozdzielczosciach - glowy beda wieksze - latwiej walic heady, ja gram w najnizszej.
Czestotliwosc myszki niska (dpi 450 - 600) bedzie wieksza precyzja.



A co do CQ

Jak nie umiecie latac samolotem, heli a kto w teamie umie to do kija pana zostawcie ten sprzet tym co zrobia z niego uzytek!


Ostatnio edytowano 26 gru 2008, 21:39 przez Jan_Twardowski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2007, 08:38
Posty: 422
Lokalizacja: >Gdańsk<
I taka rada odemnie ;p
Jak gracie uzywajcie uszy bo np bardzo czesto slychac wroga jak strzela po drugiej stronie albo jakis okrzyk :)

_________________
http://www.esl.eu/de/bf2/player/4440026/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2006, 21:44
Posty: 45
Lokalizacja: Kiszkowo City
Dzięki za słowa uznania - zapomniałem dodać tylko, że mój punkt widzenia jest silnie uzależniony od gry podczas meczów.

Buldog08- przy pingu powyżej 100 gra sie strasznie, wiec sie nie dziwie. na Twoim miejscu koniecznie rozejrzałbym sie za innym providerem

_________________
There is nothing impossible ...
http://kayohi.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 22:53 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
no tak bardzo ladnie wszystko opisales za co z gory dziękujemy , ale zapomniales o jednym ;] jak ktos nie ma rega przez neta sprzet etc to nawet dobra kamperka mu nie pomoze ;] no chyba ze bedzie uzywal M203 ;]

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 23:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2007, 18:19
Posty: 286
Lokalizacja: Łomża
Jan_Twardowski napisał(a):
A co do CQ

Jak nie umiecie latac samolotem, heli a kto w teamie umie to do kija pana zostawcie ten sprzet tym co zrobia z niego uzytek!

Święte słowa.


EDDIE:"jak ktos nie ma rega przez neta"

Co za rega? Piszcie jak dla blondynki, ja wiem tylko którędy lecieć na budke :lol:

Gram juz ponad 2 lata w BF2 a dopiero niedawno dowiedziałem sie że chowanie głowy w mur chroni przed granatami - taka ciekawostka.

_________________
http://www.nsz.za.pl/news.php Coś o NSZ Zasady serwera NSZ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2007, 08:38
Posty: 422
Lokalizacja: >Gdańsk<
EDDIE:"jak ktos nie ma rega przez neta"

Co za rega? Piszcie jak dla blondynki, ja wiem tylko którędy lecieć na budke :lol:


No wiesz to ze zalicza Ci trafienie a nie dymek :)

_________________
http://www.esl.eu/de/bf2/player/4440026/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2008, 23:24 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
Git poradnik :) Dobra robota.
Szkoda, że ja to wszystko wiem... ;

P.S. Ktoś teraz powinien opublikować wszystko o cfg :D

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2008, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Taki temat już był - sam go napisałem :P A po ponad dwóch miesiącach paprania się z różnymi ustawieniami z czystym sumieniem powiadam - default z dobrym łączem jest najlepszy.

Kayo - napisałeś poradnik i teraz nikt nie będzie biegał środkiem drogi na NSZ :(

Co do sensa... Jak grasz z nadgarstkiem na podkładce, to akceleracja off i high-sens - nie ma innych opcji. Ale do tego trzeba dochodzić małymi krokami. W bliskim starciu (ekhm... w normalnych grach) nie masz szans na low-sens. Jeśli natomiast masz nadgarstek w powietrzu i ruszasz łokciem, to lepiej jest grać na mid/low-sens.

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2008, 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2006, 21:44
Posty: 45
Lokalizacja: Kiszkowo City
@jason szczerze? :D jak ludzie na ffa beda mieli wiekszego skilla gra bedzie o wiele ciekawsza :> stad moja inicjatywa


co do configow: sam gram na default, kiedys probowalem cos zmieniac ale efekty zadne, jesli ktos dobrze ogarnia ta dziedzine sam z checia wyslucham, bo sie nie orientuje.

_________________
There is nothing impossible ...
http://kayohi.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2008, 00:50 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2008, 19:57
Posty: 45
Kayohi napisał(a):
Buldog08- przy pingu powyżej 100 gra sie strasznie, wiec sie nie dziwie. na Twoim miejscu koniecznie rozejrzałbym sie za innym providerem


Marzenia ściętej głowy (czy jakoś tak)

Innego providera nie mam. Ale powiedzieli mi że muszę tylko wymienić nadajnik na 5GHz, co co nie co kosztuje.

Cytuj:
A co do CQ

Jak nie umiecie latac samolotem, heli a kto w teamie umie to do kija pana zostawcie ten sprzet tym co zrobia z niego uzytek!


Jest to denerwujące, ale bardziej denerwujące jest to jak nie chcą wyskakiwać z helikoptera. Nie wiem, czy oni myślą że ktoś inny komuś innemu to każe czy jaki h**, ale tego nie znoszę,.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2008, 01:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Kayohi jak chcesz miesce w MISSie zawsze sie znajdzie ;) A to wygra sie jakis open cup czy inne badziewie ;)

Poradnik sensowny na ppewno dla ludzi grajacych od niedawna. Jezeli ktos był by zainteresowany to moge nakrecic poradnik video na jakims polskim serverze z całej rundy :)
Dodał bym jeszcze:
-nie czołgać sie lepiej wstać przebiec się i połozyc a wyczołgiwanie sie zza rogu to juz szczyt ;) - oczywiscie sa wyjątkie ale prawie ich nie ma xD
-nie zganiać wszystkiego na CFG hitfixery aimboty i wallhacki tylko trenować (już lepsza wymówka gdy cię pojadą jak psa jest kiepski reg ;) )
-nie podnosić na siłę, czasami nie opłaca się ginąć dla tych +2 pkt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2008, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lip 2006, 21:44
Posty: 45
Lokalizacja: Kiszkowo City
Fakt, wiekszosc z tego co napisalem tyczy sie poczatkujacych graczy, co nie zmienia faktu, ze NO OFFENCE grajac na polskich serwerach bardzo czesto widac, ze niektore z tych wymienionych punktow dadza trop w celu poszukiwania ulepszenia swojego skilla :>

_________________
There is nothing impossible ...
http://kayohi.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL