Teraz jest 28 mar 2024, 14:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 wrz 2007, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 21 kwi 2007, 11:52
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Witajcie ponownie

Przypomne, że jestem adminem ESL PL (BF2/2142).

Co myślicie o zorganizowaniu jakiegoś pucharu?
Chciałbym wiedzieć jaki jest obecny rozmiar aktywnych graczy i klanów na scenie BFa. Turniej może być zorganizowany jak conajmniej 16 graczy lub 8 klanów zechce w nim uczestniczyć. Turniej może mieć dowolną formę (1vs1, 2vs2, 5vs5) zarówno np. tylko na noże jak i w walce tylko na samoloty. Czekam na propozycje, mam nadzieję że ostatnie turnieje na ESL nie były ostatecznym pożegnaniem tej gry ;) Oprócz propozycji, oczekuję od was zapowiedzi chęci uczestnictwa w turniejach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2007, 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Przydal by sie jakiś turniej infantry wedlug mnie, to zawsze najlepiej wychodzilo. Jakis turniej 5v5 lub 4v4 (chodź wole 5v5:P)
Oczywiscie mowie tu o BF2142

Najlepiej taki z DE bez zadnych grup :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2007, 20:02 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
zwierzu to ten admin który chamsko dał na minusowe pkt [ sigmie ] ? :| ?
GS - GunShip 1 vs 1 lub 2 vs 2
Noze 1 vs 1 4 vs 4 5 vs 5
duzo chyba sie nie uda bo , baker z delty już takie cos prubowal już robić i im nie wyszło...

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 21 kwi 2007, 11:52
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Wyjaśnienie odnośnie postu Blizzarda:
Żadnemu z zespołów żaden admin nie dał PP, nawet przy braku screenów. Jedynym wyjątkiem, zaznacze iż wcześniej o tym pisałem w jednym z newsów, jest sytuacja, w ktorej dwa zespoły wejdą w jakikolwiek konflikt. Przeciwnik (nie pamiętam kto) złożył protest w którym wyjaśnił zaistniałą sytuacje. Team Sigmie należały się PP. Dodatkowo dodam, że z uwagi na to, iż nie lubie dawać PP, Team Sigma otrzymała najmniejszą ilość PP za daną sytuację. Dokładnie nie mogę wszystkiego opisać, ponieważ nie mam dostępu do protestów, które są już zamknięte. Jednak mimo wszystko, dane PP można także zdejmować. Gdyby Team Sigma wysłał chociażby etykietę wsparcia do któryś z administratorów, ponownie by rozpatrzył sprawę a w razie wątpliwości wyslal etykietę "wyżej". Drugim sposobem na ponowne rozpatrzenie sprawy było napisanie wiadomości do mnie, abym się jeszcze raz zastanowił (mimo że obydwie strony pisały w proteście, także po wyznaczeniu ilości PP nigdy nie zamykam protestu, aby w razie wątpliwości, któraś ze stron mogła się bronić)

Uważam że udzieliłem wystarczającego wyjaśnienia. Jeżeli ktoś ma nadal wątpliwości, postaram się znaleść news w którym była mowa o zasadach PP w naszej lidze a także opublikuje co mogę z treści protestu (o ile otrzymam zgodę od Head Admina ESL PL oraz dwóch stron)

Jeszcze w ramach wyjaśnienia PP to Penalty Points czyli punkty karne.


Co do propozycji moich poprzedników: czy byliby chętni na proponowane turnieje?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Ja bym coś na noże zrobił, ile można w inf ciąć ?

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2007, 20:19 
Offline

Dołączył(a): 21 kwi 2007, 11:52
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
"ile można w inf ciąć ?" nie rozumiem pytania :}
Topic nie cieszy się zbyt wielką popularnością - zobaczymy jak to będzie wyglądało


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Ja mysle, ze INF 5vs5 yłby najpopularniejszy, chociaż na noże też może ładnie wyjść...

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2007, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2006, 09:56
Posty: 9
Witam,
Jestem głównym adminem ESL w sprawei BF2142 POL. Aktualnie jest taki problem, że mamy 7 zarejestrowanych drużyn które grają jeszcze w bf2142. Jak zwierzu opisywał chcielibyśmy stworzyć jeszcze pare cup'ów. Pytanie tylko do was co byście chcieli.

Na noże:
można zrobić powiedzcie ilu na ilu??;> 1v1? 2v2? czy tak jak już było raz robione 5v5?

Infantry:
wersja 2v2 była (wg mnie dobra, choć strasznie dłuuga).Weselej byłoby w więcej osób ale wg mnie max 4v4.

Może coś innego typu heli vs heli ??;> Wpowiedzcie się ;]

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2008, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 2 gru 2007, 17:47
Posty: 8
Lokalizacja: Dolnośląskie
Ja osobiscie wole noże 1v1 albo 2v2 bo jak dobrze gosciu powiedzial "ileż można w to infantry" :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2008, 02:16 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
sinderPL napisał(a):
Ja osobiscie wole noże 1v1 albo 2v2 bo jak dobrze gosciu powiedzial "ileż można w to infantry" :D

I takim o to sposobem odkopałeś stary temat. Brawo archeologu. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2008, 02:52 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2007, 11:57
Posty: 179
Lokalizacja: XIII.PL Wes=*
Witam, jestem liderem klanu Trzynastu. Znam, myśle że wszystkie, jeszcze obecne klany i ich liderów. Niestety połowa z nihc tutaj nie zagląda. Myślę jednak że krótka rozmowa z nimi wystarczy do zachęcenia do cupa.
Pare tygodni temu ruszył polski cup ("Last Winter Offensive") organizowany przez >XIII< i PL4FC, do którego zgłosiło się 11 zespołów. Sądzę zadem, że podobny cup organizowany przez Was ma duże szanse na powodzenie.
Decydującym pytaniem może być jednak: Czy jeden klan może wystawić pare squadów?
Co do formatu to noże czy inne specyficzne formaty mają małe szanse na powodzenie, gdyż interesuje się nimi co druga osoba, a więc wychodzi odpowiednio 50% polskich klanów, czyli 4-5.
Świetne natomiast było by infantry 5 vs 5 (ewentualnie 3 vs 3 ale "piątka" definitywnie lepsza). Rozważcie też dopuszczenie mapy Verdun.

Pozdrawiam

P.S Do zwierza

Wybacz że piszę tutaj, ale nie miałem ostatnio wolnej chwili żeby się z Tobą kontaktować przez gg lub maila a pewnie i tak jesteś zajęty. Czy istnieje możliwość transmisji w HSTV finałowego meczu LWO organizowanego przez >XIII< i PL4FC?

_________________
http://www.trzynastu.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 11:20 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2009, 11:03
Posty: 1
Słuchajcie jestem w klanie GSL i mam nadzieje że coś zorganizujecie, np. war knife 10vs10 lub na gunshipy 2vs2 albo na infa 5vs5. Oczekuję że można jakiś cup zrobić np. Sniper 10 vs 10.
:D :D :D :D :D :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
kordekto napisał(a):
Słuchajcie jestem w klanie GSL i mam nadzieje że coś zorganizujecie, np. war knife 10vs10 lub na gunshipy 2vs2 albo na infa 5vs5. Oczekuję że można jakiś cup zrobić np. Sniper 10 vs 10.
:D :D :D :D :D :wink:


Brawa za odkopanie tematu z przed roku :roll:
Z tego co sie orientuje w ESL PL nie ma juz adminow, a polskich klanow jest tyle, ze mozna policzyc na palcach jednej reki.

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 13:40 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Jak widzisz ostatni post jest z marca '08r. Jezeli wtedy nie zorganizowali turnieju to teraz tym bardziej. Jako że teraz jest mało klanów Polskich i raczej żaden nie zorganizuje zabawy takich jakich wymieniłeś. ;)

edit: racja stan, gra już dawno 'nie żyje' :]

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 13:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Pozwole sobie zamknac "wykopaliska". Jesli ktos rzeczywiscie ma ochote cos zorganizowac, prosze o pw - odblokuje.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL